اینترنت اکسپولر شما این فرایند را پشتیبانی نمی کند با مروگر دیگر امتحان نمایید :(
بهترین قیمت
گروه فراتاپ همواره بر این است که بهترین کیفیت را با کمترین قیمت ارائه دهد.
مشتری مداری
گروه فراتاپ همواره بر این است که بهترین کیفیت را با کمترین قیمت ارائه دهد.
سر وقت بودن
گروه فراتاپ همواره بر این است که بهترین کیفیت را با کمترین قیمت ارائه دهد.

طراحی وب سایت کارخانجات صنعتی

طراحی سایت کارخانجات مشکلاتی را رفع کرده است بطور مثال درگذشته به دلیل محدود بودن تعداد تولیدکنندگان و فروشندگان یک محصول، مقوله فروش به راحتی انجام می گرفت چرا که مشتریان باتوجه به نیاز خود و با کمی تحقیق می توانستند کالای موردنیاز خود را خریداری نمایند.درحال حاضر با پیشرفت تجهیزات صنعتی و تعدد تولیدکنندگان ، بازار رقابتی تنگاتنگی بین آنها به وجود آمده که این امر باعث شده خریداران در امر خرید کالا با مشکلاتی مواجه شوند،چرا که بایستی از بین چندین برند مختلف مناسب ترین آن را برگزینند.طراحی سایت کارخانجات
طراحی سایت کارخانجات

طراحی سایت کارخانجات

طراحی وب سایت کارخانجات

طراحی سایت کارخانجات صنعتی و طراحی سایت برای کارخانه مشکلاتی را رفع کرده است بطور مثال درگذشته به دلیل محدود بودن تعداد تولیدکنندگان و فروشندگان یک محصول، مقوله فروش به راحتی انجام می گرفت چرا که مشتریان باتوجه به نیاز خود و با کمی تحقیق می توانستند کالای موردنیاز خود را خریداری نمایند.درحال حاضر با پیشرفت تجهیزات صنعتی و تعدد تولیدکنندگان ، بازار رقابتی تنگاتنگی بین آنها به وجود آمده که این امر باعث شده خریداران در امر خرید کالا با مشکلاتی مواجه شوند،چرا که بایستی از بین چندین برند مختلف مناسب ترین آن را برگزینند.طراحی سایت کارخانجات ، کارگاه ها و کارخانه های تولیدی برای فروش محصولاتشان همیشه به چندین بازاریاب و عرضه کننده نیازمندند ولی اگر یک کارخانه تازه تاسیس را در نظر بگیرید علاوه بر بازاریاب نیازمند جایگاهی برای تبلیغات در میان مردم نیز می‌باشد که می توان از طراحی وب سایت صنعتی برای این کارانجام داد.همچنین کارخانجات قدیمی نیز برای نگهداری مشتریان خود نیازمند چنین جایگاهی می‌باشند. تبلیغات در عصر حاضر با سالهای گذشته تفاوت های بسیار زیادی داشته است.امروزه تبلیغات بیلبوردی و تبلیغات تلویزیون ۴۰ درصد از سهم خود را بی چون و چرا به تبلیغات اینترنتی و مجازی داده اند با پیشرفت اینترنت کارخانجات نیز پا به عرصه بازاریابی و تبلیغات از طریق اینترنت گذاشته‌اند و بی شک می‌توان عنوان کرد که درحال حاضر تمامی کارخانجات معتبر در حال طراحی سایت صنعتی برای کارخانه خود هستند وطراحی سایت کارخانجات و کارخانه تولیدی برای آنان بسیار می‌تواند مفید باشد.ازاین رو حضور کاربران در این دنیای مجازی برای کارخانجات ، کارگاه های تولیدی و مراکز تجاری یکی از نیاز های بسیار ضروری است . 

