اینترنت اکسپولر شما این فرایند را پشتیبانی نمی کند با مروگر دیگر امتحان نمایید :(
بهترین قیمت
گروه فراتاپ همواره بر این است که بهترین کیفیت را با کمترین قیمت ارائه دهد.
مشتری مداری
گروه فراتاپ همواره بر این است که بهترین کیفیت را با کمترین قیمت ارائه دهد.
سر وقت بودن
گروه فراتاپ همواره بر این است که بهترین کیفیت را با کمترین قیمت ارائه دهد.

طراحی وب سایت شخصی

امروزه استفاده از فضای مجازی تنها مختص به خوشگذرانی و کارها بیهوده نیست. شما برای اینکه بتوانید خود را به دنیا معرفی کنید نیاز دارید که با اینترنت آشنا باشید. همه‌ی افراد برای زندگی در اجتماع و رشد بیزینس خود نیاز به اینترنت و فضای مجازی دارند. بنابر گفته بیل گیتس اگر کسب و کار شما با اینترنت و تکنولوژی جلو نمی رود شما در آینده محکوم به شکست هستید.
طراحی سایت شخصی

طراحی سایت شخصی

طراحی سایت بیوگرافی و رزومه

شرکت طراحی سایت فونیکس با تیم متخصص در طراحی وب سایت ، طراحی سایت شرکتی ، طراحی سایت شخصی ، طراحی سایت فروشگاهی و طراحی سایت اپلیکیشن آماده همکاری با تمامی شرکت ها، استارت اپ ها و کسب و کارهای اینترنتی در تهران و سراسر کشور است.طراحی سایت شخصی معرف شرکت و کسب وکار شماست. با تیمی حرفه ای و مجرب خود را در فضای اینترنت معرفی و درآمد خود را افزایش دهید. امروزه استفاده از فضای مجازی تنها برای خوشگذرانی و کارها بیهوده نیست. شما برای اینکه بتوانید خود را به دنیا معرفی کنید نیاز دارید که با اینترنت آشنا باشید. همه‌ی افراد برای زندگی در اجتماع و رشد در حیطه کاری خود نیاز به اینترنت و فضای مجازی دارند. بنابر گفته بیل گیتس اگر کسب و کار شما با اینترنت و تکنولوژی جلو نمی رود شما در آینده محکوم به شکست هستید.طراحی سایت شخصی، هرچند شبکه های اجتماعی ابزارهای مناسبی برای معرفی اشخاص می باشند اما داشتن یک سایت شخصی برای اطلاع رسانی متمرکز با دامنه انحصاری می تواند چندین برابر مفیدتر باشد برخورداری از قالب گرافیکی زیبا، منحصر به فرد و متناسب با کارکرد و برخورداری از امکانات مدیریتی و ویرایشی به همراه پشتیبانی سالیانه توسط متخصص های کارآزموده از نکات ضروری در هنگام انتخاب است. طراحی سایت شخصی برای معرفی شخص، بیان دیدگاه‌، ارائه‌ی سوابق، نمایش آثار، علاقه‌مندی‌ها و فعالیت‌ها صورت می‌گیرد. معمولاً هدف از طراحی وب‌ سایت‌ شخصی متفاوت است. عده‌ای برای معرفی خود و درج رزومه‌ ازطراحی سایت رزومه استفاده می‌کنند. گاهی برای نمایش نمونه‌ کارها و خلاقیت‌های فرد، گاهی برای بیان دیدگاه‌ها و عقاید شخصی و در برخی مواقع برای ارائه اخبار و اطلاعات فردی مورد استفاده قرار می‌گیرند. طراحی سایت شخصی حرفه ای ترین راه برای ایجاد برند شخصی است، حضور فعال شما در شبکه های اجتماعی نمی‌تواند جایگزین تاثیری که یک وب سایت بر وجهه حرفه ای شما می‌گذارد باشد. پلتفرمی که امروز محل درآمد و پذیرای برند شماست، ممکن است در آینده نزدیک منسوخ شده و از خاکستر آن پلتفرمی دیگر ظاهر شود. همچنین در شبکه های اجتماعی گرافیک ثابت و غیرقابل تغییر است، در صورتی که مهمترین مسئله در ساخت برند شخصی قالب و گرافیک زیبا و جذاب اختصاصی سایت می‌باشد و باید بر اساس روحیات، تخصص ها، اهداف و  مبتنی بر عکس و یا زمینه کاری شما باشد.فونیکس با سابقه فعالیت حرفه ای و انجام انواع پروژه های طراحی سایت موفق توسط طراحان و برنامه نویسان خلاق و کاربلد، لذت تجربه ای متفاوت و حرفه ای را در طراحی سایت شخصی برای شما به ارمغان می‌آورد.

 

امروزه با بوجود آمدن شبکه های اجتماعی مختلف و توسعه وبلاگ های شخصی احساس می شود که نیاز به داشتن وب سایت های شخصی کاهش پیدا کرده است. گرچه شبکه های اجتماعی و وبلاگ ها می توانند برای افراد به عنوان یک معرفی کننده آنلاین باشند، اما داشتن یک وب سایت شخصی تحت دامنه اینترنتی مختص فرد، برای کسانی که نیاز به سایت شخصی دارند، چندین برابر مفید تر می باشد.در شبکه های اجتماعی یا وبلاگ ها ، گرافیک یا به صورت ثابت و غیرقابل تغییر است یا از امکانات گرافیکی محدودی برای تغییرات جزئی گرافیک می توان استفاده کرد. مهمترین مسئله ای که در یک سایت شخصی حائز اهمیت است، قالب و گرافیک زیبا و جذاب سایت می باشد. گرافیک و قالب سایت شخصی باید با توجه به روحیات، تخصص ها و اهدافی باشد که فرد مطابق با آنها درخواست طراحی خود را داده است. شکل قالب می تواند مبتنی بر عکس فرد و یا زمینه کاری وی باشد.طراحی سایت شخصی ، معمولا طراحی سایت بیوگرافی شامل صفحه تماس با ما، گالری، پروفایل، اخبار، مقالات، رزومه و… می‌شوند که مناسب پزشکان، هنرمندان، ورزشکاران، افراد معروف و… است. وقتی شما یک سایت شخصی ایجاد می‌کنید هر شخصی در هر جای دنیا تنها با یک تلفن همراه و اینترنت می تواند وارد سایت شما شود و اطلاعات مفیدی راجع به شما و زمینه کاریتان به دست آورد.طراحی سایت رزومه برای کسانی که قصد مهاجرت به خارج از کشور و یا استخدام در شرکت‌های بزرگ را دارند بسیار حائز اهمیت است. این گونه سایت ها معمولا برای افرادی که از طریق اینترنت به شهرت رسیده اند و یا میخواهند برسند مناسب است. • سلبریتی‌های اینستاگرام
 • افراد سیاسی (نمایندگان مردم در شوراهای شهر و روستا و مجلس، وزرا، اعضای حزب‌های سیاسی و…)
 • روزنامه‌نگاران
 • معلمان خصوصی
 • پژوهشگران و دانشجویان مقاطع تحصیلی عالی
 • افرادی که شغل خانگی دارند
 • افرادی که شغل غیرسازمانی یا غیراداری دارند

طراحی سایت شخصی حرفه ای و اصولی

حرفه ایی عمل کنید!

رزومه آنلاین

رزومه آنلاین خود رابسازید

اما طراحی سایت شخصی شما باید کاملا حرفه ای و اصولی صورت بگیرد، در غیر این صورت تفاوت چندانی با صفحاتی که در شبکه های اجتماعی دارید نخواهد داشت!! طراحان خلاق و کاربلد ما در فونیکس علاوه بر طراحی شخصی سازی شده و چشم نواز سایت شخصی شما، با کد نویسی اصولی و رعایت قوانین سئو همراه با سرعت و امنیت بالا و سایر فاکتورهای طراحی سایت شخصی حرفه ای، این اعتماد را به شما می‌دهد که تصویری حرفه ای در ذهن کاربرانتان ایجاد کرده و نام و نشان شما را با سرعت بالایی در دنیای دیجیتال رشد بدهد.

