اینترنت اکسپولر شما این فرایند را پشتیبانی نمی کند با مروگر دیگر امتحان نمایید :(
بهترین قیمت
گروه فراتاپ همواره بر این است که بهترین کیفیت را با کمترین قیمت ارائه دهد.
مشتری مداری
گروه فراتاپ همواره بر این است که بهترین کیفیت را با کمترین قیمت ارائه دهد.
سر وقت بودن
گروه فراتاپ همواره بر این است که بهترین کیفیت را با کمترین قیمت ارائه دهد.

طراحی وب سایت فروشگاهی

در حال حاضر خیلی از فروشگاه ها یا کسب و کارشان را تعطیل کرده اند یا اینکه رو به فروشگاه اینترنتی آورده اند و نه تنها فروششان متوقف نشده است، بلکه حتی توانسته اند مشتریان جدید نیز به خودشان جذب کنند. اگر محصول یا خدماتی دارید که به دنبال فروش و افزایش سود دهی آن ها هستید، طراحی سایت فروشگاهی یکی از بهترین راه کارهای موجود برای شما می باشد.
طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی

شرکت طراحی وب سایت فروشگاهی در تهران

در حال حاضر خیلی از فروشگاه ها یا کسب و کارشان را تعطیل کرده اند یا اینکه رو به فروشگاه اینترنتی آورده اند و نه تنها فروششان متوقف نشده است، بلکه حتی توانسته اند مشتریان جدید نیز به خودشان جذب کننداگر محصول یا خدماتی دارید که به دنبال فروش و افزایش سود دهی آن ها هستید، طراحی سایت فروشگاهی یکی از بهترین راه کارهای موجود برای شما می باشد. با توجه به فراهم شدن بستر خرید اینترنتی و افزایش تمایل مشتریان به این سبک از سفارش، حضور پر رنگ فروشندگان کالا در محیط مجازی به امری قابل توجه تبدیل شده است.

اگر شما از آن دسته از افرادی هستید که یک فروشگاه اینترنتی دارید اما هنوز هیچ وب سایتی برای معرفی کسب و کار و محصولاتتان طراحی نکرده اید ، دیگر موقع آن رسیده که دست به کار شوید و یک سایت فروشگاهی طراحی کنید چراکه رقبای شما با داشتن یک سایت فروشگاهی چندین گام در معرفی و فروش محصولاتشان از شما جلوتر هستند . در طراحی سایت فروشگاهی خرید اینترنتی و افزایش تمایل و زیاد شدن خواسته های مشتریان به این سبک از سفارش بسیار زیاد و پررنگ شده است و حضور داشتن فروشندگان کالا در اینترنت و فضای مجازی به امری قابل توجه و شایان تبدیل شده است.نکات و عوامل زیادی وجود دارد که می توان یک سایت فروشگاهی را خوب جلوه بدهیم .

 

طراحی سایت فروشگاهی به صورت اختصاصی

طراحی سایت فروشگاهی به صورت اختصاصی

طراحی سایت فروشگاهی به چند صورت است؟

اگر هدف شما از طراحی سایت فروشگاهی ورود به عرصه رقابت با سایت ها و شرکت های رقیب است، حتما طراحی سایت اختصاصی فروشگاهی لازمه موفقیت فروشگاه آنلاین کسب و کار شماست. مسلم است چنین نیاز را نمی توان به هیچ وجه با ساخت سایت فروشگاه اینترنتی توسط فروشگاه ساز های آنلاین تامین کرد، چرا که طراحی بصری وبسایت شما در طراحی اختصاصی سایت فروشگاهی، مطابق با نیاز و سلیقه شما و مشتری نهایی‌تان و با نیم نگاهی به فروشگاه های اینترنتی موفق بازار طراحی می شود و همچنین اصول افزایش رتبه و سئو سایت نیز بر اساس نوع فعالیت شما به نحو شایسته انجام می پذیرد. علاوه بر اینها در آینده پیاده سازی امکانات خاص در جهت رسیدن به فروش بیشتر با طراحی فروشگاه اینترنتی اختصاصی قابلیت توسعه بالاتری خواهد داشت.

طراحی سایت فروشگاهی مانند احداث شعبه جدیدی از فروشگاه شما می باشد. وب سایت فروشگاهی شما، محدودیت های مکانی و زمانی را برای مشتریان جهت خرید محصولات شما از بین می برد. در واقع با راه اندازی وب سایت فروشگاهی می توانید فعالیت خود را به صورت 24 ساعته ادامه دهید. امروزه صاحبان کسب و کارها با طراحی سایت فروشگاهی به کاربران و مصرف کنندگان این امکان را می دهند که کالا یا خدمات خود را بطور مستقیم و بدون خدمات واسطه ای در میان تنوع بسیار بالایی از محصولات، جست و جو کنند، نظرات سایر افراد و خریداران را مشاهده کنند، کالاها را با یکدیگر مقایسه کنند و در آخر یک خرید آنلاین سریع و لذت بخش را تجربه نمایند.

*پیشنهاد می شود حتما مقاله طراحی سایت شرکتی را بخوانید.*پلنگ
01

سرعت سایت

۵۱٪ از خریداران آنلاین ، سرعت کند بارگذاری سایت را دلیل اصلی کنار گذاشتن یک خرید ذکر می کنند و با نظارت بر فعالیت واقعی کاربران به هنگام خرید از فروشگاه های اینترنتی نشان داده شده است که با افزایش سرعت بارگذاری سایت از ۸ ثانیه به ۲ ثانیه نرخ تبدیل شما ۷۴٪ افزایش پیدا می کند.سرعت سایت فروشگاهی شاخصی برای استفاده آسان وب سایت و یکی از فاکتور های مهم در نرخ تبدیل بازدید کنندگان به خریداران  است. ما در فروش آنلاین به معنای واقعی کلمه چند ثانیه بیشتر فرصت نداریم و ۸ ثانیه اول توجه کاربران بر رفتارهای خرید آن ها تأثیر بسیاری می گذارد.

سئو
02

رتبه یک گوگل

یکی از مهمترین ویژگی سایت های فروشگاهی طراحی شده توسط فونیکس این است که به گونه ای طراحی می شوند که در نتایج گوگل در رتبه های بالای جستجو قرار گیرند و نکات مرتبط با سئو سایت فروشگاهی در آنها به صورت کامل رعایت می شود. این موضوع برای مدیران فروشگاه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و باعث می شود که فروش سایت به میزان قابل توجهی افزایش یابد.اما کار به اینجا ختم نخواهد شد. شرکت فونیکس که یکی از متخصص ترین شرکت ها در زمینه سئو می باشد، کلیه سایت های خود را مطابق با آخرین استانداردهای گوگل طراحی و اجرا می نماید تا مشتری بتواند بعد از طراحی سایت از رقبای خود پیشی بگیرد.

حرفه ایی
02

طراحی سایت حرفه ایی

شرکت های طراحی سایت حرفه ای از سابقه کار طولانی مدتی در زمینه طراحی و پیاده سازی وب سایت و همچنین بهینه سازی آن در موتورهای جستجو برخوردار هستند بنابراین سابقه فعالیت بالا اولین نشانه یک شرکت معتبر در زمینه طراحی سایت است از طرفی نمونه کارهای قدرتمند نیز میزان حرفه ای بودن یک شرکت طراحی سایت را نشان می دهند . شرکت طراحی سایت فونیکس به عنوان حرفه ای ترین شرکت طراحی سایت در ایران بیش از دو دهه در زمینه طراحی سایت و سئو فعالیت کرده است و از همه مهم تر تاکنون توانسته است نمونه کارهای قدرتمندی را به مشتریان خود ارائه دهد .

