اینترنت اکسپولر شما این فرایند را پشتیبانی نمی کند با مروگر دیگر امتحان نمایید :(
بهترین قیمت
گروه فراتاپ همواره بر این است که بهترین کیفیت را با کمترین قیمت ارائه دهد.
مشتری مداری
گروه فراتاپ همواره بر این است که بهترین کیفیت را با کمترین قیمت ارائه دهد.
سر وقت بودن
گروه فراتاپ همواره بر این است که بهترین کیفیت را با کمترین قیمت ارائه دهد.

طراحی وب سایت

در حال حاضر با زیاد شدن مخاطبان و مشتریان در فضای اینترنت، لزوم حضور و فعالیت شرکت ها در فضای مجازی نیز بیشتر از قبل افزایش یافته است. این حضور در مرحله اول نیازمند داشتن یک سایت مناسب با امکانات مناسب و با کیفیت قابل قبول می باشد. طراحی سایت حرفه ای و مناسب، مهم ترین موضوع در آنلاین کردن برند خود برای شرکت های مختلف می باشد.
طراحی سایت در تهران

طراحی سایت در تهران

بهترین شرکت طراحی سایت در تهران

در یک جمله : اگر برای کسب کار خود و فروش آنلاین و معرفی شرکت خود یک وب سایت می خواهید و در نظر دارید زیر 5 میلیون هزینه کنید پیشنهاد می کنیم از وب سایت های وردپرسی استفاده کنید و اگر برای کسب کار خود و یا شرکت و فروشگاه خود احتیاج به یک وب سایت خاص با ویژگی های متفاوت و گرافیک کاربر پسند تر و سرعت بالاتر لازم دارید کد نویسی به صورت اختصاصی برای شما مناسب تر است.

برای طراحی سایت از کجا شروع کنیم

برای این کار برای کسب و کار خود و یا شرکت و فروشگاه خود یا یک وب سایت شخصی برای خود کافی است از طریق یکی از راه های ارتباطی با شرکت طراحی سایت فونیکس تماس بگیرید تا مشاوارن خبره ما به شما به صورت رایگان مشاوره دهد.

برای طراحی سایت چه چیزهایی نیاز است

اولین قدم برای ساهت یک وب سایت ازم است شما یک شرکت متخصص در این زمینه و یا یک فرد را برای انجام کد نویسی و طراحی سایت انتخاب کنید. سپس باید دامنه و هاست خود را خریداری کنید که در شرکت طراحی سایت فونیکس ما این کار را به صورت رایگان برای شما انجام خواهیم داد و بعد از آن دیگر تمام است شما بشنید و منتظر بیشتر شدن فروش خود از طریق دنیای اینترنت باشید.

 * برای آشنایی بیشتر مقالات طراحی سایت شرکتی و طراحی سایت وکلا را مشاهده نمایید.* 

 

 • نگاه همه ی مردم به وب سایت شماست
 • در گوگل دیده می شوید
 • این خدمات برای مشتری تأثیرگذار است
 • اعتماد به نفس را در بین مخاطبان ایجاد می کند
 • رقبای شما این کار را می کنند
چرا به وب سایت و طراحی سایت احتیاج داریم؟

چرا به وب سایت و طراحی سایت احتیاج داریم؟

دلایل طراحی سایت چیست؟

1. نگاه همه ی مردم به وب سایت شماست : هنگامی که مخاطبان شما از وب سایت شما بازدید می کنند ، این اولین برداشت آنها از تجارت شما است. آنها در عرض چند ثانیه در مورد تجارت شما قضاوت می کنند. در این چند ثانیه اول می خواهید تأثیر مثبتی بر مخاطبان خود بگذارید. اگر وب سایت شما جذاب نباشد و یا منسوخ به نظر برسد ، مخاطبان شما بلافاصله تصور منفی از تجارت شما خواهند داشت. آنها وب سایت شما را جذاب نمی دانند ، که باعث می شود آنها را از صفحه شما دیگر بازید نکنند. آن هار را از دست خواهید داد زیرا آنها جای صفحه شما را به صفحه رقیب میدهند. طراحی سایت از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا بر نحوه درک مخاطب از برند شما تأثیر می گذارد. برداشتی که از آنها ایجاد می کنید می تواند باعث شود آنها در صفحه شما باقی بمانند و از کسب و کار شما دیدن کنند و مشتری شما شوند و یا صفحه شمارو را ترک کرده و به یک رقیب روی آورند. یک طراحی وب خوب به شما کمک می کند تا آگهی های خود را در صفحه خود حفظ کنید.

2. این خدمات برای مشتری تأثیرگذار است : افراد با مراجعه به وب سایت شما می توانند نحوه رفتار شما با آنها را قضاوت کنند. طراحی شما به آنها بینش می دهد که چگونه مخاطبان خود را مشاهده می کنید. اگر در طراحی وب سایت خود هیچ تلاشی نکنید ، مخاطبان شما می دانند که برای کمک به آنها تلاشی نخواهید کرد. وب سایت شما مانند یک نماینده خدمات مشتری است. اگر وب سایت شما روشن ، مدرن و جذاب باشد ، مخاطبان شما در صفحه شما استقبال بیشتری خواهند کرد. این احساس را ایجاد خواهید کرد که برای افراد جدیدی که از وب سایت شما بازدید می کنند ، گشوده و استقبال می کنید. از طرف دیگر ، یک سایت منسوخ شده و جذابیت کسب و کار شما را سرد و دور از ذهن جلوه می دهد. مردم نمی خواهند شغلی را بررسی کنند که به اندازه کافی برای آنها تأثیرگذار نباشد تا بتوانند اولین تأثیر خوب را ایجاد کنند. طراحی وب خود را به عنوان چهره دیجیتالی تجارت خود در نظر بگیرید. اگر کسی به مکان فیزیکی شما راه یابد ، آیا نمی خواهید چهره ای دوستانه به او خوشامد بگوید و به او احساس خوش آمد گویی کنید؟ طراحی وب به روز و مدرن معادل چهره ای دوستانه است که از بازدید کنندگان جدید شما استقبال می کند.صفر تا صد
01

خدمات پشتیبانی طراحی سایت

کسب اطمینان از خدمات پشتیبانی و نگهداری سایت یکی از ضروری ترین اقدامات و مهم ترین مشکلات مالکان کسب و کار به شمار می رود. راه اندازی وب سایت یک روش پایا و کارآمد برای تبلیغات آنلاین محسوب می شود، اما قطعا بعد از طراحی سایت، نیاز به پشتیبانی سایت طراحی شده خواهد بود. در بازه های زمانی مختلف لازم است تا یک فرد متخصص به رفع خطاهای فنی احتمالی و اجتناب ناپذیر به وجود آمده بپردازد و البته پروسه پشتیبانی و نگهداری سایت های اینترنتی تنها به این مقوله محدود نمی شود و از جنبه های مختلفی می توان آن را بر طرف نمود. شما عزیزان می توانید به مراجعه به نمونه کار های ما نحوه پشتیبانی از وب سایت ها را مشاده کنید و با اطمینان خاطر پشتیباتی وب سایت خود را به ما بسپارید.

امنیت
02

امنیت در طراحی وب سایت

امنیت وب سایت مستلزم تلاش برای طراحی در کل وب سایت است: در برنامه وب ، پیکربندی وب سرور ، سیاست های ایجاد و تمدید گذرواژه ها و کد سمت مشتری. اگرچه همه اینها بسیار شوم به نظر می رسند ، اما خبر خوب این است که اگر از یک چارچوب وب سمت سرور مثل لاراول استفاده می کنید ، مطمئناً "به طور پیش فرض" مکانیزم های دفاعی قوی و کاملاً فکری در برابر حملات رایج را فعال می کند . حملات دیگر را می توان از طریق پیکربندی وب سرور شما کاهش داد ، به عنوان مثال با فعال کردن HTTPS که بر امنیت وب سایت می افزاید. در شرکت طراحی سایت فونیکس با در نظر گرفتن استاندارد های رسمی امنیتی برای طراحی سایت دیگر می توانید نگران هک شدن و حملات سایبری نباشید.

سئو
02

رتبه یک گوگل در طراحی سایت

بعد از ساخت وب سایت شما نوبت می رسد که وب سایت شما را در رتبه های بالای گوگل ببریم. برای اینکه سایت شما بهترین رتبه را در اختیار خود قرار دهد باید روی SEO  آن کار کنید، نگران هیچی نباشید، اگر بخواهید این کار را خودتان انجام بدید ما به شما آموزش می دهیم و اگر وقت این کار را ندارید می توانید صفر تا صد آن را به شرکت طراحی سایت فونیکس بسپرید. اگر در طراحی سایت، سئو برای شرکت شما مهم است ، شما سیستم مدیریت محتوایی را می خواهید که به طور خودکار کارهای اساسی بهینه سازی صفحه مانند برچسب های عنوان ، آدرس های اینترنتی ، برچسب های alt بر روی تصاویر و ساختار پیوند داخلی صدا را انجام دهد. برای این کار فونیکس وب سایتی را برای شما طراحی می کند که بهترین عملکرد را در بین بقیه سیستم های مدیریت محتوا دارد.

برای طراحی سایت به چه شرکتی می توانیم اعتماد کنیم؟

طراحی سایت تخصصی فونیکس وب

شرکت طراحی سایت مناسب

بهترین شرکت طراحی سایت

برای انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت برای واگذاری طراحی ستای به آن ها باید چن نکته مهم را رعایت کنید که به صورت کامل آن ها را برایتان توضیح خواهیم داد. از وب سایت های خود آژانس های آینده بازدید کنید: سایتی که یک آژانس طراحی وب برای شرکت خود ساخته است ، به خوبی نشانگر سبک طراحی ، توانایی ها و تخصص فنی آن است.

 • آیا سایت را به طور کلی دوست دارید؟
 • آیا سایت پاسخگو است؟
 • آیا مطابق با استانداردهای شما برای طراحی زیبایی و سهولت استفاده است؟
105
تعداد پروژه طراحی سایت
36
تعدا سایت های سئو شده
85
قالب های طراحی شده

ویژگی های یک سایت خوب

طراحی خوب وب سایت به طیف گسترده ای از متخصصان در زمینه های مختلف نیاز دارد. تلاشهای جمعی آنها باید در هنگام تصمیم گیری های مهم انجام شود. ما 8 اصل اساسی یک طراحی سایت خوب را شرح می دهیم که باید هنگام ایجاد یک وب سایت مورد بررسی قرار گیرند. این اصول طراحی قطعاً به طراحان وب کمک خواهد کرد تا طرح های تحریک کننده هیبت و قابلیت استفاده وب سایت را ارتقا دهند.

case
مزایای طراحی سایت

مزایای طراحی سایت

چرا باید وب سایت داشته باشیم؟

3. در گوگل دیده می شوید : اگر اصول سئو در طراحی سایت رعایت شود با بهینه سازی استاندارد موتور های جستوجو توسط شرکت طراحی سایت فونیکس شما می توانید به راحتی در صفحه اول گوگل ظاهر شوید و خود را به مشتری های هدف خود نزدیک تر کنید.

4- اعتماد به نفس را در بین مخاطبان ایجاد می کند: مردم به وب سایت های ضعیف طراحی شده اعتماد ندارند. اگر آنها طراحی ضعیف شما را ببینند یا اطلاعات منسوخ به نظر می رسد ، به سایت شما اعتماد نخواهند کرد. آنها ممکن است سایت شما را خسته کننده یا سایه دار ببینند زیرا شما یک طراحی وب به روز نشده دارید. به شخصی فکر کنید که به دنبال ثبت سفارش عمده در یک شرکت تولیدی است. آنها مبلغ هنگفتی هزینه می کنند ، به این معنی که اگر طراحی وب سایت تولیدی شما اعتماد را جلب نکند ، آنها کسب و کار دیگری برای انجام سفارش خود پیدا می کنند. از طرف دیگر ، یک سایت حرفه ای اعتماد مخاطبان شما را نشان می دهد. آنها به تجارت شما اعتماد خواهند کرد و در بررسی بیشتر آن احساس راحتی می کنند. ایجاد اعتماد با مخاطبان مهم است تا آنها در سایت شما باقی بمانند. هنگامی که بازدیدکنندگان مدت بیشتری در سایت شما باقی می مانند ، فرصت های بیشتری برای کسب و کار خود برای کسب این مزایا ایجاد می کنید.

5. رقبای شما این کار را می کنند : رقبای شما در حال حاضر از طراحی سایت استفاده می کنند. اگر می خواهید در رقابت با آنها بمانید ، باید از طراحی سایت برای خود استفاده کنید. شما می خواهید وب سایت شما در رقابت متفاوت باشد. اگر یک وب سایت قدیمی ، قدیمی و با کیفیت پایین داشته باشید ، رقبای شما از شما پیشی می گیرند. وب سایت خوب طراحی شده آنها بهتر از وب سایت شما عمل خواهد کرد. این بدان معناست که شما منجر به از دست دادن رقبای خود خواهید شد. آنها جذابیت بیشتری برای صفحه خود دارند زیرا صفحه آنها جذاب تر است. طراحی وب سایت شما فرصتی است تا بتوانید تجارت خود را از رقابت جدا کنید. هنگامی که با سایر مشاغل رقابت می کنید ، عموماً خدمات مشابه و قیمت گذاری مشابهی دارید. شما به یک چیز نیاز دارید که باعث شود تجارت شما از بقیه برجسته باشد. یک وب سایت خوب طراحی شده فرصتی برای تجارت شماست تا ویژگی های منحصر به فرد شما را به نمایش بگذارد. شما می توانید به مخاطبان خود نشان دهید که چرا آنها باید تجارت شما را به جای رقابت انتخاب کنندآیا طراحی سایت برای ما سود آور خواهد بود؟

کسب درآمد با طراحی سایت

در فضای اینترنت چه می گذرد

یافته های ما در دنیای تکنولوژی

شرکت طراحی سایت فونیکس با عنایت به نظر سنجی ها و با استفاده از دیتا و اطلاعاتی که به دست آورده است به صورت تخصصی به این موضوع اشراف کامل دارد و طراحی سایت را به صورت یک پروژه اصولی با تمام ویژگی هایی مثبتی که می تواند مخاطبان را جذب وب سایت شما کند و فروش شمار را افزایش دهیم.

 • یک سوم افراد (33٪) هر روز فقط 1
 • 3 ساعت آنلاین را برای اوقات فراغت سپری می کنند.
 • تقریباً همه (94٪) می گویند گشت و گذار آسان مهمترین ویژگی وب سایت است.
 • بیشتر افراد (83٪) از جذاب و به روز بودن وب سایت استقبال می کنند.
 • نیمی از کاربران وب سایت (50٪) در صورت بی ربط بودن محتوا ، وب سایت خود را برای همیشه ترک می کنند.
 • مردم برای توصیفات و تصاویر بصری به یک اندازه ارزش قائل هستند. تقریباً همه (91٪) هر دو ویژگی را مفید می دانند.
 • دو سوم افراد (67٪) فکر می کنند وب سایت هایی که به حساب شبکه اجتماعی این شرکت پیوند دارند بسیار یا تا حدودی مفید هستند.
+1000
فروش آنلاین
+5000
بازید از وب سایت
+500
تماس از وب سایت

 طراحی سایت برای چه کسانی مناسب است 

در دنیای امروز اگر شما دارای یک کسب و کار هستید و یا یک شخص مهم و پرطرفدار هستید و یا یک شرکت خدماتی و یا دارای یک فروشگاه هستید شما در صف اول کسانی قرار میگیرید که نیازمند طراحی سایت و داشتن یک سایت متناسب با کسب و کار و حرفه خود دارید.

case
طراحی سایت چیست؟ ساخت سایت با ابزار های بسیار مختلفی انجام می پذیرد ، فونیکس با بکار گیری سیستم های مدیریت محتوا اختصاصی و متن باز توانسته به ارائه خدمات تخصصی در حوزه طراحی سایت بپردازد . برای راه اندازی وب سایت های مختلف شرکتی ، فروشگاهی و خبری می توانید با کارشناسان فونیکس در ارتباط باشید. طراحی اختصاصی وب سایت با رعایت کلیه استاندارد های طراحی و سئو ارمغان کارشناسان با تجربه فونیکس به شماست . پشتیبانی طراحی سایت پشتیبانی فنی از محصول ارائه شده در طراحی سایت و بهینه سازی سایت یکی از مهم ترین و کارامد ترین ابزار برای مشتریان در جهت گسترش کسب و کارشان بحساب می آید ، گروه طراحی سایت فونیکس این افتخار را دارد که با ارائه بهترین خدمات و پشتیبانی سالانه از مشتریان خود حمایت می نماید. برای اطلاع از خدمات پشتیبانی طراحی سایت و سئو می توانید با کارشناسان فنی فونیکس در تماس باشید. گروه طراحی سایت فونیکس ، ارائه کننده بهترین خدمات در حوزه طراحی وب سایت و افزایش رتبه در گوگل
آموزش طراحی سایت یکی دیگر از خدمات ویژه فونیکس به علاقه مندان به حوزه طراحی سایت می باشد . از این گذشته فونیکس در تمامی پروژه های طراحی سایت در انتهای پروژه تمامی بخش های مدیریتی وب سایت را در چندین جلسه به مشتریان خود آموزش می دهد . آموزش یک ابزار بسیار کلیدی برای موفقیت شما در طراحی سایت خواهد بود .
بخش بازاریابی طراحی سایت فونیکس ، با حضور بهترین کارشناسان حوزه بازاریابی در دنیای اینترنت به ارائه مشاوره راهکار های نوین دیجیتال مارکتینگ می پردازد. برای آشنایی از دوره های آموزشی و کارگاه های آموزشی دیجیتال مارکتینگ فونیکس با شماره تماس های فونیکس در ارتباط باشید.
ارائه سیستم های نرم افزاری تحت وب قابل اتصال به انواع دسنگاهها و سولوشن های کاربردی برای طراحی وب سایت شما ، اغلب کسب و کار ها امروزه نیاز به مدیریت آنلاین مراحل فروششان هستند ، بسیاری از سازمان ها و مراکز دولتی هم برای مدیریت روند فعالیتشان از روش های آنلاین مدیریتی در طراحی سایت خود استفاده می نمایند.
سئو سایت در حقیقت بهینه سایت برای موتور های جستجو می باشد . فونیکس با تکیه بر کارشناسان قدرتمند خود در حوزه سئو بصورت تضمینی خدمات افزایش رتبه سایت در گوگل را به مشتریان خود ارائه می نماید . برای مشاوره با کارشناسان تجارت الکترونیک فونیکس با ما در ارتباط باشید ، ارائه استراتژی مناسب برای وب سایت شما یکی از وظایف بخش سئو فونیکس می باشد. افزایش رتبه سایت در گوگل از دیگر خدمات طراحی سایت فونیکس می توان به افزایش رتبه در گوگل ( سئو ) اشاره کرد . سئو و افزایش رتبه سایت در گوگل یکی از بزرگترین و ضروری ترین ابزار برای گسترش کسب و کار در اینترنت به شمار می رود ، از این رو پیشنهاد کارشناسان بازاریابی فونیکس پس از طراحی سایت ، سئو و افزایش رتبه سایت در گوگل برای سایت شما است. امروزه رقابت در بین تاجران در دنیای اینترنت تعیین کننده ترین عامل برای پیروزی در این بازار است. برای آشنایی با سئو و بهینه سازی سایت از مشاوره رایگان فونیکس بهره مند شوید.
طراحی سایت طبق اصول سئو و مناسب موتورهای جستجو با گرافیک منحصر بفرد و عالی از ویژگی های طراحی سایت فونیکس است ، تیم طراحی سایت فونیکس از فارغ التحصیلان آکادمیک و با تجربه تشکیل یافته است که به ارائه خدمات با بهترین کیفیت می پردازد ، برای اطلاع از خدمات ویژه طراحی سایت فونیکس در دنیای وب از مشاوره رایگان فونیکس استفاده کنید.
چند نوع طراحی سایت داریم؟ قیمت طراحی سایت قدر است؟