198
وب سایت های طراحی شده
8952
صفحات موجود
256
رزومه های آنلاین

چرا وب سایت شخصی را لازم دارید؟

در اولین قدم باید از خودتان بپرسید که چرا در حال طراحی سایت شخصی هستید . مشخص شدن هدف هایتان به شما در موارد دیگر مثل تولید محتوای وب سایت و ساختار آن کمک می کند. باید بدانید که چه نکاتی را می خواهید به افرادی که شما را دنبال می کنند منتقل کنید . شما باید مجموعه ای از کارهای مهمی که انجام داده اید را در صفحه ی اصلی و صفحه ی درباره ی من لحاظ کنید .این گزینه ها می تواند شامل شرکت هایی که در آنها مشغول به کار بودید ، پروژه هایی که انجام داده اید ، مهارت های شما  ، تحصیلات شما و علایقتان باشد.

case
علت طراحی وب سایت شخصی

علت طراحی وب سایت شخصی

در صورتی که شما جزو گروه‌های بالا نیستید و در اینکه یک طراحی سایت شخصی می‌تواند به شما کمک کند یا نه؟ تردیدی دارید، می‌توانید با ما تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.

۱- فراگیری اینترنت: امروزه اغلب افراد قبل از مراجعه به یک پزشک، وکیل و.. ابتدا نام او را در اینترنت جستجو می‌کنند تا سابقه کاری او را مطالعه کنند. روزانه هزاران جستجو برای شناخت و یافتن شخصیت‌ها انجام می‌شود. اگر می‌خواهید کاربران با جستجو در اینترنت شما را بیابند و مشاهده نمایند، پس لازم است یک وب‌سایت متناسب با شخصیت و حوزه کاری خود داشته باشید و در آن اطلاعات صحیحی از خود درج نمایید. با این عمل مقداری از انتقال اطلاعات نادرست درباره‌ی خودتان هم، جلوگیری می‌کنید.طراحی سایت شخصی

۲- ایجاد حس اطمینان: زمانی که افراد نام شما را در اینترنت جستجو می‌کنند، با یافتن نام و مشخصات شما احساس اطمینان بیشتری پیدا می‌کند. کاربران با مطالعه رزومه و اطلاعاتی از شما شناخت بیشتری از شما پیدا خواهند کرد. با مطالعه‌ی نظرات دیگران این شناخت کامل‌تر هم خواهد شد.هرچه در این زمینه بیشتر قابل شناسایی باشید، بیشتر به سمت شما جذب می‌شوند.طراحی سایت شخصی

۳– داشتن رزومه‌ی دیجیتال: با طراحی سایت رزومه، دیگر نیازی نیست از رزومه، افتخارات و مدارک خود بگویید و یا آنها را به دیگران ارسال کنید. در وب‌سایت شخصی شما رزومه‌ی جذابی از شما قرار دارد که در اختیار عموم قرار می‌گیرد. درواقع وب‌سایت شخصی شما می‌تواند به‌طور کامل معرف شخصیت و توانایی‌های شما باشد. درمقایسه طراحی سایت شخصی و رزومه فردی، توجه به یک نکته لازم و ضروری است. تفاوت زیادی میان رزومه کاغذی و رزومه در وب سایت شخصی وجود دارد. به عبارت دیگر، نقاط ضعفی که ممکن است در رزومه کاغذی اشخاص وجود داشته باشد به طور کامل با طراحی سایت شخصی برطرف می شوند.

۴- آرشیو فعالیت‌ها: با طراحی وب‌ سایت شخصی می‌توانید تمام نمونه‌ کارهایتان را دسته‌بندی و آرشیو نمایید. اگر یک نقاش هستید وب‌سایتتان می‌تواند نقش یک گالری هنری را داشته باشد. اگر یک نویسنده، خبرنگار و یا شاعر هستید و دوست دارید مطالبتان را نشر دهید، وب‌سایتتان جای مناسبی برای این‌ کار است. در کل علت طراحی سایت شخصی و نحوه‌ی استفاده از آن بسیار متفاوت است و به خود شما بستگی دارد. • رزومه کاری (برای استخدام و فرصت های شغلی
 • برند شخصی (برای معروفیت بیشتر و شناخته شدن
 • گالری (برای ارائه تخصص و نمونه کار های خود به کارفرمایان
طراحی سایت چیست؟ ساخت سایت با ابزار های بسیار مختلفی انجام می پذیرد ، فونیکس با بکار گیری سیستم های مدیریت محتوا اختصاصی و متن باز توانسته به ارائه خدمات تخصصی در حوزه طراحی سایت بپردازد . برای راه اندازی وب سایت های مختلف شرکتی ، فروشگاهی و خبری می توانید با کارشناسان فونیکس در ارتباط باشید. طراحی اختصاصی وب سایت با رعایت کلیه استاندارد های طراحی و سئو ارمغان کارشناسان با تجربه فونیکس به شماست . پشتیبانی طراحی سایت پشتیبانی فنی از محصول ارائه شده در طراحی سایت و بهینه سازی سایت یکی از مهم ترین و کارامد ترین ابزار برای مشتریان در جهت گسترش کسب و کارشان بحساب می آید ، گروه طراحی سایت فونیکس این افتخار را دارد که با ارائه بهترین خدمات و پشتیبانی سالانه از مشتریان خود حمایت می نماید. برای اطلاع از خدمات پشتیبانی طراحی سایت و سئو می توانید با کارشناسان فنی فونیکس در تماس باشید. گروه طراحی سایت فونیکس ، ارائه کننده بهترین خدمات در حوزه طراحی وب سایت و افزایش رتبه در گوگل
آموزش طراحی سایت یکی دیگر از خدمات ویژه فونیکس به علاقه مندان به حوزه طراحی سایت می باشد . از این گذشته فونیکس در تمامی پروژه های طراحی سایت در انتهای پروژه تمامی بخش های مدیریتی وب سایت را در چندین جلسه به مشتریان خود آموزش می دهد . آموزش یک ابزار بسیار کلیدی برای موفقیت شما در طراحی سایت خواهد بود .
بخش بازاریابی طراحی سایت فونیکس ، با حضور بهترین کارشناسان حوزه بازاریابی در دنیای اینترنت به ارائه مشاوره راهکار های نوین دیجیتال مارکتینگ می پردازد. برای آشنایی از دوره های آموزشی و کارگاه های آموزشی دیجیتال مارکتینگ فونیکس با شماره تماس های فونیکس در ارتباط باشید.
ارائه سیستم های نرم افزاری تحت وب قابل اتصال به انواع دسنگاهها و سولوشن های کاربردی برای طراحی وب سایت شما ، اغلب کسب و کار ها امروزه نیاز به مدیریت آنلاین مراحل فروششان هستند ، بسیاری از سازمان ها و مراکز دولتی هم برای مدیریت روند فعالیتشان از روش های آنلاین مدیریتی در طراحی سایت خود استفاده می نمایند.
سئو سایت در حقیقت بهینه سایت برای موتور های جستجو می باشد . فونیکس با تکیه بر کارشناسان قدرتمند خود در حوزه سئو بصورت تضمینی خدمات افزایش رتبه سایت در گوگل را به مشتریان خود ارائه می نماید . برای مشاوره با کارشناسان تجارت الکترونیک فونیکس با ما در ارتباط باشید ، ارائه استراتژی مناسب برای وب سایت شما یکی از وظایف بخش سئو فونیکس می باشد. افزایش رتبه سایت در گوگل از دیگر خدمات طراحی سایت فونیکس می توان به افزایش رتبه در گوگل ( سئو ) اشاره کرد . سئو و افزایش رتبه سایت در گوگل یکی از بزرگترین و ضروری ترین ابزار برای گسترش کسب و کار در اینترنت به شمار می رود ، از این رو پیشنهاد کارشناسان بازاریابی فونیکس پس از طراحی سایت ، سئو و افزایش رتبه سایت در گوگل برای سایت شما است. امروزه رقابت در بین تاجران در دنیای اینترنت تعیین کننده ترین عامل برای پیروزی در این بازار است. برای آشنایی با سئو و بهینه سازی سایت از مشاوره رایگان فونیکس بهره مند شوید.
طراحی سایت طبق اصول سئو و مناسب موتورهای جستجو با گرافیک منحصر بفرد و عالی از ویژگی های طراحی سایت فونیکس است ، تیم طراحی سایت فونیکس از فارغ التحصیلان آکادمیک و با تجربه تشکیل یافته است که به ارائه خدمات با بهترین کیفیت می پردازد ، برای اطلاع از خدمات ویژه طراحی سایت فونیکس در دنیای وب از مشاوره رایگان فونیکس استفاده کنید.
کاربردهای وب سایت شخصی

کاربردهای وب سایت شخصی

کاربردهای وب سایت شخصی بیوگرافی

در واقع هرکسی می‌تواند یک سایت شخصی داشته باشد و از این حیث هیچ محدودیتی وجود ندارد.طراحی سایت رزومه حتی اگر شما شغل هم نداشته باشید، می‌توانید یک سایت شخصی داشته باشید و در آن به ذکر دیدگاه‌ها و نقطه نظرات خودتان درباره مسائل روز دنیا، تاریخ، طبیعت، فلسفه، علم و… بپردازید.طبیعتاً هستند کسانی که علاقه مند به مطالعه نظرات شما باشند. طراحی سایت شخصی می تواند مناسب برای معرفی فعالیت ها و آثار شخصی مناسب برای هنرمندان، عکاس ها، نویسندگان با قابلیت های ویژه برای نمایش پورتفولیو مناسب برای اساتید دانشگاه، محققان با قابلیت های ویژه برای نمایش برجسته رزومه باشد.