اهمیت طراحی سایت فروشگاهی

چرا طراحی سایت فروشگاهی اهمیت بسیاری دارد ؟

چرا طراحی سایت

فروشگاه آنلاین چه خوبی داره؟

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی برای معرفی و فروش انواع محصولات و خدمات در هر زمینه کاری است که با توجه به نوع محصول می‌توان قالب مناسبی برای طراحی وب سایت فروشگاهی استفاده کرد. در این نوع سایت فروشگاهی فروشنده کالا و خدمات خود را بر روی سایت قرار می‌دهد و توضیحات و قیمت مربوط به آن را به نمایش میزارد و مشتریان به راحتی می‌توانند محصول و خدمات مد نظر خود را در هر زمان و مکانی خریداری کنند. معمولا پرداخت در وب سایت فروشگاهی به صورت ابزارهای پرداخت الکترونیک قابل انجام است. کارت‌های پرداخت الکترونیک، چه بصورت مجازی (فقط قابل استفاده در فضای اینترنت) و چه به صورت فیزیکی اغلب قابل استفاده در چنین محیط‌هایی هستند. البته فروشگاه‌های اینترنتی محلی معمولاً قابلیت تحویل پول در هنگام دریافت کالا را نیز دارند، ولی در خریدهای اینترنتی جهانی معمولاً چنین امکانی فراهم نیست.

 • تبلیغات در فضای اینترنت
 • فروش در بستر اینترنت
 • فروش آنلاین
 • بازاریابی آنلاین
5560
فروشگاه های آنلاین
300
تعداد میانگین فروش
550
نمونه سایت های فروشگاهی

فروش آنلاین کنار غول ها

فروش آنلاین فقط به غول های فروشگاه های اینترنتی مانند آمازون و یا دیجی کالا محدود نمی شود و شرکت ها و یا حتی افراد عادی می توانند به راحتی با طراحی سایت فروشگاهی اقدام به معرفی و فروش محصولات خود نمایند و از مزایای تجارت آنلاین نهایت استفاده را ببرند با مشاهده آمارهایی از فروش سالانه سایت های فروشگاهی در سراسر دنیا و مقایسه فروش هر سال آن ها می توان به این سوال که چرا طراحی سایت فروشگاهی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است به راحتی جواب داد. ۹۶٪ آمریکایی ها برای صرفه جویی در وقت و هزینه ، آنلاین خرید می کنند و فروشگاه های اینترنتی که به سرعت به روشی مناسب برای خرید تبدیل می شوند به فروش سالانه بیش از ۲ تریلیون دلار رسیده اند. همچنین بر اساس گزارش هایی که در ایران بدست امده ، متوسط مبلغ خرید اینترنتی توسط هر فرد حدود ۱۸۷ هزار تومان در سال و تعداد کل تراکنش‌های حوزه فروش اینترنتی نیز به ۱ میلیارد و ۱۱۲ میلیون و ۹۶۶ هزار و ۷۱۶ تراکنش در سال ۹۷ رسیده است و هر سال به این میزان اضافه می شود و پیش بینی می شود تا سال ۲۰۲۱ بیش از ۱۷ درصد کل خرید هر فرد در دنیا به صورت اینترنتی صورت بگیرد.

case
چگونه یک فروشگاه اینترنتی موفق داشته باشید؟

چگونه یک فروشگاه اینترنتی موفق داشته باشید؟

سئو در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

شاید شما یک بار در زمینه طراحی سایت فروشگاهی تجربه ناموفقی داشته اید و یا حتی اکنون که دراول راه هستید از موفق نشدن کار و هدر دادن وقت و هزینه نگران هستید. قطعا شما نیز باید به این نتیجه رسیده باشید که تنها طراحی سایت فروشگاهی برای رسیدن به این هدف بزرگ کافی نخواهد بود و برای رسیدن به این موفقیت باید المان های زیادی در کنار یکدیگر چیده شود.  روزانه میلیون ها سرچ توسط کاربران در موتور جستجو گوگل انجام می شود. قرار گرفتن وب سایت شما در صدر نتایج گوگل می تواند تاثیر خیلی زیادی در بازدید کاربران از سایت و در نتیجه جذب مشتریان جدید برای کسب و کارتان می گرددطراحی سایت اختصاصی فروشگاهی شما باید به صورتی باشد که از نظر موتور های جستجو مثل گوگل مناسب باشد. طراحی سایت حرفه ای  به صورت درست و بهینه می تواند سئو سایت شما را پایه ریزی کند و پس از آن شما با قرار دادن محتوا مناسب می توانید به هدف خود (نمایش در نتیجه اولیه جستجو در گوگل) دست پیدا کنید.شرکت طراحی سایت وب وان با بهره گیری از نیروهای خبره و متخصص طراحی  وب سایت را با رعایت اصول سئو سایت فروشگاهی انجام داده و سایت طراحی شده توسط این تیم، در رابطه با سئو و نمایش در نتایج اولیه گوگل مشکلی نخواهد داشت. در واقع وب وان بالاترین کیفیت را در خدمات سئو دارد.گرافیک اختصاصی در طراحی سایت فروشگاهی

طراح سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی به صورت اختصاصی

فروشگاه آنلاین

گرافیک فروشگاه اینترنتی بنا به سلیقه و سفارش مشتریان طراحی می‌ گردد. ظاهر سایت فروشگاهی بنا به سلیقه مشتری و بر اساس موضوع فعالیت وی، بصورت اختصاصی طراحی شده و تحویل می‌ گردد. پیش از آغاز طراحی طرح گرافیکی فروشگاه، تمام اطلاعات لازم در خصوص علایق و سلایق مشتری گرفته خواهد شد تا یک سایت با ترکیب رنگ و گرافیک موردپسند مشتری طراحی و تحویل داده شود. دسترسی راحت و سریع به محصول در طراحی وب سایت فروشگاهی : یک سایت فروشگاهی را در نظر بگیرید که افراد نتواند به راحتی به مطالب آن دسترسی پیدا کند و یا جستجو قوی نداشته باشد.

 • گرافیک منحصر به فرد
 • وب سایت بسیار خاص
 • طراحی اختصاصی
590
وب سایت های طراحی شده
230
طراحی منحصر به فرد
9875
صفحات

فروش بیشتر در فروشگاه آنلاین

سردرگمی افراد می تواند بر عقیده او نسبت به وب سایت و برند شما اثر منفی گذاشته و احتمال اینکه فرد از سایت شما خارج شود نیز بسیار افزایش می یابد. بنابراین وب سایت فروشگاهی باید دارای قالب استاندارد برای دسته بندی محصولات و سیستم جستجو کاربردی و خوب باشد. اهمیت سیستم جستجو در وب سایت فروشگاهی شما به قدری می باشد که اگر مناسب عمل نکند احتمال نارضایتی کاربر و در نتیجه خارج شدن از سایت فروشگاهی را افزایش می دهد. در نتیجه نباید از جستجو های ساده استفاده شود و جستجو پیشرفته را باید اعمال نمود.

