اینترنت اکسپولر شما این فرایند را پشتیبانی نمی کند با مروگر دیگر امتحان نمایید :(
بهترین قیمت
گروه فراتاپ همواره بر این است که بهترین کیفیت را با کمترین قیمت ارائه دهد.
مشتری مداری
گروه فراتاپ همواره بر این است که بهترین کیفیت را با کمترین قیمت ارائه دهد.
سر وقت بودن
گروه فراتاپ همواره بر این است که بهترین کیفیت را با کمترین قیمت ارائه دهد.

طراحی وب سایت پزشکی

امروزه استفاده از اینترنت و خدمات آنلاین بطور چشمگیری در میان مردم رواج پیدا کرده است. در این شرایط ، خدمات پزشکی و درمانی ، اگر به صورت آنلاین ارائه شود تاثیر زیادی در زندگی افراد دارد همینطور انواع خدماتی را که توسط کلینیک و یا درمانگاه ارائه می شود را مشاهده نماید.
طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی

طراحی وب سایت پزشکی و نوبت دهی آنلاین

طراحی سایت پزشکی و طراحی وب سایت پزشکی سبب می شود که دست یابی به بهترین پزشک در کمترین زمان ممکن صورت بپذیرد،همچنین باعث می شود پزشکان علاوه بر ارائه رزومه و معرفی خود به ارائه و تبادل مقالات علمی واکتشافات جدید طبی بپردازند و با قرار دادن سرویس های متفاوت در طراحی سایت پزشکی ازمزایای بیشماری هم برای خود و هم برای بیماران بهره ببرند. بسیاری از موارد پزشکی هستند که به حضور در مطب پزشک یا مراکز درمانی نیاز ندارند از جمله این موارد می‌توان به بررسی جواب آزمایش‌ها،نشان‌دادن عکس‌های رادیولوژی، نوار قلب و نظایر آنها و نیز بیماری‌های غیراورژانسی و دردهای مزمن اشاره کرد که با طراحی سایت پزشکی آن ها را می شود انجام داد. شرکت فونیکس با هدف ارتقا نظام سلامت و بهبود سطح کیفیت خدمات رسانی در حوزه درمان، با طراحی سایت پزشکی فرصتی را برای پزشکان محترم فراهم نموده که خدماتشان را بصورت آنلاین و با کیفیتی مناسب به بیماران ارائه نمایند. افراد مختلفی وارد مطب می‌شوند و سوالات مختلفی از منشی در مورد استفاده از داروها می پرسند، همچنین نوبت دهی که باید بصورت حضوری گرفته شود و ممکن هست در این میان اشتباهی از سوی منشی صورت ‌گیرد که باعث ناراضی بودن مراجعین کننده ها می شود و اگر یک سیستمی باشد که به راحتی نوبت خود را افراد از قبل بگیرند.تا هر روزتعداد سوالات و ابهامات از بیماری های مختلف برای مراجعین بیشتر نشود.(  طراحی سایت پزشکی )اینگونه سوالات با نداشتن زمان یک مشکل بسیار بزرگی برای من شده بود اما صحبت با چندین کارشناس توسعه کسب و کار و با بررسی های متعدد به این نتیجه رسیدیم که با طراحی سایت پزشکی میتوانیم به اهداف مورد نظر خودمون دست پیدا کنیم و مریض های که به مطب مراجعه می‌کنند راضی تر کنیم.

چه نیازی به طرای وب سایت پزشکی می باشد؟

چه نیازی به طرای وب سایت پزشکی می باشد؟

پرا باد طراحی سایت پزشکی را انجام دهیم؟

در گذشته ای نه چندان دور، زمانی که قصد داشتیم به دکتر مراجعه کنیم می بایست بصورت حضوری به مطب پزشک رفته و پس از گرفتن نوبت، زمان بسیار زیادی را منتظر می ماندیم. این اتفاق باعث می شد که زمان بسیاری از ما تلف شود. همینطور باعث ازدحام در مطب پزشک شده و در ارائه خدمات مناسب به بیماران اختلال ایجاد می شد.

 چه روش و راه حلی می توانست این شرایط را بهبود ببخشد؟!

همانطور که اشاره شد، کاربران امروزه علاقه دارند که کارهای خود را بصورت اینترنتی انجام دهند. با پیشرفت تکنولوژی و استفاده همگانی از اینترنت، فرصت بسیار مناسبی برای همه کسب و کارها فراهم شده که بتوانند خدمات خود را با شیوه ای نوین به کاربران خود ارائه نمایند. ویژگی هایی نظیر ارائه خدمات بصورت تمام وقت و 24 ساعته و همینطور دسترسی در تمام نقاط شهر، باعث این اتفاق شده است. در این بین جامعه پزشکان می توانند با طراحی سایت پزشکی حرفه ای و یا طراحی سایت برای مطب از مزایای بسیاری برخوردار شوند. مواردی نظیر نمایش سابقه و رزومه کاری، امکان نوبت دهی آنلاین، ایجاد پرونده و حساب کاربری جداگانه برای هریک از بیماران و ویژگی های دیگری از این دست، به پزشکان این امکان را می دهد که با کیفیت بالاتری نسبت به روش های قدیمی به مراجعه کنندگان رسیدگی کنند. مطمئنا ثمره این اتفاق باعث جلب رضایت مراجعه کنندگان، افزایش اعتبار پزشک و درآمدزایی بیشتری را به همراه خواهد داشت. مجموعه فونیکس  با داشتن کادری مجرب و متعهد، همینطور ارائه مناسب ترین قیمت طراحی سایت پزشکی ، این امکان را برای مرکز درمانی و پزشکان فراهم نموده که با ساخت وب سایت پزشکی بتوانند به بهترین شکل خدمات درمانی خود را به بیماران ارائه کنند. اینکار باعث رضایت بیماران و همینطور جامع نظام پزشکی خواهد شد.پزشکی
01

طراحی سایت پزشک

مهم ترین ویژگی طراحی سایت پزشکی و درمانی، نمایش خدمات و تخصص های پزشکی درمانی و معرفی کامل پزشک و یا کلینیک می باشد.در صورتی که سایت برای یک پزشک طراحی گردد، نمایش درباره ی من و رزومه ی دکتری، اطلاعات تماس، مطب ها و یا کلینیک های طبابت وی و تخصص ها از ملزومات کار هستند. و در صورتی که سایت برای یک کلینیک و یا بیمارستان و مطب طراحی شود، ارائه ی خدمات و تخصص های پزشکی درمانی آن محل ها، نمایش اطلاعات پزشکان و کارکنان آن محل، نمایش تصاویری از محل حتی بصورت تور مجازی و 3 بعدی ، از مواردی است که باید در طراحی سایت کلینیک های درمانی و مطب ها و بیمارستان ها لحاظ گردد.

سئو
02

رسپانسیو

طراحی سایت پزشکی باید دارای قابلیت ریسپانسیو و واکنش گرا باشد و هنگام مشاهده سایت از طریق تلفن همراه یا تبلت نظم و ترتیب خود را از دست نداده و کاملا با آن سازگار باشد. از آنجایی که امروزه استفاده از تلفن همراه و تبلت برای وب گردی بسیار فراگیر شده است ، قابلیت رسیپانسیو بودن یکی از ملزومات در طراحی سایت پزشکی می باشد.از آنجایی که مشتریان اصلی سایت های پزشکی از طریق موتور های جستجو مانند گوگل وارد سایت می شوند ، لزا قابلیت بهینه سازی و سئو پذیری از الزامات این نوع سایت ها می باشد. پایه و اساس طراحی سایت پزشکی باید بر اساس الگورتم موتور های جستجو پیاده سازی شود تا شناسایی محتوا ، سئو سایت ، بهینه سازی سایت و کاهش رتبه سایت سریعتر  باشد.

آنلاین
02

رزرواسیون آنلاین

بیماران می توانند با مراجعه به این قسمت به صورت آنلاین وقت قبلی گرفته و یا در لیست انظار قرار گیرند. برقراری ارتباط مستقیم با بیماران و مراجعه کنندگان بازدید کنندگان و بیماران می توانند به طور مستقیم با پزشک خود مکاتبه کرده و از طریق پرسش و پاسخ و نظردهی با او در تعامل باشند. پزشکان می توانند به صورت آنلاین به برخی از مشکلات بیماران خود رسیدگی کرده و پاسخگوی سوالات آن ها باشند.تخصص های پزشک ، خدماتی که ارائه می دهد ، زمان هایی که بیمار ویزیت می کند ، آدرس و محل مطب و هر اطلاعاتی که خود پزشک بخواهد می تواند دراین سایت قرار گیرد.