رزومه آنلاین: با ایجاد یک وب سایت شخصی، معرفی کار و تخصص خود را حرفه‌ای انجام دهید. سوابق کاری و تحصیلی، تقدیرنامه‌ها و گواهی‌نامه‌ها و هر موضوعی که در آن حرفی برای گفتن دارید را در سایت شخصی‌‎ تان درج کنید. یک سایت شخصی که دامنه آن نیز به نام شماست. این رزومه آنلاین و به‌روز، می‌تواند در هر جایی از دنیا موقعیت‌های شغلی متفاوتی برای شما ایجاد کند.طراحی سایت بیوگرافی

پورتفولیو (Portfolio): نویسندگان، افراد مشهور مانند بازیگران تئاتر و سینما، نقاشان، هنرمندان و… با داشتن یک وب سایت، علاوه بر ارائه بیوگرافی می‌توانند آثار خود را نیز در معرض دید همگان، قرار دهند. اطلاع از جدیدترین خبرها و اتفاقات در زندگی کاری و شخصی ایشان، علاوه بر افزایش شهرت یک نوع تبلیغ آنلاین نیز محسوب می‌شود.

وبلاگ شخصی: طراحی وب سایت شخصی برای درج نظرات و عقاید، سفرنامه‌ها و تجربه‌هایی که در طول سفر و یا کار برای شما، پیش آمده است. وبلاگی با دامنه ثبت‌شده به نام صاحب سایت، از بهترین وب سایت های شخصی است که تصویر‌سازی خوبی از مالک آن، در ذهن افراد ایجاد می‌کند. در یک وبلاگ می‌توانید امکان تبادل نظر با کاربران را نیز قرار دهید و در ارتباط با آنها باشید. در این حین می‌توانید با بهره‌گیری از دانسته‌ها و تجربیات دیگران به سطح دانش خود نیز بیافزایید.

انتشار مقالات و ترجمه‌ها: از دیگر کاربردهای طراحی وب سایت‌های شخصی، ارائه مقالات و ترجمه‌ها است. مقالات علمی پژوهشی و ترجمه‌های تخصصی در زمینه کاری خود را در سایت شخصی و دسترس عموم قرار دهید. این روش علاوه بر افزایش بازدید سایت با کلمه‌های کلیدی مرتبط، معرف خوبی برای شما خواهد شد.طراحی سایت رزومه

آموزش: طراحی سایت شخصی می‌تواند فضایی مناسب برای ارائه آموزش‌ در زمینه‌های متفاوت، به مخاطبان باشد. چنانچه در رشته‌هایی مانند نقاشی، آشپزی، موسیقی، طراحی سایت و… تخصص دارید با راه‌اندازی وب‌سایت شخصی با نام خود، می‌توانید مهارت‌هایتان را به دیگران نیز آموزش دهید.

*پیشنهاد می شود مقاله طراحی سایت فروشگاهی را مطالعه فرمایید.* اهداف طراحی سایت شخصی

اهداف طراحی سایت شخصی

اهداف طراحی سایت شخصی و بیوگرافی

امروزه افراد برای معرفی و ارائه مشخصات خود، بجای نوشتن شماره تلفن و آدرس بر روی برگه یا چاپ کارت ویزیت، از آدرس و ‌سایت شخصی ‌شان استفاده می‌کنند.طراحی سایت‌ شخصی بهترین روش جهت به اشتراک گذاشتن افکار و نظرات در دنیای دیجیتال است. وب ‌سایت در کنار معرفی شخص می‌تواند روش مناسبی در برقراری ارتباط باشد. سایت‌های شخصی، جهت کاربردهای متفاوتی ایجاد می‌شوند که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد.طراحی سایت بیوگرافی

حضور در دنیای دیجیتال: اکثر مردم قبل از مراجعه به یک پزشک، وکیل و.. ابتدا با جستجوی نام او در گوگل سعی می‌کنند با دیدن سابقه و فعالیت های فرد مورد نظر از انتخاب خود مطمئن شوند. بنابراین باید یک وب‌سایتی متناسب با شخصیت و فعالیت خود داشته و در آن اطلاعات و رزومه خود را قرار دهید، تا مخاطب یا مشتری شما را راحت تر پیدا کرده و اطلاعات صحیح را در ارتباط با شما پیدا کند.

داشتن رزومه‌ی دیجیتال: طراحی ‌سایت شخصی شما  در صورتی که اصولی و استاندارد طراحی شده باشد، کاملا نشان دهنده شخصیت و توانایی‌های شما بوده و نیازی نیست از رزومه، افتخارات و مدارک خود بگویید یا آنها را برای کسی ارسال کنید.

جلب اعتماد: با دیدن نام و مشخصات شما در نتایج جستجوی گوگل احساس اطمینان بیشتری در کاربر ایجاد شده و با مطالعه رزومه و اطلاعات و نظرات دیگران درباره  شما شناخت بیشتری نسبت به شما پیدا می‌کند، در نتیجه راحت تر به شما اعتماد خواهد کرد.طراحی سایت بیوگرافی

آرشیو فعالیت‌ها: نمونه‌ کارها و عکس های شما در سایت شما دسته‌بندی و آرشیو می‌شوند و به بهترین شکل و در فضایی مناسب در دسترس افراد قرار خواهند گرفت. مقالات، اخبار، نقاضی ها، پروژه‌های طراحی و …. طراحی سایت شخصی می‌تواند اهداف و کاربردهای بسیار متفاوتی داشته باشد، این اهداف در اصل به دارنده سایت بستگی دارند. طراحی سایت شخصی شامل سایت هنرمندان، ورزشکاران، وکلا، نویسندگان و تمامی شخصیت های شناخته شده  و یا خدماتی که ارائه می‌دهند می‌شود، اما هر فرد دیگری که حرفه ای را دنبال می‌کند و مهارت خاصی دارد برای حضور پر رنگ در دنیای دیجیتال امروز و قرار دادن رزومه و فعالیت های خود به شکلی حرفه ای و قابل اعتماد به یک سایت شخصی نیاز دارد.مزایای داشتن طراحی وب سایت شخصی

مزایای داشتن طراحی وب سایت شخصی

رزومه آنلاین خود را برای همه بسازید

نمونه کار های خود را به اشتراک بگذارید : اگر طراح ، آرتیست ، عکاس ، نویسنده و ... هستید بخش مهم از صفحه ی سایت را به قرار دادن نمونه کار های خود قرار دهید . شما باید به طراحی سایت شخصی خود به عنوان گالری از بهترین کارهای خود نگاه کنید نه به صفحه ای برای قرار دادن تمام کارهایی که انجام داده اید . به عنوان مثال فکر کنید که مدیر یک سازمان از سایت شما بازدید می کند و با صفحه ای پر از نمونه کار مواجه می شود . ممکن است روی اولین لینک کلیک کند و بقیه را نادیده بگیرد ولی اگر شما با نهایت دقت بهترین نمونه کار های خود را انتخاب کرده باشید شانس شما برای دیده شدن توسط آن شخص مهم بیشتر می شود.

لینک شبکه های اجتماعی خود را قرار دهید  : در سایت شخصی خود لینک تمام شبکه های اجتماعی خود را قرار دهید تا مخاطبانتان راحت تر شما را پیدا کنند . حتی اگر در سایت های مختلف به عنوان یک متخصص نظراتی ارائه دادید که به حوزه ی خاصی کمک کرده است لینک آن سایت ها را هم لحاظ کنید . البته لینک هایی که قرار می دهید باید مرتبط با کار شما باشد  .

مقاله و اخبار مرتبط با حوزه ی کاری خود قرار دهید : شما به عنوان یک فرد متخصص در زمینه ی کاری خود بهتر از هر شخص دیگری می توانید مقالاتی مرتبط با حوزه ی کاری خود تولید کنید و آن ها را در وب سایت خود منتشر کنید . همچنین می توانید ایده ها یا تجربیات کاری خود را برای افرادی که تازه می خواهند وارد حوزه ی شما شوند به اشتراک بگذارید. اگر فکر می کنید تولید محتوا برایتان دشوار است می توانید از این مرحله رد شوید .