case
طراحی سایت چیست؟ ساخت سایت با ابزار های بسیار مختلفی انجام می پذیرد ، فونیکس با بکار گیری سیستم های مدیریت محتوا اختصاصی و متن باز توانسته به ارائه خدمات تخصصی در حوزه طراحی سایت بپردازد . برای راه اندازی وب سایت های مختلف شرکتی ، فروشگاهی و خبری می توانید با کارشناسان فونیکس در ارتباط باشید. طراحی اختصاصی وب سایت با رعایت کلیه استاندارد های طراحی و سئو ارمغان کارشناسان با تجربه فونیکس به شماست . پشتیبانی طراحی سایت پشتیبانی فنی از محصول ارائه شده در طراحی سایت و بهینه سازی سایت یکی از مهم ترین و کارامد ترین ابزار برای مشتریان در جهت گسترش کسب و کارشان بحساب می آید ، گروه طراحی سایت فونیکس این افتخار را دارد که با ارائه بهترین خدمات و پشتیبانی سالانه از مشتریان خود حمایت می نماید. برای اطلاع از خدمات پشتیبانی طراحی سایت و سئو می توانید با کارشناسان فنی فونیکس در تماس باشید. گروه طراحی سایت فونیکس ، ارائه کننده بهترین خدمات در حوزه طراحی وب سایت و افزایش رتبه در گوگل
آموزش طراحی سایت یکی دیگر از خدمات ویژه فونیکس به علاقه مندان به حوزه طراحی سایت می باشد . از این گذشته فونیکس در تمامی پروژه های طراحی سایت در انتهای پروژه تمامی بخش های مدیریتی وب سایت را در چندین جلسه به مشتریان خود آموزش می دهد . آموزش یک ابزار بسیار کلیدی برای موفقیت شما در طراحی سایت خواهد بود .
بخش بازاریابی طراحی سایت فونیکس ، با حضور بهترین کارشناسان حوزه بازاریابی در دنیای اینترنت به ارائه مشاوره راهکار های نوین دیجیتال مارکتینگ می پردازد. برای آشنایی از دوره های آموزشی و کارگاه های آموزشی دیجیتال مارکتینگ فونیکس با شماره تماس های فونیکس در ارتباط باشید.
ارائه سیستم های نرم افزاری تحت وب قابل اتصال به انواع دسنگاهها و سولوشن های کاربردی برای طراحی وب سایت شما ، اغلب کسب و کار ها امروزه نیاز به مدیریت آنلاین مراحل فروششان هستند ، بسیاری از سازمان ها و مراکز دولتی هم برای مدیریت روند فعالیتشان از روش های آنلاین مدیریتی در طراحی سایت خود استفاده می نمایند.
سئو سایت در حقیقت بهینه سایت برای موتور های جستجو می باشد . فونیکس با تکیه بر کارشناسان قدرتمند خود در حوزه سئو بصورت تضمینی خدمات افزایش رتبه سایت در گوگل را به مشتریان خود ارائه می نماید . برای مشاوره با کارشناسان تجارت الکترونیک فونیکس با ما در ارتباط باشید ، ارائه استراتژی مناسب برای وب سایت شما یکی از وظایف بخش سئو فونیکس می باشد. افزایش رتبه سایت در گوگل از دیگر خدمات طراحی سایت فونیکس می توان به افزایش رتبه در گوگل ( سئو ) اشاره کرد . سئو و افزایش رتبه سایت در گوگل یکی از بزرگترین و ضروری ترین ابزار برای گسترش کسب و کار در اینترنت به شمار می رود ، از این رو پیشنهاد کارشناسان بازاریابی فونیکس پس از طراحی سایت ، سئو و افزایش رتبه سایت در گوگل برای سایت شما است. امروزه رقابت در بین تاجران در دنیای اینترنت تعیین کننده ترین عامل برای پیروزی در این بازار است. برای آشنایی با سئو و بهینه سازی سایت از مشاوره رایگان فونیکس بهره مند شوید.
طراحی سایت طبق اصول سئو و مناسب موتورهای جستجو با گرافیک منحصر بفرد و عالی از ویژگی های طراحی سایت فونیکس است ، تیم طراحی سایت فونیکس از فارغ التحصیلان آکادمیک و با تجربه تشکیل یافته است که به ارائه خدمات با بهترین کیفیت می پردازد ، برای اطلاع از خدمات ویژه طراحی سایت فونیکس در دنیای وب از مشاوره رایگان فونیکس استفاده کنید.
هزینه طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی

هزینه طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی

قیمت طراحی سایت فروشگاهی

اولین و مهم‌ ترین مسئله ای که همه مشتریان طراحی سایت فروشگاهی نگران آن هستند ، قیمت سایت فروشگاهی است . بدیهی است که طراحی سایت فروشگاهی نسبت به طراحی سایت های دیگر مانند طراحی سایت شرکتی به دلیل امکاناتی که باید در آن قرار بگیرد از جمله: سبد خرید ، مقایسه محصول ، فیلتر محصولات براساس پارامترهای مختلف و ... کار سخت تری است از این رو است که قیمت طراحی سایت فروشگاهی نسبت به سایر وب سایت ها گران تر است اما پارامترهای دیگری هم هستند که در قیمت سایت فروشگاهی تاثیر بسزایی دارند که یکی از مهم ترین آن ها قالب سایت فروشگاهی است . تعرفه وب سایت فروشگاهی با توجه به استانداردهای برنامه نویسی، جذابیت و کیفیت طراحی، نیازها و خواسته های مشتری و... تعیین می شود. هزینه طراحی سایت های فروشگاهی متغیر می باشد. در واقع قیمت طراحی سایت شما متناسب با خدمات ارائه شده است.

 برخی از شرکت های برنامه نویسی از قالب اختصاصی برای طراحی سایت فروشگاهی استفاده می کنند به گونه ای که صفر تا صد وب سایت را به صورت اختصاصی متناسب با درخواست ها و نیازهای مشتری کدنویسی و طراحی کرده و در اختیار او قرار می دهند .امکانات طراحی سایت فروشگاهی

امکانات طراحی سایت فروشگاهی

برخی از امکانات طراحی سایت فروشگاهی (فروشگاه آنلاین)

پرداخت در محل :  اغلب افراد، روش پرداخت در محل را ترجیح می دهند. به دلیل اینکه در این روش احتمال کلاهبرداری کاهش می یابد. این روش به این صورت است که پس از ثبت سفارش و تحویل کالا در مکان مورد نظر، هزینه آن پرداخت می شود

پرداخت آنلاین :  در این روش پرداخت باید ابتدا به صورت آنلاین فاکتور خرید را پرداخت کرده و پس از آن کالا برای شما ارسال خواهد شد. در اکثر فروشگاه های دیجیتال تنها روش خرید پرداخت آنلاین می باشد.

پشتیبانی فنی فروشگاه آنلاین :  پشتیبانی فنی مداوم و خدمات پس از فروش بعد از طراحی سایت فروشگاه اینترنتی همواره یکی از اصول اصلی و اهداف اصلی وب رمز در جهت جلب رضایت و تامین آسایش و رفاه مشتریان بوده است. بر خلاف خدمات فروشگاه ساز های رایج در بازار، ما به ارتباط دائم و موثر با مشتریان و پیگیری و پاسخگویی نیازهای ایشان در قبال خدمات ساخت فروشگاه اینترنتی ارائه شده اعتقاد داریم و وظیفه خود می دانیم همواره به کیفیت خدمات پس از فروش خود توجه داشته و با بهبود کیفیت خدمات و پشتیبانی به خود افتخار می کنیم. سایت های طراحی شده در وب رمز همواره پشتیبانی خواهند شد تا کوچکترین دغدغه ای در خاطر شما بابت به روز رسانی امکانات وب سایت تان ایجاد نشود و با خیال راحت به کار توسعه تجارت آنلاین خود بپردازید

فروشگاه آنلاین با آپتیام بالا :  همیشه در دسترس بودن برای یک سایت نه به عنوان یک نیاز، که یک اصل اساسی است خصوصا با طراحی سایت فروشگاهی انتظار میرود که پس از راه اندازی فروشگاه اینترنتی شما ۲۴ ساعته در دسترس واماده خدمت رسانی باشد. خرید هاست با کیفیت و با سرعت و آپتایم بالا، می تواند در دسترس بودن و افزایش بازدید و رتبه سایت به معنای واقعی را برای شما به همراه آورد. امکان طراحی سایت اختصاصی حرفه ای و کاملاً مناسب و سازگار با نیاز های کسب و کار شما، از مزایای دیگر طراحی سایت شرکت فونیکس می‌باشد.