چند نوع طراحی سایت داریم؟ قیمت طراحی سایت قدر است؟

بهترین روش طراحی سایت چیست؟

دقت داشته باشید که وب سایت های وردرپرسی مبلغی بین 2 تا 6 ملیون را دارد و وب سایت های کد نویسی اختصاصی از 7 میلیون تا 30 میلیون بسته به امکانات و ویژگی های سایت مورد نظر می باشد. حواستان باشد وب سایت وردرپرسی را به جای کد نویسی به شما تحویل ندهند و یا قیمت سایت کد نویسی را در ازای سایت وردپرسی از شما دریافت نکنند. اگر میخواهید قیمت های به روز  طراحی سایت را بدانید بر روی قیمت طراحی سایت می توانید کلیک کنید. حال اگر بخواهیم بگوییم که کدام طراحی وب برای فروش مناسب تر است و کدام یک در رتبه بالای گوگل قرار می گیرند، باید این را بگوییم که هیچ فرقی باهم ندارند! تنها نوع ، رعایت کردن استانداردها، طراحی وب به صورت اصولی و موارد دیگر که در این مقاله به آن ها اشاره کرده ایم تاثیر گذار است. اما در مورد این موضوع که کدام وب سایت در رتبه های بالای گوگل قرار میگرد باید این را بگوییم که این مورد به تعامل کاربران با سایت شما دارد که با انجام سئو و بهنیه سازی بر روی سایت شما امکان پذیر می باشد که شرکت طراحی سایت فونیکس این مورد را برایساخت وب سایت به صورت اصولی و دقیق انجام خواهد داد.

جدیدترین روش های طراحی سایت

جدیدترین راه برای ساخت وب سایت استفاده از سیستم های قدرتمند و روز است که در تمام دنیا در حال استفاده است، سیستم هایی همچون لاراول ، جاوا اسکریپت و فریمورک های آن مثل REACT  و یا VUE و که شرکت  فونیکس از این سیستم برای کد نویسی سایت ها استفاده می کند.مراحل طراحی سایت

مراحل طراحی سایت

مراحل طراحی سایت شامل چه چیزایی هست؟

طراحی سایت در فونیکس به 7 مرحله نیاز دارد: شناسایی هدف: جایی که ما با مشتری کار می کنیم تا تعیین کنیم وب سایت جدید چه اهدافی را باید تحقق بخشد. یعنی، هدف آن چیست.

تعریف محدوده: هنگامی که اهداف سایت را شناختیم ، می توانیم دامنه پروژه را تعریف کنیم. یعنی چه صفحاتی و چه ویژگی هایی برای سایت احتیاج داریم که برای تحقق هدف لازم است و جدول زمانی آن را برسی میکنیم. ایجاد نقشه سایت و فریم وایر: با دامنه ای که به خوبی مشخص شده باشد ، می توانیم نقشه سایت را شروع کنیم و تعریف کنیم که چگونه محتوا و ویژگی هایی که در تعریف دامنه تعریف کردیم به هم پیوند می خورند.

ایجاد محتوا: اکنون که تصویری بزرگتر از سایت در ذهن داریم ، می توانیم برای تک تک صفحات شروع به تولید محتوا کنیم ، همیشه بهینه سازی موتور جستجو (SEO) را در ذهن داشته باشیم تا به تمرکز صفحات روی یک موضوع واحد کمک کنیم. داشتن محتوای واقعی برای کار با مرحله بعدی ما بسیار حیاتی است:

عناصر بصری: با وجود معماری سایت و برخی مطالب موجود ، می توانیم روی مارک ویژوال کار کنیم. بسته به مشتری ، این ممکن است از قبل به خوبی تعریف شده باشد ، اما شما همچنین ممکن است سبک بصری را از ابتدا تعریف کنید.

آزمایش: تاکنون ، همه صفحات خود را دریافت کرده اید و نحوه نمایش آنها برای بازدیدکننده سایت را تعریف کرده اید ، بنابراین وقت آن رسیده است که مطمئن شوید همه آنها کار می کنند. مرور دستی سایت را در دستگاه های مختلف با خزنده های سایت خودکار ترکیب کنید تا از مشکلات تجربه کاربر گرفته تا پیوندهای ساده خراب ، موارد را شناسایی کنید.

راه اندازی: وقتی همه چیز به زیبایی کار کرد ، زمان آن فرا رسیده است که برنامه راه اندازی سایت خود را برنامه ریزی و اجرا کنید! این باید شامل برنامه ریزی هم برای زمان راه اندازی و هم برای استراتژی های ارتباطی باشد - یعنی چه موقع راه اندازی می کنید و چگونه دنیا را مطلع می کنید؟ پس از آن ، زمان شکستن حباب است.طبقه بندی بر اساس نوع کاربرد وب سایت

طبقه بندی بر اساس نوع کاربرد وب سایت

چند نوع طراحی سایت داریم؟

طراحی وب سایت های شخصی : این نوع از سایت‌ها برای یک شخص خاص طراحی می شود مثلا بازیگران، اینفلونسر ها، دکترا ها، ورزشکاران و یا هر شخص دیگری و..... هدف از طراحی یک سایت شخصی، پرسونال برندیگ، ساخت یک تریبون برای گفتن حرف‌ها و یا داشتن یک روزمه‌ی آنلاین است. مشهورترین سیستم برای ساخت یک سایت شخصی، وردپرس است.

طراحی وب سایت های شرکتی : این نوع از وب سایت ها را شرکت‌ ها برای معرفی خود یا ارتباط با مشتریان و حتی ارائه‌ی خدمات به مشتریان طراحی می ‌کنند. یک سایت‌ شرکتی از طرفی معرف شرکت است و از طرفی هم خدماتی را به مشتریان ارائه می‌ دهد.به همین دلیل طراحی یک سایت شرکتی و محتوای آن بسیار مهم می باشد. این سایت ‌ها معمولا شامل: صفحه‌ی تماس با ما، صفحه‌ی درباره ما، صفحه‌ی اصلی که شامل ( معرفی کلی شرکت و مجموعه ) ، صفحه ‌های معرفی و مشخصات محصولات از جمله کاتالوگ محصولات و می ‌شوند.طراحی سایت در تهران

طراحی وب سایت فروشگاهی : این سایت‌ها برای فروش کالا و محصولات به انواع کاربرا ها و مردم طراحی می شوند. با افزایش خرید مردم از سایت‌ های اینترنتی، داشتن و طراحی یک سایت فروشگاهی بسیار مهم و واجب است. وب سایت های فروشگاهی شامل فروشگاه آنلاین و درگاه پرداخت، صفحه محصولات، صفحه محصول و ویژگی و مشخصات آن و صفحات درباره ما و تماس با ما، پنل کاربری برای تمامی کاربر ها، چت و مشاوره آنلاین و ... می شود.انواع طراحی سایت چیست؟

انواع طراحی سایت چیست؟

بهترین نوع طراحی سایت برای شما چه وب سایت است؟

طراحی وب سایت های آموزشی : این نوع از وب سایت ها برای ایجاد و برگذاری انواع دئره های آموزشی به صورت پولی و رایگان است، مخاطب اصلی این سایت‌ها دانشجویان دوره‌ها هستند و به همین دلیل امکان تعامل دانشجو و استاد، شرکت در کلاس آنلاین، دانلود دوره‌ها و از بخش‌های متداول این سایت‌ها است.

طراحی وب سایت های کسب و کار : در حال حاضر با توجه به شرایط و به روز شدن روند تجارت داشتن یک وب سایت برای هر کسب و کار واجب و امری ضروری است. طراحی سایت برای کسب و کار ها میزان سود آن ها را چن برابر می کند و نسبت به رغیب های خود جلو تر میافتند. وب سایت های مخصوص کسب و کار شامل صفحه‌ی تماس با ما، صفحه‌ی درباره ما، صفحه‌ی اصلی که شامل ( معرفی کلی شرکت و مجموعه ) ، صفحه ‌های معرفی و مشخصات محصولات از جمله کاتالوگ محصولات و می ‌شوند.

طراحی وب سایت های فروش از کارخانه : با توجه به اینکه رقابت در هر قسمت و کسب و کاری به شدت افزایش یافته است این نیاز در کارخانه جات احساس می شود تا طراحی سایت خود را انجام دهند  و فروش محصولات و یا معرفی خدمات خود و محصولات خود را از طریق سایت خود انجام دهند. دیگر قسمت های یک سایت کارخانه می تواند شامل قسمت هایی مثل فرم های استخدام، معرفی کارخانه، بخش بازاریابی و .... می شود.نکات مهم در سفارش طراحی سایت

نکات مهم در سفارش طراحی سایت

در هنگام سفارش یک سایت و طراحی سایت به این نکات حتما توجه بفرمایید

اول از همه از شرکت یا فردی که می خواهد برای شما طراحی سایت را انجام دهد نمونه کار بخواهید، نمونه کار ها را با دقت برسی کنید و بعد از اینکه از توانایی های شرکت و یا فرد مورد نظر خود اطمینان حاصل کردید حال نوبت میرسد تا ویژگی های سایت خود را به فرد و یا شرکت مورد نظر بگویید و تمام این ویژگی ها را در قرار داد خود حتما ثبت کنید. (به هیچ وجه طراحی سایت را بدون قرار داد به کسی یا شرکتی نسپارید). در قرار داد خود این موارد را حتما رعایت کنید، برای دیر کرد مبلغی را به عنوان ضرر و زیان در نظر بگیرید، مدت زمان پشتیبانی طراحی سایت را در قرار داد ذکر کنید، نوع و روش پرداختی ها را در قرار داد خود ذکر کنید. برای دیدن نمونه قرار داد طراحی سایت می توانید روی این کلمه بزنید نمونه قرار داد طراحی سایت.

حواستان به قیمت طراحی سایت باشد، ممکن است فرد یا شرکت مورد نظر مبلغی غیر منطقی را از شما دریافت کند و اونطور که باید را پلتفرم مناسب طراحی نکند برای اینکه به این موضوع به خوبی اشراف داشته باشید پیشنهاد می کنیم مقاله مربوط به قیمت طراحی سایت را حتما مطالعه کنید.طراحی سایت واکنشگرا (رسپانسیو)

طراحی سایت واکنشگرا (رسپانسیو)

طراحی سایت موبایل

استفاده از دستگاه های تلفن همراه برای گشت و گذار در وب با سرعت نجومی همچنان در حال رشد است و این دستگاه ها اغلب با اندازه صفحه نمایش محدود می شوند و نیاز به روش دیگری برای نحوه چیدمان محتوا در صفحه دارند.طراحی سایت در تهران

تعداد زیادی از اندازه صفحه نمایش های مختلف در تلفن ها ، "فبلت ها" ، تبلت ها ، میز کار ، کنسول های بازی ، تلویزیون و حتی پوشیدنی ها وجود دارد. اندازه صفحه نمایش همیشه در حال تغییر است ، بنابراین مهم است که سایت شما بتواند با هر اندازه صفحه نمایش امروز یا آینده سازگار شود. علاوه بر این ، دستگاه ها دارای ویژگی های مختلفی هستند که ما با آنها ارتباط برقرار می کنیم. به عنوان مثال برخی از بازدید کنندگان شما از یک صفحه لمسی استفاده می کنند. شرکت طراحی سایت فونیکس با طراحی مدرن جدید که با تازگی در دنیای وب ایجاد شده است همه این موارد را در نظر می گیرد تا تجربه استفاده از یک وب سایت را برای همه شیرین و لذت بخش کند.طراحی سایت در تهران

زمانی که وب سایت شما به صورت رسپانسیو طراحی شود چندین مزیت را به همراه خواهد داشت: • رتبه سایت شما را در گوگل افزایش می دهد
 • تعامل سایت شما را با مشتریان و کاربران شما افزایش می دهد
 • میزان سرعت سایت افزایش می یابد
 • هرینه های شما را بهینه می کن

سوالات مربوط به طراحی سایت + سئو

تیم ما صبورانه و صادقانه شما را راهنمایی و کمک خواهند نمود. متخصصان برنامه نویسی و طراحی وبسایت ما چندین پکیج طراحی وب سایت در حوزه های متنوع مطابق با سلیقه و خواسته های شما طراحی نموده اند که هم در وب سایت موجود هستند و هم به صورت تلفنی و هم به صورت حضور شما در محل شرکت با شما در این مورد صحبت خواهند نمود. مرحله سفارش وب سایت بسیار مهم می باشد چرا که اعتبار و وجهه رسمی شما و کسب و کار شما خواهد بود. به یاد داشته باشید وب سایت شما در آینده نمونه کار ما خواهد بود بنابراین بیشترین توان خود برای طراحی یک وب سایت ایده آل، خلاقانه و حرفه ای خواهیم گذاشت.

مهمترین چیز اینست که بدانیم طراحی سایت یک فرآیند مهندسی و علمی تلقی می گردد. متاسفانه در بازار امروز طراحی سایت ایران شرکت های بسیاری بصورت قارچ گونه تاسیس گردیده اند که بسیاری از آنها فاقد صلاحیت کارشناسی و فنی در این زمینه هستند. عدم وجود یک نظام مهندسی نرم افزاری و برنامه نویسی می تواند یکی از عمده تر ین دلایل اینگونه مشکلات باشد.
زمان عقد قرارداد با یک شرکت طراحی سایت به نکات زیر توجه نمائید:
ابتدا در مورد سابقه آن شرکت و بخصوص مشتریان گذشته آن تحقیق کنید و از حسن رضایت و شهرت آن اطمینان حاصل کنید. طراحی سایت فرآیندی درازمدت است، شرکتی که نتواند در ادامه راه مشتری خود را همراهی کند و خدمات پشتیبانی خوبی نداشته باشد، قطعاً آن وب سایت پس از مدتی منفعل خواهد شد و نمی تواند به اهدافی که جزو چشم اندازهایش بوده و ترسیم کرده نائل شود.
یکی از مواردی که امروزه در خدمات طراحی سایت بسیار به چشم می خورد استفاده از نرم افزارهای فارسی شده خارجی است که متاسفانه بسیاری از شرکت ها بدلیل نداشتن علم مهندسی مربوطه از اعمال سلیقه مشتری در آن عاجزند و در نتیجه معمولاً مشتری مجبور به انتخاب قالب از پیش آماده شده آن خواهد بود و این روند نیز باز هم به منفعل شدن آن وب سایت منجر می شود. خدمات برخی از شرکت ها که بسیار ارزان قیمت هستند معمولاً از این دسته اند.
مطمئن شوید که شرکت ارائه دهنده خدمات طراحی سایت می تواند با استفاده از آخرین تکنولوژی های طراحی سایت و پورتال های سازمانی و رعایت استانداردهای مربوطه وب سایت شما را طراحی و پیاده سازی نماید. بعنوان مثال برخی از شرکت های ارائه دهنده این خدمات صرفاً از شما سوال می کنند که دوست دارید وب سایت شما چه بخش هایی داشته باشد؟ حال آنکه به هیچ وجه خود آنها پیشنهادی بهتر به شما ارائه نمی دهند. در صورتیکه یک شرکت قدرتمند در زمینه طراحی سایت می بایست با اطلاعاتی که از آخرین استانداردهای طراحی دارد به شما کمک کند تا به هدف خود برسید.
ممکن است به عنوان مشتری شما خواسته خود را خوب بدانید اما ندانید که چگونه باید به این خواسته برسید.
همیشه این سوال را از شرکت طرف قرارداد خود بپرسید که پس از طراحی سایت چه باید کرد؟ این شرکت باید بتواند با برنامه معینی وب سایت شما را از طرق مختلف اعم از معرفی به موتورهای جستجوگر و همچنین سایر راه های بازاریابی اینترنتی به مخاطبان شما معرفی نماید. وب سایتی که طراحی شود ولی هیچ بازدید کننده و مخاطبی نداشته باشد مسلما بی ارزش و اعتبار است.
در انتها باید گفت که فاکتورهای بسیاری در این زمینه باید مد نظر قرار گیرد. لطفا در انتخاب خود بسیار دقت کنید و قبل از سفارش طراحی سایت خوب تحقیق کنید چرا که موفقیت در این کار می تواند تجارت شما را متحول کند. طراحی وب سایت کار کوچک و بی اهمیتی نیست.
با توجه به این مهم که روز به روز کسب و کارهای اینترنتی به دهکده جهانی اینترنت می پیوندد باید قبل از وارد شدن به آن تمامی جوانب بررسی شود.