مزایای طراحی سایت کارخانجات

مزایای طراحی سایت کارخانجات

لزوم طراحی سایت کارخانجات

مزایای طراحی سایت کارخانجات دیده شدن در مقابل مردم و کاربران اینترنتی دربردارد وافراد بسیارزیادی را به سمت تجارت شما سوق خواهد داد.این دیده شدن کارگاه ها در سالیان گذشته تفاوت های بسیار زیادی را داشته است . در گذشته تبلیغات تلویزیونی ۴۰ درصد از سهم بازار را از آن خود داشته است و الباقی تبلیغات سهم بیلبورد های تبلیغاتی و روزنامه ها بوده است. اما براساس تحقیقات انجام یافته ، سلیقه مردم در سالیان گذشته کاملا تغییر یافته است. امروزه با توجه به اینکه اغلب مردم دارای یک گوشی هوشمند هستند و ۵۰ درصد از زمان خود را در فضای اینترنت و دنیای مجازی می گذرانند ، این در حالی است که در گذشته تلویزیون هم سهم زیادی از وقت مردم را در دست داشت ، همچنین مردم زمانی که در خارج از خانه یا محل کارشان بودند دیگر مثل امروز سرشان مشغول فعالیت در دنیای مجازی و اینترنت نبود.  درطراحی سایت برای کارخانه باید به این نکته توجه ویژه ای داشته باشید که حضور در مقابل چشمان مردم در عصر حاضر تنها با داشتن یک سایت و دیده شدن در مقابل کاربران اینترنتی است. در اولین گام برای حضور در دنیای اینترنت باید طراحی وب سایت کارخانجات شما براساس حوزه فعالیتتان طراحی گردد . طراحی سایت صنعتی  چه ویژگی هایی باید داشته باشد ؟‌ در ادامه سعی میکنیم ویژگی های یک طراحی سایت کارخانجات را برای شما عزیزان معرفی کنیم . پس با ما همراه باشید .طراحی سایت برای کارخانه با بهره گیری از طرح ها و قالب های اختصاصی باید این قابلیت را داشته باشند تا تجارت و کسب وکار مربوطه را از حالت سنتی درآورده , امروزی تر کرده و در بازار های جهانی معرفی کنند.

*حتما از طراحی سایت شرکتی بازدید بفرمایید.*طراحی سایت صنعتی

طراحی سایت صنعتی

اهمیت طراحی سایت صنعتی

مشاهده شده است که دربعضی از طراحی سایت‌ کارخانجات محصولات علاوه بر نمایش به صورت عمومی نیز به فروش میرسد تا کارخانه به جای پرداخت هزینه واسطه مستقیم به خریدار سرویس دهد و هزینه‌های بازاریاب و فروشنده را از محصولات کم کند، با توجه به پیشرفت روز افزون اینترنت بعید نیست که در سال‌های آینده به طور کلی تمامی خرید‌های مردم از طریق اینترنت انجام شود و کارخانجاتی که به طراحی وب سایت کارخانجات پرداختند سود بالاتری از فروش خود ببرند. در حال حاضر با اماده شدن امکاناتی جهت پیشرفت وب سایت‌های شرکتی ما در فونیکس می‌توانیم علاوه بر طراحی سایت شما با هزینه‌ و زمانی معقول وب سایت‌ طراحی شده شما را سئو سایت کرده و باعث پیشرفت مخاطبین شما شویم. اگر به دنبال دلایل برای طراحی سایت کارخانجات تولیدی خود می‌باشید، اولین و مهم‌ترین دلیل را می‌توانیم رقابت با کارخانجات دیگر بیان کنیم. شما با طراحی سایت کارخانجات خود و نمایش محصولات ، قیمت‌های مخصوص هر محصول ، محتویات درون محصولات و دیگراطلاعات محصولات ، می‌توانید با تمامی کارخانجات هم صنف خود رقابت کنیداز آنجایی که کارخانه ها برای فروش محصولات خود همواره نیازمند بازاریاب هستند تا بتوانند محصولات خود را به مصرف کنندگان معرفی کنند و آنها را به مصرف کنندگان ارائه دهند شاید با پیشرفت تکنولوژی این راهکار دیگرموثر نباشد و راهی مثل طراحی سایت صنعتی می تواند بسیار راهگشا باشد .شما با طراحی سایت کارخانجات می توانید به اهدافی که از یک بازاریاب انتظار دارید برسید .حتی طراحی سایت صنعتی بازدهی چند برابری را برای شما به ارمغان خواهد آورد زیرا امروزه بسیاری از افراد وقت خود را در گوشی و تبلت و لپ تاپ و … می گذرانند که همین امر فرصت خوبی است که صاحبان کسب و کار کالاهای خود را به دیگران معرفی کنند .با استفاده از  طراحی سایت صنعتی از سایر رقبا پیشی بگیرید. طراحی سایت کارخانجات مانند ویترین شما عمل می کند زیرا امروزه کمتر بیلبورد و تراکت تبلیغاتی را نگاه می کنند ولی شما می توانید طراحی سایت کارخانجات خود را به گونه ای طراحی کنید که علاوه بر اینکه مشتری پسند باشد تجربه لذت بخشی از خرید را برای مشتریانتان بوجود آورد.علاوه براین موارد دلیل مهمی که طراحی سایت کارخانجات را به یک ضرورت تبدیل می کند بحث رقابت می باشد زیرا شما با استفاده از سایت کارخانجات می توانید قیمت هر محصول و سایر اطلاعات مرتبط با محصول و راههای ارتباطی و … را مشخص کنید. و با ارائه هر چه بهتر محصولات در سایت کارخانه باعث جذب مشتریان بیشتر شوید.