مشاوره آنلاین در طراحی سایت پزشکی

مزایای مشاوره ی آنلاین

چت آنلاین با امنیت بالا برای کاربران

دریافت و ارسال انواع فایل پزشکی

پایین بودن هزینه ها؛ در اغلب مواقع هزینه های مشاوره آنلاین بسیار کمتر از مشاوره حضوری می باشد. نداشتن محدودیت در تعداد دفعات؛ بعضی از افراد با توجه به شرایط و نوع مشکلشان نیاز به ارتباط مکرر با درمانگر خود دارند و هفته ای یک جلسه مشاوره برایشان سودمند نخواهد بود. امکان دسترسی به مشاور در هر زمان؛ افراد به راحتی، بدون نیاز به رفت و آمدهای طولانی و در ساعت های مختلف شبانه روز می توانند مساله ی خود را به صورت متنی یا صوتی با مشاور در میان بگذارند و پاسخ او را در زمان مناسبی بررسی نمایند. راحتی در بیان؛ برخی از افراد از بیان مشکلات خود به صورت حضوری و یا حتی تلفنی و کلامی راحت نیستند. در مشاوره آنلاین مراجع می تواند با هر روشی که برایش مقدور و البته آسان تر بود با مشاور ارتباط برقرار کند. مخفی ماندن مراجعات؛ گاهی اوقات برخی از افرا به دلیل محدودیت ها و البته ترس از اطلاع یافتن دوستان و اقوام از داستان مشاوره ی آنها، ترجیح می دهند که این مراجعات محرمانه و پنهانی صورت پذیرد و چه روشی بهتر از مشاوره آنلاین.

580
وب سایت های طراحی شده
86
رتبه یک گوگل
95%
میزاان کاربر پسندی

پنل مدیریتی در طراحی سایت روانشناسان

طراحی سایت پزشکی همانند همه سایت های اینترنتی برای این که تکمیل شود نیاز به پنل مدیریتی مناسبی دارد. پنلی که با استفاده از آن تمام بخش های سایت تحت کنترل مدیر سایت قرار گرفته و امکان به روز رسانی، ویرایش و حذف اطلاعات و تصاویر داخل سایت وجود داشته باشد. تمام اطلاعات موجود در سایت اعم از مقالات و اطلاعات علمی، اطلاعات تماس، تصاویر موجود در سایت و به طور کلی تمام محتواها باید بتوانند توسط مدیر سایت ویرایش شوند. همچنین در صورتی که رزومه افراد در سایت قرار دارد باید امکان حذف و یا افزودن افراد جدید نیز در سایت در نظر گرفته شود. در صورتی که درطراحی سایت پزشکی و روانشناسان مخاطبان از طریق سایت شما به درگاه اینترنتی متصل می شوند باید اطلاعات مربوط به مشتریان و پرداخت های آن ها از طریق پنل مدیریتی قابل دسترس بوده و مدیران سایت بتوانند ضمن بررسی اطلاعات امکان گزارش گیری از فعالیت ها را نیز داشته باشند.

case
مهم ترین مزایای طراحی سایت پزشکی

مهم ترین مزایای طراحی سایت پزشکی

مزایای داشتن یک وب سایت پزشکی چیست؟

مراجعات حضوری بیماران به مطب پزشک یا درمانگاه ها از یک طرف موجب اتلاف زمان و انرژی بیمار می گردد و از سوی دیگر پیامدهای دیگری همچون افزایش ترافیک شهری، بروز اثرات منفی روحی و روانی بیمار در اثر منتظر شدن در اتاق انتظار و …. نیزمی گردد. با طراحی سایت پزشکی این موارد تا مقدار قابل توجهی قابل حل شدن می باشد. اغلب موارد فوق با دسترسی آسان و سریع به یک وب سایت پزشک مربوطه، از میان خواهد رفت و خدمات پزشکی مناسب تری برای شهروندان ایجاد می شود. پزشکانی که به این باور رسیده اند دیگر زمان آن فرا رسیده تا شعبه مطب خود را در عرصه اینترنت نیز دایر نمایند به موفقیت های بیشتری دست یافته و چندین قدم از همکاران خود جلوتر هستند. چرا که آنان از طریق خدمات و سرویس های مختلف طراحی سایت پزشکی خود از جمله: تشکیل پرونده پزشکی الکترونیکی، نوبت دهی آنلاین و … هم بیماران و هم خود را از ظهور اثرات نامطلوب مراجعات حضوری رهانیده اند.

طراحی سایت پزشکی آنلاین

برای همه موارد، مسلما باید از قبل با پزشک تماس بگیرید، به شما نوبت بدهند، به مطب مراجعه کنید وپس از صرف حداقل یکی دو ساعت حدود 100 هزار تومان یا بیشتر هزینه بپردازید تا فقط جوابی ساده دریافت کنید. همه این کارها را می‌توان با چند کلیک و ارسال عکس یا تایپ متن از منزل هم انجام داد. پیشرفت تکنولوژی آنقدر سریع و همه جانبه است که نقش پر رنگ آن در زندگی بشر امروز را نمی توان نادیده گرفت، یکی از مهم ترین استفاده ها از کاربردی ترین تکنولوژی روز دنیا، یعنی اینترنت، استفاده از آن در حوزه پزشکی است.حتما شما هم امروزه اصطلاح طراحی سایت پزشکی را شنیده اید، اگر این سوالات در ذهن شما شکل می گیرد که اصلا این سبک از مشاوره چگونه است، چه سوالاتی را می توان از این طریق با پزشکان در میان گذاشت، در کدام زمینه های پزشکی می توان از مشاوره آنلاین بهره مند شد و مزایای این گونه مشاوره پزشکی چیست بهتر است تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.(طراحی سایت پزشکی)نکات مهم در طراحی سایت های پزشکی و دندانپزشکی

طراحی سایت دندان پزشکی

نکات مهم و ضروری سایت دندانپزشکی

ویژگی های اصلی طراحی سایت پزشکی

دارای سیستم نوبت دهی: می توان گفت مهم ترین نکته در طراحی سایت پزشکی که مشاور طراحی سایت باید آن را لحاظ کند، برقراری سیستم نوبت دهی است. سیستم نوبت دهی مهم ترین رسالت طراحی سایت پزشکی محسوب می شود. این سیستم علاوه بر آن که برای بیماران باعث صرفه جویی در وقت و هزینه می شود برای پزشکان نیز دارای مزایایی از جمله شلوغ نشدن مطب و آرامش بیشتر داشتن محیط است. کاربر پسند بودن سایت پزشکی :معمولا در جلسات مشاوره طراحی سایت، شمای کلی از یک طراحی سایت پزشکی کاربر پسند ترسیم می شود. در این مرحله پزشک و مشاور طراحی سایت به هم فکری با یکدیگر نیاز دارند، زیرا پزشک طبق تخصص خود اطلاعاتی می تواند در اختیار مشاور قرار دهد که روند مشاوره طراحی سایت را به سمت و سوی موفقیت هدایت کند. پرداخت آنلاین : در لحظه ثبت نوبت مشاور طراحی سایت پزشکی باید بر سر گزینه پرداخت آنلاین هزینه به صورت کامل یا بخشی از آن با پزشک مشورت کند. برخی از خدمات درمانی نیاز به گزینه رزرو نوبت دارد که شیوه پرداخت آن با اخذ نوبت تفاوت دارد. بنابراین بسته به این که نوبت اخذ می شود یا رزرو، کاربر کل یا بخشی از هزینه را پرداخت خواهد کرد.

3
سرعت وب سایت بر ثانیه
+2000
میزان ورودی در روز
486
ویژگی های مختلف سایت

نکات مهم در طراحی سایت های پزشکی و دندانپزشکی

قرار دادن مطالب علمی در حیطه بیماری : برای تمام بیماران دریافت اطلاعات در مورد بیماری شان ضروری است. به همین علت قرار دادن مقالات علمی در سایت می تواند برای بیماران مفید باشد. حتی در این خصوص مشاور طراحی سایت پزشکی می تواند سیستم تست آنلاین برای برخی از بیماری ها را به پزشک پیشنهاد دهد. به عنوان مثال تعدادی سوال به صورت آنلاین از بیمار پرسیده شود تا در صورتی که مشکل به دست پزشک مربوطه، قابل حل است نوبت اخذ شود. این سیستم مانع شلوغ شدن محیط مطب شده و در وقت پزشک برای رسیدگی به بیماران اورژانسی بیشتر می شود. طراحی سایت کنشگرا :کنشگرا یا ریسپانسیو بودن سایت مربوط به قابلیت نمایش سایت در دستگاه های مختلف است. یک مشاورطراحی سایت می داند که امروزه اخذ نوبت آنلاین حتی با تلفن های همراه هم باید امکان پذیر باشد. بنابراین سایت در تمام دستگاه ها از جمله تلفن همراه، کامپیوتر، لپ تاپ و تبلت باید قابل نمایش باشد. تشکیل پرونده : برای بیمار به صورت آنلاین در گذشته و سیستم های سنتی نوبت دهی، افراد به پرونده های درمان خودشان نداشتند؛ اما درطراحی سایت پزشکی، بیماران باید به پرونده های پزشکی خود دسترسی داشته و بتوانند آن را مشاهده کنند. در جلسه مشاوره طراحی سایت حتما در خصوص میزان دسترسی بیمار به اطلاعات درمان باید با پزشک مشورت شود.

case
نکاتی درباره طراحی سایت پزشکی

نکاتی درباره طراحی سایت پزشکی

بیماران باید اعتماد کنند

طراحی سایت پزشکی و یا طراحی سایت مراکزدرمانی موجب می گردد که پزشکان نه تنها نسبت به معرفی تخصص و رزومه خود که این امر موجب ایجاد حس اعتماد بین شما و مخاطبتان میگردد.همچنین درطراحی سایت پزشکی امکان رزرو وقت به صورت آنلاین وجود دارد که ارتباط بیماران با شما را بسیار راحت تر وسریع ترمی کند. و نیز ارائه مقالات علمی و یافته های جدید طبی بپردازند بلکه این نکته دارای اهمیت بسیار زیادی برای بیماران است که می توانند بدون حضور فیزیکی نوبت خودرا دریافت کنند. با قرارگیری سرویس های مختلف در طراحی سایت پزشکی ثمرات بی شماری نصیب بیماران و پزشکان خواهد گردید.