افزودن دسته نامحدود : مسلما برای اینکه افراد شما بتوانند محصول و خدمات مورد نظرشان را انتخاب کنند نیاز دارند که اول از دسته بندی ها شروع کنند. شما می توانید بدون هیچگونه محدودیتی دسته محصولات به طراحی سایت فروشگاهی خودتان اضافه کنید و چندین نوع محصول را همزمان پوشش دهید.ویژگی های طراحی سایت فروشگاهی

ویژگی های طراحی سایت فروشگاهی

ویژگی های لازم برای طراحی سایت فروشگاهی

سیستم مدیریت حمل و نقلمسلما شما باید این امکان را داشته باشید که اطمینان حاصل کنید محصولتان به دست مشتری رسیده است. یا اینکه بدانید دقیقا در طی مسیر حمل و نقل چه مشکلی پیش آمده است. مثلا طراحی سایت فروشگاهی در تهران به شما این اجازه را می دهد که به راحتی امور حمل و نقل خود را مدیریت کنید و همچنین به خوبی محدوده کار خود را مشخص کنید.

افزودن محصول نامحدود : همانند دسته ها شما می توانید محصولات بی نهایت نیز به سایت خودتان اضافه کنید. طراحی سایت فروشگاهی تابان این امکان را به شما می دهد که هر مقدار محصولی را که می خواهید با جزئیات در سایت خود قرار دهید. اینگونه دست مخاطبان شما بیش از پیش برای انتخاب محصول و خدمات شما بازتر می‌شود.

سازگاری با تمام درگاه های پرداخت :  طراحی سایت فروشگاهی شما با هر نوع درگاه پرداختی سازگار خواهد بود. این موضوع باعث می شود در فرایند خرید مشکلی پیش نیاید تا باعث نشود که مخاطب شما ریزش کند. درگاه های پرداخت به خوبی در سایت شما اجرا خواهند شد و امنیت آن ها نیز تضمین شده می باشد.

سیستم مدیریت فروش : هیچ چیز بهتر از آمار فروش شما نمی تواند اطلاعاتی برای اصلاح روند یا توسعه را به شما بدهد. طراحی وب سایت فروشگاهی و پنل شما به گونه ای می باشد که یک آمار درست و کامل از فروش را به شما می دهد. این باعث می شود شما بتوانید فرایند های فروش را به خوبی مدیریت کنید و بهترین استراتژی را برای کسب و کار اینترنتی خودتان بچینید.

سیستم مدیریت انبار : این سیستم به شما اجازه می دهد که آمار دقیق از محصولات خودتان را داشته باشید. این سیستم در صورت نیاز به شما یادآوری می‌کند که از کدام محصول تعداد کمی در انبار موجود است یا در حال اتمام است. شما با اینکار می توانید فروش خودتان را بهتر مدیریت کنید و همه چیز تحت کنترل شما باشد. کلی تر بخواهیم بگوییم سایت شما مجهز به یک سیستم مدیریت محتوای فرایندگرا می باشد که ی گزارش خوب از فرایند کاری شما به شما می دهد.

سرعت بارگذاری بالا : مخاطبان شما وقتی دنبال خدمات و محصولات خاصی هستند دوست دارند به سرعت آن را بدست بیاورند و وقتشان در هیچ مرحله ای از خرید و فروش تلف نشود. سرعت بارگذاری طراحی سایت فروشگاهی شما به حدی خواهد بود که مخاطبتان هم به سرعت به چیزی که می خواهد برسد و هم اینکه این تجربه خوب از سرعت بالا در ذهنش بماند و به سایت شما بازگردد.

احساس امنیت در خرید : طراحی سایت فروشگاهی باید به گونه ای باشد که به کاربران احساس امنیت در خرید و اعتماد را القا کند و او را به مشتری دائمی تبدیل کند.همیشه اولین مراجعه مشتری به فروشگاه و هچنین نحوه استقبال فروشنده، نقشی مهم در تصمیم گیری وی برای خرید دارد؛ این نکته در مورد یک فروشگاه آنلاین نیز صادق است.برای طراحی سایت فروشگاهی چه امکاناتی لازم است؟

برای طراحی سایت فروشگاهی چه امکاناتی لازم است؟

امکانات فروشگاه آنلاین

جزئیات محصولات : قسمت جزئیات محصول در واقع  مهم ترین خواندنی ترین بخش سایت فروشگاهی است. اینکه مشخصات کالا به چه صورت گفته شود نقش مهمی در جایگاه سایت فروشگاهی در موتورهای جستجو مانند گوگل دارد. شما میتوانید در این قسمت علاوه بر اطلاعات فنی محصول، مطالبی مانند دستورالعمل استفاده از آن، طرز ساخت کالا، نحوه تعمیر در صورت خرابی و… را منتشر کنید تا بدین ترتیب بازاریابی محتوایی موثری برای سایت فروشگاهی خود انجام داده باشید.

روش های پرداخت متنوع : فراهم کردن روش های پرداخت مختلف برای کاربر اعم از پرداخت آنلاین، حضوری یا… علاوه بر اسانی روند خرید کالا موجب جلب اعتماد خریدار می شود. لذا مجموعه فونیکس در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی بستری فراهم می کند تا کاربر با حداقل تعداد تراکنش اقدام به پرداخت آنلاین کرده و کالای خود را دریافت نماید. سیستم پرداخت فروشگاه های اینترنتی طراحی شده توسط فونیکس می تواند به درگاه تمامی بانک ها و سیستم های پرداختی متصل شود.

نظرات کاربران : یکی از مواردی که باعث افزایش اعتبار یک سایت فروشگاهی می شود، قسمت نظرات کاربران درباره محصول است. گفتگو بین کاربران باعث می شود که صفحه مربوطه همواره مورد برسی  قرار بگیرد و جایگاه خود را در گوگل حفظ کند. فعال بودن بخش دیدگاه ها تاثیر به سزایی در بازدید کاربران از سایت فروشگاهی شما دارد.

سبد خرید داینامیک : سبد خرید یکی از پرکاربردترین قسمت های سایت فروشگاهی می باشد. کاربر باید بتواند به راحتی اقلام سبد خود را حذف یا اضافه کرده و مشخصات آن ها را ویرایش کند. همچنین مشاهده هزینه نهایی فاکتور، تخفیف اعمال شده و… از مواردی است که باید در سبد خرید سایت فروشگاهی خوب در نظر گرفته شود.

گزینه های نحوه ارسال : هرچه راه های بیشتری برای ارسال کالا به کاربر پیشنهاد کنید، احتمال فروش نیز افزایش خواهد یافت. وبسیما نیز در طراحی سایت فروشگاهی روش های متنوع دریافت کالا را با احتساب هزینه های ارسال مربوطه پیاده سازی میکند. همچنین می توانید روش های ارسال رایگان و زمانبندی ارسال را هم در این سیستم فعال نمایید.