قرار دادن نظرات مشتریان  :  اگر مورد تحسین افراد دیگر در زمینه ی کاری خود قرار گرفته اید حتما یک قسمت در صفحه ی اصلی سایت خود تحت عنوان نظر مشتریان اختصاص دهید  . رضایت مشتریان از شما بسیار مهم است . از مشتریان خود بخواهید نظرات واقعی خود را بیان کنند و آن ها را در سایت خود منتشر کنید . این نظرات می تواند برای ایجاد حس اعتماد و اطمینان در مخاطبان وزمینه ساز همکاری آنها با شما در آینده باشد.طراحی سایت بیوگرافی

راههای ارتباطی  : مطمئن شوید که در سایت قسمتی برای ارتباط افراد با شخص شما اختصاص داده اید . راه ارتباطی می تواند شامل قرار دادن  لینک های شبکه های اجتماعی ، آدرس ایمیل یا فرم باشد . معمولا در سایت های شخصی بیشتر از یک راه ارتباطی قرار داده می شود.

 

 *برای درک بهتر پیشنهاد می شود طراحی سایت شرکتی را مطالعه بفرمایید.* 

 ویژگی های سایت شخصی

ویژگی های سایت شخصی

ویژگی های سایت شخصی و بیوگرافی

در موفقیت طراحی سایت شخصی ویژگی های زیادی  مطرح است. سایت های طراحی شده با توجه به نوع مصرف و کاربردی که دارند و هدفی که برای آن طراحی شده اند ویژگی های خاص خود را دارند. ما اینجا به تعدادی از آنها اشاره میکنیم : ریسپانسیو بودن در طراحی سایت شخصی: با گسترده و فراگیر شدن استفاده از تلفن های همراه هوشمند و تبلت ها برای وب گردی و گشت وگذار در فضای مجازی، ریسپانسیو و واکنش گرا بودن یکی از ملزومات سایت های امروزی میباشد. حدود 50 درصد از کاربران از موبایل و تبلت برای مشاهده سایت ها استفاده می کنند و در صورتی که قالب سایت شما نمایش درستی در موبایل و تبلت نداشته باشد کاربران بسیاری را از دست خواهید داد . انعطاف پذیری در طراحی سایت شخصی: سایت های شخصی باید به نحوی طراحی و پیاده سازی شوند که کاملاً با نیاز کاربر متناسب بوده و بسته به هدفی که برای آن طراحی شده اند پاسخگوی تمامی نیاز های کاربر باشند. مدیریت آسان سایت های شخصی: یکی از ویژگی های مهمی که در طراحی سایت شخصی باید به آن ها توجه ویژه ای شود قسمت مدیریت سایت های شخصی می باشد. این مدیریت باید بسیار ساده و در عین حال کاربردی نیز باشد. در سیستم های مدیریت محتوای آماده عمدتاً این مسئله رعایت نشده و مدیر سایت با فضای مدیریتی وسیعی در تعامل است که از اکثر امکانات هرگز استفاده نخواهد کرد. هزینه ی پایین تر طراحی سایت شخصییکی از تفاوت هایی که طراحی سایت شخصی با سایر سایت های شرکتی، فروشگاهی و تجاری دارند قیمت و هزینه بسیار پایین آن ها است. سایت های شخصی در عین حال که هزینه بسیار پایینی دارند امکانات زیادی نیز در اختیار ما قرار میدهند. سایت شخصی باید زیبا و متناسب با شغل باشد: سایت شخصی نباید رنگ‌بندی خیلی سرد و بی روح، یا خیلی پر رنگی داشته باشد. رنگ‎های استفاده شده در عکس‌ها و منوها، باید متناسب با زمینه کاری صاحب سایت انتخاب شوند. مثلاً در طراحی سایت شخصی برای یک فردی که کار معماری دارد، باید جلوه‌های بصری و دیزاین‌های ویژه‌ای رعایت شود که با سایتی که برای یک معلم خصوصی طراحی می‌شود متفاوت است. سایت شخصی باید بهینه سازی شده باشد: یکی دیگر از ویژگی‌های یک سایت شخصی خوب، این است که بهینه سازی شده باشد تا بتواند از سرعت لود خوبی برخوردار باشد، عکس‌ها با کیفیت مناسب ولی سایز کم باشند و همچنین در موتور جستجوی گوگل رتبه‌های خوبی کسب کند.

 *مطالعه کنید: مراحل طراحی سایت

 

 امکانات و ویژگی های طراحی سایت شخصی

امکانات و ویژگی های طراحی سایت شخصی

امکانات و ویژگی های طراحی سایت شخصی و بیوگرافی

کلیه وب‌سایت‌های طراحی شده در ادمین سایت به‌صورت واکنشگرا (responsive) (، با سرعت و امنیت مناسب و با طرح دلخواه شما طراحی می‌شوند. مهم‌ترین امکاناتی که در طراحی وب‌ سایت شخصی در نظر گرفته ‌می‌شوند. انواع طراحی سایت شخصی, طراحی سایت شخصی پزشکی, طراحی سایت شخصی اساتید، طراحی سایت شخصی هنرمندان، طراحی سایت شخصی نویسنده و غیره… به نسبت نیاز و کاربرد آن امکانات متفاوتی ارائه می‌دهند، از جمله:

در صورتی که یک سایت شخصی داشته باشید، این امر می‌تواند به معرفی بهتر شما در فضای اینترنت بیانجامد و درنتیجه شما را در کسب و کار خودتان پیشرفت دهد.برای مثال فرض کنید تخصص شما مهندسی نظارت بر ساختمان است و حوزه فعالیتتان شهر تهران است.در این صورت شما می‌توانید این شانس را داشته باشید که در کلمات کلیدی نظیر «تعمیر جک» به صفحات بالاتر گوگل راه پیدا کنید و از این طریق به مشتریان شما افزوده شود.داشتن یک سایت شخصی کمک می‌کند شما خود را آن گونه که ترجیح می‌دهید به دیگران معرفی کنید. برای مثال شاید شما هم تجربه این را داشته باشید که اسم خود را در گوگل جستجو کنید.در این صورت ممکن است با سایت های بی ارتباط با خودتان مواجه شوید یا اینکه سایتی در صفحه اول گوگل باشد که شما را آنطور که دوست دارید مردم شما را ببینند یا بشناسند معرفی نکرده باشد. • صفحه اصلی با طراحی ویژه
 •  قسمت های ویژه برای پروژه ها، نمونه کارها و گالری
 •  اطلاعات تماس، فرم تماس به همراه معرفی شبکه های اجتماعی
 •  اخبار، بلاگ، رویدادها و مقالات
 • ویژگی های پیشنهادی سایت شخصی
 •  امکان انتخاب قالب گرافیکی تک صفحه با نمایش قسمت های مختلف در زیر هم با اسکرول عمودی
 •  امکان انتخاب قالب گرافیکی مینیمال یا خلاق
 • ارائه کنترل پنل پیشرفته با طرز کار ساده
 • معرفی آدرس شبکه‌های اجتماعی خود مانند فیسبوک و … به کاربرانتان
 •  امکان نمایش مناسب بر روی موبایل، فبلت، تبلت و دسکتاپ
 •  هدایت هوشمند کاربران به زیر سایت های مخصوص به زبان های مختلف
 • اطلاعات تماس ( شماره ، آدرس ، نقشه ، آدرس ایمیل و . . .)
 • آپلود سنتر سایت
 • لینک دوستان
 • گفتگوی آنلاین
 • رزومه و درباره ما
 • دریافت آمار سایت
 • امکان درج کامنت برای بازدیدکنندگان
 • فرم تماس با ما
 • مدیریت کاربران
 • خبرنامه ایمیلی و پیامکی
 • نظرسنجی
مزایای سایت شخصی در مقایسه با شبکه های اجتماعی