ابتدا می بایست درک درستی از اهداف و چشم اندازهای خود جهت طراحی سایت داشته باشید. با توجه به اینکه طراحی سایت مناسب می تواند تجارتی کوچک را بزرگ جلوه داده و نظر مشتری را بیشتر به خود جلب نماید و در نهایت آنها را به سمت خرید کالا و یا خدمات از شما سوق دهد. باید با استفاده از تجزیه تحلیل و آنالیز وب سایتهای فعال در فضای کاری شما، تمامی آنچه را که قرار است در وب سایت شما ارائه شود را تهیه کرده و سپس از طریق شرکتی معتبر طراحی سایت شرکت یا سازمان خود را به آنها بسپارید. در صورتیکه شرکت مورد انتخاب شما یک شرکت یا تیم معتبر برنامه نویسی و مجرب در زمینه طراحی صفحات وب و پورتال هی سازمانی باشد، خود بقیه مراحل طراحی سایت را با شما به پیش خواهد برد.

بله، گروه برنامه نویسی و طراحی سایت فونیکس ، خود دارای سرورهای اختصاصی است که برای مشتریان خود این خدمات را بر عهده می گیرد و برای اینکه مشتریان ما خیالی آسوده داشته باشند، هم طراحی وب سایت و هم خدمات ثبت دامنه و میزبانی وب آنها را در بستر های میزبانی فونیکس ارائه میدهیم.

با توجه به اینکه هیچ کسی، هیچ شرکت و یا سازمانی بدون اهداف انتفاعی و یا غیر انتفاعی خلق نمی شود، پس می توان گفت همگی آنها نیازمند داشتن یک وب سایت مرتبط با نوع فعالیت و کسب و کار خود می باشند. هر فردی و یا شرکتی که تصمیم داشته باشد کالا، خدمات و یا اطلاعات مورد نظر خود را به مخاطبان عرضه کند نیاز دارد که یک وب سایت داشته باشد.

امروزه با توجه به پیشرفت چشمگیر تکنولوژی،گستردگی، سبک زندگی و عمق فعالیت ها، افراد و شرکت ها تمامی خدمات و محصولات مورد نظر خود را در هر زمینه ای که باشد با جستجو در اینترنت از طریق تلفن های همراه خود و یا مرورپرهای سیستم های شخصی شان پیدا می کنند، کسی که بدنبال توانایی های شماست می تواند از همین طریق با فعالیت شما آشنا شود. بنابراین چه افرادی که دارای کسب و کار خرد و چه کلان می باشند به سهولت می توانند با داشتن یک سایت به بهترین نحو به معرفی خدمات و محصولات خود بپردازند.

سایت ثابت چیست؟ (استاتیک)
طراحی سایت استایتک (این روش از نظر ما منسوخ شده): این نوع سایت ها معمولا شامل صفحاتی می شوند که هر کدام به صورت جدا با کد های HTML  و CSS  طراحی شده ان. این نوع وب سایت ها نیاز به روز رسانی و افزودن مدام صفحات ندارد، و به سختی می شود مطالب جدید در آن درج کرد. این نوع دیگر متداول نیست و سایتی به این گونه دیگر طراحی نمی گردد.
سایت پویا چیست؟
وب سایت های داینامیک: تقریبا تمام سایت های جهان در حال حاضر به صورت داینامیک یا همان پویا هستند که به سادگی قابلیت بروز رسانی و افزودن مطالب جدید دارد این سایت ها دارای یک سیستم مدیریتی قوی می باشند که به مدیریت سایت (ادمین وب سایت) به راحتی می تواند کل سایت را مدیریت نماید، تمام طراحی سایت ها توسط فونیکس به این صورت می باشد.
طبقه بندی بر اساس محتوا
از نظر محتوایی وب سایت ها به دو قسمت اعظم استاتیک ( ایستا ) و داینامیک ( پویا ) تقسیم می شوند که بر اساس بروز بودن یا نبودن سایت تقسیم می شوند.

طراحی وب سایت و سئو سایت (بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو) دو مفهموم مجزا از هم می باشند. برای راه اندازی کسب و کار آنلاین و ارائه خدمات اینترنتی می بایست در قدم اول برای خود توسط توسعه دهندگان وب، درخواست طراحی سایت دهید و زمانی که وب سایت داشتید می توانید برای اینکه بیشتر در موتورهای جستجو دیده شوید و مشتریان زیادی را جذب خود نمائید از تکنیک سئو توسط توسعه دهنگان وب کمک بگیرید. ما در فونیکس رتبه یک گوگل را برای شما به ارمغان می آوریم.
. هر دوی اینها برای انجام یک طراحی سایت موفق به هم تنیده شده اند و برای رسیدن به موفقیت یک وب سایت، واقعاً باید همزیستی کاملی بین این دو انجام شود. در این میان تیم طراحی سایت و سئو وب سایت وب کو وب توانسته هر دو نیاز مشتریان خود را در قالب پکیج ها کاملا اختصاصی و آماده بصورت چند زبانه برآورده نماید، جهت سفارش و اطلاعات بیشتر می توانید از قسمت تماس با ما، استفاده نمائید.

برای میزبانی و خرید هاست باید به این نکته توجه کنید که از چه سیستمی برای هاست خود می خواهید استفاده کنید. مثل کامپیوتر های شما هاست هم دارای سیستم عامل است و هاست های داخل ایران یا خارج ایران دارای دو سیستم عامل ویندوز یا لینوکس می باشند. بعد از اینکه سیستم عامل خود را انتخاب کردید نوبت میرسه که نوع شرکت میزبانی رو انتخاب کنید، سه نوع طراحی گرافیکی برای هاست داریم، پلسک ، سی پنل ، دایرکت ادمین، تمامی این سه مورد دقیقا یک کار را برای شما انجام می دهند فقط برخی از آنها کار کردن باهاش راحت تر هست، برای مثال دایرکت ادمین ساده تر و سی پنل زیبا تر هست.

دامنه نام وب سایت شماست. نام دامنه آدرسی است که کاربران اینترنت می توانند به وب سایت شما دسترسی پیدا کنند. از یک نام دامنه برای یافتن و شناسایی رایانه ها در اینترنت استفاده می شود. رایانه ها از آدرس های IP استفاده می کنند که یک سری عدد است. با این حال ، به یاد آوردن رشته های اعداد برای انسان دشوار است. به همین دلیل ، نام دامنه ها به جای استفاده از آدرس های IP ، برای شناسایی نهادهای موجود در اینترنت ساخته و مورد استفاده قرار گرفتند.برای مثال اسم وب سایت ما فونیکس است و دامنه ما faratop.ir  می باشد.
نام دامنه می تواند هر ترکیبی از حروف و اعداد باشد ، و می تواند در ترکیب پسوندهای مختلف نام دامنه مانند  ir. ، .com ، .net و موارد دیگر استفاده شود.

اگر یک کسب و کار بین المللی دارید و یا می خواهید سایت شما از اعتبار بیشتری برخوردارباشد از دامنه com  استفاده کنید، دامنه ir  دامنه اختصاصی کشور ایران است و اگر برای شما مهم است که در ایران از اعتبار بیشتری برخودر باشید بهتر است از دامنه ir  استفاده کنید. قیمت دامنه ir در ایران 8 هزار تومان هست این در حالیه که قیمت دامنه com  برای ایرانی ها بین 15 تا 20 دلار است.

گواهینامه SSL نوعی گواهینامه دیجیتال است که تأیید اعتبار برای یک وب سایت را فراهم می کند و اتصال رمزگذاری شده را امکان پذیر می کند. این گواهینامه ها با مشتری ارتباط برقرار می کنند که میزبان وب سرویس در هنگام صدور گواهینامه مالکیت دامنه را به مرجع صدور گواهینامه نشان می دهد.
این فرآیند احراز هویت دقیقاً مانند مهر کردن نامه در یک پاکت قبل از ارسال نامه از طریق نامه الکترونیکی است. SSL ، مخفف Secure Sockets Layer ، معمولاً در سایتها و صفحات تجارت الکترونیکی که نیاز به ارسال اطلاعات شخصی یا کارت اعتباری از کاربران دارند ، مورد استفاده قرار می گیرد.
با اطمینان از خصوصی و ایمن ماندن همه داده های منتقل شده بین دو طرف ، رمزگذاری SSL می تواند از سرقت اطلاعات خصوصی هکرها از جمله شماره کارت اعتباری ، اطلاعات بانکی ، نام و آدرس جلوگیری کند.
محققان پیش بینی کرده اند که تجارت الکترونیکی 17 درصد کل فروش خرده فروشی ایالات متحده را تا سال 2022 تشکیل خواهد داد ، در حالیکه این رقم در سال 2017 حدود 12.7 درصد بوده است. این رشد تنها با اعتماد به نفس امکان پذیر است. گواهینامه های SSL با تأیید امنیت و قانونی بودن وب سایت هایی که برای ردیابی امور مالی و خریدهای آنلاین استفاده می شوند ، اعتماد کاربران را ایجاد می کنند.

گواهی SSL اطمینان می دهد که ارائه دهنده همان چیزی است که آنها ادعا می کنند و همچنین نشان دهنده ارتباطات ایمن بین دستگاه های شخصی و وب سایت ها است. درک گواهینامه های SSL برای اعتماد به وب سایت و کمک به محافظت از مشتریان در برابر قربانی شدن کلاهبرداران مهم است. هوشمندانه است که به یاد داشته باشید که همه وب سایت ها یا گواهینامه های SSL به یک اندازه ایجاد نشده اند.
یک گواهینامه SSL به امنیت اطلاعات مانند اطلاعات زیر می افزاید:
اعتبار ورود
معاملات کارت اعتباری یا اطلاعات حساب بانکی
اطلاعات قابل شناسایی شخصی - مانند نام کامل ، آدرس ، تاریخ تولد یا شماره تلفن
اطلاعات اختصاصی
اسناد و قراردادهای حقوقی
مدارک پزشکی

یكی از عوامل مهم توسعه تجارت الكترونیكی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی می باشد. در ایران مركز توسعه تجارت الكترونیكی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الكترونیكی به کسب و کارهای اینترنتی را برعهده دارد. ساماندهی سایت‌های تجاری در كشور موثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الكترونیكی به‌خصوص خواهد بود. به نحوی‌كه مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این‌كه سایت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند كرد و حقوق مصرف كنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می كنند. برای اعتماد بیشتر به وب سایت های طراحی شده شما می توانید در وب سایت مركز توسعه تجارت الكترونیكی ثبت نام نمایید و پس از مدتی اقدام به دریافت ای نماد کنید.

درگاه پرداخت اینترنتی یک سرویس مالی است برای تجارت الکترونیک عرضه شده است. در درگاه های پرداخت، مشتریان از کارت های اعتباری خود برای خرید از کسب و کارهای اینترنتی استفاده می کنند. درگاه پرداخت می تواند توسط یک بانک یا یک شرکت مالی در اختیار وبسایت ها قرار گیرد. درگاه های پرداخت اینترنتی برای انتقال پول، پرداخت اینترنتی قبض، خدمات موبایلی و … به کار می روند.

به طور خلاصه ، میزبانی وب فرآیند اجاره یا خرید فضا برای قرار دادن یک وب سایت در شبکه جهانی وب است. محتوای وب سایت مانند HTML ، CSS و تصاویر باید در سرور قرار گیرد تا به صورت آنلاین قابل مشاهده باشد.

 سرور رایانه ای است که سایر کاربران وب را از هرجای دنیا به سایت شما متصل می کند. همانطور که از نام آن پیداست ، ارائه دهندگان خدمات میزبانی وب دارای سرورها ، اتصال و سرویس های مرتبط با آنها برای میزبانی وب سایت ها هستند. آنها با ارائه انواع برنامه های میزبانی ، طیف نیازهای میزبانی را از وبلاگ های کوچک و سازمان های بزرگ پوشش می دهند.

برای خرید هاست شما می توانید با شرکت فونیکس به صورت رایگان تماس حاصل کنید تا به صورت تخصصی و اصولی راهنمای شما باشند، در شرکت طراحی سایت فونیکس هر گونه هاستی شما بخواهید برای شما در دسترس داریم.

در مقایسه با وب سایت های فاقد گواهی ، وب سایتی با گواهی HTTPS برای افرادی که اطلاعات را در سایت وارد می کنند ، از حفاظت بیشتری بهره می برند. این مهر تأیید هویت سایت را نیز تحت تأثیر قرار می دهد. اگر URL یک وب سایت گواهی HTTPS را انجام داده باشد ، پیشوند "https: //" را نشان می دهد نه "http: //".

اگر بخواهیم بگوییم کدام زبان برنامه نویسی خوب است و کدام بد هست کاملا در اشتباه هستیم. تمامی زبان هایی که در این مقاله یاشده است همگی دارای ویژگی های خوب و بد هستند اما چیزی که آن را ها را متمایز می کند استفاده آن ها در جایی که باید استفاده شوند است. برای مثال برای طراحی سایت یک شرکت بسیار بزرگ که امنیت وب سایت برایش بسیار مهم است و لازم است تا محصولات و نمونه کار های خود را در سایت خود قرار دهد و از این سایت برای معرفی هرچه بیشتر خود استفاده کند استفاده از فریمورک لاراول بسیار مطعمن تر هست و برای سیستم های فروشگاهی آنلاین نیز این فریمورک قدرتمند که از هسته PHP استفاده می کند می تواند تمامی نیاز های کاربران را برطرف سازد.

اگر بخواهیم به صورت خلاصه تفاوت این دو را بگیم باید بگوییم هر چیزی که کاربر در مرورگر خود می‌بیند فرانت اند و کد هایی که نمی ‌بیند و بهشان دسترسی ندارد بک اند هستند.
جالب است بدانید که سئو سای توسط فرانت اند صورت می گیرد اما بیشتر عملیات های منطقی سمت سرور در بک اند سایت صورت می گیرد.
زبانهای برنامه نویسی بک اند اقلب به صورت منطقی هستند اما زبان های سمت فرانت اند به این صورت نیستند.

این سوال معمولا در مورد ایجاد یا طراحی مجدد وب سایت شما است. آیا به یک سایت کاملاً سفارشی نیاز دارید یا می توانید از CMS (سیستم مدیریت محتوا) یا همان وردپرس استفاده کنید؟ انتخاب بین سایت سفارشی و وردرپرس به عوامل زیادی بستگی دارد. بسته به نوع پروژه شما ، محدودیت های آن و اهداف ، هر دو گزینه می توانند مزایا و معایبی داشته باشند. دریغ نکنید که برای راهنمایی شما باید با شرکت های با تجربه تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند برای این کار شما می توانید با آژانس طراحی سایت فونیکس تماس بگیرید تا به صورت کاملا تخصصی شما را راهنمایی کنند.

اگر برای کاهش هزینه ها از نگهداری وب سایت و طراحی سایت چشم پوشی کنید ، ممکن است خیلی دیر متوجه شوید که بازدید و فروش ارزشمند خود را از دست داده اید و تمام هزیه هایی که برای طراحی وب که انجام داده اید به هدر رفته است . حتی بدتر از آن ، ممکن است مجبور شوید هزینه تعمیرات اضطراری پرهزینه را برای  مجدد و تعمیر آن پرداخت کنید. در طولانی مدت ، نگهداری وب سایت همیشه هزینه کمتری نسبت به تعمیر وب سایت دارد.
نگهداری درست از یک وب سایت و طراحی سایت مزایای زیادی دارد آن ها، رتبه بهتری کسب می کنند ، فروش بیشتری دارند ، با اطمینان بیشتری کار می کنند و در هزینه های ذخیره سازی و میزبانی از شما صرفه جویی می کنند. در شرکت طراحی سایت فونیکس نگهداری و پشتیبانی از سایت شما به صورت رایگان انجام می شود.

وقتی افراد در یک وب سایت گشت و گزار می کنند ، می خواهند ناوبری آسان ، طراحی جذاب و محتوای مرتبط داشته باشند. از آنجا که افراد وقت کمتری را در اینترنت می گذرانند ، مشاغل باید از ویژگی های وب سایت که بیشترین ارزش کاربران را دارند استفاده کنند تا توجه مخاطبان را به خود جلب کنند. امروزه شرکت ها برای کاربرانی که می خواهند وقت خود را بصورت آنلاین سپری کنند، به رقابت می پردازند. این بدان معناست که مشاغل باید ویژگی های وب سایت را که کاربران می خواهند بدون به خطر انداختن قابلیت ها در آن قرار دهند.
شرکت طراحی سایت فونیکس از 612 نفر نظرسنجی کرده است تا کشف کند کدام ویژگی وب سایت برای آنها مهم است و می تواند بدون آن زندگی کند.
ما دریافتیم که مردم دسترسی به محتوا را نسبت به طرح ها و ویژگی های مرسوم ، مد روز اولویت می دهند. به طور کلی ، افراد عناصر طراحی و عملکردهای وب سایت را ترجیح می دهند که به آنها کمک می کند محتوای مربوطه را کشف کنند. 