که با قراردادن مقالات و تجربیات خود و در میان گذاشتن آنها با دیگر همکارانتان و یا پزشکانی که به تازگی کار خود را آغاز نموده اند تعداد بازدید سایت خود را به صورت رایگان بالا برده و به صدر جستجو ها بیایید.اگر فردی با جستجو در اینترنت در رابطه با بیماری خود مطلب جالبی در سایت شما پیدا کند مطمئنا سایت شما را به دوستان خود نیز معرفی خواهد کرد و اینگونه بازدید کنندگان سایت شما به مراجعه کنندگان شما تبدیل خواهند شد.با طراحی سایت پزشکی شما ارتباط مستقیمی با مراجعان خود داشته ومیتوانید به صورت اینترنتی از وضعیت بیماران خود مطلع شده و مشاوره لازم را ارائه دهید.

 طراحی سایت روانشناسی

طراحی سایت روانشناسی

طراحی سایت نوب دهی روانشناسی

متاسفانه به دلیل فرهنگ غلطی که در جامعه رواج دارد افراد تصور می کنند که تنها باید دیوانه بود تا به مشاور، روانشناس و روانپزشک مراجعه کرد. انتخاب رشته تحصیلی و در پایان تحصیلات انتخاب شغل، تشکیل خانواده، تربیت فرزند و ارتباط با خانواده و... از مواردیست که تنها با مشاوره گرفتن از افراد متخصص می توان از حسرت های آینده آن پیشگیری کرد. طراحی سایت پزشکی و روانشناسان از جمله سایت هایی است که می تواند خدمات زیادی را به مخاطبان و بازدیدکنندگان سایت ارائه دهد. در طراحی سایت پزشکی و روانشناسان نکته های خاصی باید مورد توجه قرار گیرد تا فضایی آرام و عاری از شلوغی را برای مخاطبین فراهم آورد. پیش از شروع طراحی سایت پزشکی و روانشناسان باید اهداف سایت و خدماتی که قرار است از طریق سایت به مخاطبان ارائه شود تعیین گردد به این ترتیب می توان برای هر بخش طراحی گرافیکی و برنامه نویسی های مشخصی را تعیین نمود. برخی از خدماتی که از طریق سایت روانشناسی ارائه می شود می تواند در قالب ماژول های آمده طراحی و به سایت افزوده شود.

بخش های مختلفی که در طراحی سایت پزشکی در نظر گرفته می شود می تواند مهم ترین ویژگی های طراحی سایت پزشکی را مشخص نماید. در این سایت ها بخش های درباره ما و تماس با ما مانند همه سایت های دیگر در نظر گرفته می شود. این بخش ها می تواند شامل توضیحات کاملی از خدماتی روانشناسی که در کلینیک، مطب و یا سایت ارائه می شود باشد و همچنین در بخش تماس با ما در طراحی سایت پزشکی امکان تماس مخاطبان با مدیران سایت و حتی روانشناسان مقدور می باشد. می توان برای بهبود و افزایش تعامل میان مخاطبان و روانشناسان امکان برقراری مشاوره های آنلاین را فراهم نمود تا از این طریق ضمن خدمت رسانی بیشتر به مخاطبان، اطمینان و اعتماد آن ها نیز بیشتر جلب شود. موضوعات روانشناسی موضوعات جذابی هستند که معمولا طرفداران زیادی دارند.طراحی سایت بیمارستان

طراحی سایت بیمارستان

طراحی سایت کلینیک دکتر

طراحی سایت پزشکی برای مراکز درمانی و پزشکی می‌تواند بسیار چالش‌برانگیز باشد، چرا که این مراکز اغلب اطلاعات زیادی را برای ارائه در وب سایت خود در اختیار دارند و انتشار اطلاعات باید به گونه‌ای انجام شود که پیدا کردنشان برای مخاطب ساده و راحت باشد. کاربردی و کاربرپسند بودن باید مبنای طراحی سایت پزشکی برای بیمارستان باشد، اگرچه عموم مردم با فضای اینترنت آشنا هستند، عملکرد و قابلیت استفاده از تمامی صفحات وب سایت باید به‌طور طبیعی برای کاربر آشکار شود و بازدیدکننده هرگز نباید به هنگام ورود به وب سایت، سؤالی در رابطه با پیدا کردن موضوع مورد نظرش داشته باشد و یا دچار سردرگمی شود. اصول زیبایی‌شناسی نیز باید در کنار کاربردی بودن وب سایت در نظر گرفته شود. بنابراین وب سایت بیمارستان باید مدرن، کاربرپسند و در راستای اهداف بازاریابی باشد، این‌ها بخش‌های کلیدی طراحی سایت مراکز درمانی هستند. از طرفی بسیاری از طراحی سایت پزشکی که چندین سال پیش طراحی ‌شده‌اند با استانداردهای طراحی سایت پزشکی امروز مطابقت ندارند، چرا که امروزه مردم بیشتر جستجوهای خود را از طریق گوشی‌های موبایل انجام می‌دهند و وب سایت‌های قدیمی، در دستگاه‌های موبایل و تبلت، ناسازگار و یا پیچیده هستند. بنابراین علاوه بر مواد گفته شده، موبایل فرندلی و یا واکنش‌گرا بودن وب سایت در ابعاد مختلف دستگاه‌ها، نکتۀ بسیار مهمی در طراحی وب سایت درمانگاهی است.طراحی سایت دندانپزشکی

طراحی سایت دندانپزشکی

طراحی وب سایت دندان پزشکی

با طراحی سایت پزشکی و طراحی سایت دندانپزشکی و طراحی سایت پزشکان می توانید نمونه کار های خود را در دسته بندی ها ی مشخص قرارداده و از این روش برای نشان دادن تجربه و کیفیت کار خود به مخاطبین خود در طیف بسیار گسترده تراستفاده نمائید. یکی از مزایای داشتن یک طراحی سایت دندانپزشکی امکان ایجاد پرونده های الکترونیکی برای بیماران می باشد به طوری که آنها بتوانند با داشتن نام کاربری و کلمه عبور به صورت آنلاین به سوابق پزشکی خود دسترسی پیدا کنند.همچنین این امکان موجود است تا پرداخت ها به صورت آنلاین صورت گیرند.جامعه ی پزشکان برای معرفی خود و ارائه ی خدمات پزشکی، نیازمند طراحی سایت پزشکی طراحی سایت ساختمان پزشکان قوی و جذاب هستند.معرفی رزومه، خدمات آنلاین مانند رزرو اینترنتی، نشر مقالات و کتاب های خود، ثبت اخبار پزشکی و …مهمترین مسائلی هستند که پزشکان می توانند با طراحی وب سایت پزشکی مختص حرفه ی خود از آن بهره مند گردند.

سرویس ها وخدمات طراحی سایت پزشکی

مواردی که گفته شد تنها بخشی از امکانات طراحی سایت پزشکی می باشد اما همین موارد دلایل کافی برای طراحی وب سایت پزشکی می باشد.امروزه پزشکانی در کار خود موفق می باشند که با علم اینترنت آشنایی بیشتری دارند زیرا مواردی که گفته شد سرویس های است که بیماران شما از شما خواهند خواست.