قابلیت اتصال به اپ فروشگاهی : اگر شما یک اپلیکیشن فروشگاهی هم داشته باشید در طراحی سایت فروشگاهی شما این امکان قرار خواهد گرفت که از طریق سایت بتوان به اپلیکیشن هم دسترسی پیدا کرد. اینطوری شما می توانید هم راحت تر مخاطبان را به اپلیکیشنتان ببرید هم اینکه به دلیل قابل جست و جو تر بودن سایت، از این طریق می توانید مخاطب بیشتر هم برای اپلیکیشنتان جذب کنید.سایت فروشگاهی برای چه کسب و کار هایی مناسب است؟

سایت فروشگاهی برای چه کسب و کار هایی مناسب است؟

فروشگاه انلاین برای تمامی کارها

طراحی سایت فروشگاهی فقط مختص به فعالیت های مرتبط با فروش کالا نیست بلکه برای موارد دیگری مانند رستوران ها و کافه ها هم می توان از آن ها استفاده کرد. به گونه ای که اگر شما صاحب یک رستوران یا یک کافه باشید. می توانید در صفحه سایت خود، غذا ها و نوشیدنی های خودتان را قرار بدهید تا مخاطبان بتوانند از طریق سایت آن ها را سفارش دهند و درب منزل تحویل بگیرند. اینگونه هم اشتباهی در محاسبه پیش نمی آید هم اینکه سفارشات به اشتباه ارسال نمی شوند. همچنین کاربرانی که مشتری حضوری شما هم نیستند می توانند با رستوران یا کافه شما آشنا شوند. گاهی ممکن است محصولی که شما ارائه می دهید یک محصول تحت وب باشد و فیزیکی نباشد. در این صورت هم شما می توانید یک سایت فروشگاهی داشته باشید و پس از پرداخت، لینک دانلود را در اختیار مخاطبان قرار دهید. در هر حالت، سایت فروشگاهی بهترین انتخاب برای ارئه خدمات مستقیم می باشد. امروزه یکی از روش های نوین فروش محصولات ودادن خدمات استفاده از بازار اینترنت و طراحی سایت های فروشگاه های است. بسیاری از فروشگاه های اینترنتی انبار فیزیکی ندارند و حتی محصولات غیر فیزیکی مثل کارت شارژ و ... را به فروش می رسانند. به تازگی این گونه سایت ها در ایران مورد توجه زیادی قرارگرفته اند و بیشتر مشتریان به خصوص افراد جوان جامعه ترجیح می دهند که به صورت الکترونیک کالای خود را خریداری نمایند.طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای و کاربردی

طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای و کاربردی

طراحی سایت فروشگاهی و فروشگاه آنلاین

دغدغه مشترک اکثر کاربرانی که قصد دارند برای معرفی کسب و کار فروشگاهی و محصولات خود به کاربران دنیای وب یک وب سایت طراحی کنند ، پیدا کردن یک شرکت طراحی سایت معتبر است که به آن سفارش ساخت سایت فروشگاهی خود را بدهند . از آن جایی که شرکت های طراحی سایت کوچک و بزرگی با اوج گرفتن دنیای طراحی وب سایت های مختلف به وجود آمده اند ، انتخاب و پیدا کردن یک شرکت طراحی سایت معتبر که خدمات ویژه ای را در این زمینه به کاربران ارائه دهد و از همه مهم تر وب سایت حرفه ای با اصول و تکنیک های سئو را طراحی کرده و در اختیار کاربران قرار دهد کار بسیار دشواری است . البته با توجه به برخی از معیارهای حائز اهمیت مانند : سابقه فعالیت و نمونه کارهای یک شرکت طراحی سایت می توان فهمید که آن شرکت یک شرکت حرفه ای و معتبر در زمینه طراحی سایت و سئو است یا خیر؟ استفاده از اصول طراحی به هنگام طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای و کاربردی اهمیت بسیاری دارد. طراحی وب سایت حرفه ای و کاربردی با استفاده از رنگ های مناسب ، فونت ها ، تصاویر ، کلمات ، گرافیک جذاب و کاربردی، بازدیدکنندگان شما را به خرید ترغیب می کند. طراحی سایت فروشگاهی باید به نوعی باشد که مشتریان بالقوه را به خود جلب کند ، تجربه کاربری خوبی را ارائه دهد و آن ها را به مشتریان دائمی محصولات و خدمات شما تبدیل نماید.جدول اصلی

 • امکانات و ویژگیهای پلن ها

 • ثبت یک دامنه هدیه
 • میزان فضای هاست یکساله MB
 • ترافیک ماهیانه MB
 • تعداد ایمیل اختصاصی
 • طرح ریسپانسیو (قابل اجرا در تمامی دستگاه ها)
 • محصولات
 • خدمات
 • معرفی پروژه ها و نمونه کار
 • دانلود فایل کاتالوگ و بروشور
 • رویدادها و اخبار سایت
 • مقالات (وبلاگ)
 • جستجوی محتوای سایت
 • استفاده از اسلایدشو در هدر سایت
 • لینک به شبکه های اجتماعی
 • نقشه گوگل
 • درباره ما
 • تماس با ما به همراه فرم نظرات
 • گالری تصاویر گواهینامه ها و نمایشگاه ها و ...
 • چت آنلاین
 • فرم سفارش آنلاین
 • خبرنامه و ارسال ایمیل به اعضاء
 • پخش ويدئو كليپ
 • سوالات متداول
 • کامنت برای هر محصول
 • مشاوره آنلاین
 • فرم دعوت به همکاری
 • فرم اخذ نمایندگی
 • معرفی نمایندگان فروش
 • ثبت نام و مدیریت اعضاء
 • فروشگاه آنلاین با امکانات کامل و حرفه ای
 • امکان ایجاد صفحهات سایت
 • پشتيبانی فنی و امنیت سایت
 • وروداطلاعات و چیدمان مطالب توسط فونیکس
 • پشتیبان گیری خودکار
 • پنل پیشرفته سئو
 • کد نویسی مطابق استاندارد گوگل
 • آمار بازدید کنندگان (گوگل آنالیتیک)
 • امکان توسعه و اضافه کردن امکانات جدید
 • مدت زمان اجرا (روزکاری)
 • آموزش مدیریت سایت
 • درگاه پرداخت
 • گالری تصاویر و مدیا
 • محافظ امنیتی چند لایه
 • بهینه سازی و سئو اولیه
 • اقتصادی

 • 1.9 میلیون تومان

 • یکساله
 • 1500
 • 10000
 • نامحدود
 • نامحدود
 • یکساله
 • 10 صفحه
 • 6
 • ویدئو آموزشی
 • شرکتی

 • 2.9 میلیون تومان

 • یکساله
 • 2500
 • نامحدود
 • نامحدود
 • نامحدود
 • یکساله
 • 20 صفحه
 • 15
 • حضوری و ویدئو آموزشی
 • فروشگاهی

 • 4.9 میلیون تومان

 • یکساله
 • 3500
 • نامحدود
 • نامحدود
 • نامحدود
 • یکساله
 • 20 صفحه
 • 17
 • حضوری و ویدئو آموزشی
 • کد نویسی اختصاصی از پایه

 • 6 تا 15 میلیون تومان

 • یکساله
 • نامحدود
 • نامحدود
 • نامحدود
 • نامحدود
 • یک ساله
 • 20 صفحه
 • 60
 • حضوری و ویدئو آموزشی

لزوم طراحی سایت فروشگاه اینترنتی :

کمتر کسب و کار فروشگاهی وجود دارد که برای معرفی کسب و کار و محصولات خود به کاربران دنیای وب یک فروشگاه آنلاین نداشته باشد. طراحی یک سایت فروشگاهی باید به نحوی باشد که احساس امنیت در خرید و اعتماد را به کاربر بدهد و او را به مشتری دائمی تبدیل کند. طراحی سایت فروشگاهی برای افراد بسیاری که دنبال افزایش کسب و کار خود هستند یکی از اهداف مهم و ضروری و لازم حساب می‌شود. بسیاری از سایت‌های فروشگاهی قیمت کالا های خود را با قیمتی کمتر و ارزانتر از فروشگاه های محلی و سوپرمارکت ها تعیین می‌کنند. این کار می‌تواند چندین دلیل داشته باشد.