تیم طراحی سایت وب کو وب سعی نموده که از بهترین و بروز ترین تکنولوژی ها برای طراحی وب سایت شما بهره ببرد. برخی از این تکنولوژی ها عبارتند از:
1 – استفاده از زبان نشانه‌گذاری ابرمتنی HTML5
2 – استفاده از زبان نشانه گذاری CSS3 و افکتهای بسیار زیبا و کاربر پسند آن
3 – استفاده از زبان برنامه نویسی PHP برای طراحی تمامی سایتهای داینامیک
4 - استفاده از معماری MVC تحت فریم ورک لاراول
5 – استفاده از دیتابیس MYSQL, Mongo برای ذخیره سازی و بازیابی سریع و گسترده اطلاعات وب سایت شما
6 – استفاده از نرم افزارهای گرافیکی مانند Photoshop, Illustrator, CorelDraw برای طراحی طرح گرافیکی بسیار زیبا و تاثیر گذار
7 – استفاده از زبانهای اسکریپت نویسی تحت کلاینت Javascript و jQuery برای طراحی افکتها و افزودن قابلیتهای تعامل پذیری بیشتر با مشتری
8 - استفاده از زبان فرا متنی قابل توسعه XML
9 - استفاده از تکنولوژی AJAX و JSON
10- استفاده از سرورهای لینوکس
11- استفده از وب سرویس های Nginx، Apache و Lightspeed

طراحی سایت برای کسب و کار اهمیت زیادی دارد، زمانی که مشتری اسم شرکت یا کسب و کار شما را در گوگل سرچ می کند انتظار دارد وب سایتی را مشاهده کند که متعلق به شرکت و کسب و کار شما باشد. در واقع وب سایت شما مانند یک بازاریاب فعال در دنیای وب کار می کند و زمانی که کاربر وارد سایت شما می شود در چند ثانیه وقتی انجام شده را میبنید می تواند نظرش برای کسب کار شما مثبت شود و بعد از آن یک سفارش خوب را به شرکت شما بدهد. طراحی سایت برای کسب و کار ها می تواند مزایای زیادی از جمله موارد زیر را به همراه داشته باشد:
 • با آن در میان رقبای کاری خود جلب توجه کنید.
 • با آن می توانید اعتماد بیشتری برای شرکت خود فراهم سازید.
 • با آن می توانید اعتبار بیشتری بیشتری برای شرکت خود فراهم سازید.
 • با آن برای شرکت و مجموعه خود می توانید با کاربران تعامل بیشتری داشته باشید
 • با آن برای کسب و کار خود می توانید به مشتریان خود پشتیبانی بیشتری ارائه دهید
 • با آن می توانید فروشتان را چند برابر کنید

جدول اصلی

 • امکانات و ویژگیهای پلن ها

 • ثبت یک دامنه هدیه
 • میزان فضای هاست یکساله MB
 • ترافیک ماهیانه MB
 • تعداد ایمیل اختصاصی
 • طرح ریسپانسیو (قابل اجرا در تمامی دستگاه ها)
 • محصولات
 • خدمات
 • معرفی پروژه ها و نمونه کار
 • دانلود فایل کاتالوگ و بروشور
 • رویدادها و اخبار سایت
 • مقالات (وبلاگ)
 • جستجوی محتوای سایت
 • استفاده از اسلایدشو در هدر سایت
 • لینک به شبکه های اجتماعی
 • نقشه گوگل
 • درباره ما
 • تماس با ما به همراه فرم نظرات
 • گالری تصاویر گواهینامه ها و نمایشگاه ها و ...
 • چت آنلاین
 • فرم سفارش آنلاین
 • خبرنامه و ارسال ایمیل به اعضاء
 • پخش ويدئو كليپ
 • سوالات متداول
 • کامنت برای هر محصول
 • مشاوره آنلاین
 • فرم دعوت به همکاری
 • فرم اخذ نمایندگی
 • معرفی نمایندگان فروش
 • ثبت نام و مدیریت اعضاء
 • فروشگاه آنلاین با امکانات کامل و حرفه ای
 • امکان ایجاد صفحهات سایت
 • پشتيبانی فنی و امنیت سایت
 • وروداطلاعات و چیدمان مطالب توسط فونیکس
 • پشتیبان گیری خودکار
 • پنل پیشرفته سئو
 • کد نویسی مطابق استاندارد گوگل
 • آمار بازدید کنندگان (گوگل آنالیتیک)
 • امکان توسعه و اضافه کردن امکانات جدید
 • مدت زمان اجرا (روزکاری)
 • آموزش مدیریت سایت
 • درگاه پرداخت
 • گالری تصاویر و مدیا
 • محافظ امنیتی چند لایه
 • بهینه سازی و سئو اولیه
 • اقتصادی

 • 1.9 میلیون تومان

 • یکساله
 • 1500
 • 10000
 • نامحدود
 • نامحدود
 • یکساله
 • 10 صفحه
 • 6
 • ویدئو آموزشی
 • شرکتی

 • 2.9 میلیون تومان

 • یکساله
 • 2500
 • نامحدود
 • نامحدود
 • نامحدود
 • یکساله
 • 20 صفحه
 • 15
 • حضوری و ویدئو آموزشی
 • فروشگاهی

 • 4.9 میلیون تومان

 • یکساله
 • 3500
 • نامحدود
 • نامحدود
 • نامحدود
 • یکساله
 • 20 صفحه
 • 17
 • حضوری و ویدئو آموزشی
 • کد نویسی اختصاصی از پایه

 • 6 تا 15 میلیون تومان

 • یکساله
 • نامحدود
 • نامحدود
 • نامحدود
 • نامحدود
 • یک ساله
 • 20 صفحه
 • 60
 • حضوری و ویدئو آموزشی

چند نوع سیستم مدریت محتوا در طراحی سایت داریم؟

اگر بخواهیم بگوییم چند نوع طراحی سایت داریم باید آن را به سه بخش تقسیم کنیم.

 • وب سایت هایی که به صورت کد نویسی اختصاصی برای شما با زبان های برنامه نویسی طراحی و ایجاد می شوند.
 • طراحی وب  با سیستم های مدریت محتوا (CMS) ، مثل وردپرس، جوملا، اپ کارت و دروپال.
 • ساخت سایت با سایت ساز های آنلاین

حالا ممکن است سوالاتی داشته باشید که این حق طبیعی شما است اما ما در این مقاله به صورت جامع و کامل به تمام این سوالات پاسخ داده ایم.

از کدام روش برای طراحی وب استفاده کنیم؟

کدام طراحی وب سایت ارزان تر است؟

 کدام  کیفیت بهتری دارد؟

کدام  برای فروش آنلاین مناسب تر است؟

کدام طراحی سایت در گوگل بالاتر قرار میگیرد؟

اگر بخواهیم به این سولات پاسخ بدهیم باید اینطور جواب بدهیم، تمامی سایت های بالا می توانند مناسب باشد. اما از لحاظ کیفیتی بخواهیم برای شما این سه نوع سایت را دسته بندی کنیم اینگونه ابتدا باید سایت هایی که به صورت کد نویسی اختصاصی انجام می شود را در لیست خود قرار دهیم و سپس وب سایت های وردرپرسی و سپس وب سایت هایی که با سیستم های سایت ساز های آنلاین ایجاد می شوند.

معمولا هیچ ارزانی بی علت نیست و هیچ گرانی هم بی علت نیست اما این در مورد ساخت وب سایت اصلا صدق نمیکند. تجربه این را به ما ثابت کرده است، سالانه مشتریانی به ما مراجعه می کنند که مبلغ هنگفتی را برای طراحی سایت در تهران پرداخت کرده اند و یک سایت بی کیفیت را تحویل گرفته اند.

طراحی سایت اختصاصی یا وردپرسی

سیستم مدیریت محتوا (CMS) برنامه ای است که برای مدیریت محتوای وب استفاده می شود و به چندین مشارکت کننده امکان ایجاد ، ویرایش و انتشار را می دهد. محتوای CMS معمولاً در یک پایگاه داده ذخیره می شود و بر اساس مجموعه ای از الگوها در یک لایه ارائه نمایش داده می شود.

طراحی سایت در سیستم های مدیریت محتوا چیست؟

 موارد زیر ویژگی های اساسی CMS است: 

ایجاد محتوا (به کاربران امکان می دهد به راحتی محتوا را ایجاد و قالب بندی کنند)

ذخیره سازی محتوا (محتوا را به صورت سازگار در یک مکان ذخیره می کند)

مدیریت گردش کار (امتیازات و مسئولیت ها را براساس نقش هایی مانند نویسندگان ، ویراستاران و سرپرستان تعیین می کند)

انتشار (سازماندهی و هل دادن مطالب به صورت زنده)

مزایای سیستم مدیریت محتوا در طراحی سایت

یک مزیت عمده CMS ماهیت مشترک آن است. چندین کاربر می توانند برای ورود به سیستم وارد شده و مشارکت کنند ، برنامه ریزی یا ویرایش کنند. از آنجا که رابط کاربری معمولاً مبتنی بر مرورگر است ، به هر تعداد کاربر می توان از هرجایی به CMS دسترسی پیدا کرد. دومین مزیت مهم CMS این است که به افراد غیر فنی که زبان برنامه نویسی بلد نیستند اجازه می دهد محتوای وب خود را به راحتی ایجاد و مدیریت کنند. ویراستاران WYSIWYG از یک سیستم عامل مدیریت محتوای معمولی به کاربران اجازه می دهند متن را وارد کنند و تصاویر را بدون نیاز به دانستن HTML یا CSS بارگذاری کنند.

چند نوع سیستم مدیریت محتوا داریم؟

بهترین شرکت طراحی سایت تهران

سیستم های مدریت محتوای زیادی در دنیا وجود دارد که هر کدام مزیا و معایبی را دارد و هر کدام برای برای شغلی مناسب هست. برای طراحی سایت شرکتییا طراحی سایت فروشگاهی اگر قصد استفاده از سیستم مدریت محتوا را دارید ما وردرپس را به شما پیشنهاد می کنیم. اما سیستم های دیگری وجود دارد که برخی از آن ها را برای شما در لیست زیر آورده ایم. 

دروپال  جوملا  ModX  Wix وردپرس 

بهترین سیستم مدیریت محتوا برای طراحی سایت

قبل از انتخاب سیستم مدیریت محتوا برای وب، ارزیابی عملکردهای مدیریت اطلاعات شرکت و اهداف کلی کسب و کار در رابطه با انتشار محتوا مفید است.

شما باید با تهیه لیستی از مشکلات تجاری که می خواهید با طراحی سایت حل کنید و همچنین نیازهای خاصی که دارید شروع کنید. این به شما کمک می کند تا سیستم مدیریت محتوای مناسب را برای - سیستمی را که از الزامات تجاری شما پشتیبانی می کند - به جای محبوب ترین و محبوب ترین سیستم ، انتخاب کنید.

CMS ها برای طراحی وب سایت به هر شکل و ابعادی ارائه می شوند که هرکدام دارای ویژگی ها و مزایای خاص خود هستند. برخی از آنها به طور ایده آل برای وبلاگ نویسی مناسب هستند. دیگران ممکن است متناسب با سایت های تجارت الکترونیکی با ویژگی هایی برای قیمت گذاری و عملکرد حسابداری باشد. مشخصات براساس نیازها و منابع شرکت شما متفاوت خواهد بود.

مقایسه cms های مختلف

برای اینکه متوجه بشیم کدام طراحی سایت باCSM  یا همان سیستم مدیریت محتوا برای ما مناسب است اول باید به چند سوال در ذهن خود پاسخ بدهیم.

  آیا هدف شما از ساخت وب سایت فروش آنلاین هست؟ 

 برای پشتیبانی از کدام فعالیت های تجاری نیاز دارید؟  

 در وب سایتتون آیا شرکت شما نیاز به انتشار صدها فیلم جدید در روز دارد؟ 

 روزانه هزاران قیمت تغییر می کند؟

 تصاویر زیادی آپلود می کنید؟ 

 نیاز به وبلاگ قوی دارید؟  

 نیاز به طراحی سایت با ویژگی های خارق العاده دارید؟ 

بعد از این که جواب سوال های بالا را در ذهن خود دادید لازمه که براتون توضیح بدم که اگر قصد ساخت آن را برای فروشگاه خود و فروش از آن شما میتوانید از CMS  وردپرس یا اپن کارت استفاده کنید و اگر شما صاحب یک شرکت بزرگ یا کوچک هستید و برای مجموعه خود می خواهید طراحی سایت انجام دهید سیستم مدیریت محتوا وردرپس برای شما مناسب هست.

آیا سایت من با CMS  در گوگل بالا می آید؟

اگر در طراحی سایت، سئو برای شرکت شما مهم است ، شما سیستم مدیریت محتوایی را می خواهید که به طور خودکار کارهای اساسی بهینه سازی صفحه مانند برچسب های عنوان ، آدرس های اینترنتی ، برچسب های alt بر روی تصاویر و ساختار پیوند داخلی صدا را انجام دهد. برای این کار وردپرس بهترین عملکرد را در بین بقیه سیستم های مدیریت محتوا دارد. جامعه توسعه دهنده و برنامه نویسی  CMS  ها چقدر بزرگ است؟ برخی از سیستم عامل های CMS، به ویژه وردپرس و دروپال ، دارای جوامع توسعه دهنده بسیار بزرگی هستند. مزیت یک جامعه قابل توجه میزان کمک آنلاین و اسنادی است که در مورد بسیاری از جنبه های سفارشی سازی آن  پیدا خواهید کرد. پاسخ به سوالات بالا در مورد طراحی سایت می تواند به شما در انتخاب سیستم مدیریت محتوای مناسب برای مشاغل یا سازمان خود کمک کند. اما طبق تجربه ایی که فونیکس سالیان سال در  دارد سیستم مدریت محتوا یا همان  CMS ، وردرپرس را پیشنهاد می دهد.

طراحی سایت با وردپرس چیست؟

وردپرس ساده ترین و محبوب ترین راه برای طراحی سایت یا وبلاگ خودتان است. در واقع ، ساخت وب سایت با وردپرس بیش از 39.5 درصد از کل وب سایت های موجود در اینترنت را مدیریت می کند. بله - بیش از هر چهار وب سایتی که بازدید می کنید احتمالاً توسط با وردپرس طراحی شده است.

طراحی سایت وردپرس

سالها پیش ، وردپرس بیشتر از وب سایتهای سنتی ، ابزاری برای وبلاگ نویسی بود. با این حال مدت طولانی است که این درست نیست. امروزه به لطف تغییرات در کد پایه و همچنین اکوسیستم گسترده افزونه ها و مضامین وردپرس ، می توانید هر نوع وب سایتی را با وردپرس بسازید. به عنوان مثال ، وردپرس نه تنها تعداد زیادی سایت تجاری و وبلاگ نویسی را تأمین می کند ، بلکه محبوب ترین راه برای ایجاد فروشگاه تجارت الکترونیک است! با وردپرس می توانید طراحی سایت های زیرا را انجام دهید :

 وب سایت های تجاری 

 فروشگاههای تجارت الکترونیکی 

 وبلاگ ها 

 نمونه کارها 

 رزومه 

 انجمن ها 

 شبکه های اجتماعی 

 سایت های عضویت 

و .... تقریبا هر چیز دیگری که می توانید تصور کنید. برای طراحی سریع سایت شما با وردرپس و با بهترین قیمت طراحی سایت شما می توانید با شرکا و آژانس فونیکس تماس حاصل کنید.

چه کسانی از وردپرس برای طراحی سایت استفاده می کند؟

وردپرس توسط افراد ، مشاغل بزرگ و همه افراد در این میان استفاده می شود! بسیاری از نهادهای معروف از وردپرس استفاده می کنند. در اینجا برخی از نمونه های مورد علاقه ما وجود دارد: وب سایت خبری ماکروسافت، دیجی کالا مگ، سایت رسمی کشور سوئد، وبلاگ شرکت بلک‌بری، نیویورک تایمز، اتاق خبر فیسبوک، بی‌بی‌سی آمریکا، وبلاگ ناسا و.....

قالب های آماده یا نه

برا طراحی سایت با وردپرس شما می توانید از قالب های رایگان یا پولی آماده استفاده کنید و یا می توانید قالب سایت خود را به صورت اختصاصی و مطابق میل خود توسط شرکت طراحی سایت فونیکس طراحی کنید. حال برای این سوال که از کدام استفاده کنیم باید از خودتان بپرسید که آیا احتیاج به این دارید که طرح خودتان را پیاده سازی کنیم یا خیر.

 

*برای دیدن طراحی سایت فروشگاهی کلیک کنید.*

خود را تماما به کارشناسان مجرب و متخصص ما در این زمینه بسپارید و دیگر هیچ گونه نگرانی و دلواپسی از این مورد نداشته باشید.

اگر طراحی سایت دقیقاً سبک شما را منعکس نکند مشکلی نیست - یک شرکت طراحی وب خوب از رهنمود های برند شما و زیبایی از سبک شما برخوردار خواهد بود ، نه از نظر خود. نکته مهم این است که سایت به روز به نظر می رسد و از نظر بصری دلپذیر است ، بسیار کاربردی است و تجربه کاربری خوبی را ارائه می دهد. اگر انتظار دارید محتوای جدیدی بخشی از پروژه وب سایت باشد ، به دنبال نوشتن مطالب حرفه ای و جذاب در صفحات وب شرکت و وبلاگ باشید. برخی از وب سایت های ساخته شده را بررسی کنید. بسیاری از شرکت های طراحی وب بخش نمونه کارها را در وب سایت خود دارند ، بنابراین شما به راحتی می توانید چند نمونه از کارهای آنها را مشاهده کنید.

 آیا وب سایت هایی که آنها ایجاد کرده اند ظاهری حرفه ای دارند و استفاده از آنها آسان است؟ 

 آیا مشتریان برجسته آنها از نظر اندازه با شما قابل مقایسه هستند؟ 

 آیا دامنه ها از نظر سایت مشابه هستند؟ 

 آیا سایت ها از عملکردی که برای سایت خود شما نیاز دارید برخوردار هستند؟ 

 با آنها تماس بگیرید تا در مورد پروژه شما صحبت کنند و جلسه ای ترتیب دهند: توجه کنید که آنها چگونه تماس را کنترل می کنند.

 آیا آنها قابل دسترسی و دوستانه هستند؟ 

 آیا آنها در مورد شرکت شما و جزئیات پروژه سوال هایی که می کنند یا بلافاصله فروش را آغاز می کنند؟

این شرکتی است که ماهها با آن کار خواهید کرد ، بنابراین مهم است که با شما به خوبی تعامل داشته باشد.

 آیا وب سایت دیگری برای شرکت های صنعت من ساخته اید؟

پاسخ آنها به شما چه خواهد گفت: همکاری با یک شرکت طراحی وب که در زمینه شما تجربه دارد می تواند یک مزیت باشد و دیدن سایتهای دیگری که آنها برای دیگران در صنعت شما ساخته اند می تواند ایده خوبی را از شما در مورد پروژه خود داشته باشد ، اما همچنین لازم است برای همکاری با شرکتی که در صنعت شما جدید است صحبت شود ، بنابراین همه تحقیقات رقابتی آنها انجام می شود و آنها تحت تأثیر پروژه های قبلی قرار نخواهند گرفت. اگر این شرکت در صنعت شما تجربه ندارد ، مطمئن باشید که می تواند طیف گسترده ای از تجربه را در صنایع مختلف به شما نشان دهد - شما شرکتی را نمی خواهید که در یک محدوده محدود فعالیت کند که شامل رشته شما نباشد.

چگونه تجربه کاربر در رویکرد طراحی وب شما نقش دارد؟

پاسخ آنها به شما چه می گوید: یک آژانس طراحی وب قدرتمند می داند که تجربه کاربری در قلب هر وب سایت موفقی وجود دارد و به شما اطمینان می دهد که آنها طرفداران محکم طراحی کاربر محور هستند. درباره روش خاص آنها سوال کنید ، از جمله اینکه از چه روش ها یا تاکتیک هایی استفاده می کنند تا مطمئن شوند که تجربه کاربری را در مرکز طراحی خود قرار داده اند.