فونیکس امکانات بی شماری را در طراحی سایت ساختمان پزشکان با توجه به سلیقه و نیاز پزشکان در نظر گرفته ودر طراحی سایت پزشکی اجرا می نماید؛ برخی از مهمترین آنها عبارتند از :

  • طراحی سایت پزشکی رزومه
 • مقالات و اخبار پزشکی
 • طراحی سایت پزشکی نوبت دهی آنلاین
 • . طراحی سایت پزشکی تشکیل پرونده پزشکی الکترونیکی
 • پرسش و پاسخ های متداول
 • سامانه تست آنلاین بیماری
 • طراحی سایت پزشکی گالری تصاویر و ویدئو
 • امکان اشتراک گذاری
طراحی سایت پزشکی آنلاین

طراحی سایت پزشکی آنلاین

چطور از خدمات آنلاین پزشکی استفاده کنیم؟

در واقع طراحی سایت پزشکی مانند یک مطب مجازی است که پزشک می تواند توسط آن با بیماران در ارتباط باشد و یا اطلاعاتی را در قالب مقاله ، تصویر، ویدئو و مطلب برای اطلاع عموم قرار دهد و ارتباط موثرتر و نزدیک تری با بیماران داشته باشد .  در صفحه مربوط به هر پزشک درطراحی سایت پزشکی ، می‌توانید تصویر پزشک، آدرس و شماره تلفن مطب، شماره نظام پزشکی ودیدگاه‌های کاربران را درباره او ببینید. روزهای کاری پزشک هم کاملا مشخص شده است. همچنین می‌توانید به هر پزشک پس از انجام مشاوره امتیاز بدهید و دیدگاهتان‌ را درج کنید. این کار سبب می‌شود ارائه خدمات روز به ‌روز بهتر شود و این نشان از تعهد و همکاری متقابل بین پزشکان و کاربران دارد.پس اگر می‌خواهید نظر بیماران را به خود جلب كنید و شناخته شوید، می توانید با طراحی سایت پزشکی به راحتی این كار را انجام دهید و با صرف هزینه ای نه چندان زیاد، در مقابل دیگر راه های هزینه بر مانند چاپ بروشور و تبلیغ در روزنامه های كثیرالانتشار، خود را به اكثریت مردم معرفی نمایید.

با مراجعه به سایت پزشک و عضویت در آن می‌توانید پرسش‌هایتان را به صورت آنلاین با توجه به راهنمایی که در سایت وجود دارد از پزشکان موردنظرتان سؤال کنید و با صرف هزینه‌ای بسیار اندک با آنها مشاوره انجام دهید.در صورتی‌که نیاز به مراجعه حضوری باشد، پزشک به شما این را توصیه خواهد کرد. سپس شما با جستجوی طراحی سایت پزشکی و دریافت اطلاعات پزشک در شهر انتخابی‌ تان می‌توانید به‌شکل آنلاین نوبت بگیرید و به مراکز درمانی یا مطب ایشان مراجعه کنید.

 سئو طراحی پزشکی

سئو طراحی پزشکی

رتبه یک گوگل در طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی بخش اول کار بوده و تنها ساخت یک سایت و قرار دادن نوشته ها و پیوند ها در آن کافی نیست.این نکته حائز اهمیت این است که مخاطبین شما،با جستجو عبارات مرتبط به سایت شما برسند.لازمه این کار بهینه سازی سایت است.با بهینه سازی سئو سایت شما با کلمات مورد نظر در صدرجستجو هاخواهید بود.صحت این سخنان را می توانید در نمونه کار های سئو فونیکس مشاهده نمایید.کارشناسان سئو فونیکس با آخرین تغییرات مفاهیم علمی سئو سایت شما را به رتبه اول گوگل میرساند. مدیریت محتوا و به روزرسانی در طراحی سایت پزشکی ، توسط خود پزشک به راحتی قابل انجام است ، البته در صورت درخواست پزشک در طراحی سایت پزشکی به روز رسانی مطالب و اطلاعات وب سایت و تولید و توسعه محتوای آن توسط واحد پشتیبانی این مجموعه انجام می پذیرد.

در کنار امکانات ویژه سایت های پزشکی، رعایت اصول سئو و بهینه سازی سایت برای گوگل، مهمترین مسئله ای است که باید در طراحی سایت پزشکی رعایت شود. چراکه با استفاده از این ویژگی، سایت توسط مشتریان و متقاضیان دیده خواهد شد. توجه داشته باشید که حدود 80 درصد بازدید کنندگان سایت ها از طریق موتورجستجوگر گوگل به سایت ها وارد خواهند شد. پس یک سایت بهینه شده برای گوگل مهمترین ویژگی جانبی است که یک سایت باید دارا باشد.ویژگی های طراحی وب سایت پزشکی :

یکی دیگر از محسنات طراحی سایت پزشکی وجود داشتن صفحه تماس با ما است که افراد می توانند به راحتی راه های ارتباطی با شما را در یابند و در صورت نیاز وقت خود را نیز رزرو کنند.مراجعه کنندگان شما به راحتی می توانند از طریق آدرس و google map موجود در صفحه تماس با ما مطب شما را پیدا کنند.بیماران حتی می توانند از طریق سایت پزشکی شما وقت معاینه بگیرند و یا حق ویزیت خود را اینترنتی پرداخت کنند. پس از طراحی سایت پزشکی و پیاده سازی وب سایت پزشکی مراجعین راضی و خوشحال ترمی شوند که راحت تر میتوانند مشاوره انلاین و نوبت بگیرند و طراحی سایت پزشکی به سرعت در بین افراد رشد و فراگیر می شود.

یکی از قسمت های جالب طراحی سایت پزشکی شما می تواند قسمت پرسش و پاسخ باشد. شما همچنین می توانید لیستی از سوالات متداول بیماران به همراه جواب در سایت خود قرار دهید و با این کار در وقت خود و بیمارنتان صرفه جویی کنید.همچنین با راه اندازی امکان چت برای بیماران هم اعتماد بیماران را جلب می کنید و هم باعث می شود تا بیمارانی که از شما راضی هستند تجربه خود را با بیمارانی که شناخت کافی از شما ندارند به اشتراک بذارندو این بهترین تبلیغ برای حرفه شما محسوب می شود.

ویژگی های طراحی سایت پزشکی شامل موارد ذیل می گردد:

 • مشاورآنلاین در هر زمان
 • ثبت منشی برای هر پزشک در پنل مورد نظر
 • امکان گزارش گیری دقیق از تمامی فعالیت های انجام شده
 • امکان گزارشگیری
 • امکان ثبت نوبت های بیماران
 • ارسال پیام آنلاین به بیماران
 • امکان پرداخت حق نوبت به صورت آنلاین
 • امکان ایجاد حساب کاربری برای پزشکان و بیماران

 

*برای درک بهتر مقاله طراحی سایت فروشگاهی را مطالعه کنید.*

 

نهایت موفقیت یک سایت پزشکی، آوردن کاربران و بیماران هدف به سایت با استفاده از نتایج گوگل و بالا آمدن سایت در موتور جستجوی گوگل می باشد. در صورتی که سایت پزشکی در زمینه ی کاری خود و روی کلمات هدف خود در صفحه ی اول گوگل بیاید میتواند مشتریان و کاربران بسیاری را جذب نماید. شرکت طراحی سایت لیزارد وب با تجربه ی بسیار در این مورد و شناختن کلمات کلیدی هدفمند توانسته است مشتریان خود را بسیار راضی نماید.

هر سایت دارای یکسری از قابلیت ها و ویژگی های مختص خود می باشد در ادامه به بررسی این ویژگی ها در سایت پزشکی می پردازیم:

شکل ظاهری سایت :

قبل از هرچیزی قیافه و قالب سایت پزشکی باید جذاب و کاربر پسند باشد به نحوی که بازدید کننده از سایت لذت برده و به  هیچ وجه از بودن در آن خسته نشود.

ریسپانسیو و واکنش گرا بودن:

مدیریت و کنترل آسان:

قسمت مدیریت و کنترل سایت های پزشکی باید بسیار روان ، آسان و کاربردی باشد به صورتی که علاوه بر پزشک یک فرد معمولی هم بتواند به سادگی آن را مدیریت و کنترل کند. که این مساله هم با استفاده از قالب ها و CMS های اختصاصی به سادگی قابل حل می باشد.

حال زمان پاسخ گویی به این سوال است که طراحی سایت پزشکی چه امکاناتی برای ما می تواند فراهم کند و ما چه انتظاراتی از یک سایت پزشکی می توانیم داشته باشیم. با ما همراه باشید..

بخش مقالات :

این قسمت جایی است که مقالات ، نوشته ها ، توصیه ها ، مدارک علمی کسب شده،بانک کتاب و مجلات ، افتخارات و … در آن قرار می گیرند.

بخش گالری تصاویر :

شامل عکس های مربوط به تخصص پزشک ، نمای داخلی مطب ، کار های انجام شده و هر عکس و تصویری که خود پزشک در نظر دارد (به صورت آلبوم و یا معمولی) می باشد.

تعیین مکان دقیق بر روی نقشه گوگل :

برای سهولت آدرس دهی و راحتی یافتن مکان مطب برای بیماران و مراجعه کنندگان نقشه گوگل بهترین راه کمک رسانی می باشد. محل دقیق قرار گرفتن مطب یا مراکز درمانی که پزشک در آن ها ویزیت می کند، بر روی نقشه ی گوگل نمایش داده شده و مشخص می شود.

حفظ مشتریان و بیماران قدیمی و یافتن مراجعه کنندگان و بیماران جدید :

تبلیغ در موتورهای جستجو و قرار گرفتن در ابتدای لیست این موتور های جستجو علاوه بر تثبیت مشتریان سابق هر روز می تواند مشتریان و مراجعه کنندگان جدیدی برای پزشک فراهم کند.و امکانات بسیار زیاد دیگر که می توان از یک سایت پزشکی انتظار داشت.