 کاربران از فضای مجازی برای پیدا کردن کالاهای ارزان قیمت تر استفاده می‌کنند و بسیاری از صاحبان فروشگاه های آنلاین از این موضوع برای رشد در کسب و کار خود استفاده می‌کنند. همیشه اولین مراجعه مشتری به فروشگاه و هچنین نحوه استقبال فروشنده، نقشی مهم در تصمیم گیری وی برای خرید دارد؛ این نکته در مورد یک فروشگاه آنلاین نیز صادق است. سایتی که بر مبنای اصول روانشناسی خرید، عناصر بصری مناسب و استراتژی دقیق فروش طراحی شده باشد، به عنوان یک فروشنده آنلاین حرفه ای و آگاه برای شما عمل میکند. طراحی سایت فروشگاهی در فونیکس با آخرین متدهای طراحی و در بالاترین سطح کیفیت با ساختاری قابل توسعه انجام می شود.

 

*برای کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد می شود حتما مقاله طراحی سایت را بخوانید.*

طراحی فروشگاه آنلاین : 

از میان انواع طراحی سایت، طراحی سایت فروشگاهی بیش از سایر مهارت های پیاده سازی وب پرطرفدار است. چرا که اکثر کاربران در جستجوی محصولات متنوع و با کیفیت همراه با قیمت بسیار مطلوب هستند و این امر در دامنه وسیع اینترنت انجام پذیر استامروزه جوامع بشری نیازمند بهره برداری از طرح هایی هستند که با کمترین زمان ممکن، بیشترین استفاده و امکانات را به آن ها عرضه دارد و طراحی وب سایت فروشگاهی توانسته در این عرصه موفق باشد. با افزایش وب سایت های فروشگاهی و همچنین افزایش تمایل مشتریان به این سبک سفارش، وب سایت فروشگاهی و تاثیر آن در فروش محصولات و شناخته شدن برند، انکار ناپذیر می باشد. طراحی سایت فروشگاهی باید به نحوی باشد که حس اعتماد و امنیت در خرید را به کاربر القا نموده و او را تبدیل به مشتری دائمی نماید.

نحوه ی برخورد با مشتریان به خصوص در اولین مراجعه، تاثیر بسیار زیادی در جذب آنها خواهد داشت. این امر در فروشگاه آنلاین هم صدق می کند. طراحی وب سایت باید بر اساس عناصر بصری مناسب، اصول روان شناسی خرید، استراتژی فروش مناسب انجام شود. چنین طراحی سایت حرفه ای نمی تواند تاثیر مثبتی در جهت جذب مشتریان فروشگاه آنلاین شما خواهد داشت در ادامه نحوه ی کارکرد فروشگاه اینترنتی را بررسی کرده و تفاوت های طراحی سایت فروشگاهی را با طراحی سایت شرکتی معمولی بیان خواهیم کرد

دیگر زمان آن به اتمام رسیده است که برای تهیه کالای مورد نظر خود ساعت ها در مغازه های مختلف و فروشگاه های بزرگ پرسه بزنید و آنچه را که باب دلتان است خریداری کنید. قیمت های بالا، کیفیت نامناسب، مصرف بنزین، مسافت های طولانی، از دست رفتن زمان و بسیاری از نقص های دیگر در خرید آفلاین وجود داشته که امروزه با ساخت وب سایت فروشگاهی تمام این مشکلات برطرف شده است.

تمام ابعاد و فرآیند بازار را که بتوان با اینترنت و تکنولوژی web انجام داد، تجارت الکترونیکی می گویند بطور کلی واژه تجارت الکترونیک اشاره به معاملات الکترونیکی می نماید که از طریق شبکه های ارتباطی انجام می پذیرد. ابتدا، خریدار یا مصرف کننده به جستجوی یک مغازه مجازی از طریق اینترنت می پردازد و کالای را از طریق web یا پست الکترونیکی سفارش می دهد. نهایتاً کالا را تحویل می گیرد. تجارت الکترونیکی یعنی انجام مبادلات تجاری در قالب الکترونیکی.

تجارت الکترونیک، انجام کلیه فعالیت های تجاری با استفاده از شبکه های ارتباطی کامپیوتری، بویژه اینترنت است. بوسیله تجارت الکترونیک، تبادل اطلاعات خرید و فروش و اطلاعات لازم برای حمل و نقل کالاها با زحمت کمتر و تبادلات بانک با شتاب بیشتر انجام خواهد شد. شرکت ها برای ارتباط با یکدیگر، محدودیت های فعلی را نخواهند داشت و ارتباط آنها با یکدیگر ساده تر و سریع تر صورت می گیرد. ارتباط فروشندگان با مشتریان می تواند به صورت یک به یک با هر مشتری باشد البته با هزینه بسیار کمتر از تجارت سنتی .

 

*برای آشنایی بیشتر مقاله مراحل طراحی سایت رابخوانید.*

 

طراحی فروشگاه اینترنتی : 

اولین قدم، طراحی سایتی خواهد بود که امکاناتی کامل در زمینه فعالیت شما را  داشته باشد. شاید داشتن تمامی امکاناتی که یک شرکت طراحی به شما معرفی می کند مناسب برای کسب و کار شما نباشد اما باید هرآنچه برای مخاطب شما مورد نیاز است را شناسایی و در فروشگاه خود داشته باشید. برای مثال اگر شما در فکر طراحی سایتی برای پوشاک هستید باید بدانید این سایت بدون درنظر گرفتن حق انتخاب مشتری در زمینه رنگ، سایز و نوع محصول بی نتیجه خواهد بود و مشتری را در انتخاب محصول گنگ و شاید محدود می کند.

گام دوم، رعایت اصول استاندارد طراحی سایت می باشد. این اصول ابتدا برای هرچه کاربردی تر بودن و سهولت استفاده تمام اقشار از سایت و در درجه بعد برای استانداردسازی برای موتورهای جستجو گر باید انجام پذیرد. زیرا بعد از طراحی سایت حتما نیاز به بالاتر بودن در صفحات جستجو نسبت به سایر رقبا را پیدا خواهید کرد. اگر شما یک فروشگاه حرفه ای با تمام امکانات لازم هم داشته باشید ولی نتوانید این امکانات را به مخاطبین معرفی کنید مسلما موفق نخواهید بود.گام آخر و مهم تر از یک طراحی سایت، استراتژی برای معرفی مزایای فروشگاه اینترنتی طراحی شده و شناساندن آن به کاربران می باشد. این راه از طریق بازاریابی اینترنتی (دیجیتال مارکتینگ) قابل انجام خواهد بود. برای بازاریابی اینترنتی حتما برنامه ریزی داشته باشید و از تجربه و دانش نیروهای متخصص در این زمینه بهره مند شوید.با توجه به موضوعات مطرح شده نتیجه می‌گیریم که برای راه اندازی یک سایت فروشگاهی باید به نکات مهمی توجه کنیم که ممکن است در پیشرفت کسب و کار ما نتیجه بسیار خوبی داشته باشد. شرکت فونیکس با سابقه فعالیت 10 ساله در زمینه طراحی سایت فروشگاهی با تیمی حرفه ای می‌تواند بهترین گزینه برای انجام این کار باشد.