در کدام سیستم مدیریت محتوا (CMS) کار می کنید؟

پاسخ آنها به شما چه می گوید: بیشتر شرکت های طراحی وب در یک یا دو سیستم عامل CMS تخصص دارند. اکثر وب سایت ها در یک پلت فرم منبع باز مانند وردپرس ساخته شده اند ، اما برخی از شرکت های توسعه وب دارای بستر CMS داخلی هستند. هر سیستم مدیریت محتوا نقاط قوت و ضعف خود را دارد و یک آژانس طراحی وب خوب قادر است به طور عینی در مورد جوانب مثبت و منفی هر یک به شما کمک کند تا بتوانید بهترین تصمیم را برای تجارت خود بگیرید. همچنین شرکت طراحی سایت فونیکس علاوه بر اینکه از CMS  های مختلف قادر است برای شما طراحی سایت را انجام دهد  قادر است وب سایتی را که شما احتیاج دارید به صورت اختصاصی و یک CSM اختصاصی را برای شما پیاده سازی کند.

*به شما پیشنهاد می شود حتما مراحل طراحی سایت را مشاهده بفرمایید.*

 

آیا می توانم تیم شما را ملاقات کنم؟

پاسخ آنها به شما چه می گوید: بسیاری از "شرکت های" طراحی سایت در واقع یک فروشنده واحد هستند که جنبه های مختلف پروژه را به منابع خارجی سپرده و یا حتی گروهی از فریلنسر های آزاد که بخش های مختلفی از مناقصه را پیشنهاد می دهند. در این موارد ، درخواست برای ملاقات با تیم ممکن است باعث ایجاد هم زدن و تعجب در مورد دسترسی و مکانهای دور شود. برای داشتن بهترین ارتباط و تداوم ، یک تیم داخلی را با متخصصانی انتخاب کنید که به کار مشترک عادت داشته باشند ، در شرکت طراحی سایت طول عمر داشته باشند و برای مدت زمان پروژه در دسترس شما باشند.

 

 اگر بخواهیم پس از اتمام پروژه تغییرات یا به روزرسانی هایی را در وب سایت ایجاد کنیم ، چه اتفاقی می افتد؟ 

 پاسخ آنها به شما چه خواهد گفت: یک آژانس طراحی سایت با سرویس کامل باید یک جلسه آموزش ابتدایی برای تیم شما در نظر بگیرد تا نحوه کار را توضیح دهد و نحوه ایجاد تغییرات و به روزرسانی ها را نشان دهد. لیستی از مواردی را که فکر می کنید باید مرتباً به روز کنید (رویدادها ، فرم ها ، محتوای صفحه و غیره) داشته باشید و از آنها بخواهید که در سیستم مدیریت محتوا کدام یک از آنها قابل ویرایش است. برای تغییراتی که به برنامه نویسی یا کمک به طراحی نیاز دارند ، شرکت باید برای مدت زمان تغییر تغییر و نرخ کار را ارائه دهد.

 آژانس طراحی سایت فونیکس متخصص در کد نویسی انواع سیستم های آنلاین در خدمت شما عزیزان می باشد.

 

*برای طراحی سایت شخصی برای کسانی که خاص هستند کلیک بفرمایید.*

 

تخصص دخیل در طراحی وب سایت

طراحی سایت مناسب و حرفه ایی نیازمند یک تیم تخصصی و دارای افراد خبره و متخصص در زمینه های خود می باشد، کلمات اختصاری و اصطلاحات عجیب و غریب در زمینه طراحی سایت ترسناک به نظر می رسند ، اما در صورت آشنایی با آنها بسیار آسان (و فوق العاده سرگرم کننده!) هستند. در قسمت برخی از مهارت هایی که یک شرکت یا فردی که یک سایت را پیاده سازی می کند دارد را بیان خواهیم کرد.

طراح وب

مسئول ایجاد تصاویر بصری یک وب سایت ، مانند طرح رنگ ، طرح بندی و عناصر گرافیکی به طور کلی پروژه را شروع می کند ، نمونه های طراحی ایجاد می کند تا قبل از رفتن به روند توسعه مورد تأیید قرار گیرد.

توسعه دهنده Front-End

طراحی را به کد تبدیل می کند ، با تمرکز بر طرح ، سبک و تعامل. کارهای توسعه دهندگان جلویی اغلب با یک طراح وب همپوشانی دارند و به تصمیمات مختلف طراحی نیاز دارند.

توسعه دهنده / برنامه نویس وب

در انتهای وب سایت متمرکز شده و عملکردها و ویژگی های پیشرفته را پیاده سازی می کند. توسعه دهندگان وب معمولاً در روند طراحی مشارکت محدودی دارند.

مدیر پروژه

معمولاً ارتباط بین مشتری و تیم تولید ، نیاز به درک نیازهای هر دو طرف است. مسئول برنامه ریزی و مدیریت مورد نیاز برای هدایت یک پروژه به اتمام است.

محتواساز

مسئول توسعه و نوشتن محتوا. یک خالق محتوا باید بتواند محتوایی جذاب و کاربرپسند ایجاد کند که بازاریابی محور باشد و با لحن مارک شرکت سازگار باشد.

متخصص سئو (بهینه سازی موتور جستجو)

تمرکز خود را روی بهینه سازی یک وب سایت برای رتبه بندی بالا در موتورهای جستجو قرار دهید. داده های محتوا و تجزیه و تحلیل را برای بهبود عملکرد موتور جستجو و افزایش بازدید وب سایت تجزیه و تحلیل می کند.

طراح UX (تجربه کاربری)

روش تعامل کاربران با یک وب سایت ، به طور کلی از طریق روش های مختلف تحقیق و آزمایش کاربر ، را تجزیه و تحلیل و بهبود می بخشد.

متخصص آی تی

به طور کلی مسئولیت هرگونه مسئله مربوط به شبکه / سرور را بر عهده دارد. در روند طراحی و توسعه دخالت کم و بسیار کمی دارد.

اینترنت مکان خطرناکی است!

هدف از امنیت وب سایت جلوگیری از انواع (یا هر نوع) حملات است. تعریف رسمی تر از امنیت وب سایت عبارت است از عمل / رویه محافظت از وب سایت ها در برابر دسترسی ، استفاده ، اصلاح ، تخریب یا اختلال غیرمجاز.

 

طراحی سایت چقدر زمان میبرد

از تبدیل ایده بزرگ خود به یک تجارت آنلاین هیجان زده هستید؟

اگر قبلاً نام  دامنه  خود را ثبت کرده اید و یک بسته میزبانی وب خریداری کرده اید ، مرحله بعدی ساخت وب سایت خود است. احتمالاً این سوال برای شما پیش آمده است که انتظار می رود قبل از آماده شدن سایت برای راه اندازی ، چه مدت طول بکشد. آیا روزها ، هفته ها ، ماه ها است؟

هیچ پاسخ صحیحی وجود ندارد زمان لازم برای ساخت یک وب سایت به عوامل مختلفی بستگی دارد - اینکه چگونه می خواهید وب سایت آن ظاهر شود ، خواه یک سایت اساسی پنج صفحه ای باشد یا یک فروشگاه آنلاین ، آیا خودتان آن را ایجاد خواهید کرد یا متخصصانی استخدام می کنید که این کار را برای شما انجام دهند.

نیازهای خود را تعیین کنید و برنامه ای ایجاد کنید

بسیاری از افراد بدون اینکه تصور روشنی از شکل ظاهری سایت خود داشته باشند ، در ساخت سایت خود غواصی می کنند.

اشتیاق به سایت جدید خود و اینکه می خواهید بلافاصله شروع به کار کنید هیچ مشکلی ندارد. فقط اطمینان حاصل کنید که قبل از غواصی ، برای تهیه طرحی از چگونگی ظاهر و عملکرد سایت خود باید کمی وقت بگذارید.

بدون برنامه ، این احتمال وجود دارد که اهداف خود را از دست داده و در نهایت به سایتی برسید که برای کسب و کار شما مناسب نیست.بنابراین ، در اینجا مواردی وجود دارد که باید در این مرحله در نظر بگیرید:

هدف اصلی طراحی سایت شما چیست ؟

برای برخی از سایت ها ، هدف این است که چشم اندازها را به یک مکان فیزیکی برسانند در حالی که برای برخی دیگر فروش آنلاین است. صفحات و عملکردی که می خواهید سایت شما داشته باشد. به عنوان مثال ، یک بوتیک گل باید شامل تصاویر گل ها و چیدمان ها ، و همچنین مکان و دستورالعمل های مربوط به نحوه رسیدن به آنجا باشد. همچنین ممکن است یک آژانس به یک وبلاگ نیاز داشته باشد. یک نقشه سایت اساسی برای اینکه بتوانید در مورد صفحات و محتوای مورد نیاز خود ایده بگیرید. اگر در مورد نیاز سایت شغلی خود مطمئن نیستید ، نگاهی به این راهنما بیندازید که در انواع مختلف صفحه های مقصد قرار دارد تا بتوانید مشخص کنید که به کدام یک از آنها نیاز دارید. چرا این مهم است؟ از آنجا که آماده سازی نیمی از جنگ است و داشتن یک برنامه عملیاتی می تواند به سرعت بخشیدن به راه اندازی وب سایت شما کمک کند.

اگر خودتان آن را از ابتدا بسازید

چند ساعت تا  4 ماه اگر به وب سایت سفارشی نیاز ندارید ، اگر با کد HTML آشنا هستید و وقت دارید که خودتان روی آن کار کنید ، می توانید این گزینه را انتخاب کنید. بسته به مهارت های فنی ، نوع سایت و مدت زمانی که می توانید روزانه برای ایجاد آن اختصاص دهید ، این ممکن است از چند ساعت برای یک وب سایت اصلی با چند صفحه تا چند هفته برای یک وب سایت بزرگتر یا یک وب سایت طول بکشد. خبر خوب؟ اگر از شرکت طراحی سایت فونیکس میزبانی وب دریافت کنید ، به بسیاری از ابزارها و برنامه های رایگان از جمله وردپرس ، جوملا و پرستاشاپ دسترسی خواهید داشت که به شما امکان می دهد وبلاگهایی با ظاهری زیبا و فروشگاه های آنلاین سریع و بدون دردسر ایجاد کنید. اگر تجربه استفاده از سیستم های مدیریت محتوا (CMS) مانند وردپرس را ندارید ، نگران نباشید. در ابتدا ممکن است گیج کننده به نظر برسد اما هنگامی که یاد می گیرید چطور باید رفت و آمد کنید ، که خیلی طول نمی کشد ، متوجه می شوید که استفاده از آن آسان است.

اگر از سازنده وب سایت استفاده می کنید

چند ساعت تا چند روز اگر خودتان وقت ، مهارت و حوصله ساخت سایت را ندارید ، همیشه می توانید یک آژانس یا یک طراح وب مستقل و یک توسعه دهنده وب استخدام کنید تا این کار را برای شما انجام دهد.

بهترین شرکت طراحی سایت در تهران

اول ، مهم است که درک کنیم هر وب سایت متفاوت است. ما نمی توانیم فقط بگوییم: "ساخت وب سایت شما باید دقیقاً دوهفته یا دو ماه طول بکشد" زیرا ما نمی دانیم چه نوع پروژه ای را در ذهن دارید. حتی اگر این کار را انجام دهیم ، احتمال اینکه شما ویژگی خاص یا ظاهری خاص را بخواهید زیاد است. متغیرهای زیادی در روند توسعه وب سایت وجود دارد که انجام تخمین ها سخت است. ما در این مقاله تعدادی از تجربیات خود را به اشتراک خواهیم گذاشت.

 نحوه انجام این فرآیند به شرح زیر است:  

شما نیازهای خود را با توسعه دهنده یا تیمی که با آن کار می کنید به اشتراک می گذارید. آنها یک برنامه عملیاتی را تهیه کرده اند که شما باید آن را تأیید کنید. شما می توانید برای طراحی سایت خود به برخی از ماکت ها ، معروف به فریم های آماده ، نگاهی بیندازید و آنها را تأیید کنید یا درخواست تغییر کنید. روند توسعه و طراحی وب با رفت و برگشت بین شما و توسعه دهنده ها شما در حال انجام است.

چیزی که بسیاری از افراد را متعجب می کند میزان کارهایی است که حتی قبل از شروع برنامه نویسی برای یک برنامه نویس  یا آژانس و شرکت طراحی سایت به صورت جدی ادامه دارد. اگر آنها بدون داشتن ایده ای جامع از آنچه شما می خواستید ، به فرآیند توسعه بپردازند ، اوضاع به هم ریخته می شود. از همه مهمتر ، وقت زیادی (و پول) می تواند هدر رود. ما رد شرمت طراحی سایت فونیکس ابتدا به تمامی نیاز های شما در طراحی سایت گوش فرا می دهیم و بعد از برسی های عمیق و آنالیز های متفاوت کار را شروع خواهیم کرد. حتی اگر فقط می خواهید یک وب سایت کوچک بسازید ، باید درباره آن روشمند باشید. حال ، بیایید بررسی کنیم که هر مرحله از مراحل لازم چه مدت طول می کشد.

طراحی سایت در شرکت طراحی وب سایت فونیکس بر اساس نیاز شما و نوع طراحی سایتی که احتیاج دارید بین 2 هفته تا 2 ماه ممکن است طول بکشد برای اینکه زمان دقیق پروژه خود را بدانید می توانید همین حالا به صورت رایگان با مشاوران طراحی سایت فونیکس با در ارتباط باشید تا به صورت دقیق این موضوع براتون برسی بشه.

 

روند طراحی یک وب سایت چگونه است

وب سایت های خوب طراحی شده چیزهای فراتر از زیبایی را ارائه می دهند. آنها بازدیدکنندگان را به خود جلب می کنند و به مردم کمک می کنند تا از طریق شاخص های مختلف ، شامل تصاویر ، متن و تعاملات ، محصول ، شرکت و مارک تجاری را درک کنند. این بدان معنی است که هر عنصر سایت شما باید در جهت هدفی مشخص کار کند.

اما چگونه می توان این ترکیب را پیاده سازی کرد؟

از طریق یک فرآیند جامع طراحی وب سایت که تمام این موارد را در بر میگیرد توسط طراحی سایت فونیکس پیاده سازی خواهیم کرد.

این خلاصه ایی از روند  در شرکت طراحی سایت فونیکس می باشد برای دیدن کامل رند  می توانید به مقاله مراحل طراحی سایت رجوع کنید.

 

*برای آگاهی بیشتر طراحی سایت ارایشی را مشاهده بفرمایید.*

 

 در اینجا لیستی از اصول طراحی 8 خوب وجود دارد که وب سایت شما را زیبا ، کاربرپسند ، موثر و جذاب می کند: 

 1. ساده بهترین است 

 2. سازگاری 

 3. تایپوگرافی و خوانایی 

 4. سازگاری با موبایل 

 5. پالت رنگ و تصاویر 

 6. بارگذاری آسان 

 7. پیمایش آسان 

 8. ارتباطات 

این 8 مورد با تحقیق و دیتاماینیگ توسط شرکت طراحی سایت فونیکس جمع آوری شده است که به اختصار هر کدام را شرح خواهیم داد:

 1. ساده بهترین است 

قرار دادن عناصر زیاد در صفحه ممکن است باعث منحرف شدن بازدیدکنندگان از هدف اصلی وب سایت شما شود. سادگی همیشه در طراحی موثر یک صفحه وب موثر است. طراحی تمیز و تازه وب سایت شما نه تنها باعث جذابیت وب سایت می شود بلکه به کاربر در جهت یابی بی نقص از یک صفحه به صفحه دیگر نیز کمک می کند. بارگیری یک وب سایت با ویژگی های طراحی که برای هدف مناسب نیست ممکن است ناامید کننده باشد. طرح خود را تا حد ممکن ساده نگه دارید تا بازدیدکنندگان احساس کنند که استفاده از آن آسان است و به راحتی راه های خود را پیدا کنند.

 2. سازگاری 

سازگاری در طراحی وب سایت اهمیت زیادی دارد. توجه خود را به عناصر طراحی منطبق در هر یک از صفحات نشان دهید. می توان فهمید که قلم ها ، اندازه ها ، عناوین ، عنوان های فرعی و سبک های دکمه ها باید در کل وب سایت یکسان باشند. همه چیز را از قبل برنامه ریزی کنید. فونت ها و رنگ های مناسب متن ، دکمه ها و غیره را نهایی کنید و در تمام مراحل توسعه به آنها بچسبید. CSS (Cascading Style Sheets) برای نگهداری اطلاعات کامل در مورد سبک ها و عناصر طراحی مفید خواهد بود.

 

 3. تایپوگرافی و خوانایی 

مهم نیست که طراحی شما چقدر خوب باشد اما متن بر وب سایت حاکم است زیرا اطلاعات مورد نظر را در اختیار کاربران قرار می دهد. از آنجا که خزنده های موتور جستجو بسیار با این داده ها آشنایی دارند ، این امر به بخشی جدایی ناپذیر از فعالیت های سئو تبدیل می شود. شما باید تایپوگرافی خود را از نظر بصری جذاب و خوانا نگه دارید ، همراه با استفاده نامحسوس از کلمات کلیدی ، داده های متا و سایر عناصر حساس به سئو.

استفاده از قلمهایی که خواندن آنها آسان تر است را در نظر بگیرید. از قلم های مدرن sans-serif به صورت Arial ، Helvetica و ... می توان برای متن بدن استفاده کرد. برای هر عنصر طراحی از جمله عناوین ، متن اصلی ، دکمه ها و ... ترکیبات صحیحی از حروف تایپ ایجاد کنید.

 4. سازگاری با موبایل 

با در نظر گرفتن استفاده روزافزون از تلفن های هوشمند ، تبلت ها و فبلت ها ، طراحی وب باید برای نمایشگرهای مختلف موثر باشد. اگر طراحی وب سایت شما از همه اندازه صفحه نمایش پشتیبانی نمی کند ، این احتمال وجود دارد که در نبرد با رقبا شکست بخورید. تعدادی استودیوی طراحی وب یا نقاط خدمات وجود دارد که از آنجا می توانید طراحی دسک تاپ خود را به یک طراحی پاسخگو و سازگار برای همه اندازه صفحه تبدیل کنید.

