اینترنت اکسپولر شما این فرایند را پشتیبانی نمی کند با مروگر دیگر امتحان نمایید :(
بهترین قیمت
گروه فراتاپ همواره بر این است که بهترین کیفیت را با کمترین قیمت ارائه دهد.
مشتری مداری
گروه فراتاپ همواره بر این است که بهترین کیفیت را با کمترین قیمت ارائه دهد.
سر وقت بودن
گروه فراتاپ همواره بر این است که بهترین کیفیت را با کمترین قیمت ارائه دهد.

طراحی وب سایت کسب و کار

در جهان کنونی کسب و کار، بدون تردید طراحی ‌سایت کسب و کار برای معرفی نوع کار، خدمات و محصولات امری دوری ناپذیر است. به بیانی دیگر کسب ‌و کارهایی که در دنیای آنلاین برای خود موقعیتی را درست نکرده اند، محکوم به از دست دادن تعداد زیادی از مشتریان خود هستند. در این مقاله سعی شده به معرفی دلایل اهمیت طراحی سایت کسب و کار پرداخته شود.
طراحی سایت کسب و کار

طراحی سایت کسب و کار

طراحی سایت وب کسب و کار

در جهان کنونی کسب و کار، بدون تردید طراحی ‌سایت کسب و کار برای معرفی نوع کار، خدمات و محصولات امری دوری ناپذیر است. به بیانی دیگر کسب ‌و کارهایی که در دنیای آنلاین برای خود موقعیتی را درست نکرده اند، محکوم به از دست دادن تعداد زیادی از مشتریان خود هستند. در این مقاله سعی شده به معرفی دلایل اهمیت طراحی سایت کسب و کار پرداخته شود. یک روش چند مرحله‌ای وجود دارد که با پیروی کردن از آن، می‌توانید مطمئن باشید یک کسب و کار اینترنتی کوچک را توسط طراحی سایت کسب و کار با موفقیت راه‌اندازی کرده‌اید. من هزاران نفر را دیده‌ام که با پیروی از این روش کسب و کارهای موفقی راه‌‌انداخته و توسعه داده‌اند.در ادامه به آن اشاره می شود.طراحی سایت برای مشاغل فونیکس به عنوان طراحی سایت شرکتی وطراحی سایت فروشگاهی ، ابتکار عملش رو واسه کمک به کسب و کارهای کوچک برای کنترل کسب و کارشون به صورت آنلاین و کمک به افزایش فروششون شروع کرده فونیکس بسته ی بازاریابی و وب سایت کسب و کار کوچک خودش رو به صاحبان کسب و کار سرویس جامع آنلاین ارائه می دهد، راه اندازی کرد که شامل طراحی وب سایت، میزبانی وب، حساب های ایمیل نامحدود، بازاریابی موتورهای جستجو، ایجاد و ادغام شبکه های اجتماعی و مشاوره بازاریابی جامع آنلاین و آفلاین توو یک پکیج هستش.طراحی سایت کسب و کار اینترنت ابزار قدرتمندی است که پیام شما را بدون زحمت و ترک محل در سراسر دنیا منتشر می کند. امروزه هر کسب و کار بزرگ و کوچک محلی یا بین جهانی، وب سایتی برای خود ایجاد کرده است. طراحی سایت کسب و کار یکی از روش های الزامی برای هر کسب و کاری است تا خود را به جهان معرفی کند.

*پیشنهاد می شود حتما مقاله طراحی سایت شرکتی را مطالعه فرمایید.*

 

وب سایت چه مزایایی برای کسب و کار دارد؟

وب سایت چه مزایایی برای کسب و کار دارد؟

چرا طراحی سایت کسب و کار؟

وب سایت دریچه ای برای ورود تجاری شما به جهان عظیم وب می باشد از این طریق می توانید با مشتریان زیادی در هرجای کشور و حتی جهان ارتباط داشته باشید و محصولات خود را به راحتی به فروش برسانید. همچنین طراحی سایت کسب و کار محدویت زمانی ندارد و در 24 ساعت شبانه روز و هر روز هفته می توانید فروش و سودآوری داشته باشید.طراحی سایت برای مشاغل از مزایای طراحی سایت در بعد دیگر این است که شما با مشتری ارتباط مستقیم دارید و او هزینه ها را مستقیما برای خود شما واریز می کند نه واسطه ها! علاوه بر موارد یاد شده بسیاری از مزیت های دیگر هم وجود دارد به علاوه اینکه سایت شما جز دارایی و سرمایه های شرکت محسوب می شود.

طراحی سایت کسب و کار هر کسب و کاری برای افزایش سود و درآمد مالکان خود نیازمند طراحی سایت کسب و کارمی باشد. در فضای مجازی آنقدر کاربر و مشتری وجود دارد که با وجود تمام سایت ها و فروشگاه هایی که در اینترنت فعال هستند هنوز هم جا برای ورود و توسعه کسب و کار وجود دارد. طراحی سایت کسب و کارنه تنها هزینه های خود را جبران خواهد کرد بلکه به عنوان یکی از سرمایه های شرکت ها به حساب می آید. ما کلیه فرآیند های ایجاد و راه اندازی وب سایت را از صفر تا صد برای شما اجرایی می نماییم.طراحی سایت برای مشاغل بهترین متد های طراحی و بهینه سازی و سئو سایت را به شما ارائه خواهیم داد. و در نهایت سایتی را به شما تحویل می دهیم که کاملا مطابق سلیقه شما و نیاز های کسب و کارتان باشد.