مزایای سایت شخصی در مقایسه با شبکه های اجتماعی

چرا طراحی سایت شخصی؟

در یک وب‌سایت شخصی امکان استفاده از قالب‌های متفاوت با رنگ‌بندی دلخواه وجود دارد. سفارشی‌سازی صفحات سایت شخصی که توسط طراح یا قالب‌های آماده مانند وردپرس و جوملا راه‌اندازی می‌شوند، به‌راحتی امکان‌پذیر است. در مقابل امکان ویرایش و شخصی‌سازی دلخواه قالب، منوها و دکمه‌های موجود در صفحات اجتماعی افراد مانند اینستاگرام، لینکدین، فیسبوک و… وجود ندارد.شبکه‌های اجتماعی به طور صد‌در‌صد قابل اعتماد نیستند، در صورتیکه یک وب‌سایت به اعتبار شغل و تخصص شما، می‌افزاید. صفحات شخصی در اینستاگرام یا توییتر می‌توانند در کنار آدرس سایت شخصی به معرفی بیشتر شما کمک کنند. اما به‌صورت حرفه‌ای نمی‌توانند جایگزین سایت شخصی شوند. در واقع درج آدرس شبکه‌های اجتماعی در بخشی از وب سایت شخصی شما، مکمل اطلاعات مندرج در آن خواهند بود. با داشتن یک وب‌سایت و ثبت دامنه‌ به نام خود، می‌توانید پرسنال برندینگ انجام دهید. بهترین ‌سایت‌های شخصی، تبلیغ و ترویج خدمات افراد را انجام می دهند. داشتن یک سایت شخصی آنلاین و پویا علاوه بر رزومه آنلاین، برای صاحب آن برند سازی خواهد کرد. در نتیجه این برندسازی شخصی فرصت‌های شغلی و حرفه‌ای بیشتری متناسب با مهارت شخص ایجاد خواهد کرد. در کنار وب سایت شخصی خود می‌توانید از مکاتبات با کاربران و بازدیدکنندگان تحت ایمیل اختصاصی نام سایت نیز بهره‌مند شوید. ارسال و دریافت ایمیل تحت نام شما می‌تواند تصویرسازی بهتری در ذهن مخاطبان انجام دهد. تکرار این نام به مرور زمان خدمات و ویژگی‌های شما را به برندی اختصاصی تبدیل خواهد کرد.امکان فیلتر و قطع شدن شبکه‌های اجتماعی طبق شرایط سیاسی منطقه ‎های جغرافیایی متفاوت وجود دارد. در صورتیکه شما به‌عنوان مالک سایت شخصی‌تان، تصمیم‌گیری در خصوص قطع یا وصل بودن وب‌سایت، مشاهده یا عدم دسترسی آن در هر روز یا ساعت را به دلخواه انجام می‌دهید.با یک طراحیسایت شخصی و درج محتوای مناسب متن و تصویر در آن، معرفی خود را به موتورهای جستجو حرفه‌ای‌تر انجام دهید. همچنین برای تبلیغ بیشتر خدمت، محصول، تخصص یا حرفه خود در این وب سایت شخصی،  می‌توانید از خدمات سئو یا تبلیغات در (GoogleAds) هم استفاده کنید. اما این ابزار و امکان استفاده از آنها در شبکه‌های اجتماعی وجود نخواهند داشت و تنها می‌توانید از طریق افزایش Follower های آن به شهرت صفحه شخصی‌تان بیفزایید.اطلاعات تماس در جای مناسب و دسترس کاربران، قرار بگیرد.حتما در وب‌سایت شخصی، آدرس و آیکن شبکه‌های اجتماعی درج شوند. کاربران در کنار آدرس وب‌سایت می‌توانند صفحه‌های شخصی شما در Social Media ها را نیز، دنبال کنند.بخشی از سایت به درج دیدگاه و نظرات افراد، تخصیص داده شود. این مورد به بهبود سئو وب سایت و جایگاه آن در موتورهای جستجو نیز، کمک شایانی خواهد کرد.

*برای درک بیشتر مقالات طراحی کسب کارها و طراحی سایت پزشکی را مطالعه کنید.*جدول اصلی

 • امکانات و ویژگیهای پلن ها

 • ثبت یک دامنه هدیه
 • میزان فضای هاست یکساله MB
 • ترافیک ماهیانه MB
 • تعداد ایمیل اختصاصی
 • طرح ریسپانسیو (قابل اجرا در تمامی دستگاه ها)
 • محصولات
 • خدمات
 • معرفی پروژه ها و نمونه کار
 • دانلود فایل کاتالوگ و بروشور
 • رویدادها و اخبار سایت
 • مقالات (وبلاگ)
 • جستجوی محتوای سایت
 • استفاده از اسلایدشو در هدر سایت
 • لینک به شبکه های اجتماعی
 • نقشه گوگل
 • درباره ما
 • تماس با ما به همراه فرم نظرات
 • گالری تصاویر گواهینامه ها و نمایشگاه ها و ...
 • چت آنلاین
 • فرم سفارش آنلاین
 • خبرنامه و ارسال ایمیل به اعضاء
 • پخش ويدئو كليپ
 • سوالات متداول
 • کامنت برای هر محصول
 • مشاوره آنلاین
 • فرم دعوت به همکاری
 • فرم اخذ نمایندگی
 • معرفی نمایندگان فروش
 • ثبت نام و مدیریت اعضاء
 • فروشگاه آنلاین با امکانات کامل و حرفه ای
 • امکان ایجاد صفحهات سایت
 • پشتيبانی فنی و امنیت سایت
 • وروداطلاعات و چیدمان مطالب توسط فونیکس
 • پشتیبان گیری خودکار
 • پنل پیشرفته سئو
 • کد نویسی مطابق استاندارد گوگل
 • آمار بازدید کنندگان (گوگل آنالیتیک)
 • امکان توسعه و اضافه کردن امکانات جدید
 • مدت زمان اجرا (روزکاری)
 • آموزش مدیریت سایت
 • درگاه پرداخت
 • گالری تصاویر و مدیا
 • محافظ امنیتی چند لایه
 • بهینه سازی و سئو اولیه
 • اقتصادی

 • 1.9 میلیون تومان

 • یکساله
 • 1500
 • 10000
 • نامحدود
 • نامحدود
 • یکساله
 • 10 صفحه
 • 6
 • ویدئو آموزشی
 • شرکتی

 • 2.9 میلیون تومان

 • یکساله
 • 2500
 • نامحدود
 • نامحدود
 • نامحدود
 • یکساله
 • 20 صفحه
 • 15
 • حضوری و ویدئو آموزشی
 • فروشگاهی

 • 4.9 میلیون تومان

 • یکساله
 • 3500
 • نامحدود
 • نامحدود
 • نامحدود
 • یکساله
 • 20 صفحه
 • 17
 • حضوری و ویدئو آموزشی
 • کد نویسی اختصاصی از پایه

 • 6 تا 15 میلیون تومان

 • یکساله
 • نامحدود
 • نامحدود
 • نامحدود
 • نامحدود
 • یک ساله
 • 20 صفحه
 • 60
 • حضوری و ویدئو آموزشی

تفاوت طراحی سایت شخصی با فروشگاهی

یکی از تفاوت های اساسی طراحی سایت شخصی با طراحی سایت فروشگاهی هزینه طراحی است که در سایت های شخصی بسیار پایین‌تر است. دومین تفاوت زمان طراحی سایت است که در طراحی سایت شخصی بسیار پایین تر است و سومین تفاوت نیز سئو سایت است که سایت های فروشگاهی بسیار طول می کشد تا در گوگل جایگاه پیدا کنند زیرا رقابت در زمینه طراحی سایت فروشگاهی، ورزشی، موزیک و… خیلی بیشتر است.

از کجا تشخیص دهیم که یک سایت، سایت شخصی یا رزومه‌ای است؟

اغلب اسم دامنه سایت‌های شخصی، نام یا نام خانوادگی و یا هر دوی این‌ها است. یا ممکن است دارای پسوند DOT ME در آدرس URL خود باشد. وجود نام شخص در آدرس URL یک سایت نشان دهنده شخصی بودن آن سایت است. هم چنین صفحات شخصی به جای «صفحه درباره ما» صفحه «درباره من» دارند. به طورکلی هر عبارت یا جمله‌ای که نشان‌دهنده اول شخص مفرد، من، باشد که در صفحات و قسمت‌های اصلی سایت به کار برود، می‌تواند نشانه‌ای از یک سایت شخصی محسوب شود. مانند جمله: «به وبسایت من خوش آمدید» که اغلب در صفحه اصلی وبسایت‌های شخصی به کار می‌رود. وجود ایمیل شخصی در قسمت تماس با ما (تماس با من) نیز یکی از مواردی است که می‌تواند نشانگر یک وبسایت شخصی باشد.

مزایای یک وب‌ سایت شخصی حرفه‌ ای

کاهش هزینه‌ها

کاهش هزینه‌های یک کسب‌وکار یکی از مهم‌ترین مزیت‌های یک وب‌ سایت حرفه‌ ای است. به‌عنوان‌ مثال هزینه تأسیس و نگهداری یک وب‌ سایت حرفه‌ ای به‌ مراتب ارزان‌تر از اجاره یک فروشگاه است.