 طراحی سایت چیست؟ ساخت سایت با ابزار های بسیار مختلفی انجام می پذیرد ، فونیکس با بکار گیری سیستم های مدیریت محتوا اختصاصی و متن باز توانسته به ارائه خدمات تخصصی در حوزه طراحی سایت بپردازد . برای راه اندازی وب سایت های مختلف شرکتی ، فروشگاهی و خبری می توانید با کارشناسان فونیکس در ارتباط باشید. طراحی اختصاصی وب سایت با رعایت کلیه استاندارد های طراحی و سئو ارمغان کارشناسان با تجربه فونیکس به شماست . پشتیبانی طراحی سایت پشتیبانی فنی از محصول ارائه شده در طراحی سایت و بهینه سازی سایت یکی از مهم ترین و کارامد ترین ابزار برای مشتریان در جهت گسترش کسب و کارشان بحساب می آید ، گروه طراحی سایت فونیکس این افتخار را دارد که با ارائه بهترین خدمات و پشتیبانی سالانه از مشتریان خود حمایت می نماید. برای اطلاع از خدمات پشتیبانی طراحی سایت و سئو می توانید با کارشناسان فنی فونیکس در تماس باشید. گروه طراحی سایت فونیکس ، ارائه کننده بهترین خدمات در حوزه طراحی وب سایت و افزایش رتبه در گوگل
آموزش طراحی سایت یکی دیگر از خدمات ویژه فونیکس به علاقه مندان به حوزه طراحی سایت می باشد . از این گذشته فونیکس در تمامی پروژه های طراحی سایت در انتهای پروژه تمامی بخش های مدیریتی وب سایت را در چندین جلسه به مشتریان خود آموزش می دهد . آموزش یک ابزار بسیار کلیدی برای موفقیت شما در طراحی سایت خواهد بود .
بخش بازاریابی طراحی سایت فونیکس ، با حضور بهترین کارشناسان حوزه بازاریابی در دنیای اینترنت به ارائه مشاوره راهکار های نوین دیجیتال مارکتینگ می پردازد. برای آشنایی از دوره های آموزشی و کارگاه های آموزشی دیجیتال مارکتینگ فونیکس با شماره تماس های فونیکس در ارتباط باشید.
ارائه سیستم های نرم افزاری تحت وب قابل اتصال به انواع دسنگاهها و سولوشن های کاربردی برای طراحی وب سایت شما ، اغلب کسب و کار ها امروزه نیاز به مدیریت آنلاین مراحل فروششان هستند ، بسیاری از سازمان ها و مراکز دولتی هم برای مدیریت روند فعالیتشان از روش های آنلاین مدیریتی در طراحی سایت خود استفاده می نمایند.
سئو سایت در حقیقت بهینه سایت برای موتور های جستجو می باشد . فونیکس با تکیه بر کارشناسان قدرتمند خود در حوزه سئو بصورت تضمینی خدمات افزایش رتبه سایت در گوگل را به مشتریان خود ارائه می نماید . برای مشاوره با کارشناسان تجارت الکترونیک فونیکس با ما در ارتباط باشید ، ارائه استراتژی مناسب برای وب سایت شما یکی از وظایف بخش سئو فونیکس می باشد. افزایش رتبه سایت در گوگل از دیگر خدمات طراحی سایت فونیکس می توان به افزایش رتبه در گوگل ( سئو ) اشاره کرد . سئو و افزایش رتبه سایت در گوگل یکی از بزرگترین و ضروری ترین ابزار برای گسترش کسب و کار در اینترنت به شمار می رود ، از این رو پیشنهاد کارشناسان بازاریابی فونیکس پس از طراحی سایت ، سئو و افزایش رتبه سایت در گوگل برای سایت شما است. امروزه رقابت در بین تاجران در دنیای اینترنت تعیین کننده ترین عامل برای پیروزی در این بازار است. برای آشنایی با سئو و بهینه سازی سایت از مشاوره رایگان فونیکس بهره مند شوید.
طراحی سایت طبق اصول سئو و مناسب موتورهای جستجو با گرافیک منحصر بفرد و عالی از ویژگی های طراحی سایت فونیکس است ، تیم طراحی سایت فونیکس از فارغ التحصیلان آکادمیک و با تجربه تشکیل یافته است که به ارائه خدمات با بهترین کیفیت می پردازد ، برای اطلاع از خدمات ویژه طراحی سایت فونیکس در دنیای وب از مشاوره رایگان فونیکس استفاده کنید.
سفارش طراحی سایت صنعتی

سفارش طراحی سایت صنعتی

طراحی وب سایت صنعتی

 