طراحی فروشگاه آنلاین یا از طریق قالب اختصاصی یا همان CMS اختصاصی صورت می‌ گیرد یا از طریق قالب آماده و رایگان وردپرس . درصورتی که قصد دارید طراحی فروشگاه آنلاین شما با هزینه کم و در مدت زمان کوتاهی انجام شود به شما پیشنهاد می کنیم که از CMS وردپرس برای طراحی آن استفاده کنید . استفاده از  CMS وردپرس نه تنها نیازی به صرف هزینه زیاد برای داشتن یک فروشگاه آنلاین ندارد بلکه می‌توان با استفاده از آن در مدت زمان خیلی کوتاهی یک فروشگاه آنلاین طراحی کرد. طراحی سایت فروشگاهی با قالب اختصاصی از امنیت بالاتری برخوردار می باشد اما هم قیمت بالاتری دارد و هم اینکه طراحی آن مدت زمان تقریبا طولانی به طول می انجامد . بنابراین پیشنهاد می شود کاربرانی که فرصت زیادی برای راه اندازی وب سایت فروشگاهی خود دارند و همچنین از بودجه کافی برخوردار هستند از قالب اختصاصی برای طراحی سایت فروشگاهی خود استفاده کنند . برخی دیگر از شرکت های طراحی سایت از قالب آماده وردپرس برای طراحی سایت فروشگاهی استفاده می کنند که برای طراحی سایت فروشگاهی با این قالب نه تنها به بودجه زیادی نیاز نیست بلکه وب سایت فروشگاهی با این روش در مدت زمان خیلی کوتاهی آماده می شود. بنابراین اگر از زمان و بودجه کافی برای طراحی وب سایت فروشگاهی برخوردار نیستید بهتر است از قالب وردپرس برای طراحی سایت فروشگاهی استفاده کنید تا هم هزینه کمتری پرداخت کنید و هم اینکه بعد از گذشت مدت زمانی کوتاه یک وب سایت فروشگاهی داشته باشید.

* مقاله طراحی سایت شخصی برای آگاهی بیشتر شما در این زمینه می باشد.*

مزایای خرید اینترنتی از سایت های فروشگاهی : 

  از مهم ترین مزایای خرید از فروشگاه اینترنتی :

 1. در دسترس بودن محصولات موردنظر با تنوع گسترده می باشد.
 2.  به دست آوردن تمامی ویژگی ها و مشخصات کالا اعم از اطلاعات کلی و جزئی
 3. کاهش چشمگیر رفت و آمد و هزینه های مرتبط با آن.
 4. قدرت انتخاب و تصمیم گیری بر اساس ویژگی های مطرح شده هر محصول

مزایای فروش اینترنتی : 

مزیت های راه اندازی فروشگاه اینترنتی برای فروشندگان شامل موارد زیر است:

 • تهیه و تنظیم بانک اطلاعاتی کامل و مفید از محصولات.
 •  به دست آوردن نظرات خریداران محصول و به طبع آن گسترش اطلاعات درباره سلایق طرفداران محصول.
 •   ارائه خدمات بهتر و مفیدتر.
 • برقراری ارتباط با مشتریان و در پی آن اطلاع رسانی و تبلیغات بیشتر به آنها.
 • راه اندازی وب سایتی تخصصی و پربازدید
 • امکان ایجاد پنل مدیریتی برای مدیران و صاحبان شرکت
 • شناخت کامل محصولات به کاربران
 • موفقیت کسب و کار
 • عدم نیاز به واسطه برای تهیه محصولات
 • بروز بودن و ارائه کالاهای مدرن و متنوع
 • معرفی کالا با تمام جزئیات
 • حذف زمان مضاعف
 • عدم نیاز به نیروی انسانی در معرفی کالا
 • امکان پیاده سازی و طراحی سایت فروشگاهی در عصره وقت
 • ارائه خدماتی بهینه به مشتریان
 • خرید و فروش در تمام ساعات شبانه روز
 • جلب اعتماد و رضایت مشتری
 • امکان ارجاع در صورت نارضایتی
 • ایجاد تعامل بین کاربران و مدیران سایت
 • سئو سایت قدرتمند و برتر و...

 

جستجوی محصول : 

بیشتر شما موقعی که وارد سایت فروشگاهی می شوید، به دنبال کالای مورد نظر خود هستید تا آن را پیدا کنید و اطلاعات خود را در مورد آن کالا بیشتر کنید. به همین دلیل در طراحی سایت فروشگاهی باید به این نکته توجه بسیاری داشته باشید. هرچه که باکس جستجوی سایت شما قوی تر باشد، مشتریان به راحتی می توانند کالای مورد نظر خود را پیدا کنند و آن کالا را خریداری نماید. برخی از سایت هایی که به صورت پیشرفته طراحی نشده اند باکس جستجو آنها هم پیشرفته نمی باشد و به همین دلیل مشتری نمی تواند کالای مورد نظر خود را پیدا کند. برای اینکه مشتریان کالای شما را خریداری کنند بهتر است به این نکته توجه بسیاری داشته باشید تا بتوانید کالای سایت خود را به فروش برسانید.

 

* پیشنهاد می شود حتما مقاله مراحل طراحی سایت را مطالعه کنید.*

 

اهمیت به سئو و بهینه سازی سایت لازمه موفقیت در کسب و کار است :

اهمیت به سئو  و بهینه سازی سایت لازمه موفقیت در کسب و کار است. چرا که اگر نوع قالب، طراحی، گرافیک، معرفی کالا و پارامترهای دیگر در یک طراحی اولیه و نهایی سایت دقیق و حساب شده باشد، بی شک به عنوان یکی از برترین وب سایت ها در جستجوی گوگل خواهد بود.

توجه به سئو سایت موجب بازدید بی شمار یک سایت توسط کاربران و در نتیجه معرفی و شناخت خدمات و امکانات سایت خواهد شد. ساختار متناسب یک سایت می تواند موفقیت در سئو سایت شما را به همراه داشته باشد. پس با انتخاب مجموعه هایی همچون شرکت وب پردازان تهران ، به سئو سایت فروشگاهی خود خوش بین بوده و منتظر اتفاقات خوب در جهت رونق اقتصادی باشید

لازمه هر کسب و کار دیده شدن توسط مشتری است. از طرفی به دلیل اینکه عمده کاربران از موتوهای جستجو برای یافتن موضوعات دلخواه خود استفاده می کنند، مهمترین وسیله برای دیده شدن شما همین موتورهای جستجو هستند و بر خلاف سیستم های فروشگاه ساز رایج، در ساخت فروشگاه اینترنتی وب رمز از پایه نکات مهم و اصلی افزایش رتبه و سئو سایت را در بر میگیرد و لذا اگر پس از راه اندازی فروشگاه اینترنتی خود به دنبال برندینگ و افزایش بازدید و فروش فروشگاه آنلاین خود با کمترین هزینه و بازدهی بالا هستید، کمک گرفتن از متخصصین بهینه سازی سئو، بهترین گزینه است. همین حالا با همکاران متخصص طراحی سایت وب رمز تماس بگیرید و از خدمات بهینه سازی سئو برای وب سایت خود بهره مند شوید

طراحی یک وب سایت در زمینه های مختلف اعم از فروشگاهی، تخصصی، دولتی، سازمانی، شرکتی و بیش از هر چیز نیاز به سئو قوی دارد. سئو سایت به معنی قرار گیری صفحه وب در رتبه های اول گوگل هنگام جستجو است. هنگامی که یک کاربر کالایی مانند ” کیف” را جستجو می کند، لینک های مختلفی در موتور جستجو ظاهر می شود.این به معنی بهینه بودن سایت مورد نظر است که توسط تیمی ایده پرداز، ماهر و خلاق طراحی شده است. به همین دلیل طراحی سایت بخصوص ساخت سایت فروشگاهی به عنوان یک منبع درآمد، در سطح حرف های بسیار حائز اهمیت است.