دسترسی آسان

در دنیای امروز که افراد مشغله‌های زیادی داشته و به دنبال آسان‌ترین راه‌ها برای انجام امور مورد نیازشان هستند یکی از راه های آسان خدمات آنلاین است. به‌ عنوان ‌مثال افراد خرید آنلاین را به خرید حضوری از بازار ترجیح می‌دهند و این یکی از مزیت‌های یک وب‌ سایت حرفه‌ ای است.

بازاریابی گسترده‌تر

بازاریابی از طریق یک وب‌ سایت حرفه‌ ای بسیار ساده‌تر و اقتصادی‌تر خواهد بود (از طریق سئو سایت و کمپین‌های تبلیغاتی)

افزایش اعتبار کسب و کار

وجود یک وب‌ سایت حرفه‌ ای می‌تواند اعتبار نام تجاری شما را افزایش دهد.

ارائه خدمات بهتر

یک وب‌ سایت مناسب برای محصولات یا خدمات شما نقش یک کاتالوگ جامع را ایفا خواهد کرد و اطلاع‌ رسانی جامع‌تر به همراه محتوایی جذاب‌تر را به مشتریان ارائه می‌دهید و این امر آگاهی مشتریان را در مورد کسب‌ و کار شما افزایش خواهد داد.

تأثیرات مثبت در بازاریابی

با استفاده از موتورهای جستجو و بدون هزینه می‌توانید از طریق وب‌ سایت خود برای کسب‌ و کارتان بازاریابی کنید. به عبارتی موتورهای جستجو مشتریان را به سمت کسب‌ و کار شما هدایت می‌کنند.

ارتباط راحت‌تر با مشتریان

یک وب‌ سایت خوب ارتباط با مشتریان و رسیدگی به درخواست‌های آنها را به امری ساده‌تر بدل خواهد کرد.

طراحی کاربر محور

ما در فونیکس نسبت به طراحی سایت دیدگاهی کاربر محور داشته و معتقدیم که یک طراحی حرفه ای باید در ضمن بازتاب هویت برند، میزان وفاداری و اعتماد به برند شما را نیز ارتقاء دهد. به همین دلیل، وظیفه خود می دانیم که وب سایت شما را بگونه ای طراحی کنیم تا هر بازدید برای مخاطب شما تجربه ای لذت بخش و رضایت بخش باشد.

سایت شخصی خوب سریع است

سرعت یک سایت جدای از بحث بهینه‌سازی آن، در تجربه کاربر هم تاثیرگذار است.پدر جهان امروز که همه چیز رنگ سرعت به خود گرفته است، بسیاری از کاربران وقتی با یک سایت کند مواجه می‌شوند، ممکن است حوصله و تحمل کافی برای اینکه سایت لود شود را نداشته باشند و اصطلاحاً ضربدر سایت را زده یا روی دکمه Back کلیک کنند و وارد سایت‌های دیگر شوند. بنابراین سرعت هم یکی از ارکان مهم وب سایت‌های شخصی قدرتمند و خوب است.

مراحل پروژه طراحی سایت شخصی

شیوه کلی انجام پروژه های طراحی سایت های شخصی به صورت کلی به شرح زیر است. البته مراحل انجام هر پروژه با توجه به نوع سرویس انتخابی، مشخصات درخواستی، نیازمندی های ویژه و بسیاری از موارد دیگر متفاوت است. اطلاعات زیر می تواند شمای کلی از یک پروژه طراحی سایت شخصی را به صورت کلی به شما نشان دهد.

تماس تلفنی

 حداکثر یک روز کاری بعد از مشاهدۀ تیکت شما کارشناسان فروش طراحی وب ایران برای مشاوره یا ارائه پیشنهادها با شما تماس خواهند گرفت.

ارسال و دریافت مکتوبات

در صورت وجود RFP یا فهرست سوالات می توانید با ورود به سامانه کاربران - تیکت جدید، سوال ها یا درخواست های خود را مطرح کرده تا کارشناسان فروش راه حل های مرتبط را به صورت مکتوب یا شفاهی برای شما ارسال نمایند.

ثبت سفارش

با استفاده از سامانه کاربران - قسمت ثبت سفارش می توانید سفارش خود را در سیستم ثبت فرمایید.

تایید سفارش

 حداکثر یک روز کاری سفارش شما توسط کارشناسان فروش و فنی بررسی شده و سپس تایید می گردد. سفارش های تایید شده امکان چاپ به صورت فاکتور به همراه قرارداد الحاقی را دارد.

پرداخت

پس از مشاهده صورتحساب چاپی و قرائت قرارداد و پرداخت مبلغ پیش پرداخت (حداقل 50 درصد مبلغ قرارداد) کار رسما شروع می شود.

جمع آوری اطلاعات

 فوری اطلاعات خود را می توانید به صورت آنلاین، تلفنی یا ایمیلی و برای پروژه های سازمانی به صورت جلسات حضوری به ما برسانید. اطلاعات را می توانید از طریق یک تیکت ارسال کنید تا از نتیجه بررسی کارشناسان فنی بر روی آن به صورت آنلاین مطلع شوید.

دریافت تایید طرح تصویری

 حداکثر یک هفته یک یا چند تصویر متناسب با توافقات صورت گرفته برای شما طراحی و آماده شده و جهت تصمیم گیری برای شما ارسال می گردد.

راه اندازی اولیه

 کمتر از سه هفته نسخه اولیه سایت برای دریافت بازخوردها و پیشنهادهای اولیه راه اندازی و تحویل می شود.

ارسال اطلاعات

 فوری اطلاعات اولیه خود را می توانید به صورت آنلاین و از طریق یک تیکت ارسال کنید تا از نتیجه بررسی کارشناسان فنی بر روی آن به صورت آنلاین مطلع شوید.

نسخه نهایی

 حداکثر یک ماه افزودن ویژگی های درخواستی و رفع نواقص با دریافت بازخوردهای شما انجام می پذیرد. در انتهای این فاز، تمامی اطلاعات در سایت قرار گرفته و تمامی درخواست ها پوشش داده شده و نسخه نهایی اجرایی می شود.

کنترل کیفیت

مجموعه از آزمون های کیفی مانند صحت اجرای سایت بر روی مرورگرهای گروگل کروم، مایکروسافت ادج، موزیلا فایرفاکس، اپل سافاری، اینترنت اکسپلورر و همچنین بررسی صحت اجرای سایت بر روی موبایل، فبلت، تبلت و بسیاری دیگر از موارد بررسی می گردد.

تسویه حساب

تحویل وب سایت و دریافت الباقی مبلغ قرارداد (50 درصد مبلغ باقی مانده)

خدمات پشتیبانی و نگهداری

شما می توانید برای خرید، تمدید یا ارتقا خدمات پشتیبانی و نگهداری از بین انواع بسته های خدمات پشتیبانی و نگهداری وب سایت، یک مورد را انتخاب کرده و خریداری نمایید.

سئوSEO

شما می توانید در مورد بهینه سازی وب سایت در موتورهای جستجو (سئو) مجموعه کاملی از اطلاعات فنی، تخصصی و عملی را در طراحی فونیکس کسب کنید. البته در صورت نیاز می توانید با کارشناسان ما در خصوص ارائه این خدمات به صورت ویژه صحبت کنید.

بر خلاف وب سایت های شرکتی که چهارچوب مشخصی دارند وب سایت های شخصی شامل طیف وسیعی از کاربردها می شوند. گاهی این وب سایت ها برای معرفی حرفه ای شما، عرضه سوابقتان، در میان گذاشتن تجارب، عرضه آثار هنری، فرهنگی، علمی، مقالات، تصاویر، فیلم، موسیقی، کسب درآمد و مانند این ها ایجاد می شود و گاه مانند بسیاری از وبلاگ ها هدف شما از راه اندازی وب سایت پیگیری بخشی از علایق خود به صورت آنلاین است.

طراحی سایت بیوگرافی

به همین دلیل است که نوع طراحی و ظاهر این سایت ها نیز به شدت متغیر است. در اغلب موارد سایت های شخصی نیاز چندانی به طراحی های پیچیده ای ندارند و می توان با انتخاب آگاهانه یک سیستم مدیریت محتوای مناسب و تهیه یک قالب با ظاهر چشم نواز و متناسب با کاربرد مورد نظر سایت را به سرعت راه اندازی کرد.

خوشبختانه برای سیستم های مدیریت محتوایی نظیر وردپرس و جوملا که بالاترین کارآیی و ساده ترین مدیریت را دارند انواع قالب های تخصصی وجود دارد. چه نیاز به طراحی سایت داشته باشید و چه بخواهید یکی از قالبهای آماده را برایتان سفارشی کنیم در خدمت شما خواهیم بود.