امروزه با پيشرفت روز افزون اينترنت نياز به يک طراحی سایت صنعتی در تمامي صنايع احساس مي شود. يك وب سايت حرفه اي نه تنها در معرفي آن واحد صنعتي نقش بسزايي دارد، بلكه در افزايش فروش و درآمد نيز نقش موثري را ايفا مي كند. از اين رو طراحی سايت برای كارخانه و کارگاه برای معرفي محصولات صنعتي و تمايز آنها با ديگر محصولات موجود در بازار كمک بسزايی در به تحقق رساندن اين امر می نماید. طراحی سایت کارخانجات نه تنها در معرفي آن واحد صنعتي به طیف گسترده تری از مشتریان داخلی و خارجی نقش بسزايي دارد، بلكه در افزايش آشنایی با محصولات یا خدمات و فروش و درآمد نيز نقش موثري را ايفا مي كندطراحي سايت صنعتی و مراكز صنعتي جهت معرفي محصولات و يا فروش برخي از محصولات به صورت اينترنتي انجام مي گيرد. با افزايش رقابت در بازارهاي داخلي و خارجي، هر يك از صنايع در صدد معرفي محصولات صنعتي خود و تمايز آنها با ديگر محصولات موجود در بازار برآمدند. از اين رو طراحی سایت کارخانجات و صنعتي كمك بسزايي را در به تحقق رساندن اين امر كردند طراحی سایت صنعتی درواقع جنبه مجازی صنعت شما محسوب می شود. این بدین معناست که اگر شما می خواهید در دنیای مجازی برای صنعت خود ، وجود و حضور داشته باشید ، صرفا یک راهکار خواهید داشت و آن نیز بهره مندی از یک طراحی سایت صنعتی است. اطمینان می دهیم طراحی سایت صنعتی شما حرفه ای و مطابق با نیاز شما باشد و با سریع ترین زمان ممکن ،شرکت فونیکس آماده ی ارائه ی هر گونه مشاوره در این زمینه می باشد.در صورتی که نیاز به مشاوره دارید بدون معطلی با ما تماس بگیرید،حتی اگر قصد واگذاری پروژه خود را به ما نداشته باشید. چرا که آمارهای مختلف ، نشان می دهد ، هر روزه سهم حضور انسان ها در دنیای مجازی افزونی یافته و از سهم دنیای فیزیکی کاسته می شودطراحی وب سایت کارخانجات با توجه به گسترش فناوری اطلاعات و استفاده از اینترنت در سراسر دنیا و همچنین افزایش رقابت در بازارهای داخلی و خارجی، صنایع مختلف نیازمند معرفی محصولات و توانمندی های خود از طریق شبکه جهانی وب می باشند.از سویی دیگر از الزامات معرفی هرچه بهتر محصولات و خدمات کارخانجات و واحد های صنعتی، طراحی سایت کارخانجات حرفه ای است. درصورتی که بستر این سایت از نظر چینش منوها، رابط کاربری مناسب ودسترسی آسان به موارد مورد نیاز کاربر به خوبی طراحی و پیاده سازی شود، شکی نخواهد بود که میزان تولیدو در ادامه سطح درآمد کارخانه و گروه وب سایت صنعتی  افزایش چشم گیری خواهد داشت. طراحی سایت کارخانجاتامکانات طراحی سایت کارخانجات و صنعتی