 5. پالت رنگ و تصاویر 

یک ترکیب رنگی عالی کاربران را به خود جلب می کند در حالی که یک ترکیب ضعیف باعث حواس پرتی می شود. این شما را ملزم می کند که یک پالت رنگی مناسب برای وب سایت خود انتخاب کنید که بتواند فضای مطبوعی ایجاد کند و در نتیجه تأثیر خوبی بر بازدیدکنندگان بگذارد. با انتخاب یک پالت رنگی مکمل ، برای ایجاد جلوه ای متعادل در طراحی وب سایت ، تجربه کاربران را افزایش دهید. به یاد داشته باشید که از فضای سفید استفاده نکنید زیرا وب سایت شما را از شلوغی و بهم ریختگی بصری جلوگیری می کند. همچنین از استفاده زیاد از رنگ ها خودداری کنید. 3 یا 4 زنگ برای کل وب سایت برای طراحی جذاب و واضح کافی است.

در مورد تصاویر نیز چنین است. از چندین تصویر پر جنب و جوش استفاده نکنید

 6. بارگذاری آسان 

هیچ کس وب سایتی را که بارگیری آن بیش از حد زمان می برد دوست ندارد. بنابراین با بهینه سازی اندازه تصویر ، با ترکیب کد در یک فایل CSS یا JavaScript مرکزی ، از آن مراقبت کنید زیرا درخواست HTTP را کاهش می دهد. همچنین ، برای افزایش سرعت بارگذاری ، از HTML ، JavaScript و CSS فشرده شوید.

 7. پیمایش آسان 

مطالعه نشان می دهد که بازدیدکنندگان زمان بیشتری را در وب سایت های دارای ناوبری آسان می مانند. برای ناوبری موثر ، ممکن است ایجاد یک سلسله مراتب صفحه منطقی ، استفاده از اسکرام نان و طراحی دکمه های قابل کلیک کنید. شما باید "قانون سه کلیک" را دنبال کنید تا بازدیدکنندگان بتوانند اطلاعات مورد نیاز را در سه کلیک دریافت کنند.

 8. ارتباطات 

ارتباط خوب هدف نهایی بازدیدکنندگان کسب اطلاعات است و اگر وب سایت شما قادر به برقراری ارتباط موثر با بازدید کنندگان شما باشد ، به احتمال زیاد زمان بیشتری را در وب سایت شما سپری خواهند کرد. ترفندهایی که ممکن است برای برقراری ارتباط بدون دردسر با بازدیدکنندگان کارساز باشد ، عبارتند از: سازماندهی اطلاعات با استفاده مناسب از عناوین و عناوین فرعی ، برش وافل و استفاده از قلاب ها ، به جای جملات طولانی.

 

نکات گرافیکی طراحی سایت

یک طراحی گرافیکی جذاب باعث برقراری ارتباط ایده ها با مخاطبان شما می شود. با افزایش جذابیت ، ارزش نام تجاری ، کاربردپذیری و حرفه ای بودن هر وب سایتی باعث افزایش چشمگیر آن می شود.

تصاویر بصری به تحریک حواس زیبایی در انسان کمک می کند که به افزایش احساس ارتباط با نام تجاری (وب سایت) کمک می کند. بنابراین ، لازم است که یک طراحی گرافیکی عالی برای وب سایت خود داشته باشید.

 در اینجا 8 نکته ضروری برای طراحی گرافیک برای هر وب سایت آورده شده است. 

 1. رنگهای متضاد را انتخاب کنید 

رنگ ها ذاتاً احساسات را برقرار می کنند. فکر کنید - قرمزهای روشن برای فوریت ، آبی برای آرامش یا آرامش ، و بنفش برای حق امتیاز. این رنگ ها می توانند تأثیر زیادی در واکنش بازدیدکننده نسبت به طرح شما داشته باشند - وقتی که آنها می توانند آنها را ببینند. انتخاب بزرگترین رنگهای بدون کنتراست ، مانند سفید و خاکستری روشن یا هلویی و صورتی روشن ، یکی از بزرگترین مصنوعات طراحی وب است. نه تنها این ترکیبات رنگی روی صفحه ظاهر نمی شوند ، بلکه احتمالاً شسته و ناخوانا نیز خواهند بود. در عوض ، پالت های رنگی با کنتراست بالا یا رنگ هایی را که مستقیماً روبروی یکدیگر روی چرخ رنگ قرار دارند ، مانند نارنجی و آبی در نظر بگیرید.

 2. ایجاد یک نگاه و احساس منسجم 

در حالی که پالت های رنگی با تضاد بالا می توانند جعبه های گرافیکی و متنی ایجاد کنند که از صفحه پرش می کنند ، این بدان معنا نیست که هر رنگ درون پالت شما باید برای کانون توجه مبارزه کند.

یک پالت رنگ با 1 تا 3 رنگ اصلی و 1 تا 3 رنگ ثانویه ایجاد کنید. رنگ های اصلی شما بیشتر طرح را پر می کند ، در حالی که رنگ های ثانویه شما به عنوان کنتراست برای تکمیل پالت عمل می کنند.

با استفاده از تن های مختلف یکرنگ در انسجام در پالت اصلی خود ، تنظیم روشنایی برای ایجاد سایه های ایده آل خود را در نظر بگیرید. در مرحله بعد ، یک رنگ ثانویه با کنتراست بالا انتخاب کنید و با روشنایی آن بازی کنید تا سایه های ثانویه همراه ایجاد کنید ، یا رنگ هایی با روشنایی مشابه و خانواده رنگ را انتخاب کنید.

 3. قلمهای ساده و خوانا را انتخاب کنید 

وقتی صحبت از طراحی وب می شود ، خوانایی در درجه اول اهمیت قرار دارد. در حالی که فونت های اسکریپت فانتزی و حباب های جوانی ، هر دو می توانند لحظه های خود را بدرخشند. آن لحظه در صفحه فرود شما نیست. قلم های بیش از حد سبک و متراکم باعث می شود خوانندگان در درک معنای کلی پیام شما تلاش کنند و به احتمال زیاد آنها را از صفحه خارج می کند.

قلم های آسان برای خواندن در عوض ، نوع متن ساده تری را انتخاب کنید که به درخشش محتوای شما اجازه می دهد. قلم ها نشان دهنده لحن و شخصیت هستند ، بنابراین به دنبال حروفچینی باشید که نمایانگر موضوع سایت شما باشد. برای ظاهری زیبا ، سریال ها را انتخاب کنید ، برای داشتن ظاهری مدرن و بدون سر و صدا ، و بدون احساس صمیمی تر را انتخاب کنید.

 4. چند فونت را به حداقل برسانید 

یکی از "موارد" طراحی خوب شامل حداقل دو فونت مختلف برای نشان دادن عنوان در ساختار صفحه و ایجاد عناصر خاص است. با این حال ، یکی از "نباید" های طراحی خوب ، ترکیب حروف مختلف و سبک های قلم در یک صفحه است. هنگامی که شروع به استفاده از پنج قلم به بالا در یک صفحه می کنید ، اسکن و جذب اطلاعات برای چشم دشوار می شود.

با استفاده از یک خانواده قلم یا نوع نوشتار بر روی متن و دستکاری انواع مختلف آن ، مانند حروف بزرگ ، متراکم یا مورب ، می توانید در وزن و سبک قلم تفاوت ایجاد کنید. این باعث می شود یکنواختی بصری ایجاد شود زیرا همه عناصر متن دارای نمای کلی هستند اما به شما امکان می دهد ساختار و اهمیت را با تنظیم انواع مختلف نشان دهید.

 5. فضای سفید را در آغوش بگیرید 

 این یک تصور غلط رایج است که به اوایل اینترنت برمی گردد که برای ایجاد یک طراحی خیره کننده ، تمام مناطق صفحه باید با متن ، تصویر یا پرکننده پر شود. در حقیقت ، بازدید کنندگان وب بسیار ساده تر را در مقابل یک وب سایت از نوع Geocities ترجیح می دهند. اینجاست که فضای سفید یا فضای منفی بدون علامت گذاری بسیار ارزشمند می شود.

در مطالعه ای که در سال 2012 توسط گوگل به اتمام رسید ، محققان آموختند كه طرحهای پیچیده تر به نظر می رسد زیبا تر نباشند. پیچیدگی بصری کم یا سایتهایی که در فضای سفید (یا منفی) پهن شده اند ، بسیار جذاب تلقی می شوند.

با تمرکز روی یک عنصر خاص ، مانند جعبه متن یا فیلم ، و قرار دادن چیزی در اطراف آن برای پرت شدن حواس از آن ، از فضای سفید در طراحی خود استفاده کنید. به احتمال زیاد این مورد توجه قرار می گیرد و از یک طراحی گرافیکی بسیار شلوغ جذاب به نظر می رسد.

نکته حرفه ای: اگر مطمئن نیستید که چگونه می توانید فضای سفید را اضافه کنید یا نحوه ایجاد تعادل در بین عناصر خود را ایجاد کنید ، خطوط مکانی فوق العاده برای شروع هستند. به عنوان مثال ، هنگام تراز کردن عنوان ، جعبه متن و عنصر گرافیکی ، قرار دادن یک خط عمودی در سمت چپ یا راست. این متن را لنگر می اندازد و به عنوان یک خط ساختگی برای ایجاد یک ساختار عمودی عمل می کند.

به همین ترتیب ، چندین خط را برای ایجاد مربع ها ، مستطیل ها یا مثلث هایی که با متن شما هم مرز هستند ، ترکیب کنید. یک مرز قوی تضاد بصری بین متن و پس زمینه ایجاد می کند که به عنوان یک لمس مینیمالیستی برای ایجاد نظم در طراحی عمل می کند.

 6. از تراز و ساختار آگاه باشید 

نگه داشتن تراز وسط عناصر در سطح صفحه ساختاری ایجاد می کند که طبیعتاً خواننده را به جایی که دوست دارید برود منتقل می کند. مواردی که بدون هم ترازی طراحی شده اند می توانند در سراسر صفحه احساس تصادفی ایجاد کنند که خوانندگان را گیج کرده و در نهایت باعث خارج شدن آنها از صفحه شود.

عناوین ، متن و تصاویر همه باید در یک راستا قرار بگیرند:

 عنوان

 فضای حروف یا هسته را برای پر کردن فضای خالی ، متراکم کردن عنوان هایی که بیش از حد اشغال می کنند ، تنظیم کنید و متن را به طور کلی تراز کنید. اطمینان حاصل کنید که فاصله حروف را تا حدی کاهش دهید که حروف افراد قابل خواندن نباشند یا آن را افزایش دهید تا حروف جدا شوند.

 متن

متن هر خط را ویرایش کنید تا شامل 30-40 نویسه باشد ، از جمله فاصله. این خوانایی را آسان می کند و تمام پاراگراف ها را با یکدیگر مطابقت می دهد.

 تصویر 

تصاویر را با یک قاب تراز کنید یا از یک شبکه برای ایجاد تراز تصاویر با متن متن یا عنوان استفاده کنید.

 7. برای اهمیت سیگنال از رنگ و مقیاس استفاده کنید 

هر طراحی گرافیکی خوب از سلسله مراتب بصری ، یا ترتیب ، کنتراست ، رنگ و مقیاس عناصر بهره می برد تا حاکی از اهمیت باشد. طراحان وب سلسله مراتب را به منظور جلب توجه به مهمترین عنصر بصری در طراحی ، که معمولاً مهمترین جنبه پیام است ، مهار می کنند. این عنصر به طور معمول با موقعیت خود ، مانند بالاترین بودن در صفحه ، یا با قلم بزرگتر یا تیره ، یادداشت می شود.

از غالب ترین عنصر بصری ، مجموعه ای از عناصر بعدی به دست می آیند که در اندازه ، وزن یا رنگ دستکاری می شوند. این عناصر سلسله مراتب بصری ، خواننده را ترغیب می کند تا مسیری خاص را در پایین صفحه دنبال کند ، به سوی آنچه در نهایت دعوت به عمل یا فرم است. برای ایجاد فرم های آنلاین سفارشی برای وب سایت خود ، یک فرم ساز رایگان مانند JotForm را امتحان کنید.

برای ایجاد سلسله مراتب بصری در عناصر خود ، استفاده از رنگ های متضاد یا چندین نوع قلم را در نظر بگیرید. تنظیمات مختلف را تا جایی انجام دهید که احساس کنید هر عنصر نقش خود را در هدایت خواننده به سمت انتهای صفحه یا فراخوان برای عمل دارد.

 8. بر دعوت به عمل (CTA) خود تأکید کنید 

اهمیت لباسهای سلسله مراتبی بصری اهمیت تأکید بر دعوت به عمل است. فراخوان برای اقدام (CTA) برای ایجاد پاسخ فوری یا تشویق تبدیل طراحی شده است. تماسهای متداول برای اقدام عبارتند از تکمیل فرمهای تماس ، ثبت نام در لیست ایمیل یا تکمیل خرید. اساساً ، دعوت شما برای اقدام باید دلیل اصلی انتشار صفحه شما باشد. برای اینکه بیشتر در رابطه با نکات گرافیکی طراحی سایت بیشتر مطالعه کنید بر روی کلمه روبرو کلیک نمایید: نکات گرافیکی طراحی سایت

خدمات پشتیبانی وب سایت در تهران

شرکت طراحی سایت با برخورداری از سوابق اجرایی مفید، ارائه دهنده خدمات، باز طراحی سایت، بهینه سازی و سئو سایت ، نگهداری و پشتیبانی سایت به متقاضیان گرامی هستیم. لازم به توضیح است که ایجاد تغییرات در کد نویسی صفحات سایت و افزودن ویژگی ها و قابلیت های جدید در سایت ، به عنوان خدمات نگهداری و پشتیبانی وب سایت در نظر گرفته خواهد شد و شما می توانید با بررسی و ملاحظه نمونه کارهای طراحی سایت و پشتیبانی ما، میزان کیفیت کار نهایی را تشخیص بدهید و با تکیه بر این مورد بهتر تصمیم بگیرید و پشتیبانی سایت خود را تماما به کارشناسان مجرب و متخصص ما در این زمینه بسپارید و دیگر هیچ گونه نگرانی و دلواپسی از این مورد نداشته باشید.

شرکت طراحی سایت مناسب در تهران

 آیا بازاریابی دیجیتال مداوم انجام می دهید؟ 

پاسخ آنها به شما چه می گوید: تلاش زیادی برای ساختن یک وب سایت و طراحی سایت انجام می شود ، اما همان قدر که برای بهینه سازی ، ارتقا it ، اندازه گیری عملکرد و بهبود آن تلاش می شود. مگر اینکه یک تیم بازاریابی دیجیتال داخلی داشته باشید و پس از تکمیل وب سایت جدید خود آماده بازپرداخت هر جنبه از بازاریابی دیجیتال هستید ، به دنبال یک شرکت طراحی وب باشید که در زمینه بازاریابی دیجیتال نیز تخصص دارد ، بنابراین می توانید از ارائه وب سایت جدید مطمئن باشید نتایج مورد نظر شما. درصورتی که بخواهید تعامل خود را با بازاریابی دیجیتال مداوم یا بهبود های دوره ای یا تازه سازی بیشتر کنید ، در صورت ایده آل ، تیم آژانس انتخابی در دسترس شما خواهد بود.

آژانس طراحی سایت فونیکس متخصص در کد نویسی انواع سیستم های آنلاین در خدمت شما عزیزان می باشد.

 

*برای آشنایی بیشتر و درک بهتر مقاله چرا به طراحی سایت احتیاج داریم را بخوانید.*

 

بهترین نوع طراحی وب سایت

هر شرکت و یا هر فردی یا هر کارخانه و فروشگاهی بر اساس نیاز های خود به سایت مخصوص خود احتیاج دارند، نمی توان گفت که کدام دسته بندی برای یک سایت بهتر است زیرا هر فردی با توجه به نوع نیاز خود باید وب سایت مرتبط با کسب و کار خود را طراحی کند.

بهترین طراحی سایت

برای طراحی سایت به صورت استاندارد و کاربردی به شرکتی باید اعتماد کنیم که دارای افرادی با تخصص های : برنامه نویسی و توسعه دهند وب، متخصص تولید محتوا، متخصص طراحی رابط کاربری، بهینه ساز موتور جستوجو، متخصص امنیت وب، ناظر کیفی، مدرس آموزش کاربری، کارشناس پشتیبانی فنی باشد. در نظر داشته باشید قیمت بالای طراحی وب سایت نشان دهنده کیفیت آن وب سایت نیست پس گول افراد و شرکت هایی که از شما مبالغ بالا و سر سام آور را طلب می کنند نخورید. به صورت کلی دو نوع طراحی سایت داریم که در ادامه مقاله آن را به صورت کامل شرح می دهیم.

چرا به طراحی سایت نیاز داریم

با توجه به شرایط و بروز شدن جامعه این نیاز در هر کسب و کاری یافت می شود تا یک وب سایت را برای خود داشته باشند.

طراحی سایت موبایل

در گذشته سایت هایی که طراحی می شد بیشتر برای صفحات کامپیوتر و لب تاب بودند و به گوشی های موبایل و تبلت ها توجهی نمیشد. طراحی سایت رسپانسیو و یا همان طراحی وب برای موبایل در حال حاضر یکی از مهم ترین بخش های طراحی سایت می باشد چرا که 90 درصد بازید ها از یک وب سایت از گوشی های موبایل و تبلت ها انجام می شود. شرکت فونیکس وب سایت هایی را که برنامه نویسی می کند به این صورت است که در گوشی های موبایل به صورت اپلیکیشن ظاهر می شوند و در صفحات بزرگتر مثل لب تاب و کامپیوتر به صورت دیگری طراحی و اجرا می شود.

طراحی سایت بین المللی

طراحی سایت بین المللی یا سایت به زبان انگلیسی و یا سایت های چند زبانه مهارتی است که ما طی 6 سال سابقه کاری خود به دفعات برای مشتری های خود انجام داده ایم و در آن مسلط شده ایم. طراحی وب سایت انگلیسی نیازمند یک سری برنامه نویسی متفاوت هست و نمی توان برای هر سایتی این کار را انجام داد، نحوه طراحی سایت چند زبانه بسته به تخصص شرکت طراح، از یک شرکت به شرکت دیگر تفاوت هایی دارد اما ما در فونیکس، طراحی قالب دوزبانه یا چندزبانه را به آسانی انجام می دهیم.