هرکسی آرزو دارد یک سایت شخصی حرفه ای داشته باشد. چرا که در قرن 21 داشتن یک سایت شخصی حرفه ای مثل داشتن یک کارت ویزیت است. بر همین اساس طراحی سایت شخصی یا طراحی سایت شخصی با وردپرس از جمله خدماتی هستند که امروزه بیش از گذشته در بازار تقاضا دارند.

 

*برای آشنایی بیشتر مقاله طراحی سایت ارایشی را مطالعه کنید.*

 

خصوصیات فنی طراحی سایت شخصی

 •  امکان مدیریت سامانه با پنل فارسی یا انگلیسی و قابل کار در محیط های دسکتاپ، تبلت یا موبایل
 •  امکان تعریف مدیر یا افراد دیگر برای ورود به قسمت مدیریت سایت
 •  امکان افزودن صفحات، ویرایش صفحات فعلی یا حذف آن
 •  دارای ایدیتور کامل فارسی و انگلیسی بسیار شبیه به word به صورت آنلاین
 •  مدیریت کامل تصاویر یا سایر رسانه ها مانند افزودن یا حذف رسانه یا ویرایش اطلاعات مرتبط با آن
 •  توانایی تهیه نسخه پشتیبان یا بازیابی آن با فرمت های مختلف
 •  امکان افزودن اخبار، بلاگ، رخدادها با امکانات کامل ویرایش، افزودن و مدیریت یکپارچه
 •  امکان افزودن سیستم نظرخواهی به تمامی صفحات
 •  امکان افزودن تگ و دسته بندی برای هر آیتم از اخبار، رویدادها، مقالات یا بلاگ
 •  توانایی افزودن یک یا چند صفحه فرم های تماس با امکان ارسال ایمیل برای مدیر یا ذیفعان
 •  امکانات SEO، فشرده سازی، اتصال به شبکه های اجتماعی

 

دلایل داشتن طراحی وب سایت های شخصی

در دسترس بودن شما امروزه بسیاری از افراد و شرکت ها برای جذب نیروی کاری خود از روشهای قدیمی مانند روزنامه یا حتی رادیو و تلویزیون کمتر استفاده می کنند و برای صرف هزینه کمتر از اینترنت بهره میبرند. آنها دوست دارند در رابطه با شخصی که میخواهند آن را جذب نمایند اطلاعات بیشتر مانند رزومه کاری یا تصویر شما یا کلا مهارتهایی که شما دارید کسب نمایند.زمانی که نام شما را در گوگل سرچ می کنند وب سایت شما مطمئنا در نتیجه جستجو به آنها نشان داده خواهد شد و این برای آنها ارزش بسیار زیادی دارد.

اجازه دهید شغل مورد نظر شما را پیدا نماید

داشتن یک وب سایت مانند این میباشد که شما رزومه خود را برای هر کسی ارسال یا همان پست مینمایید و شما زمانی که هر هفته با چندین فرصت شغلی که به شما پیشنهاد داده می شود مواجه خواهید شد.  بسیاری از این فرصت های شغلی شما را از روزنامه یا مجلات پیدا ننموده اند و این میتواند بزرگترین مزیت داشتن یک وب سایت شخصی باشد. بنابراین چنانچه میخواهید در این فضای آنلاین باشید باید در ابتدا وب سایت شخصی خود را داشته باشید.

رزومه خود را دیجیتالی کنید

در گذشته تمامی رزومه ها باید پرینت می شدند اما امروزه بیشتر آنها میتواند به صورت دیجیتال به افراد مختلف ارسال گردند. البته طراحی سایت شخصی کار چندان آسانی به نظر نمی رسد. به دلیل اینکه کاملا نظر صاحب وب سایت باید در طراحی دخیل باشد و این مورد می تواند حساسیت های طراحی را صد چندان نماید. باید قبل از طراحی, رنگ ها و سلیقه های مشتری نیز به دقت مورد بررسی قرار بگیرد تا در نهایت بتوانیم محصولی زیبا و کاربر پسند و البته مشتری پسند را داشته باشیم.

مراحل طراحی سایت شخصی

انتخاب نام دامنه برای سایت شخصی

نام دامنه, که گاهی از آن به عنوان آدرس سایت یاد می شود, اولین موردی می باشد که برای طراحی وب سایت می بایست به آن توجه نمایید. به عنوان یک قاعده کلی, می بایست به محتوای صفحه سایت مربوط باشد, و همچنین می بایست کوتاه و ساده باشد تا در ذهن به خاطر سپرده شود. انتخاب نام دامنه مناسب تاثیر بسیاری در رنکینگ سایت در موتورهای جستجو خواهد داشت. شرکت های بسیاری برای ثبت دامنه وجود دارند می تواند دامنه خود را در هاست فونیکس ثبت نمایید. مقالات دامنه شما را در انتخاب نام دامنه مناسب یاری خواهد نمود.

در انتخاب نام دامنه حتما به این نکات توجه کنید:

نام دامنه باید کوتاه، قابل حفظ کردن و مرتبط با برند شخصی باشد

سعی کنید دامنه خود را از سایت های معتبر دریافت نمایید.

انتخاب هاست مناسب برای سایت شخصی

هاست همان فضا میزبان سایت شما است که شما سایت خود را روی آن بارگذاری می‌کنید. هاست قسمتی از سرور است و سرورکامپیوترهاهمیشه روشن هستند که به دنیای اینترنت متصل اند و سایت شما را به کل دنیا معرفی می‌کنند. ارائه دهندگان هاست بسیاری وجود دارند که هاست‌هایی با سرعت و فضا مختلف در اختیارتان قرار می‌دهند. در انتخاب هاست بسیار دقت کنید زیرا انتخاب هاست مناسب نیز همانند دامنه می‌تواند در سئو سایت شما تاثیرگذار باشد.

انتخاب هاست مناسب تاثیر بسیاری در موفقیت وب سایت شما خواهد داشت.  موارد مهمی در انتخاب هاست وجود دارد ولی هاست مناسب برای سایت شخصی فضای زیادی هم از نظر فضای دیسک و هم پهنای باند احتیاج ندارد و مهمترین مسئله آپتایم هاست می باشد.

انتخاب یا طراحی قالب برای سایت شخصی

منظور از قالب همان ظاهر گرافیکی و کاربری سایت است. وقتی شما سایت خود را با وردپرس طراحی کنید می‌توانید از انواع قالب‌های آماده و رایگان استفاده کنید. وردپرس دارای انواع قالب‌های فروشگاهی، خبری، ورزشی، شخصی و… است که با توجه به سلیقه خود تنها با چند کلیک ساده می‌توانید آن را نصب کرده و بعد از نصب به میزان دلخواه سفارشی سازی کنید، اما برای ایجاد قالب با کدهای html و css نیاز به تخصص بسیار و زمان زیادی برای طراحی آن هستید.

تاثیر روانی تصاویر در محیط وب از متون بیشتر می باشد. رنگ ها، فونت ها و تصاویر و قالب سایت اطلاعات خاصی را به کاربر سایت می دهند. برای طراحی مناسب سایت شرکت خود فقط نباید به قالب مورد علاقه خود و علاقه مندیهای خود تکیه نمایید بلکه می بایست ویژگی های لازم برای ایجاد کردن حس لازم در کاربر را به دقت انتخاب نمایید. تمامی رنگ ها، فونت ها، تصاویر سایت و قالب شخصیت سایت را معرفی می نماید. و همچنین هدف اصلی سایت می بایست مشخص باشد که در طراحی سایت لحاظ گردد. فقط کافی نیست که ظاهر سایت مناسب باشد بلکه سایت می بایست کاربر پسند باشد و دسترسی به اطلاعات ساده باشد.

محتوا

زمانی که قالب سایت را انتخاب نمودید, زمان آن رسیده محتوای سایت را در آن بارگذاری نمایید. محتوای صفحه اصلی بسیار مهم است زیرا اولین صفحه ای است که معمولا کاربر مشاهده می نماید. محتوای صفحه اصلی سایت می بایست هدف اصلی از سایت را به طور واضح نمایش دهد. همچنین می بایست کاربر را به راحتی به اطلاعات درخواستی در صفحات داخلی سایت انتقال دهد. محتوا می بایست با کیفیت باشد و از تلفیق متن و تصاویر ایجاد شده باشد.