شکل ظاهری سایت :

قبل از هرچیزی قیافه و قالب طراحی سایت پزشکی باید جذاب و کاربر پسند باشد به نحوی که بازدید کننده از سایت لذت برده و به هیچ وجه از بودن در آن خسته نشود.

 

*پیششنهاد می شود  مقاله طراحی سایت شرکتی را بخوانید.*

طراحی وب سایت پزشکان باید چه امکاناتی داشته باشد؟

هر طراحی سایت پزشکی می تواند خدماتی از جمله موارد زیر را به بازدیدكنندگان خود ارائه دهد:

1- معرفی پزشک

2- مقالات

3- معالجه از راه دور

طراحی سایت پزشکی

4- سئوالات رایج پزشكی

5- امکان رزرواسیون و مشخص نمودن زمان قرار با پزشک یا تعیین وقت در کلینیک در سایت

6- بخش تور مجازی و نمایش 3 بعدی مطب و یا کلینیک و یا نمایش 360 درجه از مطب و تجهیزات

طراحی سایت پزشکی

7- امکان داشتن بانک کتاب ها و مجلات پزشکی

8- نمایش محل مطب یا کلینیک در نقشه ی گوگل

9- بخش معرفی خدمات و تخصص های کلینیک و یا پزشک

طراحی سایت پزشکی

10- در نظر گرفتن بخش اخبار و مقالات با ثبت بی نهایت خبر و مقاله در طراحی سایت

11- بخش نظرات کاربران در رابطه با خبر، مقاله و...

12- بخش تبلیغات بنری و عکسی و فلشی

13- ثبت نامحدود منوهای تو در تو در سایت

طراحی سایت پزشکی

14- بخش تماس با ما و ارسال پیغام به ایمیل‏ های مدیر سایت

15- بخش گالری تصاویر و فیلم

16- تنظیم کلمات کلیدی سایت برای هر صفحه جداگانه جهت سئوی قوی‏تر

17- نمایش لینک های سایت در گوگل به صورت ستاره دار

 

*پیشنهاد می شود مقاله طراحی سایت آرایشی را مطالعه کنید.*

 

طراحی سایت دکتر

طراحی سایت پزشکان، باید به صورتی باشد که با ورود به سایت ، خدمات پزشک و کلینیک و بیمارستان ودرمانگاه نمایش داده شود.طراحی سایت پزشکی باید طوری باشد که امکانات اصلی آن مانند رزرو آنلاین،معرفی خدمات، منوهای سایت از جمله درباره ما و تماس با ما در کنار هم قرار بگیرند. پزشكان با طراحی سایت پزشکی و طراحی سایت پزشکان مي توانند سوابق معالجات خود را به صورت گرافیکی و با استفاده از تصاوير واقعی به بيماران نشان دهند و از اين طريق اطمينان بيمار را نسبت به كار خود جلب نمايند. علاوه براين، هدف از طراحی سایت پزشکی را می توان پاسخگویی به يك سری از سوالات اوليه ی بيماران دانست و با در اختيار قرار دادن آخرين دستاوردهای پزشکی، افراد را در جريان قرار داد. بنابراين براي پزشكانی كه مي خواهند به معرفی خود بپردازند و تخصص، مهارت و سوابق كاری خود را اطلاع رسانی نمايند داشتن يک سايت ضروری است.

طراحی سایت دکتر کلینیک

امروزه بخش بزرگی از جامعه برای حل بزرگترین و کوچکترین مسائل و مشکلاتشان، ابتدا به جستجوی آنلاین اینترنتی می پردازند.جامعه ی پزشکان برای معرفی خود و ارائه ی خدمات بهتر، نیازمند طراحی سایت پزشکی مراکز خدمات درمانی قوی و جذاب هستند. معرفی رزومه، خدمات آنلاین مانند رزرو اینترنتی، نشر مقالات و کتاب های خود، ثبت اخبار پزشکی و ... مهم ترین مسائلی هستند که پزشکان می توانند با طراحی سایت مختص مراکز خدمات درمانی از آن بهره مند گردند.علاوه بر موارد ذکر شده، طراحی سایت پزشکان، طراحی وب سایت پزشکی و طراحی سایت نوبت دهی آنلاین با داشتن امکاناتی همچون تور مجازی، رزرو و تعیین وقت آنلاین، نمایش خدمات پزشکی خود و معرفی پزشکان خود، می توانند طراحی سایت پزشکی کامل را داشته باشند.طراحی وب سایت پزشکی ، باید در مسائل گرافیکی و سئو (بهینه سازی برای گوگل) قوی طراحی شده باشند. کاربران با ورود به وبسایت پزشکان باید با خدمات آن پزشک و یا کلینیک و یا بیمارستان و درمانگاه رو به رو شوند. طراحی سایت پزشکی باید طوری باشد که امکانات اصلی آن مانند رزرو آنلاین، معرفی خدمات، منوهای سایت از جمله درباره ما و تماس با ما و اسلاید تصاویر جهت جذاب شدن سایت، به درستی در کنار هم قرار بگیرند.امکان ثبت ژورنال های پزشکی در سایت، مقالات و اخبار روز دنیای پزشکی با قابلیت دسته بندی موضوعی پزشکی نیز میتواند در بهتر شدن سایت کمک نماید.

این موارد از جمله کارهایی که شرکت طراحی سایت فونیکس انجام میدهد.همچنین در صورت درخواست و برای فتح صدر جستجوها از خدمات سئو فونیکس نیز استفاده نمائید.در ادامه از چرایی این کار صحبت خواهیم کرد.

*پیشنهاد می شود حتما مقاله طراحی سایت را مطالعه کنید.*

طراحی سایت برای دکتر

صرف نظر از گرافیک، ظاهر سایت و زبان های برنامه نویسی استفاده شده در سایت های طراحی شده، هر سایت اینترنتی امکاناتی دارد که آن را با سایت های دیگر متمایز کرده و مربوط به دسته بندی خاصی از سایت ها و فروشگاه های اینترنتی می کند.

در طراحی سایت پزشکی و کلینیک ها حتما بخشی را برای ثبت مجلات , اخبار و مقالات به روز پزشکی در نظر بگیرید ،البته با دسته بندی مختص سرفصل های پزشکی ، این از مواردی است که به بهتر دیده شدن سایت شما کمک شایانی خواهد نمود .سعی کنید در طراحی سایت پزشکان از شرکت طراحی سایت خود بخواهید که از نظر گرافیکی سایت را به نوعی طراحی کندتا بیماران به محض مراجعه به وب سایت شما اولین احساسی که دریافت می کنند اعتماد باشد.

 • طراحی سایت پزشکی شیک و کاربر پسند
 • طراحی ریسپانسیو  و نمایش صحیح در موبایل، تبلت، لپ تاپ و مانیتور های بزرگ تر
 • امکان مدیریت بخش های مختلف سایت
 • طراحی سایت پزشکی با امکان درج و تغییر تصاویر
 • امکان تعریف چندین گروه کاربری
 • پنل مدیریت پیشرفته و با امکانات مختلف
 • طراحی سایت پزشکی با امکان استفاده جهت سایت شرکتی یا فروشگاهی
 • امکان اتصال درگاه پرداخت
 • امکان نمایش آدرس شرکت بر روی نقشه
 • امکان مسیر یابی کاربران به شرکت
 •  سامانه چت و بازاریابی آنلاین
 • طراحی سایت پزشکی گرافیکی اختصاصی
 • برخورداری از محافظت امنیتی چند لایه
 • فشرده سازی محتوا جهت افزایش سرعت بارگذاری سایت
 • گواهی SSL و پشتیبانی از https
 • طراحی سایت پزشکی بهینه سازی و سئو اولیه
 • یکسال پشتیبانی رایگان
 • آموزش حضوری و ویدیویی
 • دامنه رایگان ir
 • فضای میزبانی یکساله

 

*برای درک بیشتر شما مقاله مراحل طراحی سایت را آورده ایم.*

 

در طراحی سایت فونیکس ما به دقت امکانات مورد نیاز کارفرمایان را بررسی و پیاده سازی می کنیم. برخی از این امکانات ممکن است در چندین پکیج طراحی سایت به صورت مشابه ولی با عملکرد متفاوت وجود داشته باشند ولی برخی از این امکانات به صورت اختصاصی برای پروژه های خاص و مشاغلی که به آن امکانات نیاز داشته باشند طراحی، برنامه نویسی و پیاده سازی خواهند شد. در طراحی سایت پزشکی علاوه بر امکانات معمول سایت های اینترنتی، امکاناتی اختصاصی در نظر گرفته شده است که در ادامه به این موارد اشاره خواهیم کرد.

چرا باید سایت پزشکان را پیاده سازی کنم؟

با مراجعین خود در هرزمانی در ارتباط باشید.مقالات روز را در اختیار مراجعین قرار می دهید.در بین دیگر پزشکان شناخته خواهید شد. مراجعین بیشتری را جذب خواهید کرد.به پرسش های مراجعین خود در هر مکانی می‌توانید پاسخ دهید.