 

طراحی سایت چند زبانه

طراحی سایت چند زبانه فرآیند ایجاد یک وب سایت با محتوای بیش از یک زبان ، به عنوان مثال انگلیسی ، فرانسوی و آلمانی است.  یک وب ساخت سایت ایت چند زبانه می تواند برای یک مکان یا چند منطقه ای باشد. از این رو یک وب سایت چند زبانه، زبان چند کشور متفاوت را که کاربران آن در کشورهای مختلف هستند را با محتوای ترجمه شده و محلی برای هر منطقه هدف قرار می دهد.

طراحی وب سایت به زبان انگلیسی

اولین قدم این است که تصمیم بگیرید آیا می خواهید یک یا چند وب سایت را مدیریت کنید. در هر دو رویکرد ، شما باید محتوای ترجمه شده خود را در بخشهای جداگانه با استفاده از ساختار URL و با SEO صحیح برای هر زبان نگه دارید. بسیار از شرکت های طراحی سایت به صورت کاملا غیر تخصصی این کار را برای مشتریان انجام می دهند  اما شرکت  فونیکس با استناد به  Google Approved طراحی سایت چند زبانه را انجام می دهد

چه تفاوتی بین ترجمه و بومی سازی وجود دارد؟

در زیر خلاصه ای مختصر از تفاوت ترجمه و بومی سازی برای طراحی سایت چند زبانه وب سایت شما آورده شده است:

ترجمه فرآیند تغییر زبان اصلی وب سایت به زبان متفاوت (زبان مقصد) با جایگزینی کلمات از یک زبان به زبان دیگر است.

بومی سازی شامل ترجمه محتوای یک وب سایت و اصلاح سایر عناصر سایت برای جلب نظر مشتری و موقعیت های فرهنگی وی به زبان مقصد است.

طراحی سایت به انگلیسی

در طراحی سایت چند زبانه بومی سازی ارتباط را افزایش می دهد. ارتباط به معنای تمرکز بر مشتری است. برای اینکه مشتری وب سایت خود را در مقیاس بین المللی متمرکز کنید ، باید بومی سازی کنید.

اکثر مارک های بزرگی مانند اپل و اکثرا از این روش برای ترجمه وب سایت خود به زبان های دیگر کشور ها استفاده می کنند. داشتن یک وب سایت ترجمه شده و محلی اعتبار را افزایش می دهد.

باور کنید یا نه ، استفاده از یک برنامه طراحی وب سایت چند زبانه می تواند اعتبار شما را در نزد مصرف کنندگان بالقوه افزایش دهد. یک ایتالیایی که از سایت شما بازدید می کند متوجه می شود که این سایت به زبان انگلیسی و فرانسوی نیز موجود است. آنها درک می کنند که شرکت شما دارای شهرت و محبوبیت بین المللی است. در نهایت ، سرمایه گذاری در ترجمه و بومی سازی سیگنالی را به شما ارسال می کند که شما به مشتری های خود اهمیت می دهید ، فارغ از اینکه آنها از کجا هستند.

طراحی سایت شرکتی چیست؟

طراحی سایت شرکتی بخش مهمی از دنیای تجارت امروز است. طی چندین سال گذشته ، توسعه وب سایت سازمانی و طراحی وب سایت سازمانی به بخشهای اساسی موفقیت انواع شرکتها از مشاغل کوچک تا شرکتهای چند ملیتی تبدیل شده است. صرف نظر از محصول ، خدمات یا اهداف شما ، شرکت ها فقط زمانی می توانند رشد خود را تقویت کنند که مشتری خود را گسترش دهند - و اینترنت بهترین وسیله برای رشد برای استفاده از اینترنت است.

به همین دلیل طراحی وب سایت شرکتی در دنیای تجارت بسیار مهم است ، به ویژه هنگامی که با استراتژی مناسب بازاریابی اینترنتی ترکیب شود. ناگهان ، شرکت شما می تواند مشتریانی از سراسر جهان را با کسری از هزینه رسانه های تبلیغاتی سنتی مانند تلویزیون یا رادیو درگیر خود کند. شما فقط یک تجارت محلی نیستید - جهانی هستید.

به عنوان یک شرکت پیشرو در زمینه طراحی وب شرکت ها ، فونیکس در رشد حضور آنلاین شرکت هایی مانند شما تخصص دارد. تیم ما شامل متخصصان با استعدادی در زمینه طراحی وب سایت های شرکتی است که علاقه زیادی به ساختن وب سایت های تجاری از ابتدا دارند و آنها را برای دستیابی بهینه نتایج بهینه می کنند. از همه بهتر ، تیم توسعه وب سازمانی ما می داند که چگونه شما را از رقابت شما جلو نگه دارد.

طراحی سایت شخصی

حتما همه شما در شبکه‌های اجتماعی نظیر اینستاگرام، تلگرام  و عضو هستید اما برای ثبت برند شخصی، طراحی سایت شخصی با دامنه انحصاری بسیار مفید‌تر از شبکه‌های اجتماعی است. امروزه نقش اینترنت بر کسی پوشیده نیست و شما می‌توانید با توجه به مهارت‌هایی که دارید با طراحی سایت شخصی متناسب با حیطه کاری خود برند شخصی خود را ایجاد کنید.

معمولا سایت‌های شخصی شامل صفحه تماس با ما، گالری، پروفایل، اخبار، مقالات، رزومه و می‌شوند که مناسب پزشکان، هنرمندان، ورزشکاران، افراد معروف و است. وقتی شما یک وب سایت شخصی ایجاد می‌کنید هر شخصی در هر جای دنیا تنها با یک تلفن همراه و اینترنت میتواند وارد سایت شما شود و اطلاعات مفیدی راجع به شما و زمینه کاریتان به دست آورد. سایت شخصی برای کسانی که قصد مهاجرت به خارج از کشور و یا استخدام در شرکت‌های بزرگ را دارند بسیار حائز اهمیت است.

در حقیقت وب سایت‌های شخصی در 3 دسته طبقه بندی می‎‌شوند که عبارت اند از:

1) رزومه کاری (برای استخدام و فرصت های شغلی)

2) برند شخصی (برای معروفیت بیشتر و شناخته شدن)

3) گالری (برای ارائه تخصص و نمونه کار های خود به کارفرمایان)

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی امروزه برای راه اندازی کسب و کاری جدید در هر زمینه یکی از مهم ترین اقداماتی است که افراد برای ارتقا و پیشرفت باید انجام دهند. طراحی وب سایت فروشگاهی مانند یک شعبه در صفحه گسترده اینترنت از کار شماست و با این تفاوت که در هر زمان و مکانی برای افراد قابل دسترسی است. اما باید به این نکته توجه کنید که جایگاه فروشگاه اینترنتی در نتایج بالای گوگل قرار داشته باشد. مهم نیست زمینه شغلی شما چیست یا چه کاری انجام می‌دهید حتی ممکن است برخی از فروشگاه‌های اینترنتی مرکز خریدی نداشته باشند و فقط در محیط اینترنتی فعالیت دارند. این نکته قابل توجه نیست که شما یک شرکت یا سازمان بزرگ را اداره می کنید یا یک شرکت کوچک و یا اینکه به تنهایی کار می کنید.طراحی سایت در تهران

 

*برای درک بیشتر مقالات طراحی سایت گردشگری و طراحی سایت ساختمانی را مطالعه بفرمایید.*

 

بک اند در طراحی سایت "Backend" چیست؟

بک اند یا همان "Backend" از سه بخش اصلی در طراحی سایت تشکیل شده است : یک سرور، دو برنامه یا سایت طراحی شده، پایگاه داده یا همان دیتابیس که اگر بخواهیم برای شما مثالی از بک اند در طراحی سایت  زده باشیم می شود به یک فیلم سینمایی آن را تشبیه کرد، بک اند می شود کارگردان و عوامل پشت صحنه یک فیلم سینمایی و بازیگران آن فیلم می شوند فرانت اند یا همان "Frontend" آن می شوند. حال فرض کنید می خواهید عملیاتی را در یک سایت انجام دهید، زمانی که شما وارد سایت می شود ابتدا با فرانت اند آن تعامل دارید و زمانی که شما اطلاعاتی را در سایت وارد می کنید و عملیات ذخیره سازی را انجام می دهید با بخش بک اند یا سمت سرور آن تعامل دارید.

پس تا اینجا متوجه شدیم که بک اند یک وب سایت توسط کاربران آن سایت قابل مشاهده نیست  و به عبارت دیگر تمامی تحلیل ها و محاسبات در بخش بک اند سایت انجام می شود. این بخش مانند یک کوه یخ است که هیچ وقت دیده نمی شود.

حال باید بگوییم که طراحی سایت نیازمند دو بخش اساسی بک اند و فرانت اند می باشد، پس باید یک برنامه نویس برای هر کدام از این دو بخش به صورت تخصصی کار کنند.

زبان های برنامه نویسی بک اند

مهارت هایی که لازم است یک برنامه نویس بک اند بداند شامل : تکنولوژی و زبان های برنامه نویسی مختلف مثل جاوا، سی شارپ، لاراول، پایتون و پی اچ پی و بقیه زبان های سمت سرور می باشد. این افراد علاوه بر اینکه باید به یک یا دو زبان برنامه نویسی سمت سرور مسلط باشند باید ویژگی ها و مهارت های دیگر نیز داشته باشند.

مهارت های لازم برای یک برنامه نویس بک اند

از جمله از این ویژگی ها می توان به این موارد اشاره کرد:

توانایی حل مسئله و چالش پذیری

شناخت الگوی‌های طراحی

آشنایی با الگوریتم و ریاضیات گسسته

شناخت الگوی‌های طراحی

آشنایی با مفاهیم پایگاه داده

 

*پیشنهاد می شود نمونه قرارداد طراحی سایت را حتما بخوانید.*

 

در آمد برنامه نویس های بک اند

در ایلات متحده آمریکا درآمد سالانه یک برنامه نویس پی اچ پی حدود 64 هزار دلار می باشد که این مبلغ در ایران بین 3 تا 12 میلیون با توجه به توانایی هایی فرد قابل تغییر است.

در ایلات متحده آمریکا درآمد سالانه یک برنامه نویس پایتون حدود 66 هزار دلار می باشد که این مبلغ در ایران بین 3 تا 14 میلیون با توجه به توانایی هایی فرد قابل تغییر است.

در ایلات متحده آمریکا درآمد سالانه یک برنامه نویس نود جی اس حدود 60 هزار دلار می باشد که این مبلغ در ایران بین 3 تا 10 میلیون با توجه به توانایی هایی فرد قابل تغییر است.

در ایلات متحده آمریکا درآمد سالانه یک برنامه نویس جاوا حدود 70 هزار دلار می باشد که این مبلغ در ایران بین 3 تا 16 میلیون با توجه به توانایی هایی فرد قابل تغییر است.

فرانت اند در طراحی سایت"front end" چیست؟

هر چیزی که ما در یک صفحه وب سایت مشاهده می کنیم فرانت اند یم طراحی سایت نام دارد. فرانت اند با زبان های برنامه نویسی جاوا اسکریپت و فریمورک های جاوا اسکریپت طراحی می شود. اسکلت اصلی فرانت اند HTML  می باشد که با CSS  زیبا تر می شود و شکل شمایل بهتری پیدا می کند.

برای اینکه در یک طراحی سایت، مشتری رو به خوبی جذب کنیم لازم به این هست تا یک فرانت اند خوب و به اصطلاح کاربر پسند طراحی کنیم تا کاربران خود را جذب کنیم.

اکثر برنامه نویس های سمت فرانت اند باید دوره های مربوط به UI  و  UX  را ببینند و از روانشناسی رنگ ها و طراحی ها به خوبی آگاه باشند.

در ادامه می‌خواهیم در مورد تفاوت back end با front end بنویسیم تا شما از این طریق بهتر بتوانید هر دو مفهوم را درک و هضم کنید.

زبان های برنامه نویسی فرانت اند

زبان های برنامه نویسی فرانت اند شامل جاوا اسکریپت و فریمورک های آن می باشد همچنین HTML و CSS  نیز جز این زبان ها است.

در آمد برنامه نویس های فرانت اند

در ایلات متحده آمریکا درآمد سالانه یک برنامه فرانت اند یا جاوا اسکریپت حدود 85 هزار دلار می باشد که این مبلغ در ایران بین 3 تا 12 میلیون با توجه به توانایی هایی فرد قابل تغییر است.

 

زبان های برنامه نویسی تحت وب

برای انجام طراحی سایت، نیازمند زبان های مناسب برنامه نویسی آن هستیم. همان طور که می دانیم طراحی یک وب سایت نیازمند دو قسمت بک اند و فرانت اند می باشد. اگر وب سایت ما یک وب سایت داینامیک و یا همان پویا باشد به هردو قسمت ینی بک اند و فرانت اند احتیاج داریم و اگر وب سایت ما یک سایت استاتیک یا همان ایستا باشد فقط به بخش فرانت اند احتیاج داریم.

تمامی برنامه های تحت وب معمولا با چند زبان برنامه نویسی متفاوت کد نویسی می شوند که به بهترین آن میتوان به php ، لاراول، پایتون، ASP.NET ، جاوا اسکریپت، VUE.JS ، REACT.JS  و نود جی اس اشاره کرد.

برای اینکه بیشتر از این زبان ها و کاربرد های مختلف آن ها در طراحی سایت آگاه شویم به توضیح کامل آن ها خواهیم پرداخت.

 

طراحی وب سایت با PHP

PHP یک زبان تفسیری می باشد که برای ایجاد صفحات پویای وب طراحی شده شده است و شما می توانید با آن به طراحی سایت های پویا که می شود از داخل پنل مدیریت تمام موارد خود را اضافه کنید طراحی کنید. به عبارت دیگر کسانی که قادر به  و تولید وب اپلیکیشن های می باشند می توانند ب استفاده زا  پی اچ پی به ساخت برنامه هایی تعاملی  بپردازند. منظور از تعاملی بودن وجود قابلیت هایی مانند سطوح دسترسی مختلف برای کاربران، امکان ثبت‌نام در سایت، پنل کاربری ، ذخیره اطلاعات کاربران و بسیاری از امکانات دیگر است که امروزه در تمامی سایت‌های امروزی مشاهده می‌کنیم.

از نقاط قوت این زبان می توان به فریمورک های بسیار قوی و محبوب آن اشاره کرد. فریمورک هایی که برای طراحی سایت هایی حرفه ایی در سطح جهان مورد استفاده قرار می گیرد مثل لاراول، سیمفونی، که 80 درصد از سهم وب سایت های جهان را پوشش می دهند.

PHP مخفف PHP Hypertext Preprocessor است که PHP یک اسم خاص در آن می‌باشد.

برخی از ویژگی های پی اچ پی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

PHP می تواند برای طراحی سایت شما صفحات داینامیک و پویا ایجاد کند.

PHP این امکان را  به شما می دهد تا اطلاعات سایت شما را به پایگاه داده بفرستد، از پایگاه داده اطلاعات را بگیرید و همینطور اطلاعات موجود در پایگاه داده را ویرایش یا حذف کند.

PHP این قدرت را دارد تا با فرم های HTML شما  در طراحی سایت ارتباط برقرار کند و اطلاعات ورودی کاربران در فرم ها را پردازش کند و کارهای مورد نظر شما را روی آ‌ن‌ ها انجام دهد.

 PHP به شما امکان کار با Cookie ها و Session ها را میدهد.

PHP امکان رمزگذاری کردن اطلاعات حساس را دارد و این امکان نیز در آن تعبیه شده است.

با استفاده از PHP شما میتوانید فایل های txt, pdf, jpg و تولید و ویرایش کنید و این یک امکان فوق العاده است که PHP در اختیار شما قرار میدهد.

مواردی که در بالا ذکر کردیم، امکاناتی است که بصورت پیش فرض در پی اچ پی وجود دارد. شما می توانید در هنگام طراحی سایت با استفاده از کتابخانه‌ های مختلف در PHP، امکانات مختلف و دیوانه‌ کننده‌ای داشته باشید که اصلا باورتان نشود که میشود همچین کارهایی را در سطح  وب نیز انجام داد!!!

جالب است بدانید که وب سایت هایی بزرگی چوم وب سایت هایی که در زیر برایتان شرح می دهیم با PHP  و یا فریمورک های آن طراحی سایت شده اند.

دیجی کالا (در گذشته Digikala با استفاده از ASP.NET نوشته شده بود، اما به تازگی آن‌ها سیستم‌شان را به PHP تغییر داده‌اند)

فیسبوک

ویکی پدیا

اینستاگرام

یاهو

آپارات

تامبلر

سیستم مدیریت محتوای وردپرس

سیستم مدیریت محتوای اپن کارت

سیستم مدیریت محتوای جوملا

برای طراحی سایت با PHP  با این زبان برنامه نویسی دست شما برای اجرای اکثر پروژه های سطح وب بسیار باز می باشد و می توانید برنامه های بسیار دشوار را با این زبان برنامه نویسی طراحی کنید.

طراحی سایت با لاراول

 لاراو یک چهارچوب و فریمورک برنامه نویسی برای زبان PHP است که با آن می شود ساخت سایت های بسیار قدرتمند و پرسرعتی در سطح وب ایجاد کرد. از زمان انتشار لاراول در سال 2015 بهترین و پرطرفدارترین فریمورک جهان شناخته شد و به بالاترین چهارچوب و فریمورک برنامه نویسی در سطح جهان رسید. در حال حاضر پرطرفدارترین فریمورک جهان در GitHub می باشد.

از ویژگی های مثبت طراحی وب سایت با لاراول می توان به این اشاره کرد که لاراول به کاربر نهایی که از وب سایت بازدید می کند توجه می کند و این به این معنی است که تمرکز روی سادگی، وضوح و سهولت انجام کار است. برنامه نویس های سطح وب و شرکت های طراحی سایت برای ساخت انواع سایت و تمامی اجزای وب از پروژه های سرگرمی تا مار های ساده و پیچیده از این فریمورک قدرتمند جهانی استفاده می کنند.

طراحی سایت با لاراول چه مزیت هایی دارد؟

پنج مزیتی که در طراحی سایت با لاراول می توان به اشاره کرد به این شرح است:

1. امنیت

یکی از مشکلات بزرگ سیستم‌های مدیریت محتوا مانند وردپرس  و وب سایت هایی که با زبان های ضعیف برنامه نویسی می شوند، عدم امنیت آن است. طراحی سایت با استفاده از لاراول امنیت وب سایت را در تمامی حملات به سرور و سایت به ویژه در مورد حمله با استفاده از تزریق SQL به شدت افزایش می‌دهد.