بدست آوردن بازدید کننده

داشتن سایتی که کسی نتواند آن را بیابد مورد مناسبی نیست, و همچنین بازدید کنندگان آن به آن مراجعه مجدد ننمایند. سئو (بهینه سازی سایت) می بایست در طراحی سایت لحاظ گردد. نام دامنه و محتوای سایت در نمایش آن در موتورهای جستجو تاثیر دارد. بهتر است برای پیاده سازی سایت خود از یک متخصص سئو کمک بگیرید. ممکن است غفلت از این مرحله تمامی زحمات شما را در پیاده سازی سایت بر باد دهد. طراحی سایت فونیکس در مدت فعالیت خود از سایت تا کنون تجربه زیادی در طراحی سایت های سئو بدست آورده.

البته درست است که وب سایت برای یک فرد طراحی می گردد اما لازم است طراحی سایت به صورت حرفه ای زیر نظر یک شرکت طراحی وب سایت انجام گردد تا اعتبار فرد حفظ گردد و وب سایتی با ظاهر مناسب و بر طبق اصول داشته باشد.

سایت شخصی خود را چگونه راه‌اندازی کنیم؟

با پیشرفت روزافزون تکنولوژی و اینترنت در زندگی روزمره افراد، الزام به داشتن ‌سایت شخصی بیشتر از قبل احساس می‌شود. یک وب‌سایت پویا که بتواند معرفی تخصص، خدمات، علایق، نظرات شما و مخاطبان سایت و… را انجام دهد. کافی است پلان اولیه این سایت شخصی را در ذهن خود، ترسیم کنید. یک نام دامنه با پسوند مناسب ثبت کنید. سپس سایت خود را راه اندازی نمایید.

برای داشتن یک سایت می‌توانید از قالب‌های آماده (CMS) مانند وردپرس یا جوملا استفاده کنید. محتوای سایت از قبیل متن‌ها،عکس‌ها، ویدیوهای با کیفتی در سایت  و معرض دید عموم قرار دهید. دقت داشته باشید اصل اول یک سایت شخصی صداقت است. دقیقا همان چیزی که هستید را در سایت درج کنید، نه کمتر نه بیشتر!

طراحی وب سایت شخصی برای معرفی شخص، بیان دیدگاه‌، ارائه‌ی سوابق، نمایش آثار، علاقه‌مندی‌ها و فعالیت‌ها صورت می‌گیرد. معمولاً هدف از طراحی وب‌ سایت‌ شخصی متفاوت است.

عده‌ای برای معرفی خود و درج رزومه‌ از آن استفاده می‌کنند. گاهی برای نمایش نمونه‌ کارها و خلاقیت‌های فرد، گاهی برای بیان دیدگاه‌ها و عقاید شخصی و در برخی مواقع برای ارائه اخبار و اطلاعات فردی مورد استفاده قرار می‌گیرند. مجموعه فونیکس با کارشناسان مجرب خود آمده است طراحی وب‌سایت شخصی شما را به بهترین نحو برعهده بگیرد. ما وب‌سایتی به شما تحویل خواهیم داد که از نظر زیبایی، تجربه‌ی کاربری، امنیت، سرعت و سئو کاملاً استاندارد باشد. کافیست با ما در ارتباط باشید.

محتواگذاری در طراحی سایت رزومه

وقتی شما سایتی طراحی کرده و قالبی را روی آن نصب می‌کنید آن قالب شامل اطلاعات دمو است که باید اطلاعات خودتان را در قسمت‌های مختلف سایت قرار دهید. البته اطلاعاتی که قرار می‌دهید بسیار مهم است مخصوصا در سئو سایت که حتما سعی کنید توسط متخصص سئو و تولیدگر محتوا انجام بگیرد تا سایت شما بتواند جایگاه مناسبی در نتایج گوگل پیدا کند.

طراحی سایت رزومه

حتما در قسمت تماس با ما شماره تلفن و آدرس اکانت شبکه های مجازی خود را قرار دهید زیرا بعضی کاربران برای برقراری ارتباط با شما از تلگرام، واتس اپ یا دیگر شبکه های اجتماعی استفاده میکنند.

ریسپانسیو

حتما سایت خود را ریسپانسیو کنید زیرا بیشتر کاربران برای سرچ در گوگل از موبایل و تبلت استفاده میکنند در نتیجه سایت شما باید به گونه ای واکنش گرا باشد که در سایز های مختلف موبایل و تبلت ساختارش بهم نریزد و در نمایش محتوا به مشکل بر نخورد.

درباره ما

در این قسمت سعی کنید خود را به طور کامل معرفی کنید. درباره خود به صورت مختصر و کامل بنویسید، سعی کنید در رابطه با تخصص خود بطور کامل توضیح دهید.

نمونه کار

نمونه کار شما معرف کیفیت کار شماست در نتیجه هر تخصصی که دارید سعی کنید کامل و با جزئیات نمونه کارهای خود را در سایت منتشر کنید و در انتخاب تصاویر دقت فرمایید زیرا تصاویر با کیفیت مشتری را ترغیب میکند که نمونه کار های شما را کامل مشاهده کند.

رزومه

امروزه بر خلاف گذشته که رزومه را مینوشتند و پرینت میکردند رزومه ها را بصورت دیجیتالی توسط سایت های رزومه ساز تولید میکنند. در این سایت ها قالب ها آماده ای قرار دارد که شامل اطلاعات شخصی، محل کار، سابقه کار، تخصص و… می شوند که شما فقط باید این موارد را مانند فرم پر کنید و بعد از تکمیل رزومه آن را بصورت فایل با فرمت دلخواه میتوانید دریافت کنید.

پشتیانی سایت شخصی و زرومه

حال مراحل راه اندازی سایت شما به پایان می‌رسد و نوبت این می‌شود که به پشتیبانی سایت خود بپردازید. مقاله انتشار دهید، سایت خود را آپدیت کنید و به کامنت های کاربران پاسخ دهید که این بخش تعامل با کاربر است. شما با تعامل با کاربر می توانید برای خود مشتری جذب کنید. برای طراحی و پشتیبانی سایت از 0 تا 100 میتوانید از مشاوره رایگان ما استفاده کنید.

 

پیشنهاد می شود: مقاله وردپرس چیست را مطالعه کنید.

هزینه طراحی سایت شخصی

معمولا برای داشتن یک سایت شخصی شما باید چیزی بین 500/1 تا 10 میلیون تومان (با توجه به تعرفه طراحی سایت سال 1399) هزینه کنید.

زمان تحویل پروژه طراحی سایت شخصی نیز بین 1 تا 3 هفته خواهد بود.

هزینه طراحی وب سایت شخصی قابل مقایسه با هزینه‌ی طراحی وب سایت شرکتی نیست. معمولاً این نوع وب‌سایت‌ها با هزینه‌های پایین‌تر، امکانات زیادی را در اختیار شما قرار می‌دهند. شرکت فونیکس با حفظ سیاست مشتری مداری، انجام طراحی وب‌سایت شخصی شما را با هزینه‌ی مناسب بر عهده خواهد گرفت. جهت اطلاع از تعرفه‌ی طراحی وب‌سایت شخصی مختص به خود، با ما در تماس باشید. توجه داشته باشید این هزینه یک سایت شخصی با امکاناتی که مد نظر شما کاربر عزیز می باشد.

 

*حتما مقاله چرا به طراحی سایت احتیاج داریم را مطالعه بفرمایید.*

 

  جمع بندی طراحی سایت شخصی و رزومه و بیوگرافی

مرحله اول برند سازی شخصی، حضور فعال در شبکه های اجتماعی و داشتن سایت شخصی است با توجه به اینکه بیش از 85% از جمعیت کشور مجهز به تلفن همراه و اینترنت اند و فضای مجازی در زندگی مردم نفوذ کرده و جایگاه خود را پیدا کرده است در نتیجه فضای مجازی به بازار داغی برای کسب درامد و معروفیت تبدیل شده که شما با طراحی سایت شخصی میتوانید در این فضا فعالیت کنید.

شرکت فونیکس با تجربه در زمینه برنامه نویسی و طراحی سایت و سیستم های آنلاین و راه اندازی کسب و کارهای آنلاین گوناگون، متخصص در طراحی وب سایت های حرفه ای می باشد. ما قبل از این که خود را به عنوان پیمانکار فرض کنیم، دوست داریم خود را به عنوان شریک کسب و کار شما فرض می کنیم. از طراحی سایت شرکتی گرفته تا طراحی فروشگاه‌ اینترنتی و یا طراحی اپلیکیشن موبایل کاربردی، شرکت فونیکس آماده ارائه راه‌ حل‌هایی مطابق با نیازهای کسب و کار شما است. شما می توانید قبل از اجرای طرح و بررسی کسب کار خود به از مشاوره رایگان تیم مارکتینگ و تیم فنی شرکت فونیکس بهره مند شوید.2442

0

دیدگاه های شما


مقالات مربوط به طراحی سایت شخصی + بیوگرافی