*پیشنهاد:مقاله طراحی سایت.*طراحی سایت کسب و کارهای کوچک

طراحی سایت کسب و کارهای کوچک

طراحی سایت کسب و کارهای بزرگ

راه اندازی کسب و کار اینترنتی با انواع روش های برنامه نویسی ؛ راه اندازی انواع وب سایت شرکتی ، سازمانی ، شخصی و تجاری. کسب و کار آنلاین خود را با طراحی و ساخت  یک وب سایت حرفه ای ریسپانسیو و داینامیک دگرگون کنید ، در این مسیر پشتیبان شما خواهیم بود. آینده کسب وکارهای کوچک اقتصادی ، به تصویری که اینترنت از آنها می سازد بستگی دارد که این تصویر از وب سایت آنها بدست می آید. یک وب سایت دینامیک و حرفه ایی ، پلی برای حضور در صحنه بالاتر برای کسب وکارهای کوچک می باشد.وب سایت شما ، اولین تاثیر و درک از حرفه ایی بودن شرکتتان را به مشتریان بالقوه، کارمندان ، همکاران و سایر القاء می کند .فونیکس مقرون به صرفه ترین راه حل های طراحی سایت کسب وکارها را به شما ارائه می دهد که منجر به سهولت پیشرفت کسب و کار شما در مقایسه با زمان مصرفی ، می شود .بدون در نظر گرفتن بزرگی و گستردگی کسب وکار ، شما نیاز به یک وب سایت فعال و در جهت حوضه کاریتان دارید که توانایی ارتباط با همکاران و مشتریان بالقوه تان را داشته باشد.طراحی سایت کسب و کار

 چرا طراحی سایت کسب و کار برای کسب و کار شما الزامی است؟

چرا طراحی سایت کسب و کار برای کسب و کار شما الزامی است؟

اهمیت طراحی سایت برای کسب و کار

طراحی سایت کسب و کارها در حقیقت همانند یـک تابلوی مغازه و یا ویترین فروشگاه اســت و کسب و کار شما توسط وب سایت در معرض عموم مشتریان قرار میگیرد و اما نکته مهمی که وجود دارد این است کـه دیگر مشتریان شـما از یک محله و یا حتی یک شهر نخواهد بود بلـکه تمام کسانی که از بستر اینترنت استفاده می کنند، میتوانند مشتریان کسب و کار شـما باشند. چرایی این پرسش را نیز میـتوان اینگونه پاسخ داد که وب سایت یک کسب و کار ویترین ویا غرفه نمایشگاهی اسـت برای معرفی کسـب و کـار شـما در ایـنترنت که این امر باعث افزایش تعداد مشتریان شده و سبب رشد مالی در کسـب و کارتان خواهد شـد.طراحی سایت کسب و کار شاید فکر کنید داشتن یه کانال تلگرام یا صفحه اینستگرام برای معرفی شما کافیست اما با داشتن یک وب سایت می توانید در مورد موتورهای جستجو برای همه شناخته شوید. کسب و کار خودتان را در همه ساعات روز در معرض مخاطبان خود قرار داده و تجارت خود را متحول کنید. وب سایت شما دفتر کار آنلاین و معرف هویت، برند و کلاس کاری شماست. با تمام مزایایی که داشتن یک وب سایت دارد ولی هزینه این روش تبلیغاتی بسیار کمتر از سایر روش های تبلیغاتی است. یک وب سایت می تواند نقش یک بروشور،بیلبورد و … را برای شما ایفا کند با این تفاوت که : شما با طراحی سایت کسب وکار خوب می توانید به راحتی کلیه محصولات خود را به بازدید کنندگان معرفی کنید، (هیچ محدودیتی در تعداد صفحات و میزان توضیحات ندارید) آنها را از آخرین تغییرات مطلع کنید، اطلاعات مورد نیاز آنها را در اختیارشان قرار دهید و یا حتی نظرات و پیشنهادات آنها را جمع آوری کنید. در طراحی سایت کسب و کار یک وب سایت راهی مناسب برای ارائه اطلاعات مختلف در مورد کالاها و خدماتی است که شرکت به مشتریان ارائه می دهد. بدون اینکه مشتری مجبور باشد در زمان خاصی به شرکت مراجعه کند و یا اینکه با شرکت تماس بگیرد می تواند در هر کجا که باشد به سایت شرکت مراجعه کند و اطلاعات مورد نظر خود را کسب کند.طراحی سایت کسب و کارمزایای طراحی سایت کسب و کار ها

مزایای طراحی سایت کسب و کار ها

طراحی سایت چه خوبی ها و مزیت هایی دارد؟

درطراحی سایت کسب و کار  با استفاده از یک پایگاه اینترنتی می توان به راحتی اطلاعات مربوط به محصولات جدید را منتشر کرد بدون اینکه نیازی به چاپ بروشورها و آگهی های جدید باشد. مشتریان ممکن است ۲۴ ساعته به شما دسترسی نداشته باشند، اما در هر زمان و مکانی می توانند به وب سایت شما مراجعه کنند. پس وب سایت نماینده ای از شماست که ۲۴ ساعته قابل دسترس است. در طراحی سایت کسب و کار با گسترش اینترنت، روز به روز به تعداد افرادی که از اینترنت به عنوان مرجعی برای انتخاب استفاده می کنند افزوده می شود. عدم حضور شما در صورت حضور سایر رقبا در این عرصه یعنی از دست دادن مشتریان. درآخر همه مراحل تجارت موفق، از جمله تبلیغ، اطلاع رسانی، فروش و خدمات پس از فروش، ضمن صرفه جویی در همه منابع، به وسیله یک وب سایت یا فروشگاه اینترنتی انجام پذیر است. در طراحی سایت کسب و کارامروزه ، نقطه آغازین تماس مشتری با یک شرکت اغلب وب سایت آن شرکت است. بر این اساس حضور در شبکه جهانی اینترنت (حتی اگر حضوری ضعیف باشد) بهتر از عدم حضور در آن تلقی می شود .درطراحی سایت کسب و کار اینترنت بسیار سریع تغییر می‌کند به طوری که ۱ سال در فضای آنلاین معادل با چیزی حدود ۵ سال در دنیای واقعی است. اما اصول مربوط به چگونگی طراحی سایت کسب و کار موفق اصلا تغییر نکرده ‌است. اگر درست در ابتدای راه طراحی سایت کسب و کار هستید، حتما از این مراحل پیروی کنید. اگر مدتی است که کار را شروع کرده‌اید، یک بازبینی سریع انجام دهید و بررسی کنید که آیا مرحله‌ای هست که از قلم افتاده باشد یا اصلا به سراغ آن نرفته باشید. دقت داشته باشید که نمی‌توانید از ابتدا مسیر را اشتباه بروید.