امکانات طراحی سایت کارخانجات و صنعتی

طراحی سایت صنعتی و کارخانجات چه مزایایی دارد؟

واحدهای صنعتی اعم از کارخانه و کارگاه ،از مهم ترین مکان های شکل گیری توسعه و شکوفایی اقتصادی هر کشوری می باشند.صرف نظر از اینکه کارخانه شما در چه حوزه ای فعالیت می نماید، شما می توانید بامدیریت مناسب در قسمت های مختلف تولیدی، از تهیه مواد اولیه گرفته تا فروش محصولات، کار خود را گسترده کرده و شعبه هایی را درشهرهای مختلف احداث کنید.شما برای مدیریت شعب خود و نیز معرفی و فروش محصولات نیاز به ابزاری قدرتمند و مبتنی بر تکنولوژی روز دنیا دارید.ابزاری چون طراحی سایت برای کارخانه ، ایجاد کانال در شبکه های اجتماعی نظیرتلگرام و اینستاگرام و …از جمله شیوه های نوین جهت معرفی و مدیریت بازاریابی واحدهای تولیدی و صنعتی می باشند.مدیریت سایت های صنعتی باید بسیار ساده ، روان و در عین حال کاربردی و کاربر پسند نیز باشد. پنل های مدیریتی اختصاصی بهترین روش برای ساخت مدیریت کاربردی سایت در این زمیه می باشدطراحی وب سایت برای کارخانه باید قابلیت چند زبانه بودن را داشته باشد. از آنجایی که این نوع سایت ها ممکن است علاوه بر داخل کشور برای معرفی شرکت یا کارخانه و کسب وکار در کشور های دیگری نیز مورد استفاده قرار گیرد لزا نسبت به خواست صاحبان صنعت و بازار هدف باید دارای قابلیت چند زبانه بوده و از چندین زبان پشتیبانی کنند. اگر به دنبال افزایش فروش و بیشتر دیده شدن کارخانه خود هستید، پیشنهاد ما این است که هرچه سریع‌تر نسبت به سفارش طراحی سایت کارخانجات مخصوص کارخانه خود اقدام کنید. ما در فونیکس با گروهی مجرب آماده همکاری با تمامی کارخانجات و شرکت ها هستیم. • طراحی سایت کارخانجات امکان قرار دادن تصاویر و ویدئو های مربوط به کارخانه و یا روند و خط تولید محصولات
 • امکان معرفی کارکنان و کارگران و سوابق و رزومه آن ها
 • در طراحی سایت کارخانجات امکان نظر سنجی محصولات توسط مشتریان در طراحی سایت
 • امکان معرفی کلیه نمایندگی های فعال کارخانه تان در سایر شهر ها به همراه نقشه
 • در طراحی سایت صنعتی صفحه ای جهت معرفی کارخانه خود و محصولات آن
 • طراحی گرافیکی زیبا و مناسب و متناسب با نوع محصول و یا خدمات تان
 • دارا بودن یک نسخه انگلیسی در کنار نسخه فارسی در طراحی وب سایت صنعتی جهت معرفی جهانی محصولات و خدمات تان
 • امکان فروش برخی محصولات تان از طریق فروشگاه اینترنتی و دارا بودن درگاه های پرداخت الکترونیکی امن
طراحی سایت برای کارخانه

طراحی سایت برای کارخانه

طراحی وب سایت برای کارخانه و کارگاه

طراحی سایت برای کارخانه و کارگاه به صورت چندزبانه برای گسترش و توسعه ی حوزه فعالیت کارخانه ای که دارید پیشنهاد می شود دامنه ی امکانات خود را گسترش دهید، از جمله امکاناتی که می تواند در جذب مخاطب در حوزه ای گسترده کمک کند. طراحی سایت برای کارخانه چند زبانه است تا بتوان مخاطبانی را از سراسر دنیا به سمت شما بکشاند ، اینگونه قدرتمندتر عمل کرده اید .برای طراحی سایت کارخانجات چندزبانه نیازمند مشورت با طراحان دارد که بهتر است به صورت حضوری انجام شود ،البته در فونیکس تمامی خدمات به صورت غیرحضوری نیز صورت می پذیرد و شما با دامنه ی اختیاراتی که در کنترل پنل خواهید داشت می توانید به سادگی سایت خود را مدیریت کنید.در طراحی سایت کارخانجات صفحه ای جهت معرفی کارخانه خود و محصولات آن امکان معرفی و دسته بندی انواع محصولاتی که ارائه می دهید امکان قرار دادن تصاویر و ویدئو های مربوط به کارخانه و یا روند و خط تولید محصولات امکان فروش برخی محصولات تان از طریق فروشگاه اینترنتی و دارا بودن درگاه های پرداخت الکترونیکی امن امکان نظرسنجی محصولات توسط مشتریان طراحی گرافیکی زیبا و مناسب و متناسب با نوع محصول و یا خدمات تان امکان معرفی کارکنان و کارگران و سوابق و رزومه آن ها دارا بودن یک نسخه انگلیسی در کنار نسخه فارسی سایت جهت معرفی جهانی محصولات و خدمات تان امکان پشتیبانی از مشتریان جهت بیان سوالات و مشکلات است.

*پیشنهاد می شود حتما مقاله های طراحی سایت فروشگاهی و طراحی سایت کسب وکار را بازدید بفرمایید.* • امکان پشتیبانی از مشتریان در طراحی سایت برای کارخانه جهت بیان سوالات و مشکلات
 • امکان معرفی و دسته بندی انواع محصولاتی که ارائه می دهید
 • معرفی شرکت یا کارخانه و هیات مدیره
 • معرفی محصولات و ثبت محصولات جدید
 • توضیح در رابطه با محصولات
 • امکان راه اندازی فروش آنلاین و فروشگاه اینترنتی سایت
 • معرفی نمایندگان ، مراکز فروش و خدمات پس از فروش شرکت ها
 • امکان راه اندازی نظر سنجی در سایت
 • امکان ارسال ایمیل گروهی و انبوه
 • گروه بندی محصولات و خدمات

صفحه معرفی محصولات : در این صفحه از طراحی سایت کارخانجات می‌توانید به معرفی کامل محصولات خود همراه با ارائه کاتالوگ و جزییات کامل هر یک بپردازید. این صفحه مهم‌ترین صفحات شما خواهد بود و باید ظاهرزیبا و سبکی داشته باشد. تولید محتوا برای محصولات یکی از روش‌های جذب مخاطبین است که امروزه جایگاه ویژه‌ای در سئو و جذب بازدیدکننده دارد.