برخی از نکات مهم در طراحی فروشگاه اینترنتی حرفه ای و کاربردی :

 • طراحی ساده و کاربردی با توجه ویژه به UI (رابط کاربری) و Ux (تجربه کاربری)
 • سهولت استفاده و خرید نهایی مشتریان تنها با چند کلیک
 • سایت فروشگاهی باید دارای گرافیک اختصاصی و سرعت لود بالا باشد
 • داشتن ورژن موبایل یا همان طراحی سایت ریسپانسیو و واکنشگرا
 • استفاده از دسته بندی های حرفه ای ، افزودن فیلتر ها و قابلیت های مقایسه محصولات
 • استفاده از رنگ ها و تصاویر با کیفیت از محصولات
 • تنوع در روش های پرداخت هزینه و همچنین ارسال کالا به مشتریان
 • دارای سیستم مدیریت محتوای داینامیک باشد
 • رعایت اصول سئو سایت برای افزایش رتبه وب سایت در موتور های جستجو و بسیاری از امکانات دیگر

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی :

در دنیای جدید حضور پر رنگ در فضای مجازی و تجارت الکترونیک و داشتن یک وب سایت فروشگاهی از ملزومات رقابت جهانی می باشد. سایتی که بر مبنای اصول روانشناسی خرید، عناصر بصری مناسب و استراتژی دقیق فروش طراحی شده باشد، به عنوان یک فروشنده آنلاین حرفه ای و آگاه برای شما عمل میکند.

شرکت فونیکس در تمامی این مراحل شما را یاری می کند. اولویت ما توسعه کسب و کار و افزایش فروش مشتریانمان است. در این راستا قبل از هر اقدامی برای طراحی سایت ابتدا جلسه ای مشاوره ای و به صورت رایگان با مشتریان برگزار می گردد تا نیازهای آنها به صورت کامل بررسی گردد و در واقع قبل از اجرایی شدن، سایت تحلیل شود. در نهایت، به امکاناتی در سایت خواهیم رسید که مختص مشتری بوده تا بتواند نیازهای مخاطب خود را پاسخگو باشد. بعد از آن با طراحی گرافیکی کاملا اختصاصی این امکانات را روی وب سایت پیاده خواهیم کرد.

یکی از مشکلاتی که مشتریان بعد از طراحی وب سایت با آن مواجه می شوند، پشتیبانی ضعیف یک شرکت طراحی سایت است. به همین خاطرفونیکس خدمات پشتیبانی را یکسال به صورت رایگان در اختیار مشتریان قرار می دهد تا بتوانند از امکانات موجود در سایت بهترین استفاده را برده و در صورت بروز هرگونه ایراد در اولین فرصت آن را برطرف نمایند. بعد از این یک سال نیز مجدد به صورت سالیانه پشتیبانی با درخواست مشتری قابل تمدید خواهد بود.

و در نهایت طراحی اپلیکیشن برای سایت، سئو کردن سایت مطابق کلمات کلیدی موردنظر و پاگذاشتن به عرصه بازاریابی اینترنتی ازجمله نیازهایی است که بعد از طراحی یک سایت موفق فروشگاهی احساس می شود و شرکت فونیکس این افتخار را دارد که در تمامی این زمینه ها با مشتری همگام باشد.

*برای آشنایی بیشتر مقاله طراحی سایت پزشکی رابخوانید.*

خرید سایت فروشگاهی ارزان :

هیچ کس نیست که دوست نداشته باشد یک وب سایت فروشگاهی ارزان قیمت در مدت زمان کوتاهی نصیبش شود تا بتواند با استفاده از آن کسب و کار و محصولات خود را به کاربران دنیای وب معرفی کند . شرکت طراحی سایت فونیکس به عنوان یکی از  شرکت های برتر در ایران این امکان را برای شما فراهم می کند تا بتوانید با خرید سایت فروشگاهی ارزان از این مجموعه یک ابزار قدرتمند تبلیغاتی در وب داشته باشید تا با استفاده از آن علاوه بر معرفی کسب و کار و تک تک محصولاتی که به کاربران ارائه می دهید ، کاربران زیادی را به وب سایت خود بکشانید و با افزایش فروش محصولاتتان سود بیشتری را به جیب بزنید . با وجود چنین امکانی تمامی کاربرانی که دوست دارند یک وب سایت فروشگاهی داشته باشند اما از بودجه زیادی برخوردار نیستند می توانند از یک وب سایت فروشگاهی برخوردار شوند و اینگونه کسب و کار و محصولاتشان را در دنیای وب مطرح کنند .

 آگاهی شرکت فونیکس از متدهای طراحی یک وبسایت فروشگاهی و همچنین آشنایی با تمامی جنبه ها و چالش های کسب و کار آنلاین، این مجموعه را به انتخابی استراتژیک و بی مثال در طراحی وبسایت فروشگاه آنلاین تبدیل کرده است. ما درفونیکس به پشتوانه تجربه چند ساله طراحی وبسایت های حرفه ای فروشگاهی و تحلیل کارشناسانه رفتار خریداران آنلاین، شما را در صعودی کردن نمودار فروشتان و کسب موفقیت در این زمینه همراهی میکنیم.

وب سایت های فروشگاهی که شرکت فونیکس به کاربران و مشتریان خود ارائه می دهد تمامی ویژگی ها و آپشن های یک وب سایت حرفه ای را دارند که از مهم ترین آن ها می توان به برخوردار بودن از رتبه بالا در موتورهای جستجو به ویژه موتور جستجوی گوگل اشاره کرد که موقعیت ایده آلی را برای معرفی فروشگاه آنلاین مورد نظر و محصولات آن به کاربران دنیای وب و همچنین جذب مشتریان زیاد فراهم می کند . علاوه بر این سرعت بالا در بارگذاری وب سایت های فروشگاهی که توسط تیم مجرب و زبده مجموعه فونیکس طراحی می شوند مثال زدنی است به گونه ای که تمامی وب سایت های فروشگاهی شرکت فونیکس در کمتر از 3 ثانیه بارگذاری می شوند که این مسئله تاثیر چشم گیری در رتبه سئو سایت فروشگاهی خواهد داشت .

ساخت فروشگاه اینترنتی ریسپانسیو :

آژانس فونیکس طی جلسات مشاوره تخصصی به شما کمک میکند تا ورودی مطمئن و محکم به این حوزه داشته باشید. اولین نقطه تماس مشتری با شما وبسایت شماست؛ پس میطلبد که تمرکزی کامل در این زمینه داشته باشید تا ضمن تثبیت برند کسب و کارتان، کیفیت را به کاربر القا کرده و آنها را به مشتریانی دائمی تبدیل کنید. البته موفقیت کامل در این مسیر نیازمند استفاده از تکنیک های مختلفی است که در تخصص تیم بازاریابی دیجیتال فونیکس است. از این رو برای شما مسیر روشن و هدفمندی را در دنیای آنلاین ترسیم خواهیم کرد.

 باتوجه به آمار بازدید سایت ها، امروزه اکثر کارهای اینترنتی از طریق دستگاه های تلفن همراه هوشمند و تبلت صورت می پذیرد و روز به روز بر این میزان افزوده می شود. پس دیگر شکی نیست که انطباق نمایش وب سایت شما با انواع دستگاه های موبایل و تبلت امروزه یک ضرورت محسوب می شود. بر خلاف راه اندازی فروشگاه اینترنتی با فروشگاه ساز های موجود در بازار، طراحی سایت فروشگاه اینترنتی باید به گونه ای باشد که فروشگاه اینترنتی به خوبی اندازه خود را با اندازه صفحه نمایش دستگاه هوشمند سازگار کند، به طوری که پیمایش در سایت به آسانی صورت پذیرد و کاربر مجبور نباشد جهت مشاهده تمامی قسمت های سایت شما و خرید دچار زحمت شود. علاوه بر این یکی از موارد مهم محبوبیت در بین موتورهای جستجو ویژگی طراحی سایت ریسپانسیو یا واکنش گرا بودن سایت های اینترنتی است.

*برای راحتی شما مقالاتی مانند ویژگی یک سایت خوب و چرا به طراحی سایت نیاز داریم اورده ایم.*

 

 

 

 1893

0

دیدگاه های شما


مقالات مربوط به طراحی سایت فروشگاهی + فروشگاه آنلاین