*پیشنهاد می شود حتما طراحی سایت ساختمانی را مطالعه کنید.*نکات طراحی وب سایت در موبایل و دسکتاپ

نکات طراحی وب سایت در موبایل و دسکتاپ

برای طراحی سایت کسب و کار ها چجوری باید شروع کرد؟

بسته به طراحی سایت کسب و کارها به شما همه ی اون چیزی که برای دریافت کامل اینترنت وجود داره میده. این هم برای افراد با وب سایت ایستا و یا حضور آنلاین و بی هدف برای کسب و کارهای نوپا ایده آل استچیزی که همه کسب و کارها و شما باید انجام بدین اینه که لوگو داشته باشین که در صورت نداشتن گروه گرافیست شرکت فونیکس این کارو برای شما عزیزان انجام می دهد و از متن و عکس برای صفحاتتون توی سایت خودتون استفاده کنین. معمولا می تونیم وب سایت رو توی حدود سه هفته کامل کنیم اما در صورت لزوم سریعتر هم میشه انجامش داد. ما حواسمون به همه چی هست. این به صاحبان کسب و کار اجازه می ده که تمرکز خودشون رو روی کسب و کار خودشون بذارن و بقیه رو به ما بسپارن.طراحی سایت کسب و کار در طراحی سایت کسب و کار وضوح و سایر عناصر وب سایت نباید در هنگام مرور در گوشی های هوشمند دچار مشکل شوند. اگر وب سایت شما برای صفحه نمایش های کوچک تر بهینه سازی شده باشد، ترافیک وب زیاد می شود و در بلندمدت بسیار سودمند خواهد بود.باید اطلاعات جامعی از کلمات کلیدی و مواردی که افراد جستجو می کنند داشته باشید. محتوا را بر اساس این اطلاعات به دست آمده ایجاد کنید. در این صورت افراد وب سایت شما را مفید خواهند یافت و دوباره بازخواهند گشت. اگر وب سایت شما را مفید ندانند، به کلی آن را فراموش خواهند کرد. بنابراین باید به طور عمده بر روی سئو و کلمات کلیدی تمرکز کنید. به یاد داشته باشید که مشتریان و بازدیدکنندگان از دلایل اصلی موفقیت کسب و کارتان هستند. پس در طراحی سایت کسب و کارهمیشه آنها را درنظر داشته باشید.

*پیشنهاد می شود حتما مقاله های طراحی سایت وکلا و طراحی سایت گردشگری را مطالعه بفرمایید.* 

 معرفی شرکت طراحی سایت فونیکس

معرفی شرکت طراحی سایت فونیکس

طراحی سایت کسب و کار با شرکت فونیکس

شرکت فونیکس با اشتیاق و تعهد، دانش و توان خود را بکار گرفته تا با کیفیت ترین خدمات طراحی سایت کسب و کار را در بهینه ترین زمان و هزینه ارائه داده و با خدمات گسترده آموزش، پشتیبانی و تولید محتوا، همیار شما عزیزان در دنیای کسب و کار آنلاین باشد. فونیکس از جدیدترین متدهای طراحی سایت و تکنولوژی های روز دنیا برای راه اندازی وب سایت شما استفاده می‌کند تا محتوای سایت شما به زیبا ترین و بهینه ترین حالت ممکن در تمامی دستگاه های نمایشی موجود از جمله موبایل‌، تبلت، لپ‌تاپ و صفحه مانیتور و یا حتی تلویزیون نمایش داده شود. در همه بسته های خدماتی این شرکت راهکارهای جامعی برای بهبود رتبه سایت در موتورهای جستجو، افزایش سرعت و امنیت وبسایت تعبیه شده است. بسته های متنوع طراحی سایت با خدمات و تعرفه های  گوناگون این امکان را به مشتریان میدهد تا مناسب ترین راهکار را با توجه به نیاز و بودجه خود انتخاب کنند. شرکت فونیکس در زمینه طراحی سایت کسب و کار، متودولوژی را بکار برد که راهبردهای فوق العاده ایی به بیش از ۵۰۰ شرکت در سراسر جهان ، ارائه داد . طراحی های ماهرانه راهبر منجر به سوق مشتریانشان به سطح بالاتری از درآمد و پیشرفت در مقایسه با قبل شد . ما این را درک می کنیم که کمپانی های کوچک دارای محدودیت بودجه می باشند و از طرفی وب سایت نقش پررنگ ومهمی را در موفقیت شرکت ها ، بازی می کند ، لذا با کمترین حاشیه سود و از طرفی رویکردی بسیار علمی و محتاطانه در درک عوامل موجود در آن کسب وکار ونگاهی به محیط بیرونی ، این پروسه را به اجرا می رسانیم . ما با بررسی نیازمندی های پزشکان ، پکیج های وب سایت ویژه پزشکان را در طرح ها و رنگهای مختلف آماده کرده ایم.برا موفقیت در طراحی سایت کسب و کار خود این موارد را انجام دهید.

برا موفقیت در طراحی سایت کسب و کار خود این موارد را انجام دهید.

چگونه یک وب سایت خوب داشته باشیم؟

طبق مراحل زیر پیش می رویم:

نام دامنه : اگه آدرس وب شما مثل fonixwebsite.com باشه. یعنی اگر در حال حاضر چنین وبی داشته باشید، ما اون رو برای شما مدیریت می کنیم و اون رو به سمت وبسایتی که واستون ساخت و میزبانی کرده، سوق می دیم.طراحی سایت کسب و کار

میزبانی وب سایت : وب سایت شما، مجموعه ای از فایل هایی مانند HTML، jpegs، pdf ها و غیره باید در اینترنت جا به جا بشه تا مردم بتونن با استفاده از مرورگرهای وب اونها را بازدید کنن. بنابراین سایت شما که به اینترنت متصل است سرور میزبان یا میزبانی وب(host) نامیده می شود.طراحی سایت کسب و کار

سیستم مدیریت محتوا : سیستم مدیریت محتوا (CMS) برای وب سایت شما، به این معنیه که شما می تونید اون رو خودتون به روز کنید. شما می تونید صفحات رو اضافه کنید، تصاویر آپلود کنید، دکمه های منو اضافه کنید، اخبار و خبرنامه ایجاد کنید، حساب های فیس بوک و توییتر خودتون رو ادغام کنید.طراحی سایت کسب و کار در حقیقت، از اینکه می بینید وب سایتتون این همه آپشن داره، ذوق زده می شید! و شما دیگه به هیچ نرم افزاری که روی کامپیوتر یا لپ تاپتون نصب شده  نیاز ندارید، پس می تونید اون رو هرجا هستید و هروقت دوست داشتید به روز کنیدبعد از مشورت با شما و نگاه به نام تجاریتون، با همدیگه با یک طرح موافقت می کنیم و یکی از اون رو که دوست داشتید واستون طراحی می کنیم؛ این در مورد ظاهر خوب سایت و همچنین سهولت استفاده هم هستش. ما راحتی کاربر رو تواستفاده از وب سایت ها در نظر میگیریم، بنابراین شما یک وب سایت زیبا و کاربردی خواهید داشت.طراحی سایت کسب و کار اخبار، وبلاگ، خبرنامه، سابسکرایب و RSSهمه ی این موارد اختیاریه، اما اگه می خواید سایتتون بخش انتشار اخبار و یا وبلاگ داشته باشه، مطمئن بشید که حتما یک RSS فید داشته باشید و با اشتراک و مدیریت فهرست ایمیل تمام بخش های بسته رو تکمیل کنید.( طراحی سایت کسب و کار ) ما حتی اخبار خودتون رو به فیس بوک و توییتر پیوست میدیم، به طوری که هربار یک آیتم خبری اضافه می کنید، به صورت اتوماتیک توی فیسبوک و توییت خودتون هم پست بشه!

تنظیم شبکه های اجتماعی : اگه قبلا حساب های شبکه های اجتماعی رو توو فیس بوک، توییتر و سایر سایت های مناسب شبکه، مثه Pinterest یا Google+ ندیدید، اونها رو برای شما تنظیم می کنیم و اون رو با سایت خودتون ادغام می کنیم.طراحی سایت برای مشاغلبهترین طراحی سایت کسب و کار

بهترین طراحی سایت کسب و کار

بهترین طراحی سایت کسب و کار در تهران

طراحی موتور جست و جو : در دنیای مدرن، میلیاردها نفر از تلفن های هوشمند خود برای جستجو در اینترنت استفاده می کنند.طراحی سایت کسب و کارها باید به گونه ای طراحی شود که افراد بتوانند وب سایت را بدون هیچ گونه مشکلی بیابند. از آنجایی که گوشی های هوشمند محتوا را در صفحه نمایش کوچکی نشان می دهند، باید سایت خود را طوری طراحی کنید که ارائه اطلاعات در صفحه نمایش کوچک بدون نقص صورت گیرد. باید "طراحی ریسپانسیو" خوبی داشته باشید.راه اندازی کسب و کار اینترنتی

اصول سئو : مدریت بخش سئو شرکت فونیکس این اطمینان رو بهتون میده که موتورهای جستجو مثه گوگل، یاهو و بینگ با اصول سئو آشنان واسه همین اون رو برای کلمات کلیدی عبارات اصلی شما بهینه سازی می کنیم. شما الان آماده اید که با رقبای خودتون رقابت کنید. ما به شما نشون می دیم که چه کاری باید برای بهبود رتبه بندی خودتون انجام بدید و حتی اگه خودتون وقت این کار رو ندارید می تونیم خودمون واستون انجامش بدیم.طراحی سایت کسب و کار آموزش CMS و راهنمای کاربر به شما یه آموزش کوتاه در مورد نحوه ی استفاده از سیستم مدیریت محتوا و انتشار وبسایت بهترین تجربیات(best practice) داده میشه. اگه مایل به پیدا کردن همه چیز در مورد CMS باشید شما می تونین راهنمای کاربران رو دریافت کنید.طراحی سایت کسب و کار

گزارش دهی آماری :  ما Google Analytics رو توی وبسایت تون نصب می کنیم و ابزار وب مستر رو راه اندازی می کنیم، بنابراین می تونید اطلاعات آماری مربوط به ترافیک یا بازدید کنندگان وب سایت خودتون رو از قبیل اینکه از کجا اومدن،از چه صفحه ای بازدید می کنن و نحوه ی بهبود سایت برای بازدید کنندگان رو نشون میده.طراحی سایت کسب و کار

فونیکس به عنوان طراح سایت یا کارشناسهای فنی روش جدیدی از کسب و کار ارائه داد و اکثر کسب و کارها یه وب سایت دارن، از ایمیل استفاده می کنن، توی رسانه های اجتماعی مثل فیس بوک و توییتر میچرخن، اما تعداد کمی از اونها از وبسایت شون واسه کسب درامد استفاده می کنن، تعداد کمی از بازاریابی الکترونیک و ارتباطات خود با هم استفاده میکنن و تعداد محدودی کامل میدونن چطوری برای خودشون بازاریابی کنن. دلایل زیادی برای این وجود داره. مشتریای فعلی به ما عواملی مثل کمبود زمان یا منابع، تجارب بد گذشته با تامین کنندگان رو میگن یا نمی دونن برای مشاوره ی این کار کجا برن. ما اینجا هستیم تا به کسب و کارهای کوچک و بزرگ و آنلاین کمک کنیم و رکورد ما نشون می ده که چجوری این کار انجام شده. این سرویس همه چیز رو به کسب و کار برای رقابت و برنده شدن در دنیای تجارت آنلاین فراهم می کنه. ما به رشد شرکت ها کمک کردیم تا بتونن از رقباشون پیشی بگیرن.طراحی سایت کسب و کارمراحل راه اندازی وب سایت برای کسب و کار ها

اولین گام از مراحل راه اندازی سایت تهیه یک هاست و دامنه مناسب و باکیفیت می باشد که لازمه راه اندازی  یک سایت هستند. ما می توانیم از بهترین شرکت های هاستینگ این موارد را برای شما با قیمت مناسب تهیه کنیم.طراحی سایت کسب و کار پس از آن فرایند ساخت قالب و چهارچوب سایت آغاز می شود که مربوط به کدنویسی و ساخت قالب اولیه می باشد. در مراحل بعدی طراحی ، ساختار و گرافیک سایت ایجاد و تنظیم می گردد. تولید تصاویر و بنر های گرافیکی سایت ، تنظیم منو ها و فهرست های وب سایت و ایجاد جایگاه های قرارگیری مطالب و تصاویر انجام می شود. در ادامه با توجه به نیاز های مشتری ، سایر افزونه ها مانند درگاه پرداخت یا ناحیه کاربری و یا جلوه های بصری مانند اسلایدشو به سایت اضافه خواهد شد.در ادامه این نکات بصورت کامل آورده شده است.طراحی سایت کسب و کار

طراحی سایت برای کسب و کار های خونگی

موضوع این است که در جهان امروز افراد برای خرید محصولات و خدمات بیشتر به اینترنت مراجعه می کنند زیرا پروسه خرید اینترنتی سریع و امن است و مهمتر از همه نیازی به تحمل خستگی و صرف زمان زیاد برای خرید محصولات نیست. بنابراین جلب توجه این افراد و تبدیل آنها به مشتریان طولانی مدت ضروری است. "ابزارهای بهینه سازی نرخ تبدیل وب سایت" طراحی  سایت کسب و کار باید به گونه ای انجام شود که توجه افراد را جلب کند، مسیریابی به راحتی صورت گیرد و تمام اطلاعات مورد نیاز به سهولت به دست آیند.طراحی سایت کسب و کار که مسیریابی دشواری دارند باعث کاهش بازدیدکنندگان وبه دنبال کاهش نرخ تبدیل می‌شوند؛ وب سایت خوب، نرخ تبدیل را افزایش می دهد. طراحی و ارائه خوب وب سایت، مزیت زیادی برای کسب و کار دارد. هرچه تعداد بازدید از وب سایت بیشتر باشد، ترافیک وب بیشتر خواهد بود و رتبه بندی های موتور جستجو بهبود خواهند یافت.

در فرایند طراحی ، موارد ذیل مد نظر قرار می گیرند :

 • درک عمیق کسب وکار شما
 • شناخت بازار/صنعت هدف
 • درک تصویر بالقوه ایی که مد نظر شما می باشد
 • نوع کالا/خدمات که ازشما ارائه می شود
 • موارد و درخواست های کلیدی شما از وب سایت
 • اهداف کوتاه و میان مدت شما
 • اهداف استراتژیک شما از وب سایت

طراحی سایت کسب و کارهای کوچک

شرکت فونیکس برمبنای اطلاعات بدست آورده از موارد بالا و دانشی که دارد ،به طراحی سایت کسب و کار بر مبنای سفارش شما و یک ماژول توسعه ایی می پردازد که کاملا متناسب با شرکت و کسب وکار شما می باشد . ما مشتریان را همکاران بالقوه مان می دانیم و علاقمند به ایجاد روابط بلند مدت با آنها می باشیم و امیدواریم که درتلاش های پیشرفت گرانه آنها ، جایگاه ویژه ایی را داشته باشیم.

بهترین طراحی سایت برای کسب و کار اینترنتی

بنابراین در این مقاله شما را با همه کارهایی که باید برای راه اندازی وب سایت انجام دهید، آشنا می‌کنیم

۱. هدف وب سایت خود را تعریف کنید

قبل از اینکه تمام وقت خود را صرف طراحی سایت کسب و کار کنید، باید زمان لازم را برای تعیین هدف این وب سایت اختصاص دهید. درک عملکرد وب سایت شما برای اینکه از کدام ابزارها برای راه‌ اندازی آن استفاده کنید مهم خواهد بود.

قبل از شروع کار به این سوالات درباره وب سایت خود پاسخ دهید:

 1. هدف اصلی وب سایت شما چیست؟
 2. آیا به دنبال ترافیک ورودی بیشتر، فروش آنلاین محصولات، به اشتراک گذاشتن یک منوی هفتگی، پذیرش سفارشات آنلاین یا موارد دیگر هستید؟
 3. در حال حاضر بازاریابی کسب ‌وکار شما چگونه است؟
 4. وب سایت شما به چه کارکردهایی نیاز دارد؟
 5. آیا شما محصولات خود را به صورت آنلاین می‌فروشید؟
 6. در مورد محصولات دیجیتال چطور؟
 7. در این صورت شما به ارسال خودکار فایل نیاز دارید. آیا می‌خواهید کاربران را به فروشگاه فیزیکی خود راهنمایی کنید؟

پاسخ این سوال ها هاستی که انتخاب می‌کنید، سایت‌سازی که استفاده می‌کنید و هر تصمیم دیگری که اتخاذ می‌کنید را تحت تاثیر قرار می‌دهد.طراحی سایت کسب و کاراستراتژی بازاریابی شما بر ابزارهای مورد نیاز تاثیر خواهد گذاشت. برای مثال اگر ایمیل مارکتینگ برای کسب‌وکار شما مهم است، ثبت نام با ایمیل را اضافه کنید. اگر اینستاگرام ترافیک زیادی را به وب سایت شما هدایت می‌کند، فید اینستاگرام خود را در وب سایت قرار دهید.در این صورت شما باید سایت‌ساز و هاستی انتخاب کنید که در تجارت الکترونیک تخصص دارد.

فهرستی از ویژگی‌ها و کارکردهای مورد نیاز خود را تهیه کنید.

پاسخ این سوال هاستی که انتخاب می‌کنید، سایت‌سازی که استفاده می‌کنید و هر تصمیم دیگری که اتخاذ می‌کنید را تحت تاثیر قرار می‌دهد.طراحی سایت کسب و کار دوست دارید چه ویژگی یا استراتژی بازاریابی را کشف کنید؟

برای مثال اگر می‌خواهید از تبلیغات پولی استفاده کنید، باید اطمینان حاصل کنید که هاست مورد نظر می‌تواند از افزایش ترافیک و ایجاد آسان صفحات فرود پشتیبانی کند.

۲. هاست وب سایت خود را انتخاب کنید

راه اندازی وب سایت به سه مولفه اصلی نیاز دارد: یک هاست (که فایل‌های وب سایت شما را ذخیره می‌کند و در صورت درخواست کاربران برای آنها ارسال می‌کند.)، یک دامنه (که به عنوان مکان آنلاین یک سایت عمل می‌کند) و یک سایت‌ساز (که این ابزاری است برای ایجاد صفحات، افزودن کپی، بارگذاری تصاویر و موارد دیگر).

ده‌ها هاست وجود دارد و هر کدام بسته‌های متنوعی را ارائه می‌دهند که می‌تواند انتخاب هاست را پیچیده کند.راه اندازی کسب و کار اینترنتی

در اینجا نحوه انتخاب هاست مناسب برای وب سایت شما آمده است:

۱. تصمیم بگیرید به چه نوع هاستی نیاز دارید: هاست اشتراکی یا هاست ابری ارزان‌تر است و برای اکثر وب‌سایت‌های تجاری کوچک کافی خواهد بود.

وب‌سایت‌های با ترافیک ورودی بالا یا فروشگاه‌های بزرگ تجارت الکترونیک باید VPS یا هاست اختصاصی را در نظر بگیرند.طراحی سایت کسب و کارها

۲. به آپ‌ تایم uptime توجه کنید: اگر سایت شما در دسترس نباشد، پول خود را از دست خواهید داد. به دنبال تهیه هاستی باشید که حداقل ۹۹.۹ درصد آپ‌ تایم ارائه دهد. اگر این هاست نتواند ضمانت خود را اجرا کند، بخشی از هزینه‌های شما را بازمی‌گرداند.طراحی سایت کسب و کار

۳. امنیت وب‌سایت را در نظر بگیرید: هاست‌ها وظیفه دارند فایل‌های وب شما را ایمن نگه دارند، بنابراین شما باید هاستی داشته باشید که امنیت را تامین کند. به دنبال هاستی با ویژگی‌هایی مانند گواهی‌نامه SSL، فایروال و محافظت در مقابل بدافزارها باشید.

۴. به آینده فکر کنید: اگر هدف سایت شما اطلاع‌رسانی است، یک هاست اشتراکی ارزان ممکن است نیاز شما را برطرف کند. با این حال این نکته را در نظر بگیرید که با رشد کسب‌وکارتان ترافیک ورودی به طور قابل ملاحظه‌ای افزایش خواهد یافت. پس به دنبال هاستی باشید که خود را با رشد و توسعه کسب‌وکار شما مطابقت دهد.

۵. به ویژگی‌ها نگاه کنید: هاست‌ها اغلب طیف گسترده‌ای از محصولات دیگر از جمله سایت‌سازها، گواهی‌نامه‌های SSL، نام دامنه رایگان، اعتبار بازاریابی و هاست ایمیل را ارائه می‌‌کنند. هاستی را انتخاب کنید که آنچه را شما نیاز دارید ارائه کند، نه یک برنامه پرهزینه‌تر که شامل ویژگی‌های رایگان است که هرگز از آنها استفاده نخواهید کرد.طراحی سایت کسب و کار

۶. به جزئیات قیمت‌گذاری توجه کنید: بسیاری از هاست‌ها تخفیف‌هایی را در سال اول یا نام دامنه رایگان ارائه می‌دهند که برای سال‌های بعد با نرخ‌های بالاتر قابل تمدید هستند. قبل از خرید هاست، قیمت تمدید دومین سال خدمات آن را بررسی کنید.

در نهایت قبل از خرید، نظرات کاربران هر پلتفرم هاست را بخوانید. با اینکه انتقال هاست غیرممکن نیست اما می‌تواند پیچیده باشد. خواندن نظرات به شما کمک می‌کند محبوب‌ترین گزینه‌های هاست را با یکدیگر مقایسه کنید و از بروز دردسر جلوگیری کنید.طراحی سایت کسب و کار

طراحی ساییت با وردپرس

به احتمال زیاد نام وردپرس را به عنوان محبوب‌ترین سیستم مدیریت محتوا در اینترنت شنیده‌اید.طراحی سایت کسب و کار دو گزینه وجود دارد: WordPress.com و WordPress.org.  یک سرویس پولی است که ضمن فراهم کردن هاست، به امنیت سایت شما کمک می‌کند. این سرویس از زبان فارسی به طور کامل پشتیبانی نمی‌کند و قالب‌های اختصاصی برای زبان فارسی ارائه نکرده است. همچنین برای نصب و ویرایش قالب یا پلاگین جدید در WordPress.com محدودیت‌هایی وجود دارد. اما از طریق WordPress.org به فایل‌های رایگان وردپرس دسترسی پیدا می‌کنید و می‌توانید آنها را به طور کامل و بدون محدودیت روی هاست خود نصب کنید.

وردپرس می‌تواند به همان اندازه که می‌خواهید ساده یا پیچیده باشد. در وردپرس تم‌های متنوعی برای انتخاب وجود دارد. اگر قصد توسعه وب‌سایت خود را دارید، وردپرس گزینه‌ای عالی محسوب می‌شود. فقط به این نکته توجه داشته باشید قالب‌های رایگان وردپرس امکانات زیادی در اختیار شما قرار نمی‌دهد. بنابراین برای دستیابی به امکانات بیشتر باید افزونه‌ها و قالب‌های مورد نیاز را خریداری کنید.طراحی سایت کسب و کار

۴. صفحات وب سایت خود را ایجاد کنید

هنگامی که هاست و سایت‌ساز خود را انتخاب کردید وقت آن است به کار ایجاد صفحات سایت خود و تولید محتوا بپردازید. بدیهی است تعداد صفحات سایت بر اساس کسب‌وکار شما متفاوت خواهد بود اما چند صفحه وجود دارد که هر وب‌سایت باید آنها را داشته باشد.

به خاطر داشته باشید کاربران برای پیدا کردن اطلاعات نباید دچار زحمت شوند. اگر صفحه‌ای مهم است، حتما آن را در نوار پیمایش اصلی یا در پاورقی فهرست کنید.

در اینجا چند صفحه اصلی را که هر سایت باید داشته باشد مرور می‌کنیم:

صفحه اصلی: این صفحه از اهمیت زیادی برخوردار است. در این صفحه توضیح دهید کار شرکت شما و ارزش‌های آن چیست. دکمه CTA را به صفحات دیگر مانند صفحات محصولات یا خدمات در صفحه اصلی وارد کنید.طراحی سایت کسب و کار

صفحات محصولات یا خدمات: شامل یک صفحه برای هر سرویس یا دسته‌بندی محصولات تجاری کسب‌وکار شما است. برای مثال صفحات محصولات یا خدمات یک نانوایی ممکن است شامل کیک، کلوچه و خدمات پذیرایی باشد.

صفحه درباره ما: داستان تاسیس شرکت یا کسب‌وکار شما چیست؟ می‌خواهید چه پیش‌زمینه‌ای را با کاربران به اشتراک بگذارید؟ در این صفحه درباره تاریخ‌ها و افراد مهم کسب‌وکارتان برای مخاطبان توضیح دهید.

صفحه تماس با ما: بازدیدکنندگان وب‌سایت چگونه می‌توانند به شما دسترسی پیدا کنند؟ صفحه تماس با ما بهتر است شامل یک فرم آنلاین، شماره تلفن، آدرس، ساعت و نقشه گوگل باشد.

صفحه بیانیه حریم خصوصی: در این صفحه توضیح می‌دهید چه اطلاعاتی را از بازدیدکنندگان وب‌سایت جمع‌آوری می‌کنید و با آن اطلاعات چه می‌کنید.

اطمینان حاصل کنید که در هر صفحه یک دکمه CTA یا فراخوان عمل درج شده است.طراحی سایت کسب و کار

با توجه به مدل کسب‌وکار خود، ممکن است از CTA برای هدایت بازدیدکنندگان سایت به لیست ایمیل، صفحه تماس یا صفحه محصول استفاده کنید.

۵. وب سایت خود را بهینه‌سازی کنید

هنگامی که وب‌سایت شما آنلاین است، کاربران چگونه آن را پیدا می‌کنند؟ بیشتر کاربران اطلاعات مورد نیاز خود را با جست‌وجو کردن در گوگل پیدا می‌کنند. برای مثال خانواده‌ای که به دنبال فروشگاه لباس کودک است ممکن است عبارت «لباس بچه ها در نزدیکی من» را تایپ کند.

گوگل از بیش از ۲۰۰ عامل برای تعیین اینکه کدام وب سایت را در موتور جست‌وجو نشان دهد استفاده می‌کند و بهینه‌سازی سایت شما شانس بهتری برای رتبه‌بندی مناسب برای حوزه کاری و موقعیت مکانی شما ایجاد می‌کند. ابزاری که برای بهینه‌سازی سایت خود استفاده می‌کنید هم به سایت‌ساز و هم به هاست شما بستگی دارد. اگر از وردپرس استفاده می‌کنید، افزونه Yoast SEO را دانلود کنید. اگر از WordPress.org استفاده می‌کنید، مطمئن شوید که JetPack را دانلود کرده‌اید و از این راهنمای سئو وب سایت برای بهینه‌سازی سایت خود استفاده کنید.

۶. درگاه پرداخت را (در صورت لزوم) تنظیم کنید

اگر قصد دارید محصولات خود را به صورت آنلاین بفروشید یا اجازه سفارش آنلاین به مشتریان بدهید، در این صورت باید در سایت خود روشی برای پرداخت هزینه ارائه کنید.طراحی سایت کسب و کاردر اینجا نگاهی اجمالی به دو درگاه پرداخت اینترنتی محبوب در ایران داریم:

به پرداخت ملت: کاربر با استفاده از این درگاه در هنگام خرید اینترنتی به صورت مستقیم به یکی از بانک‌های عامل مانند ملت، پارسیان و… متصل شده و تراکنش بانکی را انجام می‌دهد. اتصال مستقیم به درگاه پرداخت بدون هدررفت زمان و کارمزد صفر از مزایای درگاه‌های پرداخت مستقیم محسوب می‌شوند.

زرین پال: این درگاه پرداخت واسط با اتصال به شرکت‌های PSP پرداخت اینترنتی را به کسب‌وکارهای آنلاین ارائه می‌دهد. زرین پال ضمن تامین اطلاعات حساب بانکی کاربران به اخذ نماد اعتماد الکترونیکی نیازی ندارد. استفاده از درگاه‌های واسط برای افرادی که برای راه اندازی کسب‌وکار خود عجله دارند، یا فاقد نماد اعتماد الکترونیکی هستند مناسب است.طراحی سایت کسب وکاردر هنگام انتخاب درگاه پرداخت در نظر بگیرید که مخاطبان هدف شما چه روش پرداختی را ترجیح می‌دهند.اصول اولیه را همواره در نظر داشته باشید

اگر صاحب یک کسب‌وکار کوچک هستید، احتمالا شنیده‌اید که داشتن حداقل یک وب‌ سایت ساده بسیار مهم است، اما در واقع راه اندازی وب سایت می‌تواند طاقت‌فرسا باشد. کسب‌وکار شما با امکان برخورداری از طیف گسترده‌ای از ابزارها و راه‌حل‌ها در بازار امروز، دیگر نیازی به هزینه کردن زیاد ندارد.طراحی سایت کسب و کاربا استفاده از ابزارها و توصیه‌های این مقاله و صرف یک بعدازظهر برای راه‌اندازی سایت کسب‌وکارتان می‌توانید با ۴.۳۳ میلیارد کاربر اینترنت در جهان ارتباط برقرار کنید.

 

*حتما مقاله طراحی سایت پزشکی را مطالعه کنید.*

تغییر قالب سایت در طراحی سایت کسب و کار ها

برخی از شرکت ها از قبل بهراه اندازی وطراحی سایت کسب و کار کرده اند اما به مرور زمان و با تغییر در کدنویسی های وب این سایت های عملا هیچ کاربردی ندارند کند و قدیمی هستند و ساختار ناخوشیاندی دارند و باید حتما به روز شوند البته این مورد در حیطه سئو قرار می گیرد ولی تغییر قالب را می توان جدا از بحث بهینه سازی خیلی سریع انجام داد.

ثبت دامنه خارجی و ایرانی در طراحی سایت کسب و کار ها

برای سایت دامنه به عنوان نام و شناسنامه محسوب می شود ، در این زمینه ما می توانیم هم دامنه های با پسوند های ( com , org , net و …)  را برای شما ثبت کنیم  و هم دامنه هایی با پسوند داخلی IR ثبت دامنه های داخلی و خارجی تاثیر در طراحی سایت ندارند ولی از نظر هزینه ای برای مشتری متفاوت هستند.

طراحی سایت های فروشگاهی برای کسب و کار ها

طراحی سایت های فروشگاهی یا سایت های فروشگاهی از سودآور ترین نمونه سایت های اینترنتی هستند که امکان خرید و فروش آنلاین را برای افراد فراهم می کنند.

این نمونه از سایت ها می توانند با فروش مستقیم مالک سایت اداره شوند و همچنین مالک سایت می تواند نقش واسطه را داشته باشد و طرفین معامله را به هم برساند.

در هر دو حالت با توجه به حجم معاملات سود خوبی نصیب صاحب سایت می گردددر ایران از این دست وب سایت ها فراوان وجود دارد که برخی از آنها طراحی مناسبی ندارند و در مقابل برخی با طراحی خوب و دقیق موفق شده اند که بازار معاملات آنلاین را در اختیار خود بگیرند.

طراحی ناحیه کاربری برای سایت

یکی از بخش هایی که اکثر سایت ها مخصوصا فروشگاه های اینترنتی به آن نیاز دارند ناحیه کاربری می باشد.ناحیه کاربری محیطی از سایت است که به صورت اختصاصی در اختیار مشتری قرار داده می شود.طراحی ناحیه کاربری می تواند موجب ارتباط سریع مشتری با شرکت و بالعکس ، تهیه سبد خرید ، ارتباط مشتریان با یکدیگر ، سیستم تسویه حساب و … باشد.اگر شما خدمت یا محصولی را به صورت آنلاین بر روی وب سایت خود ارائه می دهید حتما نیاز به طراحی درگاه پرداخت اینترنتی دارید.این ابزار دو مزیت اصلی دارداول اینکه شما هزینه را به صورت آنلاین از مشتریان به سرعت دریافت می کنید.ثانیا اینکه مشتری در لحظه خرید خود را انجام می دهد و دیگر درگیر تبلیغات رقبای شما نمی شود.

*پیشنهاد می شود حتما مقاله طراحی سایت شخصی را مطالعه فرمایید.*1056

0

دیدگاه های شما


مقالات مربوط به طراحی سایت کسب و کار