2. مقیاس پذیری

نیاز شرکت‌ها با گذشت زمان تغییر می‌کند و اضافه‌کردن عملکردهای جدید به یک وب سایت معمولاً دشوار است. Laravel چارچوبی است که به منظور تسهیل در گسترش و اصلاح هر وب‌سایتی طراحی شده است.

3. توسعه وب و طراحی انعطاف‌پذیر

پتانسیلی که لاراول برای طراحی صفحه وب دارد با سایر چهارچوب ها و فریم‌ورک‌ها غیر‌قابل مقایسه است و به برنامه‌نویس امکان می‌دهد تا صفحه وب خود را متناسب با نیازهای کاربر طراحی کند.

4- شخصی سازی

با برنامه نویسی و طراحی صفحات وب با لاراول، می توانید یک طراحی منحصر به فرد و کاملاً شخصی داشته باشید که وب سایت شما را از رقبا متمایز می‌کند.

5- نگهداری ساده

هنگامی که یک صفحه وب در لاراول طراحی شده است، نگهداری آن یک فرایند ساده است که نیاز به حداقل وقت و پول دارد.

طراحی سایت با پایتون

زبان برنامه نویسی پایتون یک زبان بسیار قدرتمند در دنیای برنامه نویسی می باشد که می توان آن را باز بان های نظیر «پِرل» (Perl)، «روبی» (Ruby)، «پی‌اچ‌پی» (PHP) و «جاوا» (Java) مقایسه کرد.

این موضوع به دلیل قدرت فوق‌العاده پایتون به عنوان یک زبان شی‌گرا می باشد.

برنامه نویسان برای طراحی سایت با پایتون از فریمورک محبوب آن یعنی جنگو استفاده می کنند.

فریمورک جنگو که یک چهارچوب برای زبان پایتون است، این امکان را فراهم می کند تا شما بتوانید با ام در زمان کوتاه تری به طراحی سایت با زبان پایتون سایت های پیچیده تری را طراحی کنید. این امکان با استفاده از سیستم ماژول بندی آن در این زبان قابل استفاده است و برای آن  می توان از با فعال کردن این ماژول ها از قابلیت های جنگو استفاده کرد. داشتن امنیت بالا، پشتیبانی از معماری mvc مثل فریمورک لاراول از مزیت های این فریمورک قدرتمند زبان برنامه نویسی پایتون است.

طراحی سایت با جاوا اسکریپت

زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت یکی از رکن های اساسی در طراحی سایت و طراحی وب سایت می باشد.

این زبان برنامه نویسی عضو جدا نشدنی طراحی سایت می باشد، کد های جاوا اسکرپیت در سمت مرورگر اجرا و کامپایل می شود. برنامه نویسان  از زبان برای زیبا تر کردن وب سایت ها و افزایش کارایی وب سایت استفاده می کنند. این زبان از نظر من زبانی می باشد که استفاده از آن باعث می شود کاربر با سایت بهتر و بیشتر تعامل کند. برای مثال برای کاربران جالب می باشد که بدون اینکه منتظر بار گذاری صفحه بمانند نتیجه را ببینند اما این کار با زبان های دیگر امکان پذیر نیست و فقط از زبان قدرتمند جاوا اسکریپت می توان آن را برای کاربران پیاده سازی کرد.

مثلا برای پیاده سازی یک سیستم چت آنلاین بهترین زبانی که می توان برای این سیستم استفاده کرد زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت می باشد.

جاوا اسکریپت سرعت و قدرت بسیار بالایی دارد و در محبوب ترین زبان برنامه نویسی در سال 2019 شناخته شد. اما لازم است این نکته را بیان کنیم که برای طراحی سایت فقط نمی شود به تنهایی از زبان جاوا اسکریپت استفاده کرد و باید آن را به همراه زبان های دیگر و یا فریمورک های دیگری مثل لاراول ترکیب کرد.

VUE.JS  و REACT.JS  از فریمورک های این زبان برنامه نویسی محبوب هستند که در پروژه های مختلف برنامه نویسی و طراحی سایت از آن ها استفاده می شود.

دسته بندی انواع وب سایت

طراحی سایت در فونیکس بر اساس نیاز های کاربران و بر اساس نوع وب سایت ها بر اساس سه دسته محتوا، قابلیت‌ها و طراحی تقسیم می کنیم.

تاریخچه طراحی سایت

هنگامی که ما برای اولین بار به اینترنت معرفی شدیم بخش های IT به دلیل پیچیدگی برنامه نویسی اکثر وب سایت ها را ساخته و مدیریت می کردند. امروزه طراحی وب سایت به تنهایی به یک صنعت تبدیل شده است. طراحی وب عالی باعث شده برخی از مشاغل رشد و شکوفایی داشته باشند. در حالی که حضور بد وب باعث شکست دیگران می شود. وب سایت شما چیزی فراتر از یک ابزار اعتبار سنجی است. طراحی وب امروزه بیش از قرار دادن تصویر عالی نیاز دارد. طراحان سرعت بارگذاری ، قرارگیری محتوا و بهینه سازی SEO را بسیار در نظر می گیرند. لازم به ذکر است که طراحان اکنون باید نحوه نمایش یک وب سایت را در صفحه های مختلف بررسی کنند.

برای بسیاری از مشتریان احتمالی شما درب ورودی دیجیتال شماست. بیایید سفری در 20 سال گذشته داشته باشیم و برخی از تأثیرگذارترین طراحی وب سایت ها و تأثیر آنها بر کل صنعت را بررسی کنیم.

ابتدایی ترین صفحات وب ، از سال 1991 ، به معنای توجه ویژه به طرح "طراحی" نشده اند. آنها مقالاتی بودند که توسط محققان برای محققان دیگر نوشته شده بود و آنچه که اهمیت داشت ، محتوا و پیوندها بود. اما با استفاده بیشتر از وب در اواسط دهه نود ، ظاهر صفحات اهمیت پیدا کرد. افرادی که آنها را ایجاد می کردند گیک های رایانه ای بودند و آنها علاقه بیشتری به آزمایش با فناوری جدید داشتند تا زیبایی شناسی. تصاویر نقش بیشتری را بازی می کنند ، و لیست ها و جداول اطلاعات را سازمان می دهند. جاوا اسکریپت در دسترس بود ، اما مردم بیشتر با آن به عنوان یک اسباب بازی رفتار می کردند تا یک ابزار طراحی.

در نیمه دوم دهه نود ، سایت های تجاری شروع به ظهور کردند. ظاهر یک سایت نگرانی جدی تری پیدا کرد. طراحان توجه بیشتری به قابلیت خواندن و جذابیت داشتند و سایت ها شروع به استفاده از انیمیشن برای اهداف جدی کردند. در ابتدا تنها گزینه تصاویر متحرک GIF بود. پس از آن Adobe Flash آمد ، که اجازه می دهد طیف وسیعی از جلوه ها را فراهم کند. سایتهایی که تقریباً کاملاً روی Flash ساخته شده اند شروع به کار کردند. در سمت سرور ، صفحات پویا با PHP و CGI شروع به استفاده کردند. این امر باعث بی نظمی بیشتر طراحی شد ، زیرا سازندگان سایت مجموعه بیشتری از ابزارها را برای بازی داشتند.

 

*برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد تاریخچه طراحی سایت کلیک کنید.*

 

وب در چرخش قرن

با آغاز قرن بیست و یکم ، ایده جدیدی مطرح شد: ایجاد صفحات نه تنها باید دانش فنی بلکه تخصص در طراحی بصری باشد. CSS2 از سال 1998 در دسترس بود و این امر باعث می شود تا اصل مهم تفکیک ظاهر و محتوا فراهم شود. سازندگان صفحه کنترل دقیق تری بر نحوه قرارگیری و شکل گیری هر عنصر داشتند.

همانطور که افراد دارای مهارت طراحی در این روند شرکت کردند ، آنها تشخیص دادند که مقدار زیاد مطالب در یک صفحه یا متن بیش از حد در یک بلوک نشکن ، مسئولیت بار خواننده است. آنها شروع به تقسیم محتوا به صفحات بیشتر ، با منوها و جداول برای پیمایش کردند. صفحه لندینگ به طور فزاینده ای اهمیت پیدا می کند ، اغلب محتوای کمی دارد اما بینندگان را به سایر صفحات هدایت می کند. چشمک زدن به متن و رنگ های روشن جای خود را به طرح های ملایم تر می دهد.

در دسترس بودن روزافزون اتصالات پرسرعت ، پردازنده های سریعتر و مانیتورهایی با پیکسل بیشتر ، فرصت های جدیدی را پیش روی طراحان قرار داده است. گرافیک ها و انیمیشن های با وضوح بالا محبوب شدند. چیدمان های چند ستونی و ستون های فرعی از صفحه های بزرگتر بهره مند شدند. مردم در مورد "وب 2.0" برای صفحاتی با ویژگیهای تعاملی و سفارشی صحبت کردند.

وب سایت شما چگونه اندازه گیری می شود؟ اطمینان حاصل کنید که مشتریان شما از تجربه آنلاین خود بیشترین بهره را می برند ، لیست چک وب سایت را بارگیری کنید

2000s بعدی و وب تلفن همراه

انقلابی در سال 2007 با انتشار آیفون به وجود آمد. تأثیر آن در ابتدا مشهود نبود ، اما تلفن های هوشمند به زودی نحوه استفاده مردم از اینترنت را کاملاً تغییر می دهند. تأثیر فوری اعلامیه استیو جابز در مورد عدم پشتیبانی Flash بود. نرم افزار Adobe در حال نشان دادن سن بود و چندین مشکل را به همراه داشت. این یک استاندارد W3C نبود بلکه یک افزونه اختصاصی بود. سایر فناوری ها در دسترس قرار گرفته بودند.

اهمیت موتورهای جستجو به سرعت بالا رفته بود و محتوای Flash برای آنها نامرئی بود. عبارت "بهینه سازی موتور جستجو" هنوز معمولاً مورد استفاده قرار نگرفته بود ، اما صاحبان سایت ها می خواستند صفحات آنها پیدا شود. در همین حال ، ایجاد انواع بیشتری از محتوا با HTML امکان پذیر بود و از این طریق نیاز به Flash کاهش می یابد. یک دهه بعد ، Flash تقریباً کاملاً منسوخ شده است.

Ajax ، یک تکنیک جاوا اسکریپت است که اجازه می دهد تا صفحات موجود را به روز کنید ، به سایت ها امکان تعامل فزاینده را می دهد. اکنون تغییرات کوچک در پاسخ به ورودی کاربر بدون بارگیری مجدد کل صفحه امکان پذیر شد. صحبت در مورد برنامه های وب به روشی معنی دار امکان پذیر بود.

طراحی وب از سال 2010 تا به امروز

از سال 2010 ، دستگاه های تلفن همراه به بیش از نیمی از دسترسی به صفحه وب در جهان رسیده اند. این بدان معنی است که سایت ها باید روی صفحه نمایش کوچک و بزرگ به خوبی کار کنند. برای مدتی ، رویکرد طراحی غالب ارائه دو نسخه از یک صفحه بود. اگرچه این یک سردرد نگهداری کننده بود و افرادی که پیوند دریافت می کردند می توانستند خود را در صفحه اشتباه دستگاه خود ببینند. این مشکلات منجر به طراحی پاسخگو به عنوان یک راه حل بهتر شد.

با طراحی پاسخگو ، صفحه مشابه برای همه دستگاه ها در دسترس است و مرورگر از JavaScript و CSS برای پیکربندی آن برای سخت افزاری که در آن اجرا می شود ، استفاده می کند. انتشار HTML5 و CSS3 با آوردن یک اصل مهم دیگر به این کار کمک می کند: جدایی مدل شی model سند (DOM) از محتوا و شکل ظاهری. توانایی مدیریت DOM به طور مستقل به ایجاد طراحی صفحه هایی که با a کار می کنند کمک کرده است.

راحتی وب سایت شما تأثیر بسزایی در این دارد که آیا افراد احتمالی شما تصمیم می گیرند با شما تجارت کنند. آخرین باری که به تجربه کاربر سایت خود فرو رفته اید ، چه زمانی است؟ برای شروع ، چک لیست تجربه کاربری وب سایت 12 نقطه ای ما را بارگیری کنید.

طراحی وب امروز و روندهای آینده

یکی از آخرین روندها بسته شدن شکاف بین انتهای جلو و عقب است. اکنون بسیاری از سایتها با تعامل بسیار نزدیک بین دو طرف ، JavaScript را بر روی سرور و همچنین مرورگر اجرا می کنند. تمایز بین یک وب سایت و یک برنامه تلفن همراه مبهم است ، و هر نوع مشتری اغلب می تواند آفلاین باشد و سرور را وصل کند.

برنامه ساخت سایت در گوگل

شما می توانید با استفاده از گوگل، وب سایت کاملا رایگان با خود گوگل برای کسب و کار مد نظرتون بسازید. برای طراحی سایت با گوگل فقط کافیه یک جیمیل داشته باشید و به آدرس  sites.google.com بروید و بقیه مراحل را طی کنید. اگر قصد دارید در رابطه با طراحی سایت رایگان با گوگل بیشتر بخوانید بر روی لینک کلیک کنید.

 

ویژگی های یک طراحی سایت معتبر

برای اینکه وب سایت شما جزو یک سایت معتبر باشد بعد از طراحی سایت باید از  SSlاستفاده کنید. با استفاده از این SSL، وب سایت شما در لیست مراکز خرید امن اضافه می شود و باعث افزایش بازید از وب سایت شما می شود و همچنین وب سایت شما برای مصرف کننده که از طراحی سایت استفاده می کند به عنوان یک سایت قابل اعتماد اعتماد می شود.

اطلاعات تماس شفاف

برای اطمینان از بازدیدکنندگان، انتظار دارند که مشخصات کامل خود را در  وب سایت و طراحی سایت خود به طور واضح قرار دهند، شرکت ثبت شده ، آدرس فیزیکی ، ایمیل و یا شماره تلفن خدمات مشتری یا فرم تماس با ما در صفحه وب "تماس با ما" یا "درباره ما" در سایت باشد. این کار باعث افزایش اعتماد بین شما و بازدید کننده های سایت خود می شوند.

مواردی که باید از آنها اجتناب کرد

برخی از ویژگی های موجود در وب سایت باعث می شود دلهره بازدیدکنندگان شود. به عنوان نمونه ، پنجره های فراوان تبلیغات چشمک زن باعث می شود وب سایت از به ارزش و تبلیغاتی به نظر برسد.

برای فهم بهتر لاراول مقاله لاراول چیست را مطالعه کنید.

 

انواع مختلف گواهی SSL در طراحی سایت کدامند؟

دارندگان وب سایت گواهینامه های SSL را از طریق مراجع صدور گواهینامه خریداری می کنند. CA ها نهادهای معتبری هستند که گواهی های امنیتی و کلیدهای عمومی را که برای برقراری ارتباط در یک شبکه عمومی استفاده می شود ، مدیریت و صادر می کنند.

سه نوع مختلف از گواهینامه های SSL وجود دارد. هر یک از آنها سطح متفاوتی از امنیت را ایجاد می کنند. سطح امنیت در بین انواع گواهی تفاوت زیادی دارد. به همین دلیل است که درک اینکه یک سایت هنگام انجام یک معامله مالی یا هر کاری که مربوط به داده های کاربر شخصی است ، از چه نوع گواهی SSL استفاده می کند ، مهم است.

دامنه معتبر است (DV). گواهینامه های DV فقط تأیید می کنند که مالک سایت است. این یک فرایند ساده است که CA برای تأیید هویت خود به آدرس ایمیل ثبت شده وب سایت ایمیل ارسال می کند. هیچ اطلاعاتی در مورد شرکت مورد نیاز نیست توجه داشته باشید که گواهینامه های DV پایین ترین سطح اعتماد را دارند و معمولاً توسط مجرمان اینترنتی مورد استفاده قرار می گیرد 3 زیرا به راحتی قابل دستیابی هستند و می توانند وب سایت را بیش از آنچه هست ایمن نشان دهند.

دارای اعتبار سازمانی (OV) است. برای دریافت گواهینامه OV ، CA باید اطلاعات خاصی از جمله سازمان ، مکان فیزیکی و نام دامنه وب سایت خود را تأیید کند. این فرآیند معمولاً دو روز طول می کشد. گواهینامه های OV دارای سطح متوسطی از اعتماد هستند و گزینه خوبی برای وب سایت های عمومی هستند که معاملات کم حساس تری را انجام می دهند

اعتبار سنجی گسترده (EV). این نوع گواهینامه برای وب سایتهایی که اطلاعات حساس را کنترل می کنند ضروری است. از بالاترین سطح امنیت 5 برخوردار است و شناسایی آن آسانترین است. به منظور صدور گواهینامه EV ، CA برای افزایش سطح اطمینان در تجارت ، از متقاضی یک بررسی پیشرفته انجام می دهد. روند بررسی شامل بررسی اسناد شرکتی ، تأیید هویت متقاضی و بررسی اطلاعات با پایگاه داده شخص ثالث است. اگر نوار URL مرورگر حاوی قفل باشد و نام شرکت به رنگ سبز ذکر شده باشد ، کاربران می توانند بدانند که آیا وب سایت دارای گواهی EV است.

اکنون که دانستید گواهی SSL چیست ، سه نوع مختلف و سایت های دارای DV خطر کلاهبرداری را دارند ، مهم است که یاد بگیرید چگونه هنگام خرید یا انجام سایر معاملات حساس آنلاین ، میزان مواجهه خود را کاهش دهید. برای اطمینان از ایمن بودن جلسه آنلاین خود ، این چهار مرحله را دنبال کنید:

نوع گواهینامه SSL را که یک وب سایت در اختیار دارد ، درک کنید. به عنوان اولین قدم ، به دنبال نشانه های بصری باشید که نشان دهنده امنیت باشد ، مانند نماد قفل و رنگ سبز در نوار آدرس. فقط وب سایت های دارای EV نام شرکت را در نوار آدرس وب قرار می دهند. مرورگرها یک گواهینامه DV را از یک گواهینامه OV تشخیص نمی دهند.

شما می توانید برای خرید انواع گواهی SSL  با شرکت طراحی سایت فونیکس تماس حاصل کنید.

 

 

 

 1966

2

دیدگاه های شما


user-avatar

علی

3 ماه پیش
سپاس گزارم

user-avatar

امیر

3 ماه پیش
بسیار عالی بود

مقالات مربوط به طراحی سایت + سئو