گواهینامه های شرکت و کارخانه : صد درصد رقابت در بین کارخانه‌ها و واحدهای صنعتی بالا خواهد بود و مانند یک مسابقه می باشد و هر کدام به دنبال این هستند تا از یکدیگر پیشی بگیرند.طراحی سایت کارخانجات این مسابقه موجب می‌شود تا موفق به کسب انواع نشان و استانداردهای ملی و بین‌المللی شونددر نتیجه کارخانه‌هایی که قرار است از خدمات آن‌ها استفاده کنند با تکیه کردن به طراحی سایت کارخانجات می‌توانند اعتماد بیشتری را داشته باشند. و در اخر نوبت به کیفیت محصول و خدمات شما بستگی دارد که به مشتری نهایی شما تبدیل شوند یا خیر!

صفحه همکاران و شرکای تجاری : برخی کارخانه‌ها وابسته یا بهتر است بگوییم مکمل یکدیگر هستند تا خروجی محصول نهایی را داشته باشند. شما از قطعات مختلف برندهای مختلفی برای تولید هر محصول استفاده خواهید کرد. خود این برندها دارای محبوبیت و رضایت مختلفی برای مشتریان نهایی هستند که در این صورت بهتر است مشخص کنید محصول شما با همکاری کدام شرکای تجاری یا برندهای همکار تولید شده است.   طراحی سایت کارخانجات

  • بخش ارتباط با مشتریان و نظر سنجی از مشتریان
 • ارائه سرویس پشتیبانی آنلاین
 • صفحه اطلاعات تماس و آدرس شرکت
 • امکان ایجاد سیستم همکاری در فروش
 • امکان خرید آنلاین محصولات
 • امکان نمایش تمامی محصولات به همراه تمامی اطلاعات
 • نمایش آدرس دفتر فروش و کارخانه تولید
 • امکان پشتیبانی و مشاوره آنلاین خرید
 • در طراحی سایت کارخانجات امکان ایجاد صفحه‌ای برای استخدام کارمندان در کارخانه و دفتر فروش
 • امکان ساخت بخشی برای اخبار کارخانه
 • امکان ساخت بخشی تحت عنوان بلاگ مخصوص اطلاع رسانی و آموزش

طراحی صفحه استخدام کارمندان در سایت: در حال حاضر جذب کارمند و استخدام در کارخانجات و شرکت‌ها دیگر به اندازه گذشته سخت و هزینه برنیست و هر شرکت و کارخانه‌ ای که قصد استخدام و جذب نیرو را داشته باشد کافی است که در وب سایت خود و وب سایت‌های استخدامی اطلاعیه‌ای در رابطه با جذب نیرو ارسال کند. نیرو‌های متخصص و مربوطه از طریق راه‌های ارتباطی‌ مشخص شده رزومه خود را برای کارگزینی شرکت ارسال کرده و سپس در صورت تایید کارگزینی همکاری نیرو با شرکت آغاز می‌گردد. طراحی سایت کارخانجات

بخش بلاگ و اخبار: در حال حاضر طراحی سایت کارخانجات و شرکت‌ها بخشی تحت عنوان بلاگ و اخبار را در وب سایت خود راه اندازی می‌کنند که در بخش بلاگ مقالاتی آموزشی و تحقیقاتی در موضوعات مخصوص محصولات خود مطرح می‌کنند برای مثال شرکتی که محصول لاستیک تولید می‌کند در بخش بلاگ خود از خواص استفاده از پلاستیک و لاستیک مقاله‌ای در بلاگ خود منتشر می‌کند. در بخش اخبار نیز، کارخانجات اخبار‌های مختلف نظیر آخرین اطلاعیه‌های استخدامی، آخرین تغییرات در رتبه بندی کارخانجات ، افتخارات جدید کارخانه، محصولات جدید کارخانه و غیره منتشر می‌کنند. • ارائه ی کاتالوگ محصولات
 • ایجاد سرویس پشتیبانی برای مشتریان در سایت
 • امکان ایجاد پنل پیامکی رایگان
 • صفحه معرفی محصولات به همراه تصاویر و مشخصات فنی آنها
 • صفحه نمایش محصولات مشابه و مقایسه آنها
 • طراحی سایت برای کارخانه دارای صفحه معرفی کارخانه یا واحد صنعتی
 • صفحه معرفی استانداردها و گواهینامه های کسب شده
 • صفحه مربوط به نمایش لیست نمایندگی ها و خدمات پس از فروش محصولات
 • بخش مقالات و اخبار مرتبط با فعالیت شرکت
 • صفحه معرفی کارکنان و رزومه کاری آنها
 • گالری تصاویر و ویدئو برای نمایش بخش های مختلف کارخانه و خطوط تولید

صفحه گالری تصاویر: می‌توانید در طراحی سایت کارخانجات یک صفحه گالری تصاویر هم ایجاد کرده و از بخش‌های مختلف کارخانه خود تصاویری را در سایت قرار دهید. در این صورت مشتریان می‌توانند متوجه این شوند که برای تولید محصولی که دریافت کرده‌اند پروسه تولید از کجا آغاز شده و چه فرآیندهایی روی آن رخ داده تا این محصول نهایی را داشته باشندموارد بسیار متعددی برای طراحی سایت کارخانجات وجود دارد که چون موضوع به صورت تخصصی است باید ابتدا بررسی کرده و دید که محصولی که ارائه می‌دهید چیست و شما با طراحی سایت صنعتی می‌توانید چه مواردی را روی آن پیاده سازی کنید.

طراحی سیستم همکاری در فروش کارخانجات : یکی از کار‌آمد‌ترین بخش‌های طراحی وب سایت کارخانجات بخش همکاری در فروش این نوع وب سایت‌ها می‌باشد که در این سیستم همکاری در فروش هر شخص حقیقی امکان دریافت لینک مخصوص خود و شروع کسب در آمد از این طریق می‌باشد. علاوه بر این کارخانجات نیز از این طریق علاوه بر ایجاد شغلی کوچک برای افراد، باعث افزایش مشتریان خود می‌شوندطراحی سایت کارخانجات

طراحی خرید آنلاین محصولات کارخانه: در یک کارخانه محصولات مختلفی تولید می‌شود که مدیر کارخانه به دنبال دریافت بالاترین سود از فروش محصولات خود می‌باشد بنابراین اگر به دنبال دریافت این سود باشد، در طراحی سایت برای کارخانه خود بخشی برای خرید آنلاین محصولات نیز احداث می‌کند تا علاوه بر افزایش فروش، سود بالایی نیز دریافت کندطراحی سایت کارخانجات

نمایش لیست نمایندگی‌ها یا خدمات پس از فروش :  پیش از فروش، ارائه خدمات پس از فروش اهمیت دارد تا به شرکت خود محبوبیت تزریق کنید. برند شدن هر شرکت یا کارخانه یکی از مهمترین ارکان موفقیت آن شرکت دارای نمایندگی در شهرهای مختلف هستید صفحه‌ای با رویکرد مناسب انتخاب کنید تا نمایندگی هر شهر را معرفی کنید. طراحی وب سایت کارخانجات بهتر است که برای این کار از نقشه استفاده کنید. مشتریان می‌توانند روی نقشه شهر خود را انتخاب کرده و وارد صفحه‌ای که به صورت اختصاصی برای نمایندگی مورد نظر کرده‌اید هدایت شوند. در این صورت می‌توانید جزییات تماس بهتر و معرفی کاملی از نمایندگی مورد نظر داشته باشید. طراحی سایت کارخانجات ، این حالت برای خدمات پس از فروش هم نیز به همین شکل است تا مشتریان به نزدیک‌ترین شعبه موجود برای حل مشکلات و هر مورد خدمات پس از فروشی که وجود دارند مراجعه نمایند.جدول اصلی

 • امکانات و ویژگیهای پلن ها

 • ثبت یک دامنه هدیه
 • میزان فضای هاست یکساله MB
 • ترافیک ماهیانه MB
 • تعداد ایمیل اختصاصی
 • طرح ریسپانسیو (قابل اجرا در تمامی دستگاه ها)
 • محصولات
 • خدمات
 • معرفی پروژه ها و نمونه کار
 • دانلود فایل کاتالوگ و بروشور
 • رویدادها و اخبار سایت
 • مقالات (وبلاگ)
 • جستجوی محتوای سایت
 • استفاده از اسلایدشو در هدر سایت
 • لینک به شبکه های اجتماعی
 • نقشه گوگل
 • درباره ما
 • تماس با ما به همراه فرم نظرات
 • گالری تصاویر گواهینامه ها و نمایشگاه ها و ...
 • چت آنلاین
 • فرم سفارش آنلاین
 • خبرنامه و ارسال ایمیل به اعضاء
 • پخش ويدئو كليپ
 • سوالات متداول
 • کامنت برای هر محصول
 • مشاوره آنلاین
 • فرم دعوت به همکاری
 • فرم اخذ نمایندگی
 • معرفی نمایندگان فروش
 • ثبت نام و مدیریت اعضاء
 • فروشگاه آنلاین با امکانات کامل و حرفه ای
 • امکان ایجاد صفحهات سایت
 • پشتيبانی فنی و امنیت سایت
 • وروداطلاعات و چیدمان مطالب توسط فونیکس
 • پشتیبان گیری خودکار
 • پنل پیشرفته سئو
 • کد نویسی مطابق استاندارد گوگل
 • آمار بازدید کنندگان (گوگل آنالیتیک)
 • امکان توسعه و اضافه کردن امکانات جدید
 • مدت زمان اجرا (روزکاری)
 • آموزش مدیریت سایت
 • درگاه پرداخت
 • گالری تصاویر و مدیا
 • محافظ امنیتی چند لایه
 • بهینه سازی و سئو اولیه
 • اقتصادی

 • 1.9 میلیون تومان

 • یکساله
 • 1500
 • 10000
 • نامحدود
 • نامحدود
 • یکساله
 • 10 صفحه
 • 6
 • ویدئو آموزشی
 • شرکتی

 • 2.9 میلیون تومان

 • یکساله
 • 2500
 • نامحدود
 • نامحدود
 • نامحدود
 • یکساله
 • 20 صفحه
 • 15
 • حضوری و ویدئو آموزشی
 • فروشگاهی

 • 4.9 میلیون تومان

 • یکساله
 • 3500
 • نامحدود
 • نامحدود
 • نامحدود
 • یکساله
 • 20 صفحه
 • 17
 • حضوری و ویدئو آموزشی
 • کد نویسی اختصاصی از پایه

 • 6 تا 15 میلیون تومان

 • یکساله
 • نامحدود
 • نامحدود
 • نامحدود
 • نامحدود
 • یک ساله
 • 20 صفحه
 • 60
 • حضوری و ویدئو آموزشی
طراحی سایت کارخانجات ریسپانسیو

طراحی سایت کارخانجات ریسپانسیو

طراحی سایت صنعتی برای موبایل

 

*پیشنهاد می شود برای درک بهتر مقاله طراحی سایت را مطالعه کنید.*

علاوه بر نفت، دلار، واردات صادرات و … ، کارخانه یکی از مهم ترین مکان هایی است که اقتصاد هر کشوری در آن شکل می گیرد و شکوفا می شود. در واقع با داشتن کارخانه در حوزه های مختلف، علاوه بر تولیدات داخلی می توان با گسترده کردن فعالیت های خود به یک برند جهانی تبدیل شد و با طراحی سایت کارخانجات محصولات خود را در سراسر جهان عرضه کرد.طراحی سایت کارخانجات صرف نظر از اینکه کارخانه شما در حوزه ابزار باشد، کشاروزی، خدمات و یا هر کارخانه دیگری، شما می توانید با مدیریت مناسب در قسمت های مختلف زنجیره تامین، از مواد اولیه گرفته تا فروش، کار خود را گسترده کرده و شعبه های دیگری از کارخانه تان را درشهر های مختلف احداث کنید. خدمات پس از فروش و تعمیرات خود را راه اندازی کنید و بی شمار فرصت دیگری که در صورت جهانی شدن کارخانه تان برای شما ایجاد می شود.

باتوجه به آمار بازدید سایت ها، امروزه اکثر کارهای اینترنتی از طریق دستگاه های تلفن همراه هوشمند و تبلت صورت می پذیرد و روز به روز بر این میزان افزوده می شود. پس دیگر شکی نیست که انطباق نمایش وب سایت شما با این گونه دستگاه ها یک ضرورت است. راهکار ما برای این موضوع بجای صرف هزینه در اپلیکیشن موبایل، طراحی سایت کارخانه واکنش گرا یا ریسپانسیو می باشد تا طراحی سایت کارخانجات به خوبی اندازه خود را با اندازه صفحه نمایش دستگاه هوشمند سازگار کند، ریسپانسیو بودن طراحی وب سایت تان نیز به این معنا است که نحوه نمایش وب سایت شما در صفحه لب تاب، موبایل، کامپیوتر و دستگاه های مختلف با اندازه های صفحه نمایش متفاوت، مناسب باشد. به طوری که پیمایش در سایت به آسانی صورت پذیرد و کاربر مجبور نباشد جهت مشاهده تمامی قسمت های سایت شما به طرفین صفحه رجوع کند. علاوه براین یکی از موارد مهم رتبه بهتر سایت در بین موتورهای جستجو همین موضوع است.

*پیشنهاد می شود برای درک بهتر این مقاله ، مقاله ویژگی یک سایت خوب را مطالعه بفرمایید.*856

0

دیدگاه های شما


مقالات مربوط به طراحی سایت کارخانجات + صنعتی