 • طراحی وب سایت پزشکان و نکات لازم و ضروری
 • امکانات و خدمات فونیکس برای طراحی وب سایت ویژه پزشکان
 •  طراحی وب سایت به صورت کاملا واکنش گرا
 •  ارائه خدمات پشتیبانی سایت به مدت 1 سال به صورت کاملا رایگان
 •  امکان سیستم اتوماتیک وقت دهی و نوبت دهی آنلاین در وب سایت
 •  امکان اتصال سیستم نوبت دهی آنلاین به در گاه پرداخت آنلاین بانکی
 •  ایجاد و مدیریت شبکه های اجتماعی به جهت مدیریت باشگاه بیماران
 •  بایگانی سوابق و پرونده های مربوط به بیماران به صورت الکترونیکی
 •  ارائه بهترین و کامل ترین گزارشات از سوابق بیماران و مراجعه کنندگان
 •  امکان اتصال به پایگاه اطلاعات علمی جامع پزشکان
 •  امکان تماس خودکار با بیماران جهت یادآوری قرار ویزیت
 •  ارائه تمهیداتی جهت امنیت وب سایت جهت جلوگیری از هک شدن وب سایت
 •  امکان اتصال وب سایت به سانترال های نسل جدید مبتنی بر تکنولوژی ویپ - VOIP
 •  ارائه خدمات برندینگ به جهت خلق و مدیریت برند و نام شما در جوامع پزشکی
 •  بهینه سازی سایت و خدمات سئو به منظور افزایش رنک وب سایت در موتور های جستجو

 

طراحی سایت برای روانشناسی :

هرچه زندگی پیشرفته تر می شود، مسائل آن نیز پیچیده تر می شوند؛به نحوی که حل آن مسائل دیگر به تنهایی امکان پذیر نخواهد بود. مثلا امروزه با بیماری های مختلفی مواجه می شویم که نامشان را هم حتی قبلا نشنیده بودیم. بیماری های پیچیده ای که مجموعه ای از چند مشکل و علت هستند و دیگر با یک جوشانده و بخور اسطوخودوس درمان نمی شوند و لاجرم باید نزد پزشکی حاذق رفت. علاوه بر مشکلات جسمانی، بیماری ها، اختلالات روانی و درگیری های فکری بسیاری وجود دارد که تنها یک متخصص در این زمینه می تواند اقدام به درمان آن نماید.(طراحی سایت پزشکی)

برخی موارد هستن که افراد را از رفتن به روانشناس باز می دارد مانند:

 • ناآگاهی برخی از مشاورین نسبت به حرفه خود
 •  ناآگاهی و نداشتن باور مراجعه‌کننده برای مشورت و مشاوره     
 •  تصورات خرافی برخی مردم از رفتن نزد مشاور یا روان‌پزشک   

گاهی اوقات در دسترس نبودن مشاوران خوب و کار بلد، خجالتی بودن و نداشتن اعتماد به نفس کافی برای صحبت کردن در مقابل فردی دیگر سبب می شود که ما تصور کنیم باید همه مشکلاتمان را به تنهایی حل کنیم و درست همینجاست که نقش مشاوران تلفنی و امروزه آنلاین بسیار پر رنگ به نظرمی رسد.(طراحی سایت پزشکی)

 

*خواندن مقاله طراحی سایت کارخانجات.*

طراحی سایت پزشکی به صورت آنلاین

وب سایت روانشناسی و مشاوره مانند وب سایت شرکتی یا هنری نیست که قطع شدن آن آسیب جدی به بار نیاورد. درست برعکس؛افراد در هر ساعت از شبانه روز ممکن است نیاز به مشاوره و کسب اطلاعات در زمینه ی مشکل خود داشته باشند و بخواهند سوالی مطرح کنند و یا در گروه ها و فروم ها با افراد دیگر صحبت و حتی گاهی درد دل کنند. بنابراین قطع شدن های گاه و بیگاه وب سایت حتی در شب می تواند سبب دل سردی کاربران از شما شود. پس در انتخاب تیم و شرکت طراح خود دقت لازم را داشته باشید تا در آینده از انتخاب خود پشیمان نشوید.

درطراحی سایت پزشکی می توان بخشی را برای قرار دادن مقالات و مطالب جذاب روانپزشکی در نظر گرفت.  این بخش در طراحی سایت پزشکی می تواند موجب شود تا افراد علاقه پیدا کنند تا در دفعات بعدی میز به سایت شما مراجعه نمایند و از این مطالب بهره ببرند. علاوه بر این می توان این امکان را برای مخاطبان فراهم کرد تا در صورتی که مقاله ای به نظر آن ها جذاب بود امکان دانلود آن را داشته باشند. این مطلب علاوه بر این که در جذب مخاطبان اثرگذار است می تواند شرایط را سایت را از لحاظ وضعیت سئو بهبود ببخشد. به این ترتیب صفحات سایت شما با توجه به کلمات کلیدی درج شده در آن ها در اولین نتایج جستجوی گوگل قابل دسترسی است. یکی از مهم ترین روش ها برای بهبود وضعیت سئو در طراحی سایت پزشکی استفاده از محتوا نویسی است.

در طراحی سایت پزشکی در صورتی که افراد مختلف شامل پزشکان و روانشناسان زیادی در مطب یا کلینیک روانشناسی مستقر هستند می توان بخشی را برای قرار دادن رزومه و تخصص آن ها قرار داد تا افراد با شناخت کافی نسبت به انتخاب مشاور مورد اطمینان خود اقدام نمایند. علاوه بر این اطلاعات کامل مدیران مجموعه نیز می تواند در اختیار مخاطبین قرار داده شود.

در ادامه برخی از ویژگی های خاص سایت روانشناسی را اوردیم که بسیار مفید می باشد:

طراحی سایت نوبت دهی آنلاین :

1- زیبایی ظاهری وب سایت؛ ظاهر وب سایت باید جذاب و زیبا باشد و در طراحی سایت پزشکی آن از رنگ ها و تصاویری استفاده کرد که مخاطب را به آرامش دعوت کند.

2- طراحی سایت پزشکی ریسپانسیو یا واکنشگرا؛ امروزه استفاده از تلفن های هوشمند بسیار بیشتر از کامپیوترهای شخصی شده است و در دسترس بودن وب سایت در هر زمان و بدون محدودیت ها یکی از نیازهای کاربران چنین وب سایت هایی است. بنابراین یکی از الزامات امروزه ی وب سایت ها سازگاری با انواع نمایشگرها و کارایی آن در تلفن های هوشمند است.

3- منو و دسته بندی ها؛ انواع خدمات و محتواها را در دسته بندی های مناسبی مانند روانشناسی کودک، خانواده، ازدواج، شخصیت و... نمایش دهد تا مخاطب به راحتی به آنچه در جستجوی آن است دست یابد.(طراحی سایت پزشکی)

4- درباره ما؛ دارای بخشی برای معرفی خدمات وب سایت باشد.

5- دانلود رایگان و فروشگاه؛ بخش های آموزشی شامل توصیه روانشناسان، کتاب ها، فایل های صوتی و تصویری و امکان دانلود آنها در سایت گنجانده شود. علاوه بر امکان دانلود رایگان می توانید برای راحتی مخاطب بسیاری از کتاب ها و آموزش های موجود در بازار را با راه اندازی بخش فروشگاه آنلاین در دسترس آنها قرار دهید. بنابراین پیشنهاد ما به شما استفاده از  CMS اختصاصی  در طراحی وب سایت است تا در آینده به راحتی بتوانید بخش های دیگری چون فروشگاه آنلاین را به آن بیفزایید.(طراحی سایت پزشکی)

6- سادگی و کاربرد پذیری؛ امکان دریافت نوبت جهت مشاوره و انجام مشاوره آنلاین در وب سایت وجود داشته باشد و دسترسی به این بخش باید بسیار ساده و درمقابل دید کاربر باشد، به طوری که به راحتی در دسترس باشد. این دسترسی ساده، بدون نیاز به داشتن دانشی خاص را کاربرد پذیری گویند.(طراحی سایت پزشکی)

7- پرداخت آنلاین؛ دارای امکان پرداخت الکترونیکی از طریق درگاه های آنلاین بانکی باشد تا کاربر بدون صرف وقت زیاد، به خدمات مورد نظر خود دست یابد.

8- پرسش و پاسخ؛ دارای بخش پرسش و پاسخ در قالب فروم ها و گروها برای گفتگو و بخش سوالات متداول باشد.(طراحی سایت پزشکی)

9- بخش نظرات؛ امکان نوشتن نظرات در پایان هر مقاله و مطلب آموزشی وجود داشته باشد.

10- تعامل دو طرفه؛ این امکان در طراحی سایت پزشکی وجود داشته باشد که انواع تست های روانشناسی را بتوان به صورت آنلاین پاسخ داد و نتیجه ارزیابی را نیز در پایان مشاهده کرد. این تست ها می توانند در محلی بایگانی شوند و بعدها در تحقیق های میدانی از آنها بهره برداری کرد.(طراحی سایت پزشکی)

11- جستجوی لحظه ای؛ دارای جستجوی باشد تا کاربر بتواند در هر بخش وب سایت آنچه را می خواهد جستجو  و در لحظه نتایج آن را مشاهده نماید. این روش که در تمام وب سایت ها طراحی شده  توسط وبینه پیاده می شود به این صورت است که کاربر به محض نوشتن کلمه ای، می تواند نتایج آن را در همان لحظه مشاهده کند. این ویژگی مانع از بارگزاری مجدد وب سایت و کندی آن در هنگام جستجو خواهد شد.(طراحی سایت پزشکی)

12- شبکه های اجتماعی؛ آدرس شبکه های اجتماعی وب سایت در آن به خوبی نمایش داده شود زیرا حضور شما در فضای مجازی سبب شناخته شدن شما توسط افراد بیشتری خواهد شد.

13- سادگی فرایند ثبت نام؛ در طراحی سایت پزشکی و روانشناسی باید به ثبت نام و لاگین کردن توجه ویژه ای کرد تا برای کاربران ایجاد محدودیت نکند. بنابراین حتما امکان لاگین کردن از طریق موبایل نیز باید مهیا باشد و اگر لینک یا کد تاییدی از طرف وب سایت در هنگام لاگین ارسال می شود، این لینک یا کد علاوه بر ایمیل به موبایل کاربر نیز ارسال شود.(طراحی سایت پزشکی)

14- بهینه سازی و سئو؛ ساختار وب سایت ازنظر کدها و دستورهای برنامه نویسی سئو و بهینه باشد تا با فعالیت در وب سایت و قرار دادن انواع مطالب و محتوا در آن به رتبه ی اول گوگل و موتورهای جستجو دست یابید.

15- پشتیبانی آنلاین؛ می توانید بخشی تحت عنوان پشتیبانی برخط در وب سایت قرار دهید تا به سوالات احتمالی کاربران درباره ی نحوه ی ثبت نام در وب سایت، چگونگی دریافت نوبت مشاوره و سایر بخش های وب سایت پاسخ دهند.(طراحی سایت پزشکی)

16- گواهی نامه ها و مجوزها؛ بخشی را جهت نمایش رزومه، سوابق و مدارک کارشناسان جهت اطلاع و البته اعتماد کاربران در وب سایت قرار دهید.

17- لینک های مفید؛ جهت کمک بیشتر به کاربران لینک های مفید را در وب سایت قرار دهید.

18- راه های ارتباطی؛ بخشی تحت عنوان تماس با ما، در وب سایت تعبیه شود.(طراحی سایت پزشکی)

اینها بخشی از ویژگی هایی است که یک وب سایت روانشناسی باید داشته باشد و مطمئنا شما به عنوان سفارش دهنده ایده هایی برای کسب و کار خود دارید که منحصر به شما و شرایط شماست. همه ی ایده های ارزشمند شما در تیم وبینه بهینه و در وب سایت اجرایی خواهد شد.

 

ویژگی های گرافیکی در طراحی سایت روانشناسان

آن چه که بیش از هر چیزی در طراحی سایت پزشکی باید مورد توجه قرار گیرد موضوع طراحی حرفه ای و منحصر به فرد است. برخی از افراد برای صرفه جویی در پرداخت هزینه های مربوط به طراحی سایت پزشکی از قالب های آماده استفاده می کنند. قالب های آماده حتی اگر از دسته قالب های قابل خرید باشند باز هم دارای محدودیت های فراوانی هستند و ممکن است افراد زیادی از آن ها استفاده نماید. به همین دلیل توصیه می شود طراحی سایت پزشکی را به صورت کاملا اختصاصی انجام دهید. علاوه بر این باید طراحی سایت پزشکی به صورت ریسپانسیو انجام شود تا در تمام دستگاه های دیجیتال شامل گوشی های هوشمند و تبلت ها با سایز های صفحه نمایش مختلف به خوبی نمایش داده شود. استفاده از رنگ های آرامش بخش در طراحی سایت پزشکی نکته دیگری است که باید آن را در نظر گرفت. مخاطبان این سایت ها افرادی هستند که دارای مشکلات روحی و روانی هستند و در زمان استفاده از سایت باید تصاویری آرامش بخش و رنگ های مناسبی برای آن ها به نمایش گذاشت.

استفاده ازطراحی سایت پزشکی شلوغ و پیچیده نیز می تواند اثرات منفی بر روی مخاطبان داشته باشند. افراد باید به آسانی به بخش های مختلف سایت دسترسی پیدا کنند و خدمات مورد نیاز خود را دریافت نمایند.

5 نکته ساده روانشناسی در طراحی سایت روانشناسی

 1. جلب اعتماد کاربران سایت : 

امروزه تجربه کاربران اینترنت از بازدید سایت‌ها افزایش یافته و بسیاری از آن‌ها اگر به سایتی اعتماد نکنند، هیچ کاری انجام نمی دهند و حتی ممکن است سریعاً از آن خارج شوند. پس یکی از مهم‌ترین مسائلی که یک شرکت باید بر روی آن متمرکز شود، ایجاد اجزایی است که حس اعتماد را به بازدیدکنندگان سایت القا کند. این اجزای طراحی وب سایت عبارتند از:

لوگو شرکت و رنگ سازمانی : 

طراحی سایت پزشکی 

دسترسی آسان به صفحات مهم سایت با منویی منظم در صفحه اصلی وب سایت

طراحی سایت پزشکی آدرس و اطلاعات تماس شرکت به همراه گواهینامه ها و افتخارات

طراحی سایت پزشکی

دسترسی سریع به صفحه “تماس با ما” یا “درباره ما”

طراحی سایت پزشکی

استفاده از تیترهای واضح و مناسب که مشخص کننده ی هدف هر صفحه باشد و …

طراحی سایت پزشکی

در نهایت یکی از اجزایی که وجود آن در صفحه اصلی سایت برای جلب اعتماد بازدیدکنندگان ضروری است، بخش “مشتریان ما ” می باشد که به طور واقعی نشان می‌دهد شما تاکنون با چه شرکت‌هایی کار کرده‌اید و سطح کیفیت محصولات و خدماتتان در چه حدی است. تمامی اجزای ذکر شده باید به شکلی کنار هم قرار گیرند که حس اعتماد کاربران را افزایش داده و تاثیر مثبتی بر بازدیدکنندگان بگذارد.

۲. اهمیت برندینگ

برندینگ یکی از نکات مهم در کاربرد روانشناسی برای طراحی سایت پزشکی می باشد. ثبات در طراحی نیز عامل مهم دیگری است که اغلب اوقات (مخصوصاً در سایت کسب و کارهای کوچک) نادیده گرفته می‌شود. رنگ لوگو شرکت مهم است و باید در ترکیب رنگی طراحی سایت پزشکی حتی به طور جزئی مانند رنگ آیکون‌ها یا لینک‌ها مورد استفاده قرار بگیرد. همچنین رنگ‌هایی که در طراحی سایت پزشکی استفاده می‌شود باید کنتراست خوبی با یکدیگر داشته باشند تا بازدیدکننده به‌ راحتی بتواند آن‌ها را بخواند.

لوگوی شرکت شما باید علاوه بر هدر سایت در جاهای دیگری مانند صفحه  “تماس با ما” و “درباره ما” نیز نمایش داده شود. دلیل این کارها فراتر از ایجاد حس اعتماد در بازدیدکنندگان سایت بوده و هدف اصلی آن ایجاد یادآوری بهتر برند شما در آینده است. این نکته یکی از حقایق پذیرفته شده در دنیای بازاریابی است، و هر چقدر افراد لوگو یا برند یک شرکت را بیشتر به خاطر داشته باشند، زمانی که می‌خواهند خریدی در آن زمینه انجام دهند تمایل بیشتری به خرید از آن برند خاص دارند. پس نمایش لوگو و تلاش برای بهبود برندینگ شرکت‌تان باعث می‌شود در ذهن بازدیدکنندگان سایت بمانید.

۳. تقویت مفاهیم با تصاویر

بسیاری از طراحان سایت تصاویر مورد نیاز برای سایت خود را از عکس‌های استوکی انتخاب می‌کنند که ارتباط ساده‌ای با موضوع هر صفحه داشته باشد. اما کار بهتر استفاده از تصاویری است که چندین معیار را در نظر گیرد و همچنین اشاره‌ای هم به برند شرکت داشته باشد. برای مثال برای معرفی یک سیستم ایمنی خانگی می‌توان به سادگی تصویر یک قفل یا درب بسته را نشان داد، در حالی که حالت حرفه‌ای تر استفاده از فردی است که در حال استفاده از سیستم ایمنی خانگی بوده و در کنار تصویر هم به طور ضمنی اشاره‌ای به لوگو شرکت شده است. در واقع استفاده از انسان‌ها در تصاویر برای انتقال حس اعتماد بسیار مؤثر است. البته یکی از اشتباهات رایج سایت‌های ایرانی در این خصوص، استفاده از عکس‌های استوک افراد خارجی برای بیان مفاهیم و انتقال احساسات است. ایراد این کار انتقال حس بیگانگی و تقلبی بودن به بازدیدکنندگان سایت می‌باشد، پس حتماً از تصاویر مردم ایرانی در سایت خود استفاده کنید.

۴. روانشناسی رنگ‌ها

یکی دیگر از نکات روانشناسی در طراحی سایت پزشکی استفاده از رنگ مناسب می باشد.  اهمیت روانشناسی رنگ‌ها و رعایت آن در طراحی سایت پزشکی بر کسی پوشیده نیست، و استفاده مناسب از رنگ‌ها در طراحی کمک شایانی در انتقال احساسات مختلف به کاربران سایت می‌کند. برای نمونه:

رنگ نارنجی افراد را تشویق به انجام اقدامات فوری می‌کند.

رنگ قرمز انرژی افراد را افزایش می‌دهد و به آن‌ها احساس فوریت و ضرورت القا می‌کند.

رنگ زرد توجه افراد را جلب می‌کند و سطح پایینی از اضطراب را به آن‌ها القا می‌کند.

رنگ آبی اعتماد افراد را جلب می‌نماید و به آن‌ها حس امنیت می‌دهد.

رنگ سبز بیانگر ارتقا، رشد و آرامش می‌باشد.

۵. مفید بودن محتوای سایت

با تغییر اصول سئو از مباحث تکنیکال به سمت تولید محتوا و بازاریابی محتوایی، اهمیت محتوایی که به کاربران سایت اطلاعات مفیدی ارائه کند روز به روز افزایش می یابد. محتوای با کیفیت علاوه بر ارتقا رتبه سایت در صفحه نتایج جستجوی گوگل، به دلیل ایجاد ارزش برای بازدیدکنندگان سایت به آن‌ها حس اعتماد نیز منتقل کرده و شما را به عنوان متخصصی در حوزه کاری‌تان معرفی می کند. به زبان ساده‌تر شما با دادن اطلاعات مفید به بازدیدکنندگان سایت به تصمیم‌گیری آن‌ها کمک کرده و آن‌ها را از مزایا و کیفیت محصولات و خدمات خود با خبر می‌سازید. تحقیقات نشان می‌دهد افراد تمایل بیشتری به خرید از سایت‌ها و شرکت‌هایی دارند که اطلاعات مفیدی در اختیار آن‌ها قرار داده‌اند و خود را به عنوان متخصصی در حوزه کاری‌شان معرفی کرده‌اند.

می‌توان در چندین هفته طراحی سایت پزشکی را یاد گرفت، اما به کار بردن نکات اصولی روانشناسی، گرافیک، برندینگ و … در طراحی سایت پزشکی که موجب ایجاد حس اعتماد در بازدیدکنندگان وب سایت می شود، نیازمند صرف زمان زیادی بوده و به میزان تجربه طراحان سایت بستگی دارد. با رعایت نکات ساده روانشناسی در طراحی سایت پزشکی می توانید به طور موثر کاربران زیادی را به سمت سایت خود جذب کنید و موفقیت های بسیاری کسب نمایید.
 

*پیشنهاد می شود حتما مقاله چند نوع سیستم مدریت محتوا داریم را مطالعه بفرمایید.*

 

چرا بیمارستان‌ها به طراحی وب سایت نیاز دارند؟

از آنچه که درصد زیادی از کاربران ایرانی به اینترنت دسترسی دارند و اطلاعات مورد نیاز خود را از این طریق به دست می‌آورند، طراحی سایت پزشکی مؤثر، درب آنلاین بیمارستان، درمانگاه و کلینیک‌های مختلف است. بنابراین حضور فعال در فضای مجازی بسیار کم‌هزینه‌تر و کارآمدتر از استفاده از سایر شیوه‌های تبلیغاتی است و به‌این‌ترتیب کاربران می‌توانند در کوتاه‌ترین زمان ممکن به خدمات پزشکی موردنیاز خود دسترسی داشته باشند.

وب سایت بیمارستان، اولین نقطۀ برخورد بیماران با مراکز درمانی مختلف است، درنتیجه چالش این است که درهای ورودی جذاب و جالب ایجاد کنید که پاسخگوی مناسبی برای سؤالات بازدیدکنندگان در مورد امکانات، خدمات و پزشکان شما باشد، البته این کار راحتی نیست.

در واقع، بازاریابی آنلاین که نه‌تنها به‌طور سودآورانه، بیماران را از اینترنت جذب می‌کند، بلکه روال کاری بیمارستان را نیز ساده‌تر می‌کند؛ بر اساس یک طرح دقیق و بر یک وب سایت حرفه‌ای متکی است.

مزایای طراحی وب سایت بیمارستانی چیست؟

مراکز درمانی می‌توانند، اطلاع رسانی‌های مهم را از طریق وب سایت انجام دهند.

بیماران این امکان را خواهند داشت تا از طریق سایت، به اطلاعات مربوط به خدمات کلینیک، پزشکان و ساعات کاری دسترسی داشته باشند.

از تماس‌های تلفنی به بیمارستان کاسته می‌شود.

مراجعه کنندگان می‌توانند به صورت آنلاین وقت رزرو کنند و یا مشاوره پزشکی بگیرند.

مراجعه کنندگان به اطلاعات مربوط به آدرس و شماره تماس‌ها دسترسی خواهند داشت.

 

طراحی سایت پزشکی با فونیکس

روش های سنتی پاسخگوی نیازهای پزشکی جامعه نیست و روش های نوین تحت وب و بکارگیری فضای مجازی و اینترنتی می تواند تحولی در خدمات رسانی پزشکان به جامعه ایجاد کند. در این میان طراحی سایت پزشکی  یکی از راه های مهم برای شکوفای پتانسیل های ارائه خدمات پزشکی در فضای مجازی به حساب آید.

طراحی سایت پزشکی یکی دیگر از خدمات شرکت فونیکس است که در جهت بهبود خدمات پزشکی به شهروندان ارائه می شود. با توجه به خیل عظیم اطلاعات دارویی و درمانی و گسترش دانش پزشکی، طراحی سایت در این صنعت می تواند به امر اطلاع رسانی جمعی کمک شایانی داشته باشد. رشد و پیشرفت شاخه های مختلف پزشکی، دستاوردها و یافته های جدید و پیدایش تکنولوژی های نوین و تجهیزات پیشرفته در عرصه طبابت از یکسو و نیز افزایش تعداد بیماران به دلایل مختلف اعم از گسترش شهرنشینی، تغذیه نامناسب و … از سوی دیگر موجب شده است تا روند رسیدگی به بیماران شتاب بیشتری بگیرد.

قبل از هر چیز توجه به این موضوع بسیار حائز اهمیت است که طراحی سایت به مانند تمام حرفه های دیگر در دنیای مدرن امروزی نیاز به تخصص های حرفه ای دارد. فکر کنم اگر پیش از هر چیز ابتدا شاخصه های طراحی سایت حرفه ای  و طراحی سایت شرکتی را بدانید با دید بهتری اقدام به طراحی سایت خود خواهید کرد.

مجموعه فونیکس، طراح و مجری  وب سایت های پزشکی، بیمارستانی و آزمایشگاهی ، شرکت طراحی سایت فونیکس ، با توجه به نیاز و سلیقه شما پزشک محترم و اینکه می خواهید چه سرویس هایی در اختیار بیماران و مراجعان خود قرار دهید، طراحی وب سایت شما را بطور کارآمدی اجرا نموده و همینگونه اصول و تکنیک های سئو در طراحی سایت پزشکی لحاظ می گردد به گونه ای که کاربران با جستجوی کلماتی همچون بهترین پزشک، متخصص جراحی، پزشک عمومی و در کل کلمات کلیدی مرتبط با تخصصتان به سایت شما رهنمون خواهند شد.

پیاده سازی و اجرای پنل مدیریت به زباه فارسی و با کاربری آسان بریا مدیر سایت به منظور بروزرسانی و  افزودن محتوا و محصولات جدید به سایت،  طراحی واکنشگرا و ریسپانسیو و بکار گیری تکنولوژی های مانند لاراول در طراحی سایت حرفه ای توسط فونیکس انجام گردیده است همچنین ارائه خدمات سئو و بهینه سازی سایت  برای موتورهای جستجو از دیگر سرویس های فونیکس است.

شما برای شروع و طراحی وب سایت پزشکی خود، نیاز به مشورت با افراد آگاه و با تجربه دارید. مجموعه فونیکس با داشتن مجرب ترین مشاوران و همینطور ارائه مناسب ترین تعرفه طراحی سایت پزشکی به شما کمک می کند که بهترین تصمیم را برای پیشرفت کارتان با معقول ترین هزینه و بهترین کیفیت بگیرید. کافیست از طریق سایت ما fonixwebsite.com  شماره تلفن و یا ایمیل خود را وارد کنید.1070

0

دیدگاه های شما


مقالات مربوط به طراحی سایت پزشکی + طراحی سایت